MIESTO SODAS, Restoranas

1342 reviews

Laisvės al. 93, 44297 Kaunas, Lithuania

miestosodas.lt

+37037424424

About

MIESTO SODAS, Restoranas is a Restaurant located at Laisvės al. 93, 44297 Kaunas, Lithuania. It has received 1342 reviews with an average rating of 4.3 stars.

Photos

Hours

Monday11AM-10PM
Tuesday11AM-10PM
Wednesday11AM-12AM
Thursday11AM-12AM
Friday11AM-9PM
Saturday11AM-9PM
Sunday11AM-10PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of MIESTO SODAS, Restoranas: Laisvės al. 93, 44297 Kaunas, Lithuania

 • MIESTO SODAS, Restoranas has 4.3 stars from 1342 reviews

 • Restaurant

 • "NaujųMetų išvakarėse pasiimtas paketas pagal Medikams skirtą programą visiškai nepatenkino lūkesčių"

  "Šeštadienį vakarieniavome Miesto Sode"

  "An awful experience"

  "Restoranas „Miesto sodas“ esantis pačiame Kauno centre - Laisvės alėjoje, šalia Muzikinio teatro sodelio"

  "There were 5 of us and we ordered soups, fish, duck, beef, wok and everything was delicious staff in advance informed us that they are busy and for main dishes we will need to wait 40 min (which was ok as we first had drinks and soups), however, needed to wait for staff when we wanted to order further as they were not very attentive"

Reviews

 • Gabriele D

NaujųMetų išvakarėse pasiimtas paketas pagal Medikams skirtą programą visiškai nepatenkino lūkesčių.Vietoj pusės kalakuto buvo beskonis sausas neaišku koks paukštis(apie garnyrą net nesinori rašyti).Salotos su brokoliu išsipūtusiu dangteliu,nes parūgusios.Virtas jaučio liežuvis net nenuluptas ir su”kvapeliu” jau. Kitos mėsytės buvo skanios. Salotos ir užtepėlės(per sūrios)tarsi iš prekybcentrio nupirktos ir supakuotos.Tikrai ne restorano lygio. Kas buvo labai skanu-tai morenginis tortas,tik deja,vietoj išreklamuotų 2kg! jo svoris vos tesiekė 1.7kg..Viso paketo kaina max 80eu,suprantam,kad jus reikia paremti karantino-krizės metu,bet nors būtumėt sąžiningai ir skaniai pateikę.Kas vaišinosi,sakė,kad namie gamintas maistas daug kart skanesnis,ir buvo nusivylę tokia šventine vakariene.Linkim Jums kuo daugiau patenkintų klientų!

 • Kristina Paulauske

Šeštadienį vakarieniavome Miesto Sode. Likome nusivylusios aptarnavimu. Maisto laukėme virš valandos, o galiausiai gavus maistą jis buvo šaltas. Padavėja nesugebejo pilnai priimti užsakymo, keliu dalyku tiesiog negavome. Padavėja argumentavo, kad mes septynios tiesiog klystam ir ji žino ką užsakėm. Taip pat trūksta supratimo apie eiliškumą. Buvo užsakytas bendras starteris/užkandis, gėrimai ir karštieji patiekalai. Starteris buvo atneštas kartu su karstais tad jo tiesiog nebereikėjo, o dalis karsto buvo palikta virtuvėje, kurio po to irgi nebereikėjo. Cezario salotos su krevetėmis buvo vienos prasčiausių nes tiesiog buvo tik 3krevetes sūris ir salotų lapai už karsto patiekalo kaina. Reziume: Sąskaita didele, bet aptarnavimas ir maisto kokybe prasta. Žvaigždutė tik už gražia aplinka. Nerekomenduoju.

 • Ričards

An awful experience. We waited for 1 hour. Chicken salads and burgers - wasn’t really great, mushroom soup wasn’t good either. Service is rude and didn’t know what to respond to question “How long do we have to wait?”. Dirty dishes everywhere you look, floor as well. Toilet wasn’t working, I couldn’t flush away my Nr.1 haha. Told the waitress to clean table 3x, no one didn’t even bother to clean it. She accused me and other as well, I know what my friends and I ordered, she was mad of course, because she bought Salmon salads not chicken. DO NOT recommend, don’t come here.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
10–15 €

 • Ramūnas Kazakevičius

Restoranas „Miesto sodas“ esantis pačiame Kauno centre - Laisvės alėjoje, šalia Muzikinio teatro sodelio. Restorano interjeras ir geografinė padėtis idealiai tinka dalykiniams susitikimams, pobūviams bei romantiškiems vakarams. Restoranas „Miesto sodas“ turi didelę patirtį viešojo maitinimo srityje, patyrę šefai virtuvėje, sklandžiai organizuotas darbas bei malonus aptarnavimas tikrai patenkins Jūsų lūkesčius. Kavos mėgėjams čia tiekiama kava nuo 2,20 eurų už puodelį.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Ieva Juzenaite

There were 5 of us and we ordered soups, fish, duck, beef, wok and everything was delicious staff in advance informed us that they are busy and for main dishes we will need to wait 40 min (which was ok as we first had drinks and soups), however, needed to wait for staff when we wanted to order further as they were not very attentive. Overall restaurant has nice interior, very cosy (big panoramic windows of Laisvės alėja).
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Loreta Jermaliene

Iš anksto užsakiau staliuką 8 svečiams. Pasirinkau vietą prie lango, paprašiau padengti staltiesę, tai mano gimtadienio šventiniai pietūs. Palikau užstatą. Atėjus šeštadienį su svečiais, mūsų sutartoje vietoje didelė kompaniją šventė savo šventę. Apstulbau, nuotaika buvo sugadinta, nors padavėjos atsiprašinėjo ir bandė pasodinti kitur. Šio restorano darbuotojai nesusikalba tarpusavyje, dėl užsakymo priėmimo, ir neprofesionaliu darbu gadaina gimtadienio šventę. Tokios situacijos atspindi žemą restorano aptarnavimo lygį. NESIRINKITE šio restorano asmeninens šventėms.

 • Vitalija Raudyte

Aplinka visai nieko, kainos taip pat, baldai galetu buti patogesni. Blogiausia aptarnavimas ir meniu. Vieni produktai keiciami kitais, ko nebuvo, dadedam ko turim vadinas. Astri sriuba - vietoi raudonuju pupeliu BULVES! Kur Tai matyta. Saldziarugste vistiena (wok) - ant tiek astri kad neimanoma vslgyt. Matomai padazas baiges reikiamas. Sviezios salotos garnyrui - pomidorai su agurkais. Nei svoguno nei paprikor nei kokio krapo.. sviezios salotos. Patikalus gavom Po 45 min. Padavejas paaidkino patikalus- ka as zinau, mes taip pardavinejame . Ir viskas.

 • Диана Тимофеева

I had a disappointing experience at the restaurant. The waiter (blonde woman) was inattentive throughout the entire meal. It took ages for her to even acknowledge our presence, and when she finally did, she seemed disinterested in serving us. Also, she was very rude. The overall service was slow, and she never checked in to see if we needed anything. It felt like we were invisible to her. I hope the restaurant addresses these service issues because it greatly affected our dining experience.
Valgio tipas
Priešpiečiai
Paslauga: (1)

 • Rimvydas Kazickas

Very slow service (maybe kitchen), If you order main dish - don't forget to order vegetables or you will eat meat with potato. Service did not tell about that feature . I put it in "one time" list. Though it was live musician and cozy atmosphere, next time I will choose other place near.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
Daugiau nei 50 €
Maistas: (2)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (5)
Tinkamumas vaikams
There is a place not far from tables for childrien to play

 • Andre Millano

Kaunas yra, kaip dauguma sako mažas Kaimas... Bet, rasti gerą restoraną, skaniai, ir prabangiai pavalgyti ne visur randama.. Tikrai nenoriu atrodyti neskaniai, o gal net saldžiai, bet Atleiskite tai vienas geriausių Kauno restoranų.. Tobulas midijų pateikimas, skonis subtilus dalykas.. Padaveja maloni ne per saldi.. Kartais kartus šokoladas labiau tinka..Grojaraštis tobulas... REKOMENDUOJU... Žinau, nes ne pirmą kartą lankausi... Padavėja tikrai žino savo darbą, ir žino kur randasi......Ačiū už nuostabų vakarą..

 • Nuostabus Pasaulis

Skambus pavadinimas ir geroje vietoje isikure daugiau nieko. Maistas vidutinis nieko įpatingo. Atmosfėra akvariumas arba šiltnamis. Yra nemažas baras. Tvarkinga. Sėdimos vietos laukia vasarą. Meniu nieko įpatingas dienos pietu meniu skurdus. Aptarnavimas neblogas. Reiktu padirbėti su BALDAIS atsinaujinti jau labai patrinti. Geriau užsukit kur kitur šalia rasite nesunkiai.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (3)
Paslauga: (2)
Atmosfera: (2)

 • Andrius Bajoras

Nekokia situacija, iš anksto rezervuotas ir turėjęs būti padengtas stalas, buvo be staltiesės. Padavėjos dėmesio sulaukti sunku. Karšti patiekalai atkeliavo skirtingu metu ir pusė iš jų jau tik vos šilti. Kiaulienos kepsniai gerokai apdegę, be skonio ir sausi. Užsakius kokteilių ir alaus, kokteilių sulaukėme tik po gerų 20-30min, o alus, visą laiką stovėjęs ant baro, buvo atneštas tik dar po 10min, apie tai priminus padavėjai. Nerekomenduoju.

 • Rita bitute

Niekam nerekomenduoju sios vietos,savaite pries savo gimtadieni rezervavau staliuka gimtadienio vakarui 18.30.Paskambino gimtadienio diena apie 15.30 pradejo kalbet kad mano uzsakyta stala pakeite i kita. Sugadino nuotaika i mano norus ir kalbas nereagovo tipo atsirado kazkas svarbiau... Zinoma nuejus pamacius vaizda ka siulo pasiemiau uzstata ir su kompanija isejom i kita restorana. Vertinu viena zvaigzdutetik tam kad parasyciau komentara.

 • MissUnique Lond

Great service, tasty food. It was suuuper Strange they serve steak - but have no steak knife. You have to cyt it with butter knive It would not cost a lot to buy like 20 knives for the restaurant. Or get rid if the steak off the menu. Rather than that everything else was fine
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
25–30 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Evelyn

Food was below average- caesar salad was dry and bland. Service was barely tolerable. For some reason ppl were allowed to smoke at the table next tables with other people. The prices were too high for what was offered. Menu wasn't visible before entering. Not recommended
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (2)
Paslauga: (2)
Atmosfera: (3)

 • Mege Skujaite

Tikrai geros cezario salotos, bet vištiena buvo nesupjaustytą ir man nepatiko, kad buvo lėkštėje o ne dubenėlyje. Buvo sunku valgyti, todėl paprašykite cezario salotų dubenyje. Wok buvo per aštrus ir šiandien buvo karšta diena, bet tai buvo mūsų kaltė. Serveris mus sušildė.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Kristina Domeikytė

Maistas geras, ypač jei ieškot kažko paprasto - karbonado, Kijevo kotleto, vištienos kepsnio ar pan. Bet jei pasiimsit kažką įdomesnio - burgerį, wok'ą ar kad net salotas - teks nusivilt. Užtat tortai skanūs! Aptarnavimas labai priklauso nuo aptarnaujančio žmogaus - vieni superiniai padavėjai ir barmenai, kiti maigo telefonus ir nereaguoja kol nepradedi mojuot ar nenueini prie baro.

 • Eglė Aleknavičienė

Ten visada skanu. Ir dienos pietūs geri būna. Ir darbuotojai paslaugūs. Yra net dirbančių nuo įsikūrimo dienos!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Kijevo Kotletas Lb Skanu ir Napoleonas Ir Karštas Obuolių Pyragas Nuostabaus Skonio

 • Laurynas Drevininkas

Maistas skanus, bet kainos per kelerius metus nemenkai pakilo, o patiekalą gauni tą patį,aplinka ta pati, tad mokant brangiau norisi kažko geriau. Apibendrinus šauni vieta, bet už tokias kainas renkamės geriau prabangesnėse vietose valgyti
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (4)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • kestas 007

Aptarnaujantis personalas labai mandagus, maisto kokybe gera kiek teko valgyti, kainos gana dideles kaip ir visur miesto centre. Pavalgyti vietos galima visada rasti, zmoniu srautas nera ypatingai didelis. Pro restorano langus atsiveria puikus vaizdas i Kauno Valstybini Muzikini Teatra, Kauno savivaldybe, Laisves aleja. Puiki vieta stebeti krepsinio rungtynes.

 • Linas Bacevicius

Ir blogai ir gerai.Suderini stala vienur,gauni kitur.Paklausi ar reikia užsisakyt maisto iš anksto gauni atsakymą kad visko bus pilnas meniu,atvažiuoji pusės meniu nėra.Užsisakai hamburgeriu su kiauliena,gauni su vištiena.Aštri sriuba žiauriai skani,vaikams vėrinukai vištienos skanūs,mergaitė aptarnavo tikrai maloniai.Patariu laikytis susitarimų kitą kartą.

 • Jouni Enqvist

Friendly service, this time we only drank cocktails. The drinks were really well made and tasted really good. Nice atmosphere along the pedestrian street. it would be a nice evening to sit even longer and enjoy the evening with fresh drinks, but the place closed for drinks already at 10:00 PM.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita

 • Kristina Uleckaite

Valgiau šiandieną ir prieš savaitę skirtingus patiekalus.Man maistas patiko labai ir patiekimas ir kokybė.Tik šian buvo kažkokia keista padavėja,ne itin jai atrodo norėjosi mane aptarnauti,gal kad vienmetės esamna o šeip viskas super. Greičiau baikite remontus,nes ne kaip atrodo vidus ir gaivesnio oro viduje norėtūsi. …

 • Justas Lebednykas

Super vieta. Labai skanus maistas, didelės porcijos. Senoviniai Kijevo kotletai, Astra kotletas nerealus.
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Kijevo Kotletas Lb Skanu Kotletas Astra ir Astros Kotletas Žalios Daržoves Ir Bulvyčių Skiltelės

 • Jolita X

Šaunus, malonus personalas. Desertai visuomet gražiai patiekiami, švieži ir žinoma skanūs. Pirmą kartą išbandžiau amareto kavą (tikslaus meniu pavadinimo nepamenu), bet likau nustebinta labai gerų skoniu. Ačiū už rekomendaciją išbandyti ją aptarnavusiai padavėjai.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Jolita

Perfect place for a drink and snacks. Great selection of local beer. Miesto alus our favorite. Nice location.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Served with Garlic Bread

 • Rasuole Juodvalkiene

Atėjus į "restoraną" mus pasitiko pasenusio aliejaus aštrus tvaikas. Užsisakius dienos pietus, sriuba atnešė aiškiai ne šviežią. Antro patiekalo bulvių kroketai virti nešviežiame aliejuje, o vištienos kepsnys apie "nieką". Likome labai nusivylusios. Po pietų net sutriko virškinimas. Nerekomenduoju šio restorano.

 • Biruta S.

No complaints. Burger with beef was delicious, service very pleasant. There was choice between sitting in sunny but windy outdoor terrace or slightly too warm indoors. Desinfectant of course and plastic covered menus to ensure safety. Would recommend, though prices are increased compared to prior pandemic times

 • Rasa Iva

Skanūs patiekalai, greitas aptarnavimas, prabangi aplinka
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
25–30 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Karštas Obuolių Pyragas Su Ledais Tailandietiška Vištienos Ir Krevečių Sriuba ir Lašišos Kepsnys

 • asta milciuviene

Skanus maistas. Daug staliukų. Vasarą galima prisėsti ir lauke. Prieš atvykstant, vietas geriausiai užsirezervuoti iš anksto, nes atvykus, tiesiog gali nebebūti laisvo staliuko.Čia galima įsigyti "Miesto sodo" dovanų kuponą.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • marija violeta smataviciene

Susitinkame reguliariai su drauge ir einame į miesto sodą papietauti, pakalbeti. Visada mus maloniai aptarnauja, o muzika rami, leidžia pasikalbeti. Maistas skanus :)
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Inga S.-B.

Karšti patiekalai laukėm kokias 30 ar 40 min. Ilgokai pasirodė. Kainos nepigios. Skanu, bet porcija nedidelė. Lašiša 11.50 EUR. Maistą neša keistai. Nepaklausem kada kava kada desertą. Tai atnešė kava. O desertą su karštu patiekalu, kai kava išgerta WC visi kartu ir vyrai ir moterys,

 • Vaiva Petkiene

Gurmaniška ir estetiška vakarienė.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Tailandietiška Vištienos Ir Krevečių Sriuba ir Kepeneles

 • Renata Savickienė

Graikiškos salotos-toks jausmas,kad žolé iš laukų,nei balzamiko acto,nei prieskonių,užpilo su alyvuogių aliejum gal 1 ml ..Sūrio gabalai užmesti taip,kad nepatinka ,tai neesk,alyvuogés nežinau..ar iš kitos lėkštės neperdėtos,arba tiesiog spaudė aliejų,kad užpilui bútų …

 • Kazimas A

Ganėtinai apleistas vidus, trūksta švaros
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (4)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (3)
Rekomenduojami patiekalai
Karštas Obuolių Pyragas Su Ledais

 • paulius dautartas

Užsakėm 2 porcijos vištienos krūtinėlės kepsnius, Kijevo kotletą, bei makaronus. Lūkesčius atitiko tik Kijevo kotletas, o kitų patiekalų porcijos itin skurdžios. Kainos nemažos, o pavyko tik lengvai užkąsti, todėl ateityje šios vietos nebesirinksime. Nuvylė.

 • Arvydas Bagdonavičius

"Miesto sodui" prestižo nesuteikia tokie užrašai ant staliukų, kaip "Restorane Miesto sodas draudžiama valgyti savo atsineštus maisto gaminius ir gerti savo gėrimus". Nesuprantama, kaip taikomos skirtingos gėrimų kainos užsisakant prie baro ar pas padavėją.

 • paulius gustas

Malonus aptarnavimas, skanus maistas ir gera atmosfera
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Aguonų Tortas

 • Karolis Teišerskis

Skanus maistas, geras aptarnavimas, gražus vaizdas.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai

 • Tomas Jankūnas

Viskas puiku, jauku ir skanu. Paslaugus personalas. Puiki virtuvė. O dar Kauno Laisvės alėja pro langus matyti...
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Ieva Čedavičiūtė

Skanus maistas, skanūs kokteiliai. Labai smagu ir jauku pasėdėti vakare.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
30–35 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Jurgita Mankeviciene

Baisu nei baisiau! Maisto laukėm apie 2 val (nors pasakė apie 1 val), gėrimų 30 min! Steikas pagamintas iš jautienos atliekų, virėjai nežino ką reiškia medium, nes su žmogiškais dantim sukramtyt nepavyko. Niekam nerekomenduoju

 • Indre Galbuoge

Prieš kelis metus palikau 4*, šiandien galiu keisti į 5*. Paskutiniai keli apsilankymai tikrai maloniai nustebino. Puikus aptarnavimas, skanus maistas, graži aplinka. Tikrai rekomenduoju sustoti ir prisėsti einant Laisvės al.

 • Terry Carson

My girlfriend and I stopped here for lunch on our way to the zoo. We ate outside and had a great lunch. This place has really good food, nice atmosphere, and decent staff. I will go again when comeback to Lithuania for sure.

 • Nijolė Venckevičienė

Šventėme Valentino+ gimtadienį maistas labai skanus desertai taip pat darbuotojai labai mandagūs irpaslaugūsaptarnavo pad Ugnė o virtuves šefams kurie tą vakarą dirbo l dėkojam ir geriausios kloties!!! Ačiū …

 • Alma Gruzdienė

Buvo smagu pasėdėti gražų žiemos vakarą ir išgerti puikaus itališko vyno. Aptarnaujanti mergina stumk trauk. Trūksta mandagumo. Aguonų pyragas riebus ir kietas.
Maistas: (3)
Paslauga: (2)
Atmosfera: (3)

 • Wilfried Glastre

Nice place and friendly staff. Food could be improved a little bit.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Audrius Radzius

Blogiausias aptarnavimas kaune!! Padavėjas Aurimas P. Įžūlus, draskantis akis klijantams, aptarnavimas siaubingas. Niekam nepatarčiau aplankyti šios kavines. Nors vieta ir vaizdas geras, maistas ir aptarnavimas siaubingas.

 • Irena Marcinkeviciene

Viskas puiku,aptarnavimas su šypsena,greitas,maistas skanus. Liuks.
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai

 • Helen Velu

Very high quality of the food. Good variety of the local beer - my personal discovery is the beer with mango milkshake taste, yammy. Very attentive service.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Rita Mažeikaitė

Kai kasmet su ta pačia kompanija eini ir nesigaili, vadinasi gerai. Visoms tiko pasirinkti dalykai, padavėja kantri, išklausė visų pasisakymus ir pasitikslino, ar mes tikrai taip norime? O ledai... fantastika, nerealūs

 • Retro Retro

Laba diena. Kai tik atvažiuojame į Kauna būtinai užsukame į City Garden. Patinka viskas: personalas, skanus maistas, muzika-tyli rami. Visiem savo pažįstamiem siūlau būtinai aplankyti. Ačiū jums. Išlaikykite savo lygį.

 • Odeta Pažėrienė

Maistas nėra įpatingai skanus - kaip iš greito maisto užkandinės. Primena pašildytus pusgaminius. Aplinka jauki
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
35–40 €

 • RITA SINKEVIČIENĖ

PATIKO, VISKAS PUIKIAI! MAISTAS SKANUS, APTARNAVIMAS GERAS, KAINOS NEIŚGĄSDINA.VAIZDAS PRO LANGĄ ,_ LAISVĒS AL . IR MUZIKINIO TEATRO PASTATAS.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Neringa Levišauskienė

Savo vestuvių vakarienę darėme šitame restorane ir esame begalo dėkingi personalui,kad taip gražiai mus sutiko ir išpildė visas mūsų užgaidas.Maistas,patiekimas buvo nuostabus! Tik geriausi atsiliepimai!❤

 • Patrik Brešťanský

Very good restaurant, pleasant and friendly service, great food and drinks. I would love to come back here. Regards, Patrik from Bratislava.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Henrieta D.

Galima maloniai praleisti vakarą. Skanus maistas, geras aptarnavimas. Patiko pieno kokteilis su braškėmis.
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Greta Kubiliūnaitė

Food is not good at all…. Wok was tasteless and drowning in oil, meat was so bad, we couldn’t finish it… french fries were ok though. If you are looking for a dinner place in Kaunas, look elsewhere!

 • ramunas gruodis

Pakankamai greitas aptarnavimas, skanios sriubos. Antras patiekalas nustebimo savo papuošimu ir aišku skoniu. Ir siaop gera vieta ramiai pasėdėti ir praleisti vakarą, tikrai rekomenduoju. Pailsėsit.

 • Jolanta Vileikiene

Tobulas aptarnavimas. Maistas super... Michelin lygio. Kerintis vaizdas už lango. Vaikiškai žemas kainų lygis. Rekomenduoju.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Lina Zupkaitė

Malonus aptarnavimas ir skanus maistas. Ko daugiau bereikia?
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Ieva Molytė

Labai skanus ir šviežias maistas pagamintas su didele meile ❤️
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • good habits

Services are wonderful Homemade ice cream superb And home made tea outstanding Latte super Atmosphere and place fantastic
Maistas: (4)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Vikis1976

Nuostabi vieta susitikus su draugais praleisti šauniai laiką! Malonus aptarnavimas, skanus maistas, jauki aplinka!
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Malkolmas Džemalas

Yesterday me and my family got major food poisoning, definitely from the soup, because we all ate it. It showns that the hygiene of the kitchen is poor and needs checking. :/

 • BlueDino

Skanu. Greita. Puikus aptarnavimas. Rekomenduojame. Patrinti stalai ir plastikinės kėdės. Tobulumui nėra ribų!
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Adam Pugh

Great selection of beers and staff very friendly and considerate. Nice selection of food from salads to traditional dishes which are all very well presented. Good value too.

 • Regina Zasienė

Graudu žiūrėti pro langą į vykstančias statybas...padavėjų darbas puikus, bet sku antiems...teks palaukti ☹. Arbatos ir gėrimų teko ilgokai laukt...nors salė pustuštė :(

 • Kristina A.

Jaukus interjeras, kainos panašios kaip kitur. Lietiniai buvo labai suskrudę, ne tai, ką įsivaizdavau. Patiko, kad galima pasirinkti arbatos kiekį (kaina labai normali).

 • Algirdas Tamulis

Geras, mėgiamas restoranas miesto centre. Platus patiekalų pasirinkimas, bet kartu ir galimybė išgerti kavos ir suvalgyti pyragaitį ar ledų, atėjus, pvz., su vaikučiais.

 • Paulius Petrovas

Vakare ramiai pabūt nesigavo. Už sienos klubo muzikos žemi dažniai iš pradžių atrodė keistai, o paskui ir labai erzinančiai.
Paslauga: (5)
Atmosfera: (2)

 • Indrė Žukauskaitė

Geras aptarnavimas, skanus maistas, labai didelės porcijos, jauki aplinka. Gerai, kad buvo atskirta užuolaida, stalas gražiai ir nekukliai padengtas. Rekomenduojam!

 • Gintas Gintas

Pries 5 metus buvo puiki vieta skaniai ir nebrangiai pavalgyti.Deja,apsilankius nesenai vaizdelis kordinaliai pasikeite.Brangu,prasta maisto kokybe ir aptarnavimas.

 • Indre Prichockaite

Lietinių ir dvieju burgeriu laukem 45 minutes ir jie buvo salti. Burgeriai salti ir neskanus, lietiniai silti - bet 45 min neverti laukti. Ar mus ispejo? Aisku ne.

 • Jūratė Trimailovienė

Šventėme gimtadienį nedidelė kompanija. Viskas suderinta , iš anksto sutarta ir paruoštas stalas atitvertoj zonoj, persolalas aptarnavo puikiai. Buvo jauku.

 • darius slavinskas

Užsakem vištiena su bulvytem fri iš vaikiško meniu, deja vištiena ir bulves fri buvo aštrios. Padavejos apatiškas atsakas - perduosiu virtuves personalui

 • Ričardas Versockas

Dvi žvaigždutės už interjerą. Porcijos mažos, laukti ilgai. Wok makaronai kaip pliurzė, gerokai pervirti, o "saldžiarūgštis" padažas - tiesiog kečupas.

 • Gmail Kontaktai

Nors ir mažai žmonių, bet laukti teko 40-50 min. Paklausta buvo, ar porcijos didelės, užtikrino jog taip, tačiau daug kam trūko Bet užtat skanu. …

 • Vytautas Barkauskas

Nors žmonių buvo nedaug (užimti gal 3-4 staliukai), maisto laukėme gal pusvalandį, vištienos krūtinėlė makaronuose buvo labai sausa. Kainos normalios.

 • Emilė Laurinaitytė

Maistas patiko, skanu, porcijos dideles, sedejo netoli duru, tai labai pute saltis.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • R C

Viskas labai puiku tik šiek tiek trūksta jaukumo. Gal minkštesnės grindų dangos.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Silvija Tamošaitytė

Puikus aptarnavimas ir begalo skanus maistas. Linkėjimai mus aptarnavusiai padavėjai Ingai, už šiltą aptarnavimą ir rekomendacijas. ❤️

 • Evelina Kuzavaite

Meniu teko laukti gal 15-20min,kol pati nepaprašiau meniu. Užsisakius kavos laukėme apie 10min,(paprašėme šaltos latė, gavome karšta).

 • Rita Mikutavičienė

Padavėja atnešė meniu, kai išsirinkome picas, pasirodo, jų tądien net nebuvo. Padavėja nesiteikė mūsų įspėti prieš renkantis meniu.

 • Nijolė Gudaitė

Tikrai jauku, erdvu, malonus aptarnavimas, bet vegetarui patiekalų pasirinkimas menkas beliko Desertai vis dar skanūs …

 • long pleu

We had to wait a long time for our food and drinks, the food is not good, waited for 1 beer for 1 hour…. I do not recommend

 • Jura Miniota

Had some wine and soup in the afternoon. Staff is friendly and both food and drinks were really good. Highly recommend!

 • Ramutė Ribika

Skanus maistas, malonus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Jonyk Jonyk

Kaip ir pries 16m taip ir dabar yra nuostabiai skanus aguoninis pyragas ;) maistas skanus, kainos normalios.

 • larisa salkovskaja

Maistas be skonio, aptarnavimas atmestinis
Maistas: (2)
Paslauga: (2)
Atmosfera: (2)

 • Mark Sikorski

Great food at a good price. Quiet on a Tuesday night. Good service too. I would return for another meal.

 • Neringa Epstein

Puikus maistas net ir išrankiems! Atsakingas ir geras aptarnaujantis personalas. Verta apsilankyti.

 • Edita Medeina

Jauki aplinka, sekmadieniais gyva muzika, tik galėtų į makaronus nedėti šoninės su kremzlėmis ;-)

 • Andrea Accalai (H)

Nice resturant, really fast service and the food was really good, the price was not bad at all

 • Romanas Aleksandrovas

Patiko aptarnavimas ir maistas.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Hanka

Delicious food, nice place, service was quite slower but over all very good impression. …

 • MS S

Labai faina vieta. Skanu. Romantiška. Sekmadienį nuo pietų groja gyva saksofono muzika.

 • Marius

Graži aplinka, geras aptarnavimas. Likau sužavėtas skaniu lašišos kepsniu bei desertu

 • -ARI-

Labai faina vieta,skanus ir gražei pateiktas maistas,taip pat malonus padavejai

 • Brigita Macenskiene

Graži ir jauki vieta.Skanus maistas.Geras aptarnavimas.Gyvai grojanti muzika

Similar places

Grill London

2282 reviews

K. Baršausko g. 66A, 51436 Kaunas, Lithuania

Amber Grill

1915 reviews

Tvirtovės al. 37, 50154 Kaunas, Lithuania

Grill London

1909 reviews

Laisvės al. 72, 44249 Kaunas, Lietuva

Baking Mad Hidden Lab

1781 reviews

A. Mickevičiaus g. 30, 44311 Kaunas, Lithuania

KUHNE

1344 reviews

Žemaičių g. 29, 44174 Kaunas, Lithuania

DIA

1314 reviews

Maironio g. 9, 44298 Kaunas, Lietuva

Piatto pizza & grill

1305 reviews

Neries krant. 18, 48402 Kaunas, Lietuva

Nuogas

1166 reviews

Laisvės al. 21, 44311 Kaunas, Lietuva

„Monte Pacis“

1091 reviews

Tito Masiulio gatvė 31, T. Masiulio g. 31, 52436 Kaunas, Lithuania

Daugirdas, viešbutis-restoranas, Perkūno namai

927 reviews

T. Daugirdo g. 4, 44279 Kaunas, Lithuania