Uměleckoprůmyslové museum v Praze

1484 reviews

17. listopadu 2, 110 00 Josefov, Czechia

www.upm.cz

+420778543901

About

Uměleckoprůmyslové museum v Praze is a Museum located at 17. listopadu 2, 110 00 Josefov, Czechia. It has received 1484 reviews with an average rating of 4.6 stars.

Photos

Hours

Monday10AM-6PM
Tuesday10AM-6PM
Wednesday10AM-6PM
Thursday10AM-6PM
Friday10AM-6PM
SaturdayClosed
Sunday10AM-8PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Uměleckoprůmyslové museum v Praze: 17. listopadu 2, 110 00 Josefov, Czechia

 • Uměleckoprůmyslové museum v Praze has 4.6 stars from 1484 reviews

 • Museum

 • "Výstava Hana Podolská se nám líbila, vystaveny byly šaty a doplňky z dílny této fenomenální návrhářky, výstava byla v jednom sále a dále pokračovala i do patra, kde návštěvník dostal možnost si osahat různé materiály, z kterých se tehdy šilo"

  "Budova krásná, expozice bývají také skvělé, ale od rekonstrukce s každou návštěvou pláču"

  "Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze Krásná novorenesanční stavba proti Rudolfinu vás zaujme úžasnými výstavami, výzdobou sálů , nádhernými zdobenými stropy schodišť a skleněnými vitrážemi na odpočívadlech"

  "Překrásné místo pro kochání se už jen samotnou budovou, citlivě zrekonstruovanou"

  "Nádherné místo po citlivé rekonstrukci, o lidech to říct nejde"

Reviews

 • Zoe Schneiderová

Výstava Hana Podolská se nám líbila, vystaveny byly šaty a doplňky z dílny této fenomenální návrhářky, výstava byla v jednom sále a dále pokračovala i do patra, kde návštěvník dostal možnost si osahat různé materiály, z kterých se tehdy šilo. V menším sále pak byla projekce, kde se promítaly dobové přehlídky nebo rozhovor s paní Podolskou. Bohužel celý dojem zkazili kustodi důchodového věku, nic proti nim, jsou tam potřeba, ale pokřikování po návštěvnících jako po psech bylo normou, nepozdravil ani jeden (zřejmě se báli, že by někdo mohl být cizinec a oni museli promluvit i jinak než česky). Kdyby místo pěti nepříjemných osob ponechali třeba dvě, které se dokážou alespoň trochu chovat slušně a za peníze, které by muzeum vynaložilo na jejich platy, použilo k instalaci směrovek, kde se co nachází nebo zábran, aby tedy návštěvníci chodili ve vymezeném prostoru, tak by vše působilo mnohem profesionálněji. Za mě už nikdy více. Nepůjdu někam, kde si budu připadat jako žáček na základní škole a čekat, z které strany přijde nějaké napomenutí. Máte se ještě co učit od zahraničních muzeí a jejich přístupu k návštěvníkům.

 • Petra Jelének

Budova krásná, expozice bývají také skvělé, ale od rekonstrukce s každou návštěvou pláču. Rekonstrukce samozřejmě proběhla velmi citlivě a pěkně. Dokonce si troufnu říct, že samotná "modernizace" proběhla dobře (ačkoliv původní kavárna, která zde sídlila měla mnohem větší kouzlo, teď je vcelku bez vkusu a obyčejná), ale to, že je původní "hlavní vchod" pouze pro personál? To, že většina pater je "pouze pro personál" a marně jsem hledala cestu k tomu nádhernému schodišti, kterým bych se dostala přes nádherné malby na zdech a detaily všude kolem do patra, kde probíhá expozice. Místo toho jsem se dostala do kovového klasického kancelářského výtahu a vystoupila v chodbě, kterou jsem se tedy dostala k expozici. Ubírá to na zážitku a to je veliká škoda.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Mgr. Marie Luňáková

Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze Krásná novorenesanční stavba proti Rudolfinu vás zaujme úžasnými výstavami, výzdobou sálů , nádhernými zdobenými stropy schodišť a skleněnými vitrážemi na odpočívadlech. Výstavy jsou zaměřeny na sklo, textil, dřevo, kov - na jejich umělecké ztvárnění. Pořádají se zde komentované prohlídky. Dnes jsem se jedné zúčastnila a byla díky vynikající průvodkyni opravdu velmi zajímavá. Paní průvodkyně hezky přednášela, vysvětlovala a doplňovala. Za to, že jsme se ozvěděli mnoho nových poznatků jí patří velké poděkování.

 • Andrea Vrbová

Překrásné místo pro kochání se už jen samotnou budovou, citlivě zrekonstruovanou. Výstava pí Podolské mě nadchla nadčasovostí, precizností a především podtržením ženskosti jejích modelů a samozřejmě nezbytným smyslem pro detail. Personál muzea byl ochotný. Jen některé místnosti působí příliš předimenzovaně vůči malému množství a velikosti exponátů (ale to asi nejde řešit). Kavárna měla co nabídnout a bylo to opravdu dobré, jen ta čekací doba... doporučuji najmout brigádníka.

 • Vera Chmelikova

Nádherné místo po citlivé rekonstrukci, o lidech to říct nejde. Nedozvíte se podmínky návštěvy a v šestém patře se pak dohadujete s uvaděči o kabelku do expozice skla. Výstavy by si zasloužily lepší využití prostoru a chybí nějaká stálá reprezentativní expozice. Ty současné výstavy se jakoby ztrácejí v prostoru. Doporučit lze momentálně výstavu o činnost salónu pí. Podolské. Ta jediná působí intimně a využívá prostor i výškově a ukazuje nadčasové věci.

 • Aleš Rothbauer

byli jsme tu na vystave o "Bydliště: panelové sídliště"... na jednu stranu musim rict, ze to byl zajimavy namet na vystavu a ze jsem se tam i neco dozvedel, na druhou stranu kdybych si za tech 2x 150 kc o tom koupil nejakou publikaci, tak se toho mozna dozvim vic a jednou si to muze precist treba i muj syn... zkratka tam toho nebylo tolik k videni, co by se nedalo dat do knizky.. vystava hlavne o fotkach a textech

 • Monika Hustolesová

Budova je krásná a určitě stojí za návštěvu, výstava se mi celkem líbila, ale samostatné muzeum se mi líbilo více, vřele doporučuji se jít podívat na samostatnou budovu, prostory jsou opravdu krásné. Jinak pokud hodnotím i výstavu, byla jsem určitě na hezčích a zajímavějších, pro mě trošičku nuda.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Dagmar Saktorova

Budova stojí za návštěvu i sama o sobě, interiéry jsou impozantní s bohatou výzdobou včetně schodiště a chodeb. Aktuální velká výstava českého skla je velmi dobře udělaná, reprezentativní a krásná. Vedle pokladny je obchod s designovými suvenýry, já jsem zakoupila malou krabičku Merkuru - bagr.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Kateřina

Nádherné výstavy za kterými jsme na víkend vyrazili do Prahy. Protože jsme se zdrželi přes celý den, tak jsme si zde zašli i na oběd. Mají tady izraelskou restauraci, velký výběr jejich jídel a moc nám to chutnalo. V obchůdku měli ke koupi zajímavé drobné i velké umělecké díla, bylo co obdivovat.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Petra 2018

Po rekonstrukci krasne opravene prostory muzea. Vystava "Sileny hedvabnik" opravdu vydarena. Krasne exponaty..je uzasne jak podnikavi, talentovani a zapaleni lide tu zili a ve svem oboru ovlivnili svet. Opravdu doporucuji, zajdu si urcite znovu. V restauraci nedostatek personalu. Na velke prostory + venkovni zahradku pouze 2 cisnice. I na hotove jidlo, kavu jsme cekaly dlouho.

 • hana kubikova

Krásná architektura, vyjimecne místo uprostřed starého města (zkuste se podívat z okna na židovský hřbitov), zajímavé výstavy. Letos jsem tu byla např. na zajímavé výstavě o panelových sidlistich, fotografické retrospektivě Josefa Koudelky nebo výstavě o prvorepublikovém salonu Hany Podolske. V přízemí velmi inspirativní obchod s designovymi suvenýry.

 • Zbyněk Král

Moderně zařízené výstavní prostory v centru Prahy, pár kroků od stanice metra Staroměstská. Velice příjemný personál, ochotně poradí při orientaci mezi expozicemi. Bezbariérový pohyb po budově zajišťují dva výtahy. Vchod do muzea je trochu nepřehledně z boku budovy. Muzejní kavárna i obchod samozřejmostí.

 • Miloš Zach

Nádherné připravené výstavy (sklo, plakáty) i stálé expozice. Příjemně prožité odpoledne mezi pestrou směskou rozličných interesantních exponátů. Poctivá intelektuální příprava na následnou konzumaci plzeňského piva.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Vlastimil Havlik

Citlivě rekonstruovaný objekt, bohužel zatím bez expozic. Tematické výstavy - prodloužené, přínosné (H. Podolská, Krásná jizba, Harcuba). Prodejna s omezeným sortimentem - např. publikace pouze vydané Uměleckoprůmyslovým museem, některé bez cenovek..., hlučný provoz v suterenní kavárně (restauraci?).

 • Miloslava Hrůzová

Muzeum jsem navštívila v rámci Pražské muzejní noci, byla jsem zvědavá na budovu dlouhá léta nákladně opravovanou. Budova je krásná, ale přístupná je pouze velmi malá část, ze sbírek muzea nic, návštěva moderního umění není to, co bych jako pamětnice v nově otevřenému muzeu vyhledávala a ocenila.

 • Radek Wrana

Nádherné muzeum s velmi zajímavými sbírkami od skla po oblečení a nábytek. Najdete zde také předměty z kunstkomory Rudolfa II. Příjemné kustodky vám také nabídnou pohled na židovský hřbitov z prvního patra.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Helena Novotná

Krásně zdobené prostory i mozaiky v oknech. Pravidelně navštěvují se svojí nejlepší kamarádkou. Doporučuji po zhlédnutí výstavy navštívit restauraci dole v přízemí. Výborné jídlo i milá obsluha
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Lucie Johnova

Skvela vystava o barvotisku! A i ostatni jsou dobre. Diky prestavbam je pristupnejsi i pro seniory a pohybove handikapovane. Nova kavarna taky fajn, ale po tom starem, lehce omselem, pitoresknim (a prijemne levnem) kafopajzliku, kam jsme chodili za studii, se mi stejne trochu styska.

 • Tereza Martincová

Nově zrekonstruované muzeu začíná opět žít a nabízí výtvarné dílny pro děti i dospělé, doprovodný program k výstavám a krásnou expozici. Občerstvit se můžete v kavárně (posezení i venku), šatny, design shop, ... Stojí za návštěvu už jen pro krásné prostory.

 • Táňa Holasová

Výstava o využití modrotisku v japonské a české oděvní kultuře byla pro mě nesmírně objevná a zajímavá, mám na mysli rozvoj této techniky, ale hlavně její využití nejen v minulosti, ale i v současnosti. Každopádně doporučuji tuto výstavu navštívit …

 • Vladimíra Storchová

Příjemné místo, kde je překvapivě poměrně nepříjemný personál. Vždycky si tam připadám trochu jako ve škole a čekám, kdy budu napomenuta. Ale expozice jsou pěkné, Koudelka byl skvělý a Hana Podolská, která potrvá až do ledna 2019 velmi dobře udělaná

 • Hana Šuláková

Moje první návštěva a jsem prekvapena. Zajímavé expozice, ochotný personál, pěkný obchůdek, výborná kavárna. Minimálně do kavárny se budu opakované vracet. Mnohé jistě překvapí a potěší zajímavá Biblio budka před vchodem. Návštěvu vřele doporučuji.

 • Richard Halama

Muzeum jsme navštívili u příležitosti výstavy skla. To je vždy obtížná disciplína a málokde to zvládnou. Tady mohu říci, že ano. Výstavu skutečně dělal architekt a exponáty jsme si mohli užít. Jedinou vadou snad bylo osvětlení s ne zcela … Další

 • Sona Stoiljkovic

Muzeum bylo založeno roku 1885 a zpracovává a uchovává minulost a současnost uměleckého řemesla. Sbírky obsahují sklo, porcelán a keramiku, užitou grafiku a fotografii, nábytek, práce ze dřeva, kovů a různých materiálů, šperky, hodiny a … Další

 • Miroslav Svoboda

Krásné opravené prostory, zajímavé expozice, jen je vidět, že návštěva dětí činí průvodce a ostrahu nervózní a tak rodina s dětmi má pořád za zády upominající paní a moc si to neužije. Snad jednou pochopí, že děti v muzeu jsou přínos a … Další

 • Libor Vavřík

Velmi zdařile je restaurovaná hlavní budova. Je krásná. V současnosti (březen 2018) není ještě nainstalovaná stálá expozice. K dispozici je výstava Bydliště panelové sídliště a drobný výběr ze sbírek. Vše ve 4. patře. Kavárna a muzejní … Další

 • Petra Štefanová

Momentálně v rekonstrukci. Krásná stavba sama o sobě, je tam na co koukat i bez exponátů. Některé paní kustodky až nepříjemně zírají. Hodně zajímavé a zábavné výstavy, v přízemí pěkný krámek s knihami o umění a různými pohlednicemi a … Další

 • Nicolas Wutz

Vcelku zajimavé muzeum. Jen u skleněných exponátů byla velmi nepříjemná security služba. Stačilo se jen přiblížit k exponátů a hned nějaká z nepříjemných starších žen začala křičet, že NA E PONÁTY SE NESAHÁ. Trochu mi to pokazilo zážitek:/

 • Zbynda

Krásné interiéry budovy, zajímavé a velmi hezky koncipované výstavy, ochotný personál. V "době covidové" návštěvníci téměř žádní, takže spousta času i prostoru k prohlídce i k odpočinku. Bonus: příjemné posezení v restauraci na zahradě.

 • Marie

Krásně opravená budova muzea. Úžasná výstava skla, rozhodně stojí za to. Ale hlavně jsem se byla podívat na krátkodobou výstavu českého a japonského modrotisku. Moc se mi líbila a určitě se budu snažit dostat na komentovanou prohlídku.

 • Jana Rubešová

Velká škoda, že jsou zakrytá okna na židovský hřbitov.... Platí se sem přeci vstupné, tak o co jde.... Stejně je vidět jen část a kdo chce hřbitov navštívit, tak si tam zajde a zaplatí si to. Nechápu. Jinak po restaurování překrásné!

 • Yarred Thomsson

Krásná budova, která v sobě skrývá výjimečný prostor, který je krátce po rekonstrukci. Navštívil jsem výstavu Josefa Koudelky, která se zde právě vystavuje a byl jsem ohromen. Určitě nutnost pro fotografy a příznivce fotografie.

 • Silvie Filova

Prekrasne muzeum v Praze. Byla jsem naprosto unesena. Sbirka Vojtecha Lanny, sklarske umeni v modernim pojeti, sbirka obleceni, pokryvek hlavy, kabelek, proste nadhera, zklidneni duse a preneseni do uplne jineho sveta …

 • Dana Michovska

Budova prošla rozsáhlou rekontrukcí, která je velmi zdařilá. Také současná výstava Hana Podolská-legenda české módy se nám moc líbila. Výstava je z prostředí módního salonu první republiky a představuje více než 50 … Další

 • Milena Mariasova

Výborně vedené muzeum, nádherné kratší výstavy i stálá expozice, skvělé jsou komentované prohlídky a přednášky, za návštěvu stojí i knihovna, je zde dobrá kavárna. Samotná budova po nedávné rekonstrukci stojí za vidění.

 • Katka

Budova stále září po nedávné rekonstrukci. Skvělé zázemí, nádherné interiéry, výborná knihovna, chybějící stálou expozici nahrazují fantastické výstavy. Jen ta nová kavárna už nemá ti tajemnou atmosféru jsko ta stará.

 • Soňa Jonášová

Zasnu nad tim, ze jsem v teto galerii byla teprve poprve. Jsem si jista, ze ne naposledy. Krasne doplneni Designbloku 2024, jehoz hlavni misto konani bylo v NGP. Soucasti je i originalni kavarna a obchudek.

 • Eva R.

Muzeum pořádá skvělé narozeninové oslavy pro děti. Program je na 3 hodiny a součástí je interaktivní prohlídka výstavy, tvořivá dílna a prostor pro samotnou oslavu s výborným cateringem. Moc doporučuji!

 • jirik

Nádherná, historická budova. Více pater - několik výstav. Do pater lze vyjet výtahem. Zařízeno stylově i moderně. V každém patře toilety. V přízemí veliké Cafe posezení. Dostupnost z Metra Staroměstská.

 • Jan Malý

Nová expozice Art, life je velmi zajímavá, zejména řada vzácných předmětů z různých oblastí života v minulosti.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Ne

 • Radim P.

Nádherně zrekonstruovaná stavba v samém centru Prahy. Navštívili jsme v rámci výstavy Designblok, skvělé.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Hana

Velmi zajímavé expozice, děkuji za fantastický zážitek.Navic v tak nádherném prostředí.Jsem unešená
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Hana Neua

Krásná nová stálá expozice. Část personálu krajně nepříjemná. Vchod se neobeznámeným špatně hledá.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Zbyněk Novotný

Panelaky jak to tehdy bylo. Chtelo by to vic interakce těšil jsem se na umakartovou koupelnu a vic hmatatelnych exponatu. Moc textu a malo realnych interierů. Jinak krásně zrestaurovany prostor

 • Aleš Drbohlav

Krásná budova. Pěkná, zajímavá stálá expozice. Z oken pěkný, zajímavý Pohled na židovský hřbitov
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Alena Záhorská

Nádherné místo samo o sobě. A velmi zajimavé výstavy Plakáty a Life,art. Obě stojí za zhlédnutí.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Vojtech V

Pěkné muzeum, zajímavá témata výstav. Asi malý budget pro speciální výstavy znamená, že vás nedokáží vtáhnout do příběhu, nic moc interaktivního nenabízí. Škoda, nevím jestli půjdu zas.

 • Jaromir Krisica

úžasná výzdoba chodeb i výstava plakátů, které dokazují, že reklama není žádná novinka...
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Blanka Hladikova

Super místo, krásná výstava o modrotisku s doprovodným videem. Nezapomeňte se zastavit v posledním patře a prohlédnout si práce českých sklářů.
Doba čekání
Bez čekání

 • Adam Kočvara

Expozice o Historii plakátů úžasná. Zajímavé téma zpracované v hezkých prostorách.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Ne

 • Starsioo

Byla jsem tam na výstavě "Řeč plakátu" Moc pěkná, musela jsem si tam zajít dvakrát! Personál moc příjemný :)
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Alena Musilova

Navštívila jsem výstavu o Haně Podolské a výstavu Šílený hedvábník o rodině Ascherových.Obě výstavy byly zajímavé,krásné a poučné.Interiéry budovy muzea jsou skvosty.

 • Sarka Borska

Nadherne zrekonstruovany objekt, vyborna dostupnost, zajimava expozice, prijemny personal a velmi mila kavarna s moznosti venkovniho posezeni, stoji za navštěvu

 • Ladislav Kroupa

Spíše bych ho nazval muzeum skla, ale i přesto zajímavá prohlídka.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Ivanka Holzbachova

Jako obvykle nádhera. To se týká jak stavby, hlavně interiéru, taki výstav , jak krajky , tak několika expozic skla. Personál jako vždy přívětivý a ochotný.

 • Ivana Motyčková

Krásné sbírky uměleckých předmětů,překrásný interiér budovy.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • B.P. N.

Pekne zrekonstruovane prostory muzea nabizi behem roku ruzne vystavy. Je zde muzejni obchod. Obcerstveni je mozne v kavarne. Odpocinek v prilehle zahrade.

 • Katka Řiháková

Krásné místo. Byli jsme na křestu knihy Antonína Hepnara.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • David Vláčil

Krásné a opravené muzeum, neobvyklé sbírky, snad jen paní z ochranky v prvním patře byly velmi horlivé a málo příjemné. Ostatní personál byl příjemný

 • Vladimír Hrubeš

Na budově, v úrovni oken ve II. poschodí jsou vyobrazny znaky měst. Našel jsem zde mimo jiné i krásný znak města Hradec Králové, jehož jsem občanem.

 • Hana Kubicová

Byla jsem zde už několikrát a pokaždé mě toto muzeum ohromí svou krásou a výstavami. Dnes Josef Sudek, Otto Rothmayer - Návštěva u pana kouzelníka.

 • olgoj chorchoj

Velmi krásná vernisáž a zahájení o sklářství
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Petra Stelmachová

V rámci expozice design bloku to bylo zajímavé.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Tomáš Sazima

Aktuálně super výstava Řeč plakátu 1880 - 1938.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Pavel Chmátal

Stojí to za návštěvu + nádherný interiér.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Anna Pražáková

Skvělé uspořádána výstava plakátů,vývoj oděvů,skla,šperky,nábytek.Projit všechna patra je velmi náročné.Zacala jsem 6.,ohromující je 4.

 • Marika R.

Nádherné prostory. Výstava Hany Podolské zajímavá a výstava fotografií Balet také pěkná. Do těchto prostor chodím na výstavy moc ráda.

 • Kristyna Miratska

Dnešní výstava plakátů byla jedinečná!
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Ne

 • Thyuleen

Vážně se mi to moc líbilo. Kdo by měl taky zájem se podívat na to, jak na tom byla Česká republika s oblečením tak doporučuji.

 • Vera

Pěkná a inspirativní výstava
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Jáchym Šlik

Muzeum prošlo rekonstrukcí a v listopadu 2017 se opět otevře veřejnosti s 2,5x většími výstavními prostory a novým vchodem.

 • Lubomír Tosek (Lubek)

Taková nádhera se jinde nevidí. To musíte zažít! Úžasné!!! Ty domečky byly taky roztomilé, ale ten dům, ten tedy mě omámil.

 • Martin Ch

Nadherna expozice v krasnych prostorach. Vsechny vystavy dostupne do konce zari pouze za 150 CZK. Expozice je bezbarierova.

 • Tomáš Prošek

Krásné zrekonstruovaná budova. Je zde vše, co patří do moderního muzea, a přitom se podařilo zachovat původního ducha.

 • Filip Szalay

Včerejší návštěva designbloku byla super!!!
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání

 • Ivana Čečilová

Krásná , nedávno zrekonstruovaná budova se zajímavými sbírkami užitného umění - sklo , nábytek , oblečení …

 • Roman Šiška

Hezky opraveno. Hezké vystavy. Skla a renovace tapiserií. Personál milý, ochotný a informovaný.

 • Jitka Hre

Krasné místo samo o sobě, fajn výstavy a tak akorát velký design shop s nabídkou originálů

 • Markéta Hlaváčková

Krásná nově zrekonstruovaná budova, výhled na židovský hřbitov. Doporučuji expozici skla.

 • Hanka Pisingerova

Muzeum je kvalitně opravené.Výstavy krásné. Avšak chování personálu mírně odstrašující.

 • Jirka „JS“

Krasne opravena historicka budova, zajimave vystavy je zde i kavarna s milou obsluhou

 • Zuzana Vávrová

Výstava Šílený hedvabník je úchvatná. Nenechte si ji ujít, neb co nevidět končí.

 • Silvie Kostalkova

Nádherná budova s příjemnou atmosférou. Výstava p. Podolske vkusna a moc hezká.

 • Jitka Krabcova

Zdařilá rekonstrukce. Určitě stojí za návštěvu. Fotky z pražské muzejní noci.

 • Annah HAVLOVICOVA

Krásné expozice, velmi ochotný personál a úžasné jídlo v útulné restauraci.

 • David Jedziniak

Nádherná budova navštívena při příležitosti výstavy šatů salonu Podolska.

 • Luďka Hrabáková

Úžasná nová stálá expozice! Musíte vidět. Srovnatelné se zahraničím.

 • Radek Kubik

Už jen ta budova, nádhera. Paradni výstavy českého skla (duben 2019)

 • Jan Lánský

Úžasná staroměstská procházka po domovních znameních staré Prahy.

 • Marketa

Nádherně opravená budova muzea. Krásná výstava Šílený hedvábník.

 • Laura Zuckersteinová

Nádherně vyzdobené muzeum, stojí za návštěvu, všem doporučuji.

 • Christina H

Skvělá výstava plakátů...a ta budova je naprosto boží...

 • Kamil Straka

Zajímavé výstavy a i budova samotná je velmi hezká

 • Zdeněk Broda

Krásný prostor i expozice - nesmyslná cena vstupu

 • Giorgio Angelli

Velmi hodnotné expozice, parádní popisky …

 • Blanka Skalková

První návštěva a velmi příjemné překvapení!

 • Antonín Plicka

Krásné!
Den návštěvy
O víkendu

 • Petr Klusoň

Výstava skláře Janeckého,nutno vidět!

 • Alena Bartečková

Krásné věci vždy pohladí na duši.

 • Franra Franta

Krásné prostory i výstava. …

Similar places

Národní muzeum

32415 reviews

Václavské nám. 68, 110 00 Nové Město, Česko

Sex Machines Museum

10577 reviews

Melantrichova 476 /18, 110 00 Staré Město, Česko

Muzeum Smyslů

6401 reviews

Jindřišská 939/20, 110 00 Nové Město, Česko

Muzeum fantastických iluzí

6302 reviews

Vodičkova 31, 110 00 Nové Město, Česko

Muzeum Franze Kafky

5156 reviews

Cihelná 635, 118 00 Malá Strana, Česko

Beer Museum

3517 reviews

Husova 21, 110 00 Staré Město, Česko

Czech Museum of Cubism

2192 reviews

House at the Black Madonna, Ovocný trh 19, 110 00 Staré Město, Czechia

Film Legends Museum of Prague

2027 reviews

Opletalova 1535/4, 110 00 Nové Město, Czechia

Muzeum Karla Zemana

1947 reviews

Saská 520/3, 118 00 Malá Strana, Česko

Museum of Public Transport

1915 reviews

Patočkova 132/2, 162 00 Praha 6-Střešovice, Czechia