Cinema City

4308 reviews

Řevnická 1, 155 21 Praha 5, Czechia

www.cinemacity.cz

+420255742021

About

Cinema City is a Movie theater located at Řevnická 1, 155 21 Praha 5, Czechia. It has received 4308 reviews with an average rating of 4.4 stars.

Photos

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Cinema City: Řevnická 1, 155 21 Praha 5, Czechia

 • Cinema City has 4.4 stars from 4308 reviews

 • Movie theater

 • "To si tak chcete jednou za uherský rok vyjít s rodinou do kina"

  "Obecne tento typ prumyslu je vzdy 10-15 let za normalnim vyvojem, asi to plyne z oligopolu, ktery vicemene velka multikina maji, kdyz pominu mala kina v nekterych oblastech Prahy"

  "Příjemná obsluha, moderní multikino, čistě prostředí (každý dělá binec s popcornem či načos, berte prosím ohled na obsluhu která každých pár minut projde a uklidí vše co vidí) , hlavně I kino je dost přehledné a zatím se mi nestalo že by mi na něco obsluha neodpověděla (týkající se kina) Dokonce i cením že se snaží hlídat věk, to už se jen tak nevidí, ale za mě to je asi dobře :) Jinak popcorn, pití I nachos I přes to že jsou poměrně dražší (ale tak to všichni z kina víme a občas si dopřejeme) tak chutnaly dobře, což je hlavní"

  "Jedno z nejdražších kin s patrně nejužšími sedačkami a nulovým prostorem na nohy"

  "Řekl bych že cenovou politiku dotáhli na novou úroveň"

Reviews

 • Petr Tuma

To si tak chcete jednou za uherský rok vyjít s rodinou do kina. Lístky tedy objednáte po internetu, jelikož nebudete čekat frontu u pokladny a chcete nejlepší sedadla. A ejhle, rodinné vstupné neexistuje, a navíc k obskurně drahým lístkům dostáváte ještě 11% přirážku...? Zaparkujete, ukážete na mobilu lístky, usednete si do úzkých sedaček a přesně v čas, kdy má začít film, začíná blok reklam… Děti se neustále ptají, kdy už to začne a po 20 minutách!!! přezvučených reklam konečně začíná samotný film. To je přesně ten správný čas, kdy se cca čtvrtina diváků jeden za druhým zvedají a za svitu mobilů odcházejí na záchod a doplnit popcorn. Když si všichni konečně sednou, sledujete zbylou hodinu film za neustálého chroupání a datlování sms… Nejnižší hodnocení nedávám tak jen proto, že velké plátno má zkrátka své kouzlo a všude včetně toalet bylo opravdu čisto.

 • Zbyněk Špirit

Obecne tento typ prumyslu je vzdy 10-15 let za normalnim vyvojem, asi to plyne z oligopolu, ktery vicemene velka multikina maji, kdyz pominu mala kina v nekterych oblastech Prahy. 1. Neexistuje telefonni cislo na konkretni kino, kdyz neco ztratite. 2. V sobotu v 11 fronty, venku prsi - bezi dve kasy a jsou vyple automaty na listky. Kdyz na vas prijde rada, vase rezervace propadne. Pro vyber listku se nahybate pres bar, protoze nemaji otocne obrazovky. Vim, ze se setri, ale ty pokladny jsou zlo a premyslim, jak moc management pracuje s tim, ze je vikend a jake je pocasi. 3. Brigadnice na vitani divaku kysela jak stovik, opruzela, ze musi trhat listky. Neni lepsi turniket na QR kod z listku?

 • Cidla12

Příjemná obsluha, moderní multikino, čistě prostředí (každý dělá binec s popcornem či načos, berte prosím ohled na obsluhu která každých pár minut projde a uklidí vše co vidí) , hlavně I kino je dost přehledné a zatím se mi nestalo že by mi na něco obsluha neodpověděla (týkající se kina) Dokonce i cením že se snaží hlídat věk, to už se jen tak nevidí, ale za mě to je asi dobře :) Jinak popcorn, pití I nachos I přes to že jsou poměrně dražší (ale tak to všichni z kina víme a občas si dopřejeme) tak chutnaly dobře, což je hlavní. Určitě jsem tu nebyl poprvé a ani naposled :)

 • Daniela Vankova

Jedno z nejdražších kin s patrně nejužšími sedačkami a nulovým prostorem na nohy. Menší děti svojí vahou nejsou schopny sedačky sklopit, takže jsou v nich skřípnuté. To, že vás po skončení filmu pustí ven jinými dveřmi, takže se rázem octnete mimo prostor kina a musíte použít veřejné wc, je za ty prachy opravdová "třešnička" na dortu. Poprvé a naposled, příště Cinestar na Andělu, nesrovnatelné.

 • Roman Staněk

Řekl bych že cenovou politiku dotáhli na novou úroveň. Duet menu pro dva zase o něco menší, už 20 let stejné příchutě popcornu. Žádná změna, žádná novinka, žádná novinka mezi klasickými nápoji z postmixu. Popcorn je dobrý čerstvý opravdu výjimečně.. Za mě přestává mít smysl do kina chodit, pokud to tímto tempem půjde dál, bude popcorn s nápojem stát 500

 • Dalibor Gazur

myslím, že už zase dlouho nepřijdu, protože nevím, jestli jsem v kině, nebo ve výrobně popcornu. A není to jen o lidech, protože prostě snažíte se sledovat drama a pár jedinců jen šustí, prská, vymetá boxy a potom musí nutně na záchod, kde si zase po cestě nakoupí nové zásoby. Takže příště tam, kde jim to neprodají.

 • Roman Vápeník

Za mne parádní kino s několika promítacími sály. Na filmy výborný zvuk a skvělé zázemí co se týká třeba toalet a nebo občerstvení s možností vzít si to sebou do sálu. Možná, by bylo třeba trochu zlepšit chování personálu na pokladně při nákupu lístků ale to dnes nehodnotím a vím sám moc dobře, že únava je svinstvo.

 • Jan Sebo

Navštevuju konkurenční kiná ale po dlouhé době jsem zavital k vám do Cinema City. Byl jsem poněkud zmaten,že lístky si musím zakoupit u obsluhy co prodává občerstvení. Tento spusob prodeje mi přijde zmateční. Sedačky v sále jsou neuveřitelne nepohodlné.

 • Eva

Tohle byl jeden z nejhorších zážitků. Sál číslo pět, film Barbie od 16 hodin a nefunkční klimatizace. Po první třetině filmu už se v sále nedalo dýchat. Dělalo se nám mdlo, pálily nás oči. Opravdu zážitek který si člověk zopakovat nechce.

 • michal lieblich

Docela dobré kino s velikostí sálů se řadí do středu jelikož je počet omezen velikostí celého kina.A nabídka filmů je trochu omezena.Škoda že v sále nevyužívaj celé plátno na promítání jinak neni co kinu vytknout.

 • Vlastik Tom

Shlédnout film v Cinema City je pro mne vždy mimořádný zážitek. Skvěle ozvučené sály, je výborně vidět z každého místa, tady si s rodinou vychutnáváme filmové novinky.

 • Lukáš Jankovský

Zaplatíte několik stovek za lístek, abyste tak 20 minut koukal ma reklamy. To člověk nepochopí. Navíc když koupíte lístek online, platíte manipulační poplatek.

 • Denis Růžička

Malé nepohodlné sedačky a stísněný prostor mezi nimi vám zážitek výrazně ovlivní, stejně tak, jako malý sál a plátno. Raději sáhněte po pobočce na Andělu.

 • Monika Newaldova

Nikdy neříkej nikdy.Fajn oddychovka pro prázdninový čas.Jen to "chroupání a mlaskání"tak nějak pořád ruší.....

 • Karel Klvan

Nevím čím to je že lidé po sobě zanechávají bordel. Asi jiná doba. Když neumím žrát, tak snad nelezu do kina.

 • herup -

Zbytečně předražené, skvělé video a zvuk ovšem. Jenom ten popcorn by mohl být trochu ve studentském budgetu

 • Ladislava Frantova

Domnívám se, že ceny občerstvení jsou už dosti přehnané. A vůbec je neomlouvá fakt, že jste v kině.

 • Jirka Čelikovský

Klasické multikino, dobry popcorn, hezky obraz, na našem promítání lehce pretazeny zvuk, ale ok.

 • Šárka Machová

Pohodlné sedačky, jen v sále docela chladno. Určitě si příště vezmu mikinu.

 • David Mac

Za ten manipulák a směšnou cenu. Odpad!

Similar places

Žluté lázně

7862 reviews

Podolské nábř. 3/1184, 140 00 Praha 4-Podolí, Czechia

Cinema City

7328 reviews

Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov, Česko

CineStar Praha Anděl

6704 reviews

Radlická 3179, 150 00 Praha 5-Anděl, Česko

Lucerna Passage

6249 reviews

Vodičkova 704 /36, 110 00 Nové Město, Czechia

Cinestar

5304 reviews

Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most, Czechia

Cinema City Nový Smíchov

4899 reviews

2. patro Nákupní Centrum Nový Smíchov, Plzeňská 8, Anděl, 150 00 Praha 5, Česko

Cinema City

4781 reviews

Veselská 663, 199 00 Praha 18, Czechia

Kino Aero

2781 reviews

Biskupcova 1733/31, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Cinema City

2678 reviews

Na Příkopě 22, 110 00 Nové Město, Czechia

Premiere Cinemas Praha Hostivař

2649 reviews

Vivo!, Švehlova 1391/32, 102 00 Praha 10-Hostivař-Praha 15, Česko