Premiere Cinemas Praha Hostivař

2649 reviews

Vivo!, Švehlova 1391/32, 102 00 Praha 10-Hostivař-Praha 15, Czechia

www.premierecinemas.cz

+420728682909

About

Premiere Cinemas Praha Hostivař is a Movie theater located at Vivo!, Švehlova 1391/32, 102 00 Praha 10-Hostivař-Praha 15, Czechia. It has received 2649 reviews with an average rating of 4.4 stars.

Photos

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Premiere Cinemas Praha Hostivař: Vivo!, Švehlova 1391/32, 102 00 Praha 10-Hostivař-Praha 15, Czechia

 • Premiere Cinemas Praha Hostivař has 4.4 stars from 2649 reviews

 • Movie theater

 • "Osmi sálové multikino s kapacitou 1750 míst v obchodním centru VIVO! Hostivař bylo poprvé veřejnosti otevřeno v roce 2000"

  "Dnes jsem byl na Valhalle a děsný"

  "Pokud hledáte kino, kde není narváno k prasknutí jako třeba na Chodově, tohle je kino pro Vás"

  "Premiere Cinemas v Hostivaři navštěvuji léta, protože jsem vždy, i za vyšší cenu, oceňoval kvalitu zdejších technologií a tím jak to bylo trochu z ruky, mi přišlo, že tu jsou i kultivovanější diváci"

  "Film jako takový supr, dívá se na něj stejně jako v každém jiném kině"

Reviews

 • Klarka Matejickova

Osmi sálové multikino s kapacitou 1750 míst v obchodním centru VIVO! Hostivař bylo poprvé veřejnosti otevřeno v roce 2000. V červnu 2012 prošlo kompletní modernizací a je nyní vybaveno zbrusu novými sedadly, měkkými koberci, digitálními promítačkami, obrovskými projekčními plátny a dalším technologickým zařízením. NEJNOVĚJŠÍ SONY 4K PROJEKCE A 3D SYSTÉMY SONY Milovníky nejnovějších projekčních technologií jistě zaujmou projektory SONY DIGITAL CINEMA 4K,  zvukový standart DOLBY SURROUND 7.1 a celkem čtyři 3D projekční systémy. Naprostou novinkou je zavedení prostorového zvuku DOLBY ATMOS™ v největším sále a také HFR projekce (48 fps). PREMIERE CINEMAS PRAHA HOSTIVAŘ je prvním multikinem v České republice s kompletní projekcí v rozlišení 4K. Rozlišení 4K nabízí 4x kvalitnější obraz (4 096x2 160 px) než běžná multikina. Používá promítačky SONY 4K SRX R320. Multikino je vybaveno celkem čtyřmi 3D projekcemi díky nejnovější dostupné technologii SONY DIGITAL CINEMA 3D. Všechny kinosály jsou plně klimatizované a přístupné pro imobilní návštěvníky. Návštěvníkům je zdarma přístupné venkovní i kryté parkoviště s kapacitou přes 1000 míst.

 • Muron preletavy

Dnes jsem byl na Valhalle a děsný. Nevím jestli ten film postrádá efekty, či zrovna to někdo blbě nastavil. Zvuk byl tak potichu, že jsem při filmu slyšel dejchat staršího pána ob řadu a 5 sedadel ode mě. Obraz většinou rozmazany, ale to jsem asi už zhyckany a chci moc za takový peníze. Nemluvě že spoustě lidem vrzaly sedačky při každém pohnutí. Jen pro info jde o sál číslo 6 a vrací sedadla z řady B a C na kraji kdyby jste s tim chtěli něco udělat. Jinak nekdo tu píše fronty u baru, nebo ze ma jit do kina v mikine ze je zima. Proboha lidi co to píšete, tak to je kino jen na vysvetlenou. Kdyby nešla klima tak se tam neda dýchat kvůli jedincům kteří zapachaji potem nebo si tam uleví. V mikine je stale prijemne posezení. A co se týče front, tak urcite zase tak velike nebudou, kdyz tam chodim casto a vzdy bylo prazdno. Tak si počkáte a nakoupit si muzete az pujdete domů v Albertu. Aspon to tam nebude smrdět když vám to vadí ;)

 • František Žoltak

Pokud hledáte kino, kde není narváno k prasknutí jako třeba na Chodově, tohle je kino pro Vás. Ve zdejším OC zaparkujete vždycky, místa bývají především na střešním parkovišti. Kino nabízí promítání v Dolby Atmos, zvuk 7.1. a má spoustu speciálních programů. Popcorn je fajn. Jediné mínus může asi být zázemí. Toalety jsou vzdálené od promítacích sálu. Ne moc, avšak pokud máte promítání v sálu, který je na konci chodby, nečekejte záchod na každém rohu jako v Cinema City. Další mínus je poloha pokladny, která je umístěna o patro níže vedle asijské restaurace. Člověk tak musí zaplatit, projít přes dětskou zónu, vyjet eskalátory, zakoupit popcorn a pak najít sál. Pro mě tohle není problém, protože mám radši prázdnější sál za rozumnější peníze. Mít tohle kino IMAX, nechodím jinam.

 • Bedřich Löfelmann (Leffi)

Premiere Cinemas v Hostivaři navštěvuji léta, protože jsem vždy, i za vyšší cenu, oceňoval kvalitu zdejších technologií a tím jak to bylo trochu z ruky, mi přišlo, že tu jsou i kultivovanější diváci. Ti nevychovaní, hluční, se zde vyskytli méně často. Začínám mít ovšem obavy o zdejší kvality personálu a služeb. Ještě bych dokázal zkousnout, že půl hodiny před prvním vysíláním, v 10:00, zela pokladna prázdnotou, ale co mě teda dorazilo byl kino sál, který byl zjevně neuklizený z předchozího dne. Abych si musel smést popkorn ze sedačky a shrnout jej i v uličce, abychom jej více nerošlapali. To je teda pěkný hnus. Mrzí mě to, protože to byla dneska premiérová návštěva se synem, kterému jsem chtěl předat kousek své vášně a kultury. Upřímně doufám, že se to tu neděje běžně.

 • Grumfurt

Film jako takový supr, dívá se na něj stejně jako v každém jiném kině. Ale pár věcí mě zklamalo. Přišel jsem do sálu 10 minut před začátkem projekce a uklízecí četa mě nemilosrdně vyhodila na chodbu, že prý mám počkat. Do sálu nás pustili přesně na začátek reklam před filmem. Ale na podlaze byla vrstva pop-cornu, a stejně tomu bylo i na některých sedadlech. Mám pocit, že vůbec neuklízejí. Pop-corn, který zde prodávají chutná na můj vkus až moc chemicky a příchuť šunka-sýr nechutná ani jako šunka, ani jako sýr; Pop-corn mě velmi zklamal. Dávejte si také pozor na toalety, které jsou od sálů VELMI DALEKO a jsou jen jedny v celém prostoru kina. Podívaná dobrá, komfort nic moc. Raději doporučuji navštívit jakékoli Cinema City.

 • Vicky

Stejně jako recenze nade mnou. Telefonovala jsem v průběhu tří dní několikrát, buď bylo obsazeno nebo to nikdo nezvedal. Navigace na stránkách kina je víc než zoufalá.Nemožnost rezervovat místa přes internet je v dnešní době velkým minusem. Kino otvírá ve dvě, ale už od dvou běží projekce, takže jsem dorazila 5 minut po začátku filmu (přeci jen trvá si ten lístek koupit). Jediný důvod, proč tam zajít znovu a nenechat se totálně deprimovat neschopností personálu, je promítačka na HFR filmy. Jinak Dolby Atmos, za který se připlácí, moc nenadchl. Možná jsem byla na špatném filmu a třeba na Bondovce to bude skvělé. Ale pokud to srovnám s ozvučením v IMAXu, tak to byly vyhozené peníze.

 • constantine

Velmi tragické kino. nemožnost rezervace lístků online, pouze telefonem, nemožnost vybrat si sedadla? V dnešní době docela smutné. Při vyzvednutí lístků volá jeden zaměstnanec: "Šestku můžete vypnout, tam nikdo není...." U vstupu do kina mladík kontrolující lístky stále odbíhal, takže když jsme si dokoupili občerstvení, byl fuč. Čekáme 3 minuty, film už má začít, mladík nikde... Takže jsme prošli bez kontroly lístků. Po cca 45 minutách filmu zhasne plátno, běží jen zvuk... Asi 5 minut, kolega se vydal někoho hledat, ale než se někdo z obsluhy dokopal k tomu, aby to zapojil... Opravdu smutné. Jediné plus vidím ve zvuku, ten byl dobrý.

 • Josef Steinbach

Toto kino jsem navštívil více jak po 10 letech. Dvě hvězdy dolů za zmatky s koupí vstupenek a díky tomu opožděný příchod do sálu - o patro níže pod kinem je jedna!!! automatická pokladna s nápisem, že je nutné ji použít pro koupi vstupenek kartou a koupě vstupenek u obsluhy v občerstvení o patro výše je možná pouze v hotovosti. Po vystátí fronty, jsem vzdal po několika pokusech platbu vstupenek Sodex multi kartou, terminálu bohužrel chybí čtečka na čip. Nakonec se podařilo vstupenky koupit u obsluhy popcornu a dokonce i zaplatit Sodex kartou, byť bezhotovostní platbu nápis o patro níže neumožňoval. Jinak kino o.k., toalety čisté.

 • Viktor (Fisch)

Šli jsme s dětma na "Mezi živly" a příště už jedeme jinam, za ty peníze nestojí ani náhodou. - Sál č.3 / spodní část plátna byla zvlněna a ano je to dost vidět a rozhodně to není málo (takže tento sál radím vynechat) - Zvuk dejme tomu, ale taky nic extra - obraz stál celkově za nic, prostě to plátno je asi celkově po životnosti (světlé scény byli vyložené hnusné, děti to přejdou, ale to není omluva) - za ty peníze to nestojí a nedivím se, že kino je prázdné, prostě se to nevyplatí Vše bych přešel, ale to plátno ne, člověk jde do kina pro obraz a zvuk, škoda, personál byl ok.

 • Jaromír Vacek

Dobré kino se zvukem Dolby Atmos. Naleznete zde standardní nabídku občerstvení, můžete si dát kafe a posadit se ke stolečku nebo na sedačky. Bohužel se stává, že obsluha nehlida zda se spustila projekce filmu a pokud jim neřeknete, tak se nedočkáte. S úklidem to také není nijak slavné. Popcorn zůstává na sedačkách a hlavně pod nimi. Časy jednotlivých projekcí by mohli být lépe plánovány. Pokud si chcete zajít na dobrý film se skvělým zvukem, je to dobrá volba. O patro níž je supermarket, kde si můžete koupit něco na dobrého. Zaparkovat můžete v přilehlých garážích.

 • Jaroslav Kotrouš

Kino které je mnohem lepší než konkurenční multikina. Skvělý popcorn který může i moje přítelkyně (je celiak a v ostatních multikinech i slaný popcorn obsahuje lepek?!),slaný, sladký, karamelový, šunky sýr. Příjemné sály s bezkonkurenčním zvukem (Dolby Atmos), pohodlnými (dvoj)sedačkami, a super výhody s členskou kartou. Jediné co je trochu zmatečné, je pokladna která je o patro níž než kino a vypadá spíš jako nějaký infostánek, takže pokud to neznáte, tak vyjedete rovnou nahoru a tam u pultu s popcornem se dozvíte, že lístky se kupují dole.

 • Radek Šubrt

Sálu č. 1 se vyhýbejte obloukem, na plátně je asi 150 pruhů, levá čtvrtina až třetina výrazně tmavší než zbytek plátna... u pohádky Tři přání pro Popelku, kde je jedna polovina filmu tmavá (a výrazně vyniká tmavá třetina plátna) a druhá polovina filmu světlá (na sněhu dokonale vynikají pruhy/vlny) to je vážně zážitek! Mimochodem vidím, že kolega místní průvodce to hlásil už před týdnem. PS: Dojděte si pro volňásky, původně jsme nechtěli, ale laxní přístup na pokladně a odkázání nás na kontrolu lístků nahoře nás k tomu nakonec přiměl.

 • Dame La Mano

Oceňuji zvuk, který je skvostný, přitom není přehnaně hlučný, jak tomu bývá v jiných kinech. Mohlo to být ale i tím, že jsme shlédli komedii, kde nebyly žádné akční scény. Vytknul bych ale pár věcí. Pokladna je o patro níž, než je výstup do kina označený ve výtahu. A bar a toalety jsou před vstupem, takže se musíte opakovaně prokazovat lístkem při návratu k sálům. A v sále byla docela zima. Možná by bylo fajn přizpůsobit nastavení klimatizace obecně nižšímu počtu návštěvníků.

 • Tomáš Dřevojan

Tak po dnešku už nikdy víc. V kině byl u našeho filmu horší zvuk než z bluetooth reproduktoru, který mám doma u televize. Celou dobu jsem slyšel zvuk z vedlejšího sálu, kde byl zřejmě lépe ozvučený film. V obsluze pracují děti (možná náctiletí), když jsem se na něco zeptal, nebyli schopni odpovědět, protože tady v kině ještě nebyli a ani neví, jak to uvnitř vypadá. Servis fakt bída. Dříve jsem do Hostivaře chodil docela rád. Dneska to považuji za nejhorší kino v Praze.

 • berda „JAN“ berda

Kino, které se honosí přívlastkem "nejmodernější kino v Praze" na nás při sledování filmu Bohemian Rhapsody dne 22.ledna od 20:00 hodin tak úplně nepůsobilo. Celkem bylo vše vporadku, až na teplotu v sále. Do poloviny filmu to bylo docela dobré, potom do sálu pustili studený vzduch, takže se diváci začali oblékat do bund a kabátů, vymrazování trvalo asi půl hodiny, než se začala teplota vracet k normálu. Dost nám to zkazilo dojem ze sledovaného filmu.

 • Jakub Gubien

Kino a prostředí jsou fajn, většinou malá návštěvnost, tudíž sály jsou poloprázdné. Co se týče občerstvení tak bída. Nikde na menuboardech nebyla uvedena žádná cena. Nechápu... Horší teda byl Popcorn. Pochopil bych vyšší ceny v kině než jinde, ale abych dostal slaný "polystyren" to je fakt děs.. Popcorn nebyl ani trochu čerstvý, spíš na několikrát ohřívaný a proto chuťově připomínal polystyren. Veliká škoda, jinak bylo vše v naprostém pořádku.

 • Martin Maiksnar

V současnosti moje oblíbené multikino, cena za promítání je přijatelná, cena občerstvení jako v každém jiném multikině předražené, ale docela dobrý věrností program a filmy promítají v dobré kvalitě a v dobrém ozvučení. Pokud nemám možnost jít do menšího kina, tak je toto moje volba. PS: kdyby se tam dalo dostat trošku příměji než jít na druhou stranu OC a pak se zase vracet více méně zpět, tak bych dal i tu 4 hvězdičku.

 • Ondřej Šebek

Nemohu si pomoct, ale Premiere Cinemas se mi zdá jako nejlepší kino v Praze. Bezkonkurenční popcorn šunka-sýr - zatím jsem nikde nenarazil na lepší. Dále je perfektní gold členství - 20kč sleva na vstupné a malý popcorn zdarma, a párové dvousedačky pro páry je jen třešnička na dortu. Vzhledem k tomu, že se kino nachází v OC Vivo, není problém s parkováním ani v šílených předvánočních časech (oproti Westfield Chodov)

 • Jiří Kadlec

Kino je v pohodě, chodíme hlavně do a Dolby atmos sálu, kde je i parádní zvuk. Bohužel občas se stane smůla. Jednou vypadl zvuk úplně vraceli peníze neštěstí hned na začátku. Na jiném filmu opravdu netopili, museli jsme se přikrývat kabátem. Super jsou dvojsedadla využíváme s přítelkyní. Taktéž karta se slevou na popcorn, jednou za čas vám vyjde zadarmo. Škoda zrušeného 1+1zdarma u t-mobile, šetřilo to dost peněz.

 • Lenka Valova

Standardní kino, dobrý zvuk, oproti jiným kinům není zvuk přespříliš nahlas. Všude docela nepořádek od popcornu, za to hvězda dolů. Udělala bych celoplošný zákaz jídla během filmů. Zajednak nechápu, kdo nevydrží dvě hodiny bez jídla, za druhé chápu, že uklízet bordel v každém sálu po každém promítání nemusí být v možnostech personálu, ale hlavně za třetí, přes bordel některých jedinců není možné si film užít.

 • Petr Bůva

Prostě kino. Dobrý zvuk, pohodlné sezení, předražené pití a popcorn, vše co by se dalo od moderního kina čekat. Je hloupé, že když film končí po zavření OC a parkujete ve vnitřním parkovišti v přízemí, čeká vás procházka venkovním parkovištěm na střeše k výtahům, které vás svezou do parkoviště v přízemí. Takže i když parkujete v budově, v zimě nemůžete nechat bundy v autě, je potřeba tahat je sebou do kina.

 • Lucie Janovská

Do kina prevazne chodime v Vam, zvuk, obraz, vse super. Ale musim ubrat hvezdicky za zimu v salech. U skoro 3 hodinoveho filmu uz clovek opravdu mrzne. Az je to lehce nesnesitelne a kdyby nas film opravdu nezajimal, odejdeme. A cena dzusu do 3dc za 99,- pochopila bych kvalitni dzus, ale dzus ktery koupim dole v albertu za 20,- je fakt sila (Zima zkazila zazitek z filmu)

 • Dana Michovska

Nejmodernější kino v Praze. Dnes hrají Smrtelné stroje od 21.45 hod. Dobrodružný, USA. Kino promítá české i zahraniční filmy ve formátu 2D a 3D s digitálním prostorovým zvukem. Dnes jsem viděla nový český film Prezidentka Film super, moc se mi ĺíbil. Doporučuji Osmisálové multikino nabízí rozlišení obrazu 4K. Kinosály jsou klimatizované. Chodím sem ráda, mohu doporučit.

 • Táňa Čapková

Máme toto kino už dlouho rádi, jeho atmosféru či dvousedačky v sálech. V poslední době však šla nehorázně dolů kvalita popcornu. Co mě pak překvapuje, je, že se nekontroluje bezinfekčnost, ačkoli je to povinnost a všichni diváci sedí v sále bez roušky. Těšíme se na plánované promítání nového Matrixu v prosinci. Tímhle stylem nás ale spíš dřív všechny zase zavřou doma.

 • Petr Kadaník

Nemám s tímto kinem problém. Mají často různé slevové akce. Sály nejsou narvané, takže se nikde nemačkáte, nečekáte dlouhé fronty. Bordel na sedadlech jsme ještě neměli. Je součástí VIVO, takže s parkováním není problém, můžete zajít mezitím na jídlo do vedlejší čínské restaurace či do dalších obchodů, atd, ale to má většina kin umístěných v obchodních centrech.

 • Jan „JAZBY“ Lorenc

Je to kino ... :) Je zde klid (oproti jiným kinům) a místo se dá sehnat vcelku snadno. V sálech jsou na výběr i dvojsedačky, což páry ocení. Možnost nákupu vstupenek online, či pouhé rezervace. Mají skvělý věrnostní program ve dvou varinatách (gold a clasic), který přináší slevy na vstupenky, popcorn zdarma, 3d zdarma atp. Do jiného kina už v Praze nechodíme.

 • Jakub Smlsal

4K obraz a zvuk 7.1 naprosto fenomenální. Na některých sedačkách je již znát že jsou více vytěžované než jiné. Bohužel stále ceny poměrně vysoké a to ani nemluvím o občerstvení. Za chvíli si člověk bude muset vyřídit hypotéku aby mohl jednou za čas navštívit kino. Neslušné chování některých návštěvníků nekomentují. Není to chyba kina ale doby a výchovy.

 • Aleš Marek

By far nejlepší kino v okolí. Lepší než v OC Chodov, kde než najdete správné parkoviště a dostanete se k němu přes všechny eskalátory ztratíte půl hodiny života a lepší než Galaxie na Hájích, kde se nedá sedět. Tady je v areálu Albert, kde se lze na kino připravit, zároveň se dá v centru Hostivač nakoupit a tady skvěle zaparkovat (na rozdíl od Galaxie).

 • Kateřina Bečvářová

Ráda chodím do tohoto kina, protože to mám asi jen 5 minut pěšky od domova. Je skvělé, že pro děti tu dělají Pohádkové neděle, na které rádi chodíme se sestrou a snažíme se vyhrát nějaké ceny v tombole. S kartou Premiere cinemas můžete dokonce zítra po nějaké době celý den v kině pro dva zdarma, což už se těším až ten čas nastane u mě.

 • Jakub Achrer (Zahrada)

Máme to tu rádi. Nechodí sem tolik lidí jako do jiných kin v Praze. A je tu pokaždé skvěle. Jednu hvězdu dolů ubírám pouze za promítání filmu Lajka, kde v půlce na chvíli vypadl zvuk a do konce filmu byl zvuk opožděný za obrazem. Nikdo z personálu si nevšiml... Jinak ale vždycky dobrý. Milí lidé, dobrá kvalita, příjemné prostředí.

 • Tomáš Pavlica

Šli jsme ve 2 na film. Pokladny byly zavřené a museli jsme si lístek tudíž zakoupit u občerstvení. Tam však bylo otevřeno jen jedno okénko, kde si 1 člověk zrovna kupoval občerstvení. Čekali jsem 10 MINUT, než se na nás dostala řada a nestihli jsme tudíž ani začátek filmu. A připomínám, že ve frontě před námi byl jen jeden člověk

 • Věra V.

Kino čisté, personál milý, za co bohužel musím ubrat hvězdy, že záchody nejsou v "placené" části, takže když jsme byly s dětmi, není zrovna příjemné se muset ptát obsluhy, jestli nás pustí ven a zpět ‍♀️ ale co bylo ještě horší, tak v dnešní době mít záchody bez tekoucí vody a bez upozornění je vážně průšvih …

 • Karolína Kopalová

Prostředí příjemné, ale popcorn není až tak dobrý, dá se sníst..ale raději už si ho nedáváme. Na Andělu mají opravdu kvalitní popcorn šunka a sýr, ale tady ta chuť není nijak moc ohromující, také jsem zkusila sladký popcorn ale chutnalo to jako by mi rozpustili nějaký bonbóny.. takže popcorn za mě nic moc, zklamal mě.

 • Olga Szkatulová

Toto kino mám velice ráda. Obsluha hodná, vždy příjemná. Co mi opravdu nebylo příjemné je, že po skončení filmu (film dohrál, nikoli titulky) hned naběhla paní a šla uklízet. Zákazník který zaplatil má právo zůstat až do konce filmu a né, že na něho paní z dola kouká pohledem ABY UŽ KONEČNĚ ŠLI. Prosím o nápravu.

 • Jan Tuháček

Klidnější kino situované na kraji Prahu, což je jeho jediná nevýhoda. Ale ta cesta za to stojí. Nižší ceny než v centru, obzvlášť při využití dlouhodobé akce od tmobile. Pohodlné sedačky, (I dvousedacky) Dolby atmos a celková atmosféra dělá z tohoto kina moji oblíbenou opakovanou volbu, když chci jít na film.

 • Vlastislav Štěpnička

Bordel jak v Bronxu, jednak v předsálí, kde šlapete po nánosu popkornu, nikde se nedá pro špínu sednout - popkorn, vylité pití snad na všech sedačkách... V samotném kinosále jsme si před sednutím museli očistit sedadla. Film byl přetmavený, sotva bylo poznat, co se na plátně děje. Děs a hrůza, příšerné kino.

 • Martin Šimek

Kino nabízí možnost zakoupení míst na dvojsedačku pro páry. Sezení je velmi pohodlné. Ozvučení je na dobré úrovni, stejně tak i kvalita obrazu. Doplňkové menu s občerstvením je má dobré úrovni (od různých příchutí popcornu až po nachos). Parkování s autem není problém, je snadné nalézt parkovací místo

 • Jakub Šesták

Překvapivě fajn kino mimo centrum. Prvotřídní technika, levnější ceny než v Cinema city a Cinestar a krom VIP nejpohodlnější sedačky. Jediné mínus byl popcorn který mi nepřišel nejčerstvější ale i tak doporučuji . A pro zákazníky T-Mobile s akcí 1+1 na vstupenky snad ani není co řešit.

 • tereza zahorova

Lístky koupeny předem se středním menu takže velké + Velké - - - dávám příliš hlasitému filmu (animaku Mumie) Jedno dítě si půlku filmu tlačilo na uši a druhé dítě muselo kvůli tomu odejit na 5 minut. Takže se ptám je to vážně nutné? Film pěkný , personal příjemný, toalety v pořádku.

 • Lucinka Vágnerová

Kino skvělé. Film v dobré kvalitě. Světla na sále svítí do poslední chvíle, což je fajn pro opozdilce, ale trochu to ruší, když dávají ukázky na nové filmy. Jediné co je tu opravdu špatné jsou slané nachos se sýrovou omáčkou, tedy spíš sůl s příchutí nachos a s blátem …

 • Michal Dvořák

Skvele kino, malo lidi, pohodlne sedacky, vyborny zvuk a obraz, parkovani zdarma a prijimaji poukazky (benefit plus, sodexo atd.) Online rezervace i nakup vstupenek je bez prirazky, ne jako v cinema city, kde platite navic 10 kc za samonakup. Tohle kino jedine doporucuji.

 • David Matyas

Určitě super technicky vybavené, ale velmi neosobní. Jídlo i pití předražené, v sále docela zima (asi aby se ukázalo, že je kino vybaveno i klimatizací) a zvuk řval jak kdyby promítali pro hluchoněmé. Klidně můžete dorazit o 1/4 hodiny po začátku, přijdete jen o reklamy.

 • Matěj Mihal

Co se týče techniky asi nejlepší kino v Praze a totažmo i celé ČR. Jen sedačky už by asi snesly nové čalounění. Většinou tu nebývá úplně nával, takže si film užijete v klidu. PS. Rezervace vám většinou nepropadne ani když přijde trošku později než 30 minut před začátkem.

 • Lucie Szabó

Film fajn. Čekali jsme docela dlouho ve frontě, málo personálu (chápu, je covid). Že teda po dlouhé době v kině, tak si koupíme něco dobrého. Ten POPCORN??? Drahý, nebyl dobrý a velikostí odpovídalo asi tak zobánímu pro slepice. Už nikdy nekoupíme! Velké zklamání.

 • Lukáš Kutílek

Sice to máme přes půl Prahy, ale nejčastěji jezdíme do kina sem. Ceny jsou přijatelné, navíc využíváme slevu pro dárce krve (snad jediné kino, které ji nabízí ☺). Nachos mají dobré, ale bylo by fajn kdyby byla možnost obou omáček - jinde to jde, tak proč ne tady.

 • Michal Havlíček

Stačilo přijit k pokladně a nedivím se, že je kino prázdné. Neochotní aroganti. Naštestí Chodov není daleko a my stihli projekcí tam. Díky. Vlastně svojí arogancí jste nám zajistili pěkný večer jinde. A podotýkám, že podruhé stejná zkušenost. Takže sem už nikdy.

 • Tomáš Maněna

Hezké menší kino za velmi příjemné ceny. Velký výběr druhů popcornů a (aspoň na poměry cen v jiných kinech) přijatelné ceny občerstvení. Zklamala mě jen jedna otevřená kasa a dlouhá fronta, jinak bylo vše v pořádku. Určitě sem půjdeme znovu …

 • Daniel Hloušek

Jedno z nejlepších kin v Praze. Rychlost odbavení je rychlá, rozhodně tam nestojí lenošivě jenom jeden člověk, ale když vidí, že je plno lidí, jde jich více. Co se týče programu, tak mnohdy u premiér je nějaká doprovodná akce, popcorn je … Další

 • Tomas Hrstka

Film se zvukem 7.1. nezaznamenal jsem rozdíl. Obraz dobrý. Sedačky dostačující. Popcorn nic moc a Pepsi je z půlky voda, takže Mega hnus. Standartně jezdíme na Chodov a určitě nikdy jinam. Dal jsem tomuto kinu šanci, ale nestojí to za návštěvu.

 • Iva Strachotová

V kině nebývá nijak narváno, takže není problém získat dobrá místa i těsně před promítáním. Obsluha milá, ochotná. Jediná drobnost je malý výběr nápojů. Jinak super. Navíc dolbyatmos úplně nejlepší zvuk. Stojí za to připlatit za tenhle zážitek.

 • Misa Valentova

Šli jsme se 14ti letým synem na film od 15let. Na kase bez problémů. Při kontrole lístků byla nutná občanka. Řekli jsme, že mu je 14 a my jsme jeho rodiče. Odpověď byla NE. Nemůžeme ho tam pustit. Jsou za to velké pokuty. Ale že ve12ti … Další

 • Janík Brouček

Srdcovka,protože je málo vytížené.Nabídka občerstvení je standardní.Super je,že i pět minut před začátkem si člověk vybere kde chce sedět.Dobré je si zařídit ZLATOU KARTU a využívat slevu na občerstvení a při nasbírání bodů vstupenka zdarma.

 • Sithlord Bejby

Takový normální kino ,poměrně uklizený sedačky ,nahoře super pohodlný dvojsedacky,bohužel bar za mě nebyl úspěch. Na to že to pití je točený tak bylo teply a popcorn už byl cítit že taky není úplně čerstvej ale spíš už lehce gumovej …

 • Lukáš Macek

Čtyři hvězdy za dobrý a nepřepálený zvuk, to je super a jinde to nezažijete. Jinak to trošec kulhá, jak chuť popcornu a nachos (nakyslé, chemické), tak díky "velikosti" a návštěvnosti asi i zbytek, prostě málo staffu je tu na obsluhu kina.

 • elf gelmir

Těžko se hodnotí multikino, když zážitek nejvíc záleží na filmu, který si zvolíte. Cenovka vyšší, jako u všech multikin, ale vybíráme filmy, kde si tu vyšší kvalitu opravdu užijeme A dají se vychytat akce, třeba levné pondělky... …

 • Sophia Karesh

Toto kino navštěvuji od svých dětských let a vždy naprostá spokojenost, sály jsou sice menší, ale i tak jsem si film vždy užila a hlavně jsem ještě nezažila toto kino přeplněné, což je určitě výhoda (alespoň tedy z pohledu hosta :D) .

 • Jan Vrska

Špatná kvalita obrazu. Obraz byl celkově tmavší než v jiných kinech, takže různé stíny ve filmu byly úplně černé. Kino působí staře. Cena neodpovídá kvalitě. Zvuk nebyl také příliš kvalitní, hodně basů ale čistota zvuku nic moc.

 • Radek Tejkl

S přítelem už nikam jinam ani nechodíme. Super zvuk, super plátno, super personál, super filmy. A k tomu mají věrnostní kartu, na kterou sbíráme body a už se těšíme na celý den do kina, až nasbíráme dostatečný počet bodů.

 • Štěpán David

Nejlepší multikino v Praze. Skoro nikdo tam nechodí, je levnější než CinemaCity, 4K sály se skvělým obrazem a mají dobrý věrnostní program. Jen až půjdete přes tu hnusnou chodbu s plastovými židlemi tak přivřete oči

 • Adéla Bílková

Jako kino super, ale je to snad poprvý, co slyším, že jsou kelímky vázaný na pití, takže když člověk chce kelímek s ledem, aby si tam hodil minerálku, tak to nejde, ani kdyby si chtěl připlatit. Takže díky za nic.

 • Max Kölbersberger

Podle mého mínění se jedná o nejlepší kino v Praze. Má příjemnou atmosféru, zaměstnanci jsou milí a vstřícní a mají skvělé sály s vylepšeným zvukem či obrazem. Při premiérách se konají soutěže o zajímavé ceny.

 • Ivana Štruplová

Zakázala bych konzumaci popkornu a jiných potravin. Po zemi i sedačkách plno drobků. Pokud divák potřebuje při promítání něco konzumovat, měly by být v provozu kinokavárny. Film se mi moc líbil, neměl chybu

 • Jiří Friedrich

Super kinčo. Chodím sem již od dob palace cinemas.. velká plátna kvalitní projekce i zvuk a příznivé ceny. Doporučuji založit premiere cinemas gold card.. levnější vstupenka, popcorn zdarma ke vstupence.

 • Petr

Toto kino navstevuji pravidelně, pohodlná křesla v sálech, čisté prostředí, slušný personál. Snad jen toalety jsou trochu dál, tudíž pokud to na vás přijde uprostřed filmu, zmeškáte pár minut navíc …

 • Kryštof Jeřábek

Nejlepší kino co znám, velmi rád tam chodím. Vstupenky jsou dražší, zato si ale můžete pořídit jejich věrnostní kartičku, se kterou vás to vyjde mnohem výhodněji. Mají velká plátna i programy pro děti.

 • Heda Štefániková

Peckovní:) Nikdo sem nechodí, takže když jdete na film sedí Vás tam 8lidi max ?;)Dle mého, moc lidí neví, že tu vůbec nějaké kino je :) Sedačky jsou pohodlné, zvuk je parádní. Tady není co vytknout :)

 • Jan Převrátil

Super kino, škoda jen, že Premiere Cinemas není tolik rozšířený. Chodíme sem často, mají super bonusy za klubovou kartičku (nejlepší je den v kině s bezednou kolou a bezedným popcornem zdarma ). …

 • Václav Dvorský

Nevím, plátno jak hřiště na volejbal a jen 4K? Člověk z toho pak má pocit, že je to rozmazané. A zvuk neskutečně nahlas a zase jen 5.1? Každopádně zážitek opravdový jak z kina. Včetně Pepsi za 80 Kč.

 • Jakub B

Byl jsem pouze jednou. Oproti ostatním multiplexům je to celé trošku zmatené - lístky se prodávají pod eskalátory o patro níž než jsou kinosály, když přijedete výtahem, tak vlastně nevíte co se děje.

 • Jiri Simek

Kino čisté sedačky trochu už starší ale stále pohodlné. Musím říct že jsem si dal velký popkorn a 0.7 kolu cena odpovídá množství. Příchuť popkornu šunka sýr ale pro mě je lepší v jiném řetězci kin.

 • Pavel Řezníček

Je tu pohoda. Nikdy není narváno. V sálech zima. Klima jde občas snad naplno..... Ceny občerstvení a nápojů jsou neskutečně predražené. Snad dražší než na Staromáku. Z toho by se jeden poblil....

 • Věra Heřmanová

Vše by bylo ok, akorát v sále hrozný vedro, žádné větrání. Jinde jsem zvyklá spíš naopak, že je zima z klimatizace. Ale víc než 3 hodinový Avatar byl v sále dost "nedýchatelný". Jinak vpořádku.

 • Pablito Gwizdek

Klasický menší a docela ošklivý multiplex v odporném OC Hostivař s celkem kvalitním obrazem a zvukem. Ceny jsou dost vysoké; 209,- Kč (Sony 4k, DolbySurround) je při porovnání cena/výkon hodně.

 • Jan Adámek

Kvalita obrazu, zvuku, personálu, sedaček velmi v pořádku. Ale při promítání Úžasňákovi II. 15. 8. 2018 byla v sále šílená zima. Po 20 minutách filmu jsem měl chuť odejít abych neprochladnul.

 • Karel Smrčka

Na film od třinácti bez doprovodu rodičů pustili čtyři nevychované asi desetileté haranty, kteří neustále otravovali, běhali po sále, dokonce několikrát telefonovali. Tady jsem byl naposledy

 • Martin Kolator

Jako vždy filmy skvělý ale co se týče popcornu tak velký špatný jak když si dám do pusi polyester a žvýkaam šunka sýr velká bída hodně se to zhoršilo asi si koupím příště něco dole v Albertu

 • Bob Bargel

Bývalo to super kino. Dneska tam jdete jen kvůli ceně. Vše je staré, sedačky už to nejlepší zažili, záchody ani nemluvím. Není to vysloveně hnus, jeden film tam v klidu dáte, ale... :)

 • Jan Pelcman

Tragická kvalita obrazu v sálu č.1 u snímku Duna. Levá čtvrtina obrazu tmavší než zbytek s viditelnou hranicí. Celý obraz jakoby zvlněný (tmavší a světlejší fleky). Zkažený zážitek.

 • Martin Šimák

Z ničeho nic se spustil uprostřed filmu hrozný zvuk. Celý sál lidí odešel. Odmítli dopromítat zbytek filmu. Nechoďte sem!!!! Otřesné chování personálu. Absolutní selhání personálu.

 • Ondrej Glaser

Kino skoro prázdné, hráli jenom pro nás. Takže paráda Prostředí pohodové, občerstvení dobré, ceny přijatelné, zvuk celkem dobrý, snad jen ten obraz nebyl úplně dokonalý. …

 • Jiří Hübner

Multikino v Hostivaři, většinou málo lidí, co mi vadí hodně je přílišná hlasitost zvuků u filmů, která je nadprůměrná a nastavená až moc nahlas. Parkování venku před OC Vivo.

 • Jaroslav Vojtíšek

Chodím celkem často, mám toto kino nejblíže. Někdy je slyšet z vedlejšího sálu film, takže to trochu ruší, ale nic co by se nedalo vydržet. Sedačky jsou ale těžce nepohodlné

 • Adam Baudyš

Plátno je velké, obraz a zvuk dobrý. Ale pustit diváky do sálo až v okamžiku zahájení promítání, netopit (všichni jsme byli oblečeni jako venku). To hodně zhorší hodnocení.

 • Ondra Mach

Při promítání na začátku nefungoval obraz. Pak když ho přidali, tak byl špatný formát. A nakonec, když už se film blížil do konce, tak se sekl. Takže výborná zábava . …

 • Kristýna Routnerová

Kino je naprosto v pořádku, co mi trošku zkazilo zážitek je prostředí, ve kterém se kino nachází. Obchodní dům vypadá archaicky, spojení prakticky žádné. Ale jinak vše ok.

 • Lukáš Nosek

Staré, špinavé kino, kde když jedete výtahem tak je napsáno kino ve třetím patře, ale ve třetím patře zjistíte, že lístky se prodávají v patře druhém. ‍♂️ …

 • Lucie W.

Kino super. Skoda jen, ze dojem z filmu kazi neandrtalci, co neumi zvykat se zavrenou pusou nebo si povidaji nahlas. Slusne vychovani spousta navstevniku postrada

 • Pat Her

Až na to, že se po 15 minutách přerušilo promítání a musel jsem pro člena personálu, aby nám film pustil, protože o tom nikdo nevěděl, dobrý pocit z prostředí.

 • Tomáš „Termit“ Bečva

Byly jsme s dcerou má druhém díle Avataru. Měli jsme společnou sedačku takže trošku více pohodlí. Jen kdyby za ten popcorn nechtěli skoro půl výplaty …

 • Jiří Borovička

Jde v kině ještě lepší zvuk a obraz? Už je to asi konečná. A přesto se slzou v oku vzpomínám na ta klasická černobílá díla, na kterých jsme vyrůstali...

 • Janík Brouček

Pro mě oblíbené kino i pět minut před začátkem si vybírám kde chci sedět.Nikdy tam není narváno což nám vyhovuje.Je zde 8sálů,takže i dobrý výběr filmů.

 • SendromTV

V tomto kině jsem byl sice jen párkrát ale i tak musím říct, že je to příjemné místo. Můžete si zde klasický zakoupit občerstvení. Místo doporučuji.

 • Eugenie Kloubkova

Po dlouhé době jsme šli do kina, sál c. 8 velice čistý, 4D zvuk senzační. Film "V síti" by měl být povinný pro všechny "puberťaky" ale i pro rodiče.

 • Petr Pan

Popcorn, limča.. a hlavně Vyšehrad Fylm. Jakub Štáfek, Jakub Prachař a mnoho dalších. Pokud se nebojíte jakékoliv srandy jděte se od srdce zasmát.

 • Marcela Hrubcova

Tedy až na občerstvení, nachos a omáčky nebyly zcela fresh, asi není takový odbyt, kino ok,občerstvení velmi zklamalo,dříve bylo vždy v pořádku

 • K 666666

Kino jako většina současných modernich kin. Při projekci využito na 10 procent, předražené občerstvení a zvuk puštěný tak hlasitě, že bolí uši.

 • Petr Vaculcik

Kino v obchodním centru. Zmatená orientace přístupu do kina. Kdo přichází se zakoupeným lístkem, se vždy dotazuje pracovníka pokladny -recepce

 • Eva Ester Stenczelová

Film Žižka byl úžasný, lepší jsem za poslední dobu neviděla a kino krásné,sedačky jsou pohodlné,zvuk excelentní, plátno veliké, doporučuji

 • Marek Luka

Vzhledem k tomu, že sem chodí málo lidí tak je tu klid a pohoda. Personál milý, občerstvení klasika, nachos, popkorn, různé druhy limonád

 • Michaela Perglova

Šílené ozvučení. . Za více než pětikilo pití zcela bez bublin, popcorn Drť, odpad, sama slupka. Nic horšího jsem v kině nezažila.

Similar places

Žluté lázně

7862 reviews

Podolské nábř. 3/1184, 140 00 Praha 4-Podolí, Czechia

Cinema City

7328 reviews

Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov, Česko

CineStar Praha Anděl

6704 reviews

Radlická 3179, 150 00 Praha 5-Anděl, Česko

Lucerna Passage

6249 reviews

Vodičkova 704 /36, 110 00 Nové Město, Czechia

Cinestar

5304 reviews

Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most, Czechia

Cinema City Nový Smíchov

4899 reviews

2. patro Nákupní Centrum Nový Smíchov, Plzeňská 8, Anděl, 150 00 Praha 5, Česko

Cinema City

4781 reviews

Veselská 663, 199 00 Praha 18, Czechia

Cinema City

4308 reviews

Řevnická 1, 155 21 Praha 5, Česko

Kino Aero

2781 reviews

Biskupcova 1733/31, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Cinema City

2678 reviews

Na Příkopě 22, 110 00 Nové Město, Czechia