Kauno bokštas, restoranas

112 reviews

Kęstučio g. 86, 44297 Kaunas, Lithuania

www.bajorukiemas.lt

+37061401111

About

Kauno bokštas, restoranas is a Restaurant located at Kęstučio g. 86, 44297 Kaunas, Lithuania. It has received 112 reviews with an average rating of 4.0 stars.

Photos

Hours

Monday10AM-1AM
Tuesday11AM-1AM
Wednesday11AM-10PM
Thursday10AM-10PM
Friday10AM-10PM
Saturday10AM-12AM
Sunday10AM-12AM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Kauno bokštas, restoranas: Kęstučio g. 86, 44297 Kaunas, Lithuania

 • Kauno bokštas, restoranas has 4.0 stars from 112 reviews

 • Restaurant

 • "Pasirinkome šį restoraną dėl puikios aplinkos, geros atmosferos, tačiau likome nusivylę"

  "Šventiškai atrodantys padavėjai, aukštas etiketo lygis ir prabangi aplinka"

  "Apgailėtina"

  "Šiaip viskas būtų puiku"

  "Valentino dieną lankėsi Bokšte"

Reviews

 • Austeja Jankauskaite

Pasirinkome šį restoraną dėl puikios aplinkos, geros atmosferos, tačiau likome nusivylę. Lankėmės darbo dieną - šventėme gimtadienį... visų pirma, tai padavėjos darbas - siaubingas. Nuolatinis mėtymasis, blaškymasis ir vien tik atsiprašinėjimai už klaidingai atneštus gėrimus ar patiekalus. Etikos ir mandagumo/pagarbos klientui trūkumas, šventės metu iš padavėjo "restorane" suklydus užsakymą prie staliuko išgirsti - žargonus (pvz. Bl*mba ir t.t) tikrai nėra nei malonu nei juokinga, visgi randamės ne kaimo užeigoje. Užsakius desertus - kaikuriems šventės svečiams desertai atnešti praradę estetišką išvaizdą (tikrame restorane tokio nepavykusio deserto svečiams net nebūtų patiekiama). Apibendrinant viso vakaro atmosferą ir pasitaikiusius nesklandumus, padavėjos išsiblaškymą - antrą kartą sugrįžti nebesinorėtų.
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
35–40 €
Maistas: (3)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (5)

 • Giedrius Petrauskas

Šventiškai atrodantys padavėjai, aukštas etiketo lygis ir prabangi aplinka. Pirmas įspūdis toks. O vėliau, emocijas dar labiau į viršų kelia didelės ir ypatingai skanaus maisto porcijos, bei nepriekaištingas aptarnavimas. Ši vieta žodį "Restoranas" išpildo su kaupu. Ir jei kyla klausimas ar brangu, tai tikrai ne. Aukštas lygis, už protingą kainą
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)
Stovėjimo vietos
Daug laisvų vietų
Automobilių statymas
Mokamos statymo vietos gatvėje
Tinkamumas vaikams
Vaikai čia laukiami, viduje yra žaislų, žaidimų namelis ir vaikiškos kėdutės.
Pritaik. asm. su neįgaliųjų vežimėl.
Norint su vežimėliu patekti į vidų, reikia prašyti personalo, noriai įsileidžia pro vidinį kiemelį. Vasarą galima būti vienoje iš terasų.

 • Valdas Stasevicius

Apgailėtina. Lankiausi trečią kartą, šį kartą su šeima. Užsisakėme karką su daržovėmis, jautienos žandą ir kijevo kotletuką vaikui. Restorane buvo nemažai klientų,tai teko maisto palaukti. Su karka pateikti rauginti kopūstai buvo neskanūs. Jautiena buvo skani. Kijevo kotleto dukra valgyti atsisakė,nes mėsos kvapas buvo baisus. Lėkštė prastovėjo visą laiką ir mėsa tiesiog dvokė. Aptarnavimas prastas. Paprašius pakartoti alaus, taip jo ir nesulaukiau. Vėl paprašiau kitos padavėjos ir praėjus 15 min galiausiai atnešė. Deserto irgi teko laukti ilgai,nors jo restoranas tikrai negamina ir tereikia pateikti atpjovus pyrago gabaliuką. Darbuotojoms trūksta patirties, staliukai praeinami n kartų ir panašiai. Ypač apmaudu dėl vaikiško patiekalo kokybės, tikrai nerizikuosime sugrįžti.
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (3)

 • Antanas Miliauskas (MilAn71)

Šiaip viskas būtų puiku. Aplinka, atmosfera. Bet... vienas iš patiekalų "vištienos filė su šilbaravykių padažu" ir garnyras buvo patiekti absoliučiai atvėsę. Makaronai su jūros gėrybėmis buvo tokio skonio, lyg juos ruošęs asmuo užmiršo pridėti reikiamus ingridientus padažui ir panaudojo tik grietinėlę. Kas dėl kokteilio "Aperol Spritz". Kokteilio klasikinį receptą sudaro: 3 dalys šampanizuoto vyno (pvz. „Prosecco“), 2 dalys „Aperol“ ir 1 dalis mineralinio vandens, 5-6 kūbeliai ledo. Buvo patiektas tokio skonis, kad turbūt jį gamonęs asmuo sukeitė Prosecco ir mineralinio vandens proporcijas vietomis. O ir begalybė ledo kūbelių. Tai jį ragavusių nuomonė.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (3)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Per Lorentzen

Valentino dieną lankėsi Bokšte. Restorane daug žmonių, o virtuvė tikriausiai buvo labai užimta. Prieinamos maisto ir vyno kainos. Aptarnavimas neblogas, net ir užimtą naktį. Tačiau maistas buvo apgailėtinas. Mano draugas turėjo antį, kuri buvo perkepta, pilkšva ir nežavi. Ne šviežiai virti. Anties gabaliukai paskendo kažkokiame obuolių marmelado padaže. Turėjau ėrienos lentyną, kurios kokybė buvo tokia pati. Skonis kaip sena ir sausa mėsa. Ne šviežiai virti. Perkeptas ir neskanus. Tikriausiai užšaldytas ir pašildytas mikro prieš kelias minutes keptuvėje. Jie geresnį maistą patiekia bet kurioje Lietuvos „valgykloje“.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Gitana Daugėlienė

Nuostabi vieta. Sutikome Naujus Metus 2023. Aplinka labai graži, visur jaučiamas stilius ir tvarka. Muzika puiki. Personalas 100%, malonūs, paslaugūs, besišypsantys, dirba profesionaliai. Vakaras suorganizuotas be priekaištų. Maisto kokybė ir skonis pateisino visus lūkesčius. Tunas, jaučio žandas iškepti tobulai. Paštetas buvo stalo užkandžių pažiba. Administratorei išskirtinis dėkui už labai malonų, nuoširdų bendravimą. Jūs visi šaunuoliai. Linkime stiprios sveikatos, sėkmės, meilės, gerų įspūdžių, veržlumo, puikios nuotaikos, įkvėpimo tęsti darbus ir džiuginti klientus. Su Naujais Metais visą kolektyvą.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Jurgita Maciulaityte

Labai didelis ačiū iš širdies gilumos visam Restorano Bokštas kolektyvui, darbuotojams, vadybai ir savininkams. Sukūrėte nepamirštamą šventę. Visi svečiai ir mes patys esame labai labai patenkinti viskuo. Nebuvo nė vieno neskanaus ar nekokybiško patiekalo. Maisto buvo per akis tikrai nebuvo alkanų ☺️. Patiekalų įvairovė leido patenkinti visų skonius. Aptarnavimas be priekaištų tikrai vertas 5 žvaigždučių! Buvo išpildyti visi mūsų pageidavimai. Labai džiaugemės kad pasirinkome jus. Iki sekančio vizito
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Fried Bread

 • Mano Tevas

Turejome svente(jubilieju), padavejos buvo malonios, paslaugios, nors ir truko demesio stalui, bet bendravimas buvo malonus. Atejus laikui atsiskaityti uz visa svente, buvom apgauti, moteris, atsakinga uz viska bendravo nepagarbiai su sveciais, cituoju “grizk prie savo stalo ir gerk sampana neaiskinus kaip man dirbti”. Nemanau, kad mokant tokius pinigus uz svente personalas turetu taip aptarnauti savo klientus. Labai nusivylem, tikiuosi tokie akivaizdus niuansai ateityje bus sutvarkyti.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Kaina asmeniui
45–50 €
Maistas: (2)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (2)

 • Eglė Aleknavičienė

Buvome bankete. Salti uzkandziai turbut gaminti ryte - kas gruzdinta - suzmeke, riebalai apkarte. "Padazai" prie ju - majonezas su ketcupu... Pries 25 metus gal ir butu kazkas tokio... Suktinukai su liezuviu ir su lasisa atrixe geri, bet skonio jokio. Baltas vynas gl kazkada ir buvo vesus, bet ne tuo metu kai ji geriau. Karstam pasirinkau "Sterka su traskia plutele". Leksteje atrode kaip privemta - saltas, net ne kambario temperaturos padazas vienoje lekstes puseje ir perlinis kuskusas kitoje. Viskas patize... Fui. Aptarnaujancios merginos buvo paslaugios.
Maistas: (1)
Paslauga: (3)

 • Lisiteja Nezinoma

Aptarnavimas puikus, padavėjos mandagios. Maistas skanus, nebrangus. Užsisakius maistą greitai jį atnešė. Restorano aplinka graži, paveikslai įdomūs, atitinka interjerą. Buvo valgyta: cepelinai su mėsa. Patiekiama su grietinės ir spirgučiu padažu 1 vnt. 4 e. Burgeris "Bokštas" - aštrus Teriyaki padažas, jautienos paplotėlis, bulvytės. Kaina 8,50 e. Vynuogių sultys 1,90 e. Stalo vandeniu su chia sėklomis vaišino restoranas.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Ramūnas Kazakevičius

Kauno BOKŠTAS - tai vieta skirta mėgstantiems malonumus, apimantis net kelias vietas, tai restoranas ir buvusiame miesto gynybiniame bokšte įsikūrusią erdvę. Tad, jei Jūs ruošiatės svečių priėmimui, rengiatės pobūviui ar firmos šventei, restoranas siūlo pasinaudoti jo teikiamomis paslaugomis pagrindinėje salėje, kuri talpina iki 200 žmonių, o banketinėje salėje sutilpti gali iki 40 žmonių, o pačiame bokšte iki 25 žmonių.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Labas Vakaras

Šią popietę teko lankytis Jūsų restorane atvykome puikios nuotaikos, kurią sėkmingai sugadino aptarnaujantis personalas padavėjos atžagarumas mūsų atžvilgiu buvo siaubingas priimant užsakymą, matosi kad mergina neturinti patirties, nes restorane dirbo ir vyresnio amžiaus personalo.. Esame nusivyle papuole pas padavėja Medą yra kur temtis merginai.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • Lukas Jakas

Maistas skanus, labai jau tamosoka ten buvo prieš 17 valanda aptarnavimas labai geras labai šioj vietoje ganėtinai greit dirba darbuotojai patiekalų kainos nuo grubiai paėmus nuo 9- 20 eurų aišku pasitaiko ir už kokius 8 e pavalgyt bet viskas gerai klausimas ar lankyčiausi ten dar tikrai taip
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Laura Global

Užsisakius maista i namus, buvome šokiruoti dėl vieno is uzsakytu patiekalu. Uz €6.50 keptos duonos gavome 6 lazdeles. Puikiai zinome kokios porcijos paciame restorane buna. Toli grazu nuo sio pasityciojimo. Beje, tiek duona tiek kitas patiekalas visiskai permirke riebaluose. NEREKOMENDUOJU sios vietos.
Paslauga
Pristatymas
Valgio tipas
Kita
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (1)
Paslauga: (1)

 • Diana Labunskienė

Super! Personalo darbas fantastiškas!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Stovėjimo vietos
Šiek tiek sunku rasti stovėjimo vietą
Automobilių statymas
Mokamos statymo vietos gatvėje
Pritaik. asm. su neįgaliųjų vežimėl.
Pritaikyta

 • Patrik Scheidegger

Ein sehr schönes Restaurant, welches auch Litauisches Essen auf der Karte hat. Es liegt nicht ganz an der Fussgängerpromenade. Das Ambiente ist eher auf dunkel, romantisch edel gemacht. Das Essen war sehr gut.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Ausra Ka

Jaukus restoranas puikioje Kauno vietoje. Aptarnavimas sklandus ir geras. Maistas gana paprastas, bet buvo visai skanu.
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
25–30 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Stovėjimo vietos
Šiek tiek sunku rasti stovėjimo vietą
Automobilių statymas
Mokamos statymo vietos gatvėje

 • Nijolė Gudaitė

Man labai patinka šis restoranas Pirma, jaukus, estetiškas, erdvus ir lengvai prabangus interjeras. Antra, skanus maistas, geros porcijos. Virtuvė europietiška bei lietuviška, puikiai viena kitą papildo. Yra ir vegetariškų patiekalų. Trečia, kaina vidutinė, o ir randasi puikioje vietoje - centre. Ir galiausiai, malonus bei neįkirus aptarnavimas.

 • Clash Royale

Maistas geras, bet man buvo labai liūdna, nes mano pieno kokteiliuje nebuvo cukraus Šiandien klientų daug, bet uždirbtus pinigus atiduos Ukrainai, man labai patinka mintis, kad aš dažniausiai valgau cepelinus, bet šiandien nuėjau už lietinius su varške laiminga vasario 16❤️
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Viktoras I.

Puiki vieta praleisti laiką. Restoranas patogioje vietoje. Skanus maistas. Personalas be priekaištų.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Tinkamumas vaikams
Yra vaikams skirtas kampelis

 • Kamilė Stan

Prastas maistas. Įtariamas apsinuodijimas maistu, po vakarienės abu žmonės vėmė ir buvo skrandžio skausmuai - viskas vyko apie kelias valandas (puiki vakaro pabaiga :)) 2023-01-07
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • Gintare Kolesnikova

Aukšta klasė! Kainos prieinamos! Džiugu, kad turi įvairovę staltiesių. Aptarnaujantis personalas- fantastika! Kiek kartu lankėmės, niekada nenuvylė!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Daiva Macijauske

Maistas buvo per prastas turint omenyje restorano statusą: lašiša sausa ir perkepta, kolegė, valgiusi anties krūtinėlę, irgi minėjo kad mėsa sausoka; vieno kąsnio sumuštiniai buvo be skonio. Aptarnaujantis personalas irgi nepersiste gė.
Maistas: (3)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (3)

 • Edgaras Šakuras

Buvome trečiadienio vakarą. Ramu, jauku. Personalas - puikus. Karštų patiekalų kepimo buvo per daug (tiek šašlykui, tiek tunui).
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Rūta Jakštienė

Švaru, tvarkinga. Bet trūksta to mažo"cinkelio", nėra tos užburiančios atmosferos.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Valdas Šarakvasas

Cepelinai necepelinai, kopūstų sriuba vanduo su kauliuku, svarainių arbata - kompotas. Maisto vaizdas neatitinka turinio. Prieš keletą metų buvo kitaip.
Maistas: (2)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Vytautas Bakanauskas

Worst service ever. You order beer, and you have to wait for 20 minutes with no info in an empty restaurant. And waitresses are not even saying sorry, but "your welcome" Not recommended at all.
Paslauga: (1)

 • Greta Urbanavičienė

Personalas labai nemalonus, suklydo užsakymus, maistas neskanus. VAU KAIP BLOGAI.
Valgio tipas
Priešpiečiai
Kaina asmeniui
40–45 €
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • INA ZABIELIENE

Maloni,jauki aplinka,skanus ir kokybiskas maistas,geras aptarnavimas.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • StrojBaN

Labai patiko patiekalai ir gyva muzika.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • John B White

A lovely restaurant tucked away just off the Main Liberty Boulevard. Located next to an old wall that has a lot of character. Great place just to have a wine and watch the world go by …

 • Kęstutis Lapiniauskas

Normalus maistas ir kainos, ateinu čia kartais pavalgyti, bet kartais labai erzina, kai padavėjai tave "pamiršta" ir pusė valandos tenka laukti, kol atneš meniu ir/ar priims užsakymą.

 • Matas Zasciurinskas

Svieziai spaustos apelsinu sultys musiu pilna padavejas sako kad tai maistines muses nieko tokio :D laukta ilgiau nei visada ir maistas nieko gero zodziu liudna :(

 • Vidmantas Baltrėnas

Puikus vakaro praleidimas
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • just zvik

Remia marginalus, antivakserius ir vatnykus, nes leidžia koncertuoti muzikantams, kurie jiems pritaria, pvz. Dambrauskui. Gėda tokiam restoranui už tai.

 • Saulius Baublys

Tvarkinga, solidžiai atrodanti aplinka. Valgiau dienos pietus - porcijos didelės, skanu, aptarnavimas malonus. Kaina gal kiek aukštesnė, bet verta.

 • Mantas salaban

Labai malonus aptarnavimas, jauki atmosfera ir skanus maistas! ačiū už gražų vakarą!
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Rimute Januševičienė

Jauki aplinka pabendravimui su artimaisiais, gardus maistas, malonus aptarnavimas
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Tadas Šliumba

Atmosvera puiki vieta gera barmenai barmenės nuostabios vieta rekomenduoju
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Vijolė Gerlikienė

Ačiū už skanų maistą ir malonų aptarnavimą ♥️♥️♥️
Valgio tipas
Kita
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Barbora Radvilaite

Jauku kaip namie, bet pačiam nieko daryt nereikia
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Tata

Классный ресторанчик,еще придем..уютно
Maistas: (3)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • artfully

Karka afigiena, vištiena nedakepus
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Jukka L

Very good and tasty food
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Marius Judickas

They need to improve their customer service. Food is good quality but this is about it

 • Igoris Migrinas

Viskas liuks!!!
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Valerija Urboniene

Teko ilgai laukti padavėjos, nors žmonių nebuvo daug. Šašlykai buvo neskanūs.

 • Rūta Draskinytė

Food is nice, but the service is terrible. Very slow and unprofessional.

 • Ginte Belozaraite

Šī vieta ir dievs dāvana starp pilsētas restorāniem!

 • Lina Kepezinskiene

Gera lokacija, išvystytas transportas, tvarkinga

 • Milagros Pesliakas

Puikus maistas ir dėmesys, ačiū labai skanu!

 • Miglė Miglėė

Nerealus aptarnavimas, skanus maistas. 10/10

 • Gytis Januška

Puikūs ir skanūs verslo pietūs. Ūžskaityta.

 • Adomas Rutkauskas

Jusu administratore tikrai labai pikta

 • MARKO

Labai gerai. Labai

 • Ignas Maždžierius

Puikus maistas ;)

 • Deividas Janulis
 • Dimitrijus Gartiukas
 • Aleksandras A
 • Algimantas Chochlovas
 • Eglė Kupčiūnaitė-Šliažienė
 • Aleksandras Fiodorovas
 • Saulius Dovidauskas
 • Algirdas Žilinskas
 • Rūta Ale
 • Kintamasis Einamasis
 • Ants Veeme
 • Tautvydas Zukauskas
 • Tomas Landa
 • Dalius Kr
 • Justas Kvedaras
 • Gražina Sid
 • Augis Mal
 • Deividas Poderis
 • Mindaugas Laurinaitis
 • Martins Andranovs
 • Armands Rozentals
 • Ernestas B (Ernestas Ore)
 • Kazimieras Matusinskas
 • Liutas Liutauras
 • Dainius Žiūra
 • Viktorija Kulikauskė
 • inga petrikiene
 • Руслан Шарифов
 • Christoph
 • Roma Klusienė-Mėlynakė
 • Jūratė Montrimienė
 • Valdas Gaule
 • Egis Lietuva
 • Irena Jasinskiene

Similar places

Grill London

2282 reviews

K. Baršausko g. 66A, 51436 Kaunas, Lithuania

Amber Grill

1915 reviews

Tvirtovės al. 37, 50154 Kaunas, Lithuania

Grill London

1909 reviews

Laisvės al. 72, 44249 Kaunas, Lietuva

Baking Mad Hidden Lab

1781 reviews

A. Mickevičiaus g. 30, 44311 Kaunas, Lithuania

KUHNE

1344 reviews

Žemaičių g. 29, 44174 Kaunas, Lithuania

MIESTO SODAS, Restoranas

1342 reviews

Laisvės al. 93, 44297 Kaunas, Lietuva

DIA

1314 reviews

Maironio g. 9, 44298 Kaunas, Lietuva

Piatto pizza & grill

1305 reviews

Neries krant. 18, 48402 Kaunas, Lietuva

Nuogas

1166 reviews

Laisvės al. 21, 44311 Kaunas, Lietuva

„Monte Pacis“

1091 reviews

Tito Masiulio gatvė 31, T. Masiulio g. 31, 52436 Kaunas, Lithuania