Sex Machines Museum

10577 reviews

Melantrichova 476 /18, 110 00 Staré Město, Czechia

www.sexmachinesmuseum.com

About

Sex Machines Museum is a Museum located at Melantrichova 476 /18, 110 00 Staré Město, Czechia. It has received 10577 reviews with an average rating of 4.2 stars.

Photos

Hours

Monday10AM-11PM
Tuesday10AM-11PM
Wednesday10AM-11PM
Thursday10AM-11PM
Friday10AM-11PM
Saturday10AM-11PM
Sunday10AM-11PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Sex Machines Museum: Melantrichova 476 /18, 110 00 Staré Město, Czechia

 • Sex Machines Museum has 4.2 stars from 10577 reviews

 • Museum

 • "Doopravdy úžasné místo"

  "Velice zajímavé museum, které nabízí fakt sbírku historických erotických pomůcek, člověk by se divil, co dovedli lidé v historii vytvořit k uspokojování lidského těla"

  "Velmi pěkné muzeum, co všechno se člověk nedozví o historii nejstarších praktik! Je tam toho hodně , byli jsme velmi překvapeni , jaké pomůcky a předměty se používaly! Některé vypadají jako pomůcky do kuchyně! No a ty hráčky , to bylo teprve překvapeni! Všem maximálně doporučujeme zajděte, navštivte, projděte , informace které zde získáte se nikde nedozvite , a ani by vás nikdy nenapadly! Je tam toho hodně na čtení a prostudování! Tak směle do toho , možná se i něco přiučíte, zasmějete , budete udiveni!"

  "Rozhodně zajímavá zkušenost"

  "Muzeum je kombinací starého s novým, ale bez pochyby zajímavé a rozhodně stojí za návštěvu"

Reviews

 • Emma Horáčková

Doopravdy úžasné místo. Sice jsem tam nikdy nebyl, ale z toho co jsem viděl na mé cestě z nedělní bohoslužby v blízkém kostele s mojí manželkou a dětmi, to vypadalo celkem dobře. Nemůžu se dočkat až tam v pondělí zajdu místo práce (možná sebou vezmu i mého syna). Doufám že tuto recenzi nenajde má žena přes můj Google účet. Ale řekl bych že jsem v pořádku, protože si nevšimla že má historie je plná hardcore gay porna. Dokonce se mi podařilo jej schovat do složky s rodinnými fotkami aniž by si toho všimla. Ale teď jej asi budu muset dát jinam, protože jí zítra příjde její milenec Miloš, který pracuje na IT oddělení narozdíl ode mne. Já jsem jen prodavač v místní večerce.

 • Adam Richter

Velice zajímavé museum, které nabízí fakt sbírku historických erotických pomůcek, člověk by se divil, co dovedli lidé v historii vytvořit k uspokojování lidského těla. Některé “vynálezy” dost nepochopitelné a zajímavé. Opravdu to stojí za návštěvu. Vstupné sice 300Kč za osobu je dost vysoké, ale za ten zážitek to stojí. Je tady i kino kde se můžete podívat na nějaké staré černobílé erotické filmy. Doporučuji
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • John Carter

Velmi pěkné muzeum, co všechno se člověk nedozví o historii nejstarších praktik! Je tam toho hodně , byli jsme velmi překvapeni , jaké pomůcky a předměty se používaly! Některé vypadají jako pomůcky do kuchyně! No a ty hráčky , to bylo teprve překvapeni! Všem maximálně doporučujeme zajděte, navštivte, projděte , informace které zde získáte se nikde nedozvite , a ani by vás nikdy nenapadly! Je tam toho hodně na čtení a prostudování! Tak směle do toho , možná se i něco přiučíte, zasmějete , budete udiveni!

 • Jiří Drtina

Rozhodně zajímavá zkušenost. Člověk by až žasl, co lidé nezvládnou vymyslet. Pro některé možná kontroverzní téma, ale i toto patří k lidské podstatě. Muzeum, na to, že má tři patra je poměrně stísněné a plné lidí. Za co strhávat hvězdu je vyšší vstupné (i když, co bychom v Praze chtěli) a anglický personál. Přestože je muzeum navštěvováno, převážně zahraničními turisty (češtinu jsem nezaslech ani jednou), mít pokladního, co mluví pouze anglicky, mi s ohledem na to, že jsme stále v Čr nepřijde vhodné.

 • Tomago Tomago

Muzeum je kombinací starého s novým, ale bez pochyby zajímavé a rozhodně stojí za návštěvu. Expozice není nijak veliká, součástí je i kino, kde promítají ČB filmy, jak to probíhalo za první republiky ;-) Úsměvné sexuální pomůcky z historie, sexuální pomůcky z ciziny, U vstupu pouze anglicky mluvící obsluha. Vstupné poněkud vyšší (300,-) i když na Prahu asi v normě.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Gabriela Waldstein

Tohle muzeum je směsí starého s novým, ale bez pochyby velmi zajímavé a rozhodně stojí za návštěvu. Expozice není nijak veliká, ale součástí je i kino, kde se promítá ČB film, jak to probíhalo za první republiky ;-) Úsměvné sexuální pomůcky první republiky..sexuální pomůcky z ciziny, přes sado-maso po současné moderní pomůcky...zkrátka je to zajimavé.

 • Luboš Hejna

No co k tomu dodat. Zájem o toto muzeum a samotné zaměření muzea hovoří samo za sebe. Věřím, že každý návštěvník si tu najde své a že fantazie funguje a vždy fungovala je vidět na exponátech. Fotky nepřidávat, protože by nemuseli projít cenzurou. JO proč ne.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • robert mrkos

Muzeum plné spíše archaických zajímavostí ze světa erotických pomůcek. Celá expozice ve třech patrech poměrně rozsáhlá, takových 40 minut s tím, že si vše přečtěte a pokud budete dané předměty i trochu více okupovat, natáhnete prohlídku na hodinku a ani o tom nevíte. Hezké prostředí a rozhodně si každý odnese spoustu fotek absurdit všeho druhu.

 • Exe cz

Pokud nevyužívejte žádnou slevu, cena za mini expozici (250 za osobu) je mírně přemrštěná. Celkově zajímavé místo, když chcete zabít čas, ale až na pár kuriozit a občasné šokující ilustrace nepřinese sečtělému člověku příliš nových poznatků, které by kdykoli později v jeho životě stálý za zmínku.

 • Alois Dvořák

mají velký sortiment a mnoho "hracek" na které se můžete podívat. Bohužel testování "na vlastní kůži" není povoleno a vetsinu techto "stroju" vlastnim a jsem s nimi obeznamen takze pro mne nic noveho.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Václav Barák

Super místo, netradiční a poučné. Dost často se i zasmějete jak to bylo dřív. Vstup 250 Kč za mě odpovídá. Uvítal bych nějaký program a workshop. Nevhodné pro puritány a náboženské fanatiky.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • K K

To vstupný je teda šílený, na to, že je muzeum maličkatý. Pouze anglicky mluvící obsluha mi přišla zvláštní. Chápu, že jde především o turistické místo, ale před námi ve frontě dvě české ženské a domlouvaly se rukama, nohama. Slovy klasika: "No, že bych to musel vidět dvakrát...".

 • Lucie Brávková

Ze začátku jsem se návštěvě bránila, ale nakonec nelituji. Ideální zpříjemnění večera s přítelem. Nejzajímavější mi přišly exponáty z hlediska historického vývoje, nečekali by jste jak byli lidé vynalézaví :) cena za vstup je sice vyšší, ale nic co by jste nečekali v Praze.

 • Romana Nejtková

Čekala jsem víc. Vstup vypadá velmi dobře, lákavě, ale obsah je slabý. Popisky nekompletní,takže mnohdy člověk leda typuje, na co která pomůcka sloužila. Trochu neorganizované. Spíš mi to připadalo jako by někdo uklidil doma a z vyhozených věcí udělal muzeum.

 • Johana „Johanka22“ Klapsiová

Zajímavá expozice, určitě stojí za to se tam podívat, ale víckrát bych tam asi nešla. 250Kč za člověka mi přijde dost drahé (student za 150). Slečna pokladní byla moc milá, ale bohužel mluvila pouze anglicky, takže kdo neumí anglicky, tak by mohl mít problém.

 • Jiří Novák

Celkem zajimavé muzeum mapující slasti člověka od konce 19. století po současnost, zvláště pak, z dnešního pohledu, zabavná podívaná - němý erotický film cca z roku 1920, natočený ve Španělsku...ale cenu 250 Kč za vstup povazuji za naprosto neadekvatní …

 • cap hook

Návštěva muzea byla super, spousty exponátů se skvělými popisky. Cena může být vyšší pro toho, kdo muzeum projde rychle, ale pokud budete hodně číst, návštěva může být i 1,5h :)
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání

 • Evzen Vostry

Vynikající zpříjemnění dne, velmi zajímavým způsobem podána historie sexuálních hraček z dřívějška kdy s ještě léčila histérie až po současnost.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Bruy

Po zaplacení plného vstupného jsme na konci prohlídky zjistili, ze jako studenti jsme měli nárok na studentskou slevu, o které nebylo na pokladně ani od personálu žádná zmínka. Minimálně cedule by se hodila. Jinak zajímavá prohlídka.

 • Tom Synek

Když jsem byl cca v páté třídě, byli jsme na výletě v Praze. Procházeli jsme okolo, protože jsme šli na staromák a tohohle jsme si s kamarády všimli. Samozřejmě jsme nemohli dovnitř, ale měli jsme z toho strašnou srandu.

 • Leona Kroulíková

Ideální zpestření dne, vstup levný, studentská sleva, člověk se dozví mnoho nových informací a u mnohého vidí porovnání - dřív - dnes. Některé exponáty dokáží i rozesmát. Rozhodně doporučuji, stojí za návštevu.

 • Martin Marek

Velice poučné pro ty, kteří se nestydí za to že tam jdou a koukají na všechny ty věci, ale pozor vstup od 18ti let.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Ne

 • Ondřej Škorňa

Od všeho je tam něco a každý tam najde něco zajímavého. Pouze za tu cenu je to poněkud přetažené. Když se budete nudit a budete poblíž, doručuji zajít. Jinak toto muzeum spadá do kategorie jednou a dost.

 • vladimirek vladimirek

Sice zajímavé, ale za ty peníze ... V horním patře je to pěkné, nižší patro průměr a ve spodním patře je jen pár korzetů.. Velikost každého patra je 1-2 "pokoje"... Takže za ty peníze to nestojí...

 • Martin „Gagyn“ Haas

Hodně zajímavé muzeum se spoustou mnohdy až neskutečných exponátů. Na Prahu poměr cena/výkon asi ok.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Jaroslav Kříž

Zajímavé exponáty, spousta inspirace, obdiv vynalézavosti našim předkům. Určitě stojí za návštěvu.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Josef Zigmund

Velice jedinečné místo, kde se dozvíte mnoho zajímavostí o sexuálních praktikách starších generací
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Marika

Za ty peníze nic moc pokoukaná. Něco mě zaujalo, ale jinak mi to vše přišlo na stejné brdo. Ani žádná snaha to udělat zajímavé. Asi nejhorší byla ta stará erotická videa. Znovu bych tam nešla.

 • Martin Škop

Na první pohled tématicky zajímavé muzeum , vzápětí ale zjistíte, že 80% expozice jsou jen jedny a ty samá dilda v různých barvách na různých židlích etc... Navív poměrně předražené za 250.

 • ondra marek

Určitě zajímavé místo. Hodně zajímavých věcí k vidění a vše hezky popsáno, určitě stojí za to navštívit. Vstupné je 250kc za osobu, pro někoho to bude asi moc ale za ten zážitek to stojí.

 • Jana

Zajímavé exponáty, netradiční muzeum, některé exponáty jsou opravdu zajímavé, úsměvné a nebo brrrr. V malém kině nabyde člověk dojmu že je v éře Charlie Chaplina. Doporučuji každému.

 • Adam Stanić

Bizarní, zajímavé, srandovní. Jedna návštěva za to stojí. Ale vstupné 250 Kč na osobu ji mírně přehnané. Ale chápu, byznys je byznys, turisti jsou turisti, za bizár se platí.

 • Maya Dark

Muzeum bylo opravdu zajímavé, rozhodně doporučuji. Kdyz si chcete vše pročíst, počítejte víc jak hodinku.
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • AnNdrea Audi

Zajímavé kousky.. Příjde mi, že lidé v dřívější době,byli kreativnější, než Ti, z doby naší.. Cena se mi zdá přijatelná, vzhledem k tomu,na jakém místě se muzeum nachází..

 • S S

Určitě stojí za to se mrknout, jsou tu zajímavé věci..zbytečně natažená cena..prostory trochu stísněné, když je více lidí...WC v mezipatře..
Doba čekání
Bez čekání

 • Max Nailbomb

Když si člověk někdy myslí, že už viděl všechno, tady se nejspíš skoro každý dozví,že tomu tak není... Příjemný zážitek. Doporucuji jejich kino... Pobavilo ... =o)))

 • Květa Smutná

Zajímavé, místy úsměvné i poučné. Některé informace z historie byly vážně překvapivě, možná i šokující - ale je fakt, že v oboru nejsem žádný znalec …

 • Lukas Ruzicka

Zajímavá výstava, 250,- za vstup je celkem dost, ale chápu to je to přizpůsobené lokalitě. Dá se stihnout cca za 30 minut. Exponáty spíše historické, ale zajímavé.

 • Milan Pohl

Ministryně války Černochová tu zapomněla svůj UA tančík do kabelky.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Dan Šalé

Zajímavé muzeum, ale je to tak na 20 min Max., tak je potřeba si dobře rozmyslet jestli se to vyplatí.. Za 100 až 150 Kč to odpovídá. Ta 250 to spíše nedoporucuji

 • Adéla Klímová

Cena nás trochu zarazila, ale nakonec jsme si to užili a chvílemi i jsme se i pobavili. Super muzeum.
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Josef Macek

Vážně ceníme studentské slevy na vstup. Muzeum bylo zajímavé často až vtipné či celkem děsivé, co vše existuje za předměty. Rozhodně doporučujeme navštívit :)

 • San Mes

Muzeum je samozrejme zajimave, nicmene cena premrstena vzhledem k tomu, ze nabizi pouze dva-tri mini pokojiky s vystavou..nu kazdy chce ryzovat na turistech.

 • Sona Stoiljkovic

Návštěvou tohoto muzea jsem dostala dobrou náladu, neboť jsem se něčemu nasmála, dověděla něco nového, někdy namračila když bylo něco fuj.. Prostě zajímavé.

 • Anna-Marie Káňová

Velmi originální a zajímavé muzeum. Dozvíte se spoustu věcí a zároveň se u toho pobavíte. Domluva s personálem jen anglicky ale personál byl velmi milý.

 • Dagmar Ležáková

Určitě stojí za navstevu. Rozhodně to není nudné muzeum.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Zuzliste Zuzliste

Co dodat ve svátek narváno turisty. Ale jinak teda opravdu zajímavý zážitek. A pornofilm ze zač.20.stol. nás neuvěřitelně rozchechtal. …

 • Lenka Zemanová

Toto netradiční muzeum určitě stojí za návštěvu. U mnoha exponátů jsme se zasmáli a stejně tak u historického filmu, který jsem tu shlédli.

 • Josef Mišák

Celkem fajn výstava, čekal jsem to trochu větší. Docela zajímavé exponáty, ale celkem drahé a za cenu neodpovídající. Znovu bych nešel.

 • Eva Brynza Hronová

Muzeum jsme navštívili s manželem a za 500 Kč vstupného jsme si odnesli opravdu hodně zážitků.Doporucuji všem, co nejsou puritáni :-).

 • Petra

Bohatá expozice za mě palec nahoru
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Andrea Juricová

Vstupné je přiměřené, čekala jsem spíše dražší. Za tu cenu to stojí, muzeum je ve 3 poschodí. A exponáty jsou super. Doporučuji.

 • Soňa Chlupáčková

Cena je dost nadsazená a celkově jsme nebyli moc nadšení.. Za stejnou cenu pro nás bylo mnohem zajímavější Národní muzeum..

 • Rostislav Kološ

Pro milovníky hraček pro dospělé.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Kryštof Bezpalec

Nejvíce edukativní místo v Praze
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Godly Duckie

Na zabití času perfektní má celkem 3 patra cca 6 místnůstek. Pokud jste ještě nikdy nebyly v podobném muzeu pobaví vás to.

 • Andrea Ptáčková

Velice zajímavé muzeum
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Lenek Viduna

Pěkné muzeum, které je ovšem celkem drahé, za vstup zaplatíte 250Kč (studenti 150Kč), což je celkem hodně za málo muziky.

 • Michal Voříšek

Celkem zajímavé, za ty prachy je to ale malý a pouští dovnitř všechny, takže hodně přeplněno.Tak trochu past na turisty.

 • Regína Chýlková

Vstupné je za mě trochu přepálené, ale pokud chcete poznat dějiny lidstva trochu jinak, tak je to určitě zajímavé místo.

 • Romanicus

Super místo, doporučuji.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Ne

 • David Hupka

Výborné místo pro získání inspirace, zejména v oblasti využití ručního nářadí.
Den návštěvy
V pracovní den

 • Eva Colledani

U jednotlivých předmětů bych ocenila hlubší výklad, ne jen stručný popis. Ale jinak velmi zajímavé a poučné.

 • Jiří V

Navštívil kamarád, byl tak rychlý že si to prý musí projit ještě jednou a mě zapomněl venku …

 • Iveta Fridrichova

Husté poučila jsem se co kdysi bylo snad jsem ani netušila že už to bylo …

 • Jan Sedláček

Zajímavá expozice. Na co lidi všechno nepřijdou Některé "vynálezy " jsou komické …

 • Jan „Slámiš“ Slaminka

Trochu nevšední muzeum, sice jsem čekal trochu víc, ale určitě zajímavé a stojí za návštěvu.

 • Aleš Hrabák

Zajímavá expozice, vstupenka za 250Kč za mě v pořádku, rozhodně doporučuji pro mladé páry!

 • Maroš Švec

Byli jsme překvapení velikostí expozice, 2 patra zajímavostí a pomůcek, stojí za zhlédnutí

 • Adélka Freharova

Muzeum je hezké, ale malé . Za tu cenu je tam toho fakt málo a projitý to mate za 15min ..

 • Martas Šulcik

Moc zajímavé místo, které vám odhalí jaké pomůcky dříve používali nebo si vyrobili. …

 • Petra Ortmannová

Je to zajimave muzeum, ktere jentak neuvidíte. Ale nic pro slabe a stydlive povahy …

 • Michal Kočiš

Nudné, opakující se, duchapostrádající, konzumní, chlípné, jednoduché, hloupé, zbytečné.

 • Martin Rawas

Prvotřídní a zajímavé muzeum. Nikdy nečtete popisky u expozic ? Tak tady začnete ☺ …

 • moore. allonsy

Zajímavé muzeum, které se liší od tradičních, které známe. Určitě stojí za navštívení.

 • Radek Ptáčník

Za 300kc osoba trochu drahé, ale člověk se něco nového přiučil... Teda trochu historie

 • Pavlína M.

Velice zajímavé a poučné pokud vás to zajímá
Den návštěvy
V pracovní den…
Další

 • Jáchym Důjka

Zajímavé tématické museum, které není obvyklé. Nevýhodou je vyšší cena vstupného.

 • Eva Machálková

Velmi jsme se se sestrou bavili Tak trošku jiné muzeum, doporučuji …

 • Martin Peterka

Opravdu zajímavé muzeum sexu, spoustu zajímavých exponátů. Jen je tam přelidněno

 • Marek Smékal

Spousta lidi a celkem drahé vstupné. Interiér však stojí za to a doporučuji :)

 • Pavel Kankovsky

Bylo to fajn. Některé věci jsou velmi zajímavé až by to jeden hned vyzkoušel

 • Michaela Křivánková

Rozhodně nevšední muzeum doplněné kinem s promítáním retro erotických filmů.

 • Radek Souček

Zajímá expozice, líbilo se nám tam. Jen velké vedro - není to klimatizované.

 • Renata Ludvíková

Jsem se opravdu pobavila a kolegyně také. Nevhodně pro stydlivce …

 • Michal Pelikán

Vstupné je dost drahé, ale některé ty věci fakt stojí za to vidět. :)

 • Martin Víšek

Mysleli jsme si, ze známe všechno, ale neznáme …

 • Milos Svoboda

Hezká a poučná prohlídka o tom jací byli starší ročníci ujetí …

 • Sebastian McRill

Nutné navštívit. Ideálně v páru samozřejmě. Více komentáře netřeba.

 • honzapha8

Docela zábava. Hvězda dolů za trochu vyšší cenu na těch pár minut.

 • Vl Sv

Docela zajímavá návštěva a to jsem myslel, že jsem viděl vše...

 • Tomáš Blakala

Naleznete zde i dost zajímavostí ale cena je docela vysoká.

 • Andrea Rýdlová

Krásný vánoční dárek,bylo to super, nejlepší video nakonec

 • Petr Zacharias

Nad některými exponáty zůstane člověku rozum stát ... :-D

 • Thomas Niedermeyer

Zas až taková bomba to není. Čekal bych víc od toho.

 • Jirka Trojan

Ujde to ale za 250 Kč vlezného bych čekal toho více

 • Uliana

Cena měla by být nižší, jinak bylo to fajn.

 • Tomáš Horáček

Zajímavé místo. Nic pro puritány a děti.

 • Richard Jarošík

Stojí za to, navštívit toto muzeum.

 • Miroslav Mihalik

Je to sranda.

Similar places

Národní muzeum

32415 reviews

Václavské nám. 68, 110 00 Nové Město, Česko

Muzeum Smyslů

6401 reviews

Jindřišská 939/20, 110 00 Nové Město, Česko

Muzeum fantastických iluzí

6302 reviews

Vodičkova 31, 110 00 Nové Město, Česko

Muzeum Franze Kafky

5156 reviews

Cihelná 635, 118 00 Malá Strana, Česko

Beer Museum

3517 reviews

Husova 21, 110 00 Staré Město, Česko

Czech Museum of Cubism

2192 reviews

House at the Black Madonna, Ovocný trh 19, 110 00 Staré Město, Czechia

Film Legends Museum of Prague

2027 reviews

Opletalova 1535/4, 110 00 Nové Město, Czechia

Muzeum Karla Zemana

1947 reviews

Saská 520/3, 118 00 Malá Strana, Česko

Museum of Public Transport

1915 reviews

Patočkova 132/2, 162 00 Praha 6-Střešovice, Czechia

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

1758 reviews

Jánský vršek 8, 118 00 Malá Strana, Česko