Cinema City

7328 reviews

Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov, Czechia

www.cinemacity.cz

+420255742021

About

Cinema City is a Movie theater located at Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov, Czechia. It has received 7328 reviews with an average rating of 4.6 stars.

Photos

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Cinema City: Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov, Czechia

 • Cinema City has 4.6 stars from 7328 reviews

 • Movie theater

 • "Byli jsme teď na 4DX Avatar: The Way of the Water"

  "Naprostá spokojenost"

  "Bohužel Cinema City je takové zvláštní"

  "misto krasne a čiste obsluha mila ale pomala"

  "This is the biggest cinema in Czech Republic and in my opinion the best"

Reviews

 • Pavel Caldr

Byli jsme teď na 4DX Avatar: The Way of the Water. Za mě musím říct, že 4DX jednou a dost. Efekt větru je pěkný, efekt deště taky. To pšoukání větru kolem uší při každém výstřelu z luku je o ničem. Masážní štouchy sedačkou do zad při soubojích jsou otravné a upřímně mě z té sedačky bolely záda, zřejmě vzhledem k tuhým masážním částem na šťouchání uvnitř. Kouř v kině jde jen z jednoho rohu, takže je to roztomilý, ale spíš jen aby se neřeklo, nevím, jak to mají třeba v kinech v USA. Zde to rozhodně sál nenaplní. Blesky jsou dělané problikáváním světel po straně na zdi, nepůsobí to nijak efektivně. Možná kdyby se daly tyto probliky na strop. Pohyby sedaček do pohybu byly někdy super, někdy úplně zbytečné. Kino jako takové vypadá skvěle a moderně. PARKING: Pozor, pokud jedete na noční projekci, tak po 22h se zavírá parkoviště a je otevřená pouze střecha. Na střechu se dostanete tak, že jedete tou točenou věží až ÚPLNĚ NAHORU. Neudělejte chybu jak já, že vyjedete z věže pod širé nebe někde v druhém patře myslejíc, že jste na střeše. Nejste, budete zamčený, pak budete bloudit tím labyrintem, který OC Chodov je a nakonec vás pustí security ven. V 1 ráno. :D Chci poděkovat moc milým a nápomocným pánům od security.

 • Jan Kolár

Naprostá spokojenost. Moderní kino na vysoké úrovni, místy i ochotný personál, pohodlné sedačky, co víc si přát. Jediné, co trochu kazí dojem je to, že v některých sálech pod plátnem silně září světelné tabulky označující nouzové východy a to působí velmi rušivě (např. sál 14). UPDATE: Poměrně špatně řešené potvrzování parkování. Pokud chcete ušetřit čas a zakoupíte si vstupenky online, stejně se zaseknete ve frontě, kde si musíte počkat na potvrzení parkovacího lístku. Určitě by to šlo vyřešit jinak. Třeba samoobslužným terminálem nebo vyhrazením nějaké pokladny, kde budou parkovací lístky potvrzovat přednostně, aniž byste popudili polovinu lidí čekající ve frontě. Věkový průměr personálu kontrolujícího vstupenky je snad 16 let. Pár týdnů po otevření přišly (místo původního úsměvu) jen znuděné a kyselé obličeje. To trochu zamrzí a je to pro mě i důvod snížení hodnocení. Za zmínku ještě stojí jeden negativní postřeh - nechápu, proč na konci projekce vždycky rozsvítí celý sál na maximum. Po více jak dvou hodinách mžourání do tmy je rozsvícení naplno naprostá lahůdka pro oči. Změňte program osvětlení na postupné zvýšení intenzity a šetřete zrak návštěvníků.

 • Davis Votruba

Bohužel Cinema City je takové zvláštní... Jejich internetové stránky s programem nejsou zrovna nejlíp přehledné a to samé když si chcete koupit lístek ať už přes internet nebo na místě... Za celou dobu co tam chodím na filmy tak sem neviděl ani jednoho člověka za pultem kde si lze objednat lístek... K čemu to tam tedy je? Samoobslužné pulty jsou taky občas mírně nepřehledné když si zrovna chcete koupit správný lístek... Popcorn a další dobroty k filmu jsem cenově celkem vysoko ale když si chcete užít film ok ale kupovat si sušenku Milu za tak těžký peníze vás radši přejde chuť, jednou sem měl chuť na kávu a tak sem si jí dal a chtěl i zákusek, bohužel mladá osoba tam byla nejspíš první den a tak strašně zmatená že zákusek ani z nabídky neznala a sotva připravila Latte kde jí došlo i mléko v automatu a nevěděla co dál... No stane se... Nikdo nejsme dokonalý, před filmem někdy fakt brutálně táhnoucí se reklamy až je to spíš protivné... Takže pokud nestíháte film v určitou hodinu tak většinou máte skoro 30 minut ještě navíc... Jinak kino a pocity z filmů dobrý... Snad jen že lidi jsou fakt prasata...

 • S Kutynska

misto krasne a čiste obsluha mila ale pomala. Extremni fronta objednaní listků přes internet 0 (vypadek site ) V.I.P sale moc hezky jen mi tu chybi TA BLABA COCA COLA !!! čekala jsem že aspon ve vip sale bude dostupna treba i za připlatek ale vyhodit za vstupenku 550 a dostat k piti vodu, čaj, pepsi a co si tam dalšiho nechutnyho to je fakt moc. DO KINA PATŘI MILA OBSLUHA, POHODLI, ČISTOTA, COCA COLA, POPCORN , ZAŽITEK POHODLY 5 ČISTOTA 4 NAPOJE 2 POPCORN 0 ZAZITEK 4 popcorn je suchy a ma jakousi pachuť piti po džusu mi bylo špatně a o pepsi ani nemluve nevěřim že tohle někdo múže pít dost to kazi zážitek obsluha skvéla za tu davam * navic v dnešni době se tohle nevidí 4D bylo skoro perfektní voda mi střikala na nohy a to mam 160cm takže by to chtělo trošku skalibrovat sedačky. Zážitek s filmu je skvěli ale jidlo si vemte svoje za ty penize co tam date za přeschly popcorn a rozředěné napoje se uz lepe najite v KOBE naproti

 • Natalia Danilovich

This is the biggest cinema in Czech Republic and in my opinion the best. They have a lot of screens, so the choice of movies is great. It’s located in the Chodov shopping centre where you can get by metro from the centre in 15 min. This movie theatre is quite new and looks fabulous and shiny. The atmosphere is festive and relaxing at the same time, there are many counters to buy popcorn and a separate bar to get wine. In addition to usual cinema and 3D, they have IMAX and cinema with 4D effects. Besides, there is a VIP hall - a new cool thing for Czech Republic - with super comfortable seats which you can adjust yourself and even put your legs up and with all-you-can-eat buffet which is opened half an hour before the movie starts. VIP tickets are quite pricey, but it’s an interesting experience and definitely a nice idea for a date.

 • Barbora Hickel

Tohle kino mam moc rada. Ocenuji cisto, velke mnozstvi salu (18), dobrou dopravni dostupnost hned na metru, nabidku filmu, nektere i kreslene navic v originalnim aj zneni, pokud jste autem, prodlouzi vam parkovani zdarma. Vytkou muze byt vysoka cena obcerstveni, mozna i cim dal vyssi, ktera je ale zkratka soucasti a je nutne brat to v potaz. Proste popcorn k tomu kinu patri, na nej snad jeste clovek ma, ikdyby byl jen maly . Navic je jen na vas, zda si obcerstveni koupite nebo ne. Kino je dobre resene a libi se mi i moderni design a pohyblive animace na schodech a strope. My sem jezdime casto a pokud jste stalejsi zakaznik, vyplati se vam klubova karta se slevami.

 • Robert Hrubý

Zatím největší multiplex v České republice. Už u vchodu je jasné, že se kino snaží vzbudit dojem, že divák je součástí té velké show, které se říká továrna na sny, a celkem se to i daří. Průčelí kina tvoří jedna obrovská zobrazovací plocha, na které běží reklamy na aktuálně promítné filmy. Stejné je to i na stropě v předsálí, kde jsou umístěny pokladny a další velké obrazovky s programem na nejbližší období. Schody k sálům svítí všemi barvami a v návštěvníkovi vyvolávají pocit, že právě on je ta filmová hvězda, která po schodech stoupá vzhůru. Sály jsou moderní, s velkými a pohodlnými křesly. Zvuk je perfektní, ale u některých filmů až nepříjemně hlasitý.

 • majerus XD

Abych byl upřímný, vždy při rozhodování kam zajít do kina na film jsem upřednostňoval Cinestar. Nicméně pak jsem dostal nabídku zúčastnit se projekce ve VIP zóně Cinema City a musím uznat že je to opravdu něco skvělého! Před začátkem promítání je 30 minutové okno, kdy se můžete občerstvit v jídelní zóně formou rautu (nealko nápoje, saláty, masové směsi, popcorn, nachos…) a následně ještě hodinu po začátku promítání dle libosti chodit doplňovat zásoby. Co se týče sezení, velmi mile mě překvapila polohovatelná křesla s obrovským množstvím prostoru. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, z hlediska komfortu je to opravdu pecka! :)

 • Marketa K

V salech je zima, samozrejmne je to lepsi nez velke teplo v techto dnech, ale prehnana klimatizace je take nevhodna. Zvuk je zbytecne prehnane hlasity, coz mi prijde take nevhodne zvlaste pri bojovych a jinych scenach, je to zbytecne. Doporucuji s sebou i v lete nejaky svetr. 0,5l vody za 69,- mi uz ani neprijde k udivu, ale k smichu. 2 dospely s 1 strednim popcornem a 1 vodou jsou do kina za 720,-, masakr. Nemyslim si, ze takto lidi do kina nalakate jakkoli chapu, ze najem a energie na provoz jsou v teto zemi take nesmyslne a tezke k utazeni provozu, ale chodit do kina za 1.000 ve dvou mi prijde doopravdy mimo.

 • Roman K.

Zavřené kasy v 19:00 a k dispozici pouze 3 automaty na lístky, což na multikino ve špičce opravdu není mnoho, takže fronta a každý se s tím samozřejmě pere. Po naříkání lístků 10 minut po začátku kina se ukáže, že automat neumí vložit kód na slevu, který jsem od kina dostal. A teď to nejlepší, vystát frontu na popcorn, prodavač prý někoho zavolá k pokladně. Čekám u pokladny, přijdou další tři naštvání zoufalců, ale pokladník nikde...když dorazil, začal stornovat jeden lístek a pak dělat jinej se slevou...v kině cca 30 minut po začátku kina..lístek za 250 korun ani nekomentují...

 • Ludmila Dygrynová

Krásné prostředí v předsálí. Záchody by tedy potřebovaly opravdu čistit a na to, že jsme byli se synkem na dopoledním představení a na prkénku byla zaschlá moč a ostatní záchody vypadaly podobně, to mě fakt zaráželo. Takže za hygienu nula bodou. Popcorn šunka sýr byl místy přepálený. Absolutně bez chuti šunky a sýru.. sem tam jsem našla zrnko co tedy nějakou chuť mělo, to byla výjimečná záležitost tedy... Strašně mě to mrzí protože to bylo synovo první kino. A celkově když jdu do kina, chci si vychutnat skvělý film i s popcornem a neštítit se jít na toaletu...

 • Lucie Soulova

Dnes jsme byly s kamarádkou s dětmi 3 a 4 roky v OC Chodov v dětském koutku. Při procházení okolo kina si syn vzpomněl na popcorn. Chtěla sem mu ho dopřát. Stredni popcorn, 149,- tuším... Ok. Nevadí, není to každý den. Slečnu jsem poprosila o krabičku navíc pro kamarádky dceru. Bylo mi řečeno, že to nejde, že si mám koupit za 139kc malý, pro druhé dítě.... Jako cože? Říkám, my ale nejdeme do kina. Chceme vzít dětem popcorn na cestu!! Asi jsme na chvilku od kina vyléčene.. Krabicka navíc, na rozdělení na 2 porce pro 3 léte dítě 139kc, paráda!!!!!

 • Kateřina Artmanová

Absolutně nechápu proč má toto kino pokladny, když vstupenky se prodávají tam kde občerstvení nebo u automatů. U obojího se tvoří nekonečné dlouhé fronty, i když jsme byli u vstupu tak abychom stihli koupit jak vstupenky tak občerstvení s tímto systémem jsme se probojovali max k automatu na lístky a už skoro začínal vybraný film. Lidé kteří stáli frontu na vstupenky a občerstvení zároveň tak chodili do sálu pozdě a tušili tím ostatní návštěvníky. Za mě velké ne, návštěvu Kolína si chci užít a ne být ve stresu aby to člověk stihnul.

 • Jitka Sečková

Na Chodově v cinemacity jsme byli poprvé a stejně tak poprvé na 4D projekci. Kino je super, i když ceny občerstvení jsou “šílené”, ale to je všude. Kino jako takové hezké, čisté, obsluha vcelku příjemná. Vše bez problémů. Za nás ale 4D kino není tak super. Ale to je jen subjektivní dojem. Soustředila jsem se víc na to, co zase stříkne nebo jestli si nevyliju pití než na samotný film. Ale je potřeba to zkusit a udělat si vlastní názor. Někomu to může vyhovovat. :)

 • Jana Vamberová

Jít v dnešní době do kina je něco, co moc lidí neocení. Ale má to stále své kouzlo. Sály poloprázdné a přesto se můžete cítit jinak než u nadupanych tv a systémech, kdy na vás soused bouchá, když jen o píď zvýšíte hlasitost. Tudíž je vám souprava na nic. V kině je to prostě klasika i romantika. Popcorn stále dráhy, ale nesmí chybět. Takže kino i přes dnešní možnosti domácích kin a stažených filmu, doporučuji. Navíc na rande super

 • Jana Radonova

Přišli jsme v neděli večer, pokladny zavřené s cedulkou, že lístky jsou jen skrz stojánek na objednání nebo co a nebo ke koupi u popkornbaru, teda děs. A nejhorší po konci nikde ani noha, eskalátory zavřené, ptáte se nějakých odcházejích mladých diváků a ti, že jsou autem a jdou na parking..my měli parkoviště venkovní..nikde jsme se nedozvěděli kudy ven, nakonec aspoň skrz parkoviště jsme se dostali ven

 • Martin Voice Hlas

Pěkné, čisté, dobře ozvučené kino. Jediná výtka by byla k uzavřeným pokladnám bez jediné informace o tom že lístky lze zakoupit na baru s občerstvením! Obsluha byla příjemná ale ultra pomalá, kdybych si neudělal časový náskok stoprocentně bych přišel na film pozdě. Místo toho aby manažerka otevřela ještě jednu pokladnu a sama se k ní postavila tak radši předstírala práci na konci baru... Jinak doporučuji!

 • Adam Richter

Velmi slušné kino, už při vstupu působí hodně profesionálně, moderně a luxusně, s Olomouckými kiny se to nedá vůbec srovnat... Ceny sice malinko vyšší ale vzhledem k tomu, že je kino v Praze v jednom z největších nákupních center tak se to dá akceptovat. Plátno obrovské, zvuk velmi slušný a posezení pohodlné a čisté. Celkově jsme si kino užili a mohu ho doporučit. Kvalita je znát :-)

 • Drahomíra Kalivodová

Naprosto stačí šílená vysokohorská přirážka. Čirý hyenismus. Do kina chodí většinou mládež a rodiny s dětmi a chtít 99 Kč za stejné pití, které o dvě poschodí níže stoji 19,90 to je nehoráznost. A to není, samozřejmě, jediná věc. Jako by nestačily naprosto nepochopitelné ceny za vstupenky. Prostě velká továrna na peníze. Jedna rodinná návštěva kina a řádně vám proluftuje peněženku.

 • Zdenka Svobodova

Hvězdičky strhávám za prodej vína, kdy Vám nedají skleničky, chápu že sklo do sálu nelze. To je naprosto v pořádku, ale kelímek k tomu nedostanete....nebo resp za 60 Kč s kafem ano Takže můžete tam klidně pít colu v litrovem kelimku, ale víno buď z láhve nebo s kelímku od kafe. Při těch cenách, kdy lístek a "občerstvení" jste v tom při jednom za 500 Kč mi to nepřijde důstojné

 • Petr Pospisil

Kino výborné, dostatek sálů, dostatečná nabídka filmů, výborná dostupnost v rámci obchod. centra na trase metra. Problém mám jen s nabídkou super předraženého popcornu a Coly, o které se skoro prosí, bohužel bez toho je pro dceru a manželku zážitek nekompletní :) nákup lístků on-line nebo samoobsluhou před sály je ok, je to o zvyk. Celkově velmi spokojen

 • David Kovář

Co k tomu říct, je to největší kinosál CinemaCity v ČR. VIP zážitek je super, plno místa a pohodlné polohovatelné sedačky (spíše teda křesla) Jídlo které si můžete dat před a po filmu je hodně dobré, jen ho občas nestíhají doplňovat. To je ale opravdu jediné a malé minus. Jinak vše naprosto v pohodě. Určitě doporučuji alespoň jednou na VIP zajít!

 • Maruška Červenková

Kino samo o sobě velmi pěkné, nachází se hned v posledním patře OC Chodov ( Westfield Chodov) a hned to tam najdete, nemusíte hledat. Byla jsem na filmu Barbie ( 2d ) a byla to senzace! Zvuk i obrazovka suprová, místa víc než dost. Jen co se týče popcornu, tak je hodně drahý mohli by ho trochu zlevnit, jinak na kino žádný problém nemám .

 • Cidla12

Dobrý den, Kino bylo za mě čisté, chodila tam i obsluha co průběžně uklízí, bylo nezvykle velké a hezky osvícené barevnými ledkami. Milá obsluha jak u baru tak na recepci i u kontroly lístků. Byl jsem zde na Premiéře Mandaloriana a bylo to super, jak obraz tak zvuk. Nemám asi co vytknout kromě cen, ale tak ty jsou v kině pochopitelně vyšší :)

 • Veronika Jaklová

Cinema City je mým oblíbeným místem pro filmové zážitky. Cinema City také širokou nabídku občerstvení, jako jsou popcorn, nachos a osvěžující nápoje, které dodávají filmovému zážitku ještě větší punc. Pro mě je kino Cinema City ideálním místem pro útěk do světa filmu a relaxaci. Vždy se těším na další návštěvu a nové filmové dobrodružství.

 • Jakub Blahuta

Za mě asi v pohodě kino ale moc nechápu proč si sakra nemůžu k menu pro dva dát místo střední Coly velkou Colu? Pak jsem tam byl během 3 hodinovýho filmu celkem o žízni :-D Ale jinač jsem tu nikdy žádný jiný problém neměl... PS: doporučuju navštívit VIP sál - neomezený přísun nachos, popcornu a COLY je totiž fakt návyková záležitost :-)

 • Jan Němec

Kino je čisté, velké s mnoha sály. Ale rezervace dopředu moc nedává smysl, protože fronta u samoobslužných terminálu bývá dlouhá a moc se nezrychlí. V našem případě jeden ze tří nefungoval a v pokladně nikdo. Při dešti a větší návštěvnosti je i fronta u občerstvení na dost dlouho. A ceny jsou s vysokohorskou přirážkou ...

 • Amy Edlová

Zaplatili jsme si VIP, k jídlu se clovek ani poradne nedostane , kdyz ano tak tam nic neni, v živote jsem nejedla hnusnejsi pizzu , testo od pizzy se vyrovnava tlousky papiru ,jídlo studený ,testoviny nedovařený ,absolutne jsme se nenajedli a urcite navstevu opakovat nebudeme !! Nedoporucujeme ! Nevyplati se

 • Martina

Super kino jako všude. Máte zde buď samoobslužné pokladny na lístky a rezervace a nebo si svůj lístek můžete koupit hned u výdeje jídla. Spousta sálu, přehrávání filmů ve všech formátech a VIP sál s rautem. Bohužel jediné co mě mrzí, že již není možnost si zakoupit zde ledovou tříšť. Jinak vše super

 • Tomas Andelt

Zdravím, byl jsem na marvels. Pěkné to bylo, neříkám že ne. Tak jak jsme zvyklí samí ric pic bum. Ale kvalita příběhu nám tak nějak odchází. Ale pokud jste dospívající slečna nebo máte dceru kolem 13 roku směle do toho. Já bych tento zážitek nechal radši na televizním přímači. …

 • Purple Guyyy

No... Takže byl jsem tam protože jsem musel jít s bráchou ale jo je to dobrý V.I.P je nejlepší můžeš si vzít jídlo z snack tablu do kina a ale moje sedadlo nefungovalo tak jsem si sedl vedle a fingovalo to a mohl jsem si lehnout což je nejlepší doufám že tam půjdu znova;)

 • Erik Kroupa (Novinář z Prahy)

Šel jsem na nového Indiana Jonese. Bylo to fakt super obsluha byla příjemná popkorn výborný A co mě překvapilo proto že to bylo hodně dobrá kvalita promítání takže rozhodně vřele doporučuji a to i když jsem byl na 2D a Indiana Jones je fakt super. Nejlepší kino v ČR!

 • Arty

Všichni naši operátoři vyřizují požadavky zákazníků, kteří se dovolali před vámi vyčkejte prosím na spojení nebo zavolejte později. Vyčkejte na spojení s operátorem.. Hláška celou hodinu, a nikde se nepíše, že by infolinka byla nedostupná, děkuji za ztracený čas :)

 • David Pokorný

Je tu hodně sálu takže je pouštěno najednou více filmů, takže každý si vybere ten, na který má chuť. Nachází se v Praze na střeše nákupního obchoďáku centrum Chodov. V kině to vypadá jak v nějakém kasíne v Las Vegas. Možnost skouknout film v 4DX, 3D, IMAX a 2D.

 • Lukáš Jánský

Přesně dle očekávání. Jeden dospělý a jedno dítě, popcorn a pití za osm stovek. Fajn je, že v sále jste skoro sami, všude je čisto, všechno je hezky osvětlené, klima příjemné a obsluha stále velmi milá (byť počet personálu trochu prořídl). Není co víc dodat.

 • Botka Tomáš

Kino je podle mě úplně zbytečná věc. Člověk si koupí lístek a jde se podívat na film. Často nevidí čelí, protože před ním někdo sedí, nebo jde na záchod porotze si koupil o 400% předražený občerstvení. Radši počkám měsíc a kouknu na to v klidu doma.

 • Martina

Pobočka Chodov katastrofa! Za barem lidi co nic neví, chcete platit benefity máte kód i kartu nejsou schopni uplatnit i když jim ukážete, že to brát mají. Zavolají "managera" který se neumí ani chovat ani poradit a hulvátsky Vám nepomůže. … Další

 • Stanislav Dostál

tak tohle je amaterismus v praxi - abych si koupil lístek od automatu, stál 15minut frontu a pak se mě 15letej týpek zeptal jestli mám svoje 3D brýle - tak prej ať si jdu k frontám na popcorn koupit poukaz a znovu stát frontu??? 5min před … Další

 • Ondra Pesout

A mobir theater on a bit more expensive side. It has a cool vibe. You feel like on a board of a spaceship. We got tickets for the first row and we did not enjoy it as much as we would have gotten seats two rows back. Still a pretty nice place

 • Josef Pangrác

Maji super reklamu,kupte si listek bez cekani,ale kdyz chcete popcorn,nebo jen potvrdit parkovaci listek,tak si vystojite frontu a vrcholem je,ze si i musite vystat frontu u vstupu,aby vam zkontrolovali on-line listek (dle reklamy bez cekani)

 • Veronika Bistáková

Paní na pokladně absolutně nevěděla co má dělat s jejich darkovým poukazem(vstupenka do kina plus občersvení).Furt odbíhala a někam volala.Další problém nastal s platbou sodex šeky.Nevzala nám 200kč že na něj nesmí vrátit,opět odběhla … Další

 • Jan Hovorka

Skvěle multikino kde jste si mohli Avatar Cesta vody užít v úžasném formátu 4DX 3D a musím říct že to byl opravdu neuvěřitelný zážitek******* Teď když už kino tak jedině ve formátu 4DX 3D *******S čistým svědomím mohu jedině doporučit*******

 • Mike Oxlong

Chodov má šílené značení, ale když už se kino našlo, tak jsem byl spokojený. Občerstvení jsem neochutnal, jelikož jsem se nacpal naproti v mcd. Což při těch cenách tady doporučuji všem Zážitek z filmu a prostředí celkově super. …

 • crovvww

great place to go any time of the week. the staff are pretty nice there and it has everything that youd think that a cinemas got. 4dx is there pretty often and the audio is top notch. the quality of the film itself is always great.

 • Adel Garaev

Odešel jsem z filmu po 10 minutách. Všichni žerou, smrdí pop cornem se šunkou a prostě není možné tady být. Taky na filmu 15+ byli děti cca 12 let a asi nikdo to nekontroloval, děti dělali hluk a vadili všem divajicim v okolí sebe.

 • R D

VIP section - please tell your cinema temperature operator that air conditioning DOES NOT make people sick like old folklore belief! 3 hour movie and the AC was turned off came out sweating through our shirts. Horrible experience.

 • Jan Beneš III.

Pozor. Každá vstupenka je navýšena o 24 korun. "Nevratný manipulační poplatek" se účtuje za každou vstupenku zvlášť i když je kupujete najednou jedinou transakcí. Doporučuji konkurenci, třeba Cinestar s jejich skvělými Atmos sály

 • Lucas

4DX je super, 3D taky a 2D jakbysmet. Zdejší brigádníci jsou taky vždycky milý a dokážou poradit. Co mě ale strašně vadí jsou delší a delší zvětšiny nesmyslné reklamy, které naposledy trvaly 20 minut..proto sem již moc nechodím.

 • Denisa Rezková

Kino naprostá spokojenost - na pokladně ochotní lidé, výběr co si dát na zub naprosto dostačující, sál vždy uklizený a čistý, chvilkama jen byl zvuk příliš hlasitý, ale to nejspíše záleží od člověka, jak je zvyklý. … Další

 • Elssa melsa

Navštívili jsme toto kino s dětmi a celkem fajn. Vstupenky zakoupíte u vchodu v automatu,coz je super. Co je ale zklamáním je předražený popcorn a Cola. A když máte 5 děti vleze to slušně do kapsy. Parkování ok …

 • Aneta Anischova

VIP kino byl super zážitek, jen by bylo fajn vyměnit poškozený potah na křeslech, kde je nějaký defekt, zvuk byl tak hlasitý že to bylo až nepříjemné a dezerty by mohly chutnat jako to co jsou ne jen cukr a nic víc :)

 • Roman D

Krásné kino! Samé obrazovky. Příjemné prostředí. Čisté a voňavé záchody. Skvělý servis. Moc jsme si užili VIP parádní jídlo, super křesla, výborný zvuk, skvělá obsluha. Byl to výborný zážitek, který doporučuji všem!

 • Michal Pick

Když do kina, tak jedině do VIP! Super zážitek. Dnes jsme s dcerou zažili 4DX kino a mohu jen vřele doporučit. Opravdu jsme se pobavili všemi smysly, tedy až na 3D brýle, které u dnešního filmu využity nebyly.

 • Andriy Samoylovych

As good as it gets with multiplex cinemas. Comfy seats, great quality of the picture and sound. Note that seats go above the screen level the best seats are not the top rows but somewhat above the middle

 • Mr. John Wick

Několikrát jsme s rodinou navštívili tento konkrétní komplex, jak VIP kino, tak běžné a vždy jsme byli spokojení. VIP doporučuji na kvalitnější filmy a každý jistě ocení možnost bufetu sněz co můžeš. :)

 • Luboš Rálek

Byli jsme na filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania 4DX 3D. 4DX byla pro nás premiéra => zážitek výborný. Zvolená 7 řada byla dost daleko, doporučuji tak 4, nebo 5 řadu, aby v zorném poli bylo jen plátno.

 • Jan Haselbach

Zkušenost s VIP..Jen to nejlepší. Bezkonkurenční sedačky, které s přihlédnutím na neomezený bufet vynahrazují vysokou cenu. Do kina nechodím často, ale jakmile se rozhodnu vyrazit, tak jedině sem.

 • JO MO

VIP salónek, nabídka jídla, nápojů apod. fajn, ale nejdu do kina kvůli jídlu. Malý sál, kde je zvuk nehorázně přezvučen až z toho buší na hrudi. Ke konci jsme museli už odejít, fakt se to nedalo.

 • Anet Lantorova

Byli jsme v Cinema City ve VIP promítání a pecka. Personál byl moc ochotný, jídlo bylo dobrý a sedačky byly úžasný. Jediný co, tak tam foukala hodně klimoška, doporučuju mikinu. …

 • Alenka Alenka

Od dcer jsem s manželem dostala VIP lístek do kina Chodov Cinema City. Úžasný zážitek. Výborné jídlo, zákusek, káva, výběr pití a popkorn. Personál byl velice příjemný, usměvavý.

 • Surupa Chaki

Absolutely love ❤️ Huge space with 15+ to 18 screens , plush comfortable seatings. Occasional special events. Very nice food joins ( little pricier but that’s common elsewhere)

 • Ondra Kolařík

Bijak vybornej,zvuk a obraz paradni ,ale kdyz uz dam tolik prachu za listek a obcerstveni,moh by nekdo uklizet saly?!? Bordel z rozsypanyho popcornu,vstupenky a kelimky...

 • Jasmín Tůma

Kino a zvuk super. Kvalita pop-cornu a nachos za tu cenu pochybná. Připravte si na občerstvení víc peněz než na lístek. Nedělám si legraci, opravdu stojí víc.

 • tomas renger

Neuvěřitelné…volám do kina jelikož jsem chtěl upravit rezervaci…a nikdo mi to nebere ani po 20minutach čekání na lince a dalších 4 hovorech…už nikdy víc!!!

 • Pavel Trnka

Super zážitek s filmem. I prostředí kina je moc pěkné, všude na Vas vyskakuji ukázky z filmu. A to nejen že stěn, ale i ze stropu. Doporučuji navštívit.

 • Jiřina Jindráčková

Jediné co mě překvapilo, že nebyl nikdo na pokladně. Koupit vstupenky lze jen přes terminál. Když nemáte kartu tak si lístek asi nekoupíte.

 • Jiří Jahelka

VIP - velké polohovatelné křeslo je super. Při delší stopáži neodcházíte rozlámaní. Příjemné plus je občerstvení formou bufetu v ceně.

 • Tomas Moravek

Nabídka nabízených potravin ve VIP za poslední rok velice zchudla. Navrch špinavé příbory. Vypadá to ze i tady se už začalo šetřit.

 • Kristýna Rabochová, DiS.

Navštívila jsem VIPčko a za mě nezapomenutelný zážitek!!! Né kvůli výhodám s jídlem a pití, ale diky tomu pohodlí při sledování.

 • Jan Krpata

Byl jsem zde poprvé a velmi mne to překvapilo. Užili jsme si VIP sál, kde jsem si mohl upravit sedadlo pomalu do polohy ležmo.

 • Vanessa Valuta

Pretty cool and modern. Didn’t try the popcorn or drinks tho. I watched fnaf and it really isn’t as bad as everyone says it is

 • Martin Hodr

Po všech stránkách příjemné prostředí, pro zážitek z filmu perfektní Až teda na to předražený občerstvení... …

 • Hana Karmazinova

Super kino, ochotný personál, konkrétně supervisorka Romana Š. byla moc milá a vyřešila problém se vstupenkami.

 • Dominik

Skvělý VIP zážitek. Záruka kvality a na Chodově i dobré přístupnosti a parkování. Ceny parkování mírně vyšší.

 • Stáňa „Brusinka“ Vernerová

V kině je dost zima. Mohli by nabízet i zdravější občerstvení. Jinak sedí se pohodlně a zvuk a obraz je ok.

 • LachiM LachiM

Normální kino žádný zázrak strašné fronty u občerstvení bordel pod sedačkách co tam někdo nechal před námi

 • Marika Kohoutková

Cinemacity super, hezké misto, atraktivní design. Jinak obchodní centrum katastrofa, chaos ve značení.

 • kardinal

Super kino, byl jsem na VIP a jídlo bylo vcelku dobré, jinak čisto, cena atd. je super takže 5 hvězd

 • Ondřej

Opravdu velký multiplex s mnoha kinosály. Parkování, díky umístění v OC Chodov bývá bezproblémové.

 • Štěpánečka

VIP vstup opravdu stojí za to. Skvělý servis, dobré jídlo a nejvíc pohodlné sedačky! Doporučuji!

 • Eva Vlasáková

Velké multifunkční kino, pohodlné sedačky, různě veliké kinosály. Můžete si koupit občerstvení.

 • Diana Omámíková

Do tohoto kina chodíme pravidelně. Příjemné prostorné čisté prostředí, obsluha také příjemná.

 • Jan Krejčí

VIP je dokonalý zážitek! Sledování filmu bylo velmi pohodlné, díky polohovatelným křeslům.

 • Pajic Trainings

Multikino super Ale na tom popcornu by to chtělo dost zapracovat ‍♂️ …

 • Jan Hudec

kino v nákupním centru, drahé vstupné, drahé občerstvení, zábava i parking pak OK

 • Jakub Priputen

Všechno super až na sedadla, kde se člověk musí dělit o malá opěrátka na ruce.

 • Micha Ľea

Jen škoda, te uz nejsou klasické pokladny aspoň jeden člověk by tam mohl sedět

 • Vaclav Podhorsky

Jdu do kina abych nemusel sledovat komerční reklamy. Styďte se. Nikdy více.

 • David Bartoš

Chodíme zde pravidelně s přítelkyní a vždy jsme byli naprosto spokojeni :)

 • Tomáš Kreibich

Užasné místo, kde vypnu a nemyslím na nic, hlavně při filmech od Marvelu.

 • Eva Popílková

Super zážitek jít na film ve 4XD, jen škoda, že Vřískot nebyl dobrý film.

 • Michal Vokoun

Ozvučení kvalitní, sál také. Jídlo předražené, kvalitě ceně neodpovídá.

 • Vladimíra Kašparova Šubrtová

Krásné prostředí a milý personál ,prostě SUPER❤️ DOPORUCUJI …

 • Stanislav Heczko

Příjemná prostředí, občerstvení, zajímavé filmy a přijatelné ceny.

 • Petra Novotna

Nelíbí se mi cena za popcorn, který je dražší než lístek do kina.

 • Jiri Plaminek

Presne 20 minut reklam, navic s urovni zvuku nad 90db. Zoufale.

 • Jan Švrčula

Když se povede propašovat flaša tak je to vždy krásný zážitek.

 • MrTronar

Sál číslo 1 má sedadla pouze pro trpaslíky. Velmi nepohodlné.

 • Dragon Slayer

Hezké a čisté prostředí. Super automaty na vyzvednutí lístku.

 • Kamila Stibůrková

Skvělé místo. Bezkonkurenční nachos. Rádi zde trávíme čas.

Similar places

Žluté lázně

7862 reviews

Podolské nábř. 3/1184, 140 00 Praha 4-Podolí, Czechia

CineStar Praha Anděl

6704 reviews

Radlická 3179, 150 00 Praha 5-Anděl, Česko

Lucerna Passage

6249 reviews

Vodičkova 704 /36, 110 00 Nové Město, Czechia

Cinestar

5304 reviews

Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most, Czechia

Cinema City Nový Smíchov

4899 reviews

2. patro Nákupní Centrum Nový Smíchov, Plzeňská 8, Anděl, 150 00 Praha 5, Česko

Cinema City

4781 reviews

Veselská 663, 199 00 Praha 18, Czechia

Cinema City

4308 reviews

Řevnická 1, 155 21 Praha 5, Česko

Kino Aero

2781 reviews

Biskupcova 1733/31, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Cinema City

2678 reviews

Na Příkopě 22, 110 00 Nové Město, Czechia

Premiere Cinemas Praha Hostivař

2649 reviews

Vivo!, Švehlova 1391/32, 102 00 Praha 10-Hostivař-Praha 15, Česko