Fitness Point - Centrum Fitness. Siłownia Szczecin

389 reviews

Bohaterów Warszawy 40 Centrum Handlowe Nowe Szczecin PL 70-342, aleja Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin, Poland

www.fitnesspoint.com.pl

+48728474979

About

Fitness Point - Centrum Fitness. Siłownia Szczecin is a Gym located at Bohaterów Warszawy 40 Centrum Handlowe Nowe Szczecin PL 70-342, aleja Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin, Poland. It has received 389 reviews with an average rating of 4.4 stars.

Photos

Hours

Monday6AM-11PM
Tuesday6AM-11PM
Wednesday8AM-8PM
Thursday10AM-8PM
Friday6AM-11PM
Saturday6AM-11PM
Sunday6AM-11PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Fitness Point - Centrum Fitness. Siłownia Szczecin: Bohaterów Warszawy 40 Centrum Handlowe Nowe Szczecin PL 70-342, aleja Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin, Poland

 • Fitness Point - Centrum Fitness. Siłownia Szczecin has 4.4 stars from 389 reviews

 • Gym

 • "Plusy: -cena, -wyposażenie, - możliwość darmowej gry w pilkarzyki/pingponga -mozliwosc kupienia zdrowego posiłku -siłownia angażuje się w akcje charytatywne Minusy: -niedbałosc osób ćwiczących o porządek na siłowni ale również obslugi, najczęściej odkładają sprzęty na miejsce 15minut przed zamknięciem"

  "Siłownia , która ma bardzo duży potencjał i możliwości"

  "Z siłowni korzystam od niedawna"

  "Fajnie, bo dużo sprzętu i miejsca; w cenie karnetu solarium (lampy nie wymieniane od bardzo dawna, więc odradzam), serwis maszyn - coraz więcej kartek z info o awarii maszyny i tu jest koniec dzialania"

  "Na razie tylko zwiedzałam ponieważ muszę zdecydować gdzie ćwiczyć"

Reviews

 • Ola

Plusy: -cena, -wyposażenie, - możliwość darmowej gry w pilkarzyki/pingponga -mozliwosc kupienia zdrowego posiłku -siłownia angażuje się w akcje charytatywne Minusy: -niedbałosc osób ćwiczących o porządek na siłowni ale również obslugi, najczęściej odkładają sprzęty na miejsce 15minut przed zamknięciem. Po godzinach szczytu czasem trudno jest znaleźć konkretny sprzęt. - krótkie godziny otwarcia siłowni - zniszczenia jak np nierówna podłoga a nawet i głębokie dziury w matach przy wolnych ciężarach, co przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń -Problem z zamykaniem szafek. Większość jest już tak zniszczona, że trzeba przenosić się pomiędzy 6 żeby znaleźć jedyna którą będzie można zamknąć. Gdzie w takim razie użytkownicy siłowni mają pozostawić swoje rzeczy osobiste? To jest największy minus.

 • Michał Wolski

Siłownia , która ma bardzo duży potencjał i możliwości. Ma , Ale ich nie wykorzystuje. Duży obiekt , dużo sprzętu i to koniec mocnych stron- latem gorąco, brak klimatyzacji , szatnie to porażka , popsuje zamki w szafkach, zdarzają się kradzieże... prysznice - ciśnienie wody takie samo jak motywacja kierownictwa do usuwania usterek - znikome! Jak coś się zepsuje to naprawa trwa długie miesiące lub sprzęt jest zabierany z sali do lamusa... potworny smród w toalecie... sprzed zniszczony , porozrzucany, nikt nie pilnuje tego. Szkoda , bo gdyby ktoś włożył trochę serca i zainteresowania , mógłby to być najlepszy klub w mieście, A tak z każdym miesiącem ubywa ludzi do konkurencji , która się pojawia jak grzyby po deszczu... żal od Was odchodzić , ale nie pozostawiacie wyboru !

 • Artur Hamerski

Z siłowni korzystam od niedawna. Ogólne wrażenie jak to w "sieciówce" - sprzętu jest dużo, przestrzeń również duża. Dobre wrażenie zrobiła na mnie ścieżka do sanek.Wg. mnie jest ok. Na bardzo duży minus - zniszczona podłoga w sekcji wolnych ciężarów i brak reakcji obsługi na zachowanie niektórych trenujących czyli rzucanie ciężarami i nie odkładanie ich na miejsce. Niestety Panie z recepcji nie zwracają na takie rzeczy uwagi. Kolejny, jak dla mnie minus to bardzo głośno puszczana muzyka, ale nie z głośników na siłowni ale z salki podczas zajęć (ja trafiłem na spinning). Gdy byłem ostatnio, drzwi były uchylone i podparte koszem na śmieci, a muzyka zagłuszała te grająca w siłowni i w słuchawkach. Zobaczymy za jakiś czas czy coś się zmieni.

 • Joanna Klimczak

Fajnie, bo dużo sprzętu i miejsca; w cenie karnetu solarium (lampy nie wymieniane od bardzo dawna, więc odradzam), serwis maszyn - coraz więcej kartek z info o awarii maszyny i tu jest koniec dzialania.niestety stan techniczny pozostałych również pozostawia wiele do życzenia (uwaga na gniazdka przy bieżniach, wypadają że ściany. Z odpływow pod prysznicami czuć stęchlizną. Technicznie jest kiepsko. Ceny od 99 za m-c przy umowie na 3m-ce.Trenerzy fajni. Siłownia ma ogromny potencjał, pod warunkiem zadbania o sprzęt. Świetny jest tak naprawdę tylko parking.

 • Iwona Kochman

Na razie tylko zwiedzałam ponieważ muszę zdecydować gdzie ćwiczyć. Klub ma fajne propozycje cenowe, sprzęt wygląda ciekawie, jest wypasiony. Trochę martwi mnie ilość pryszniców 3 sztuki i brak zasłon czy drzwi. Niekoniecznie chce stać w kolejce i oglądać gołe baby lub być oglądana na golasa. Znam lepsze widoki. No i brak miejsca na rozgrzewkę przed siłownią i rozciąganie po treningu. Trzeba spróbować by napisać więcej. Są zasłonki pod prysznicami lubię tu ćwiczyć muza fajna zagrzewa do walki o kondycję i formę.

 • L P

Bardzo zaniedbana silownia. Nie jest problemem używany sprzęt ale jego stan i praktycznie brak dbałości o niego. Wiele z urządzeń nie działa lub działa bardzo zle. Rowery na spinningu tez się sypia. W męskie łazience brudno i tak jakby w ciągu dnia nikt nie zadał sobie trudu żeby sprawdzić czystość. Rozplanowanie sprzętu tez bez pomysłu. Wentylacja praktycznie nie istnieje. Na plus możliwość trenowania w czasie Covid, parking darmowy i dobra lokalizacja. Tak czy inaczej nie polecam tego miejsca.

 • lesnapani 1

Szatnia malutka względem wielkości siłowni, jedna toaleta która ciągle ma obsikaną deskę, maszyny sie kleiły i śmierdziały (brak dezynfekcji), maszyny posiadające nawiew wydzialały zapach grzyba. Byłam na wielu siłowniach w różnych miastach ale na tej jedyne co było okej to miła obsługa. Użytkownicy siłowni nie dbają o czystość po sobie a w godzinie największego ruchu od potu i braku wietrzenia nie da się oddychać...

 • Izabela Olbracht

Miejsce menelnia. Dziury w podłogach dosłownie kratery! Idzie zęby zgubić. Solarium miało być w cenie karnetu a jest płatne dodatkowo… śmierdzi, nie ma wentylacji. Brak strefy gdzie możnaby się porozciągać, stare maty, sznury do tricepsu zajechane tak, że masakra, nie da się trzymać w dłoni. W ofercie mieli mieć posiłki co było na plus a jednak ich nie ma xd szafki w szatni popsute Plusem są miłe Panie w recepcji.

 • BE KA

Sama siłownia dla mnie jest super przede wszystkim ze względu na bardzo duża ilość sprzętu i duży metraż. Zdecydowanie na minus plotkujące Panie na recepcji i niezadowolona z zycia Pani ze ,brak możliwości zakupienia niektórych potrzebnych rzeczy. I niestety poziom czystości sprzętów na siłowni-czarne ręce po treningu. Maszyny są wogole nie myte ??? Jest potencjał ale manager śpi...

 • Katarzyna Staszkiewicz

Dzień Dobry. Stosuję tu raczej petycję do właścicieli. 1.prysznice 5pkt, 2.sprzęt 5pkt (posłuchajcie ludzi trzeba zadbać o te maszyny, wiele usterek, nie naprawiacie) 3.brak klimy mi nie przeszkadza, 4.miła obsługa 8pkt, 5.fajni trenerzy 9pkt.6.parking 10pkt. 7.ceny ok. 8.woda z dystrybutora super. 9.super atmosfera. Jest w was nadzieja tylko zadbajcie o szczegóły. Pozdrawiam

 • Marek Z.

Rano i późnym wieczorem można spokojnie poćwiczyć. Jest ok, nie ma tego wszechobecnego dziś szpanerstwa, każdy ćwiczy jak lubi i to co lubi. Poza tym naprawdę extra dziewczyny tu chodzą, aż miło się ćwiczy. pozdrowienia dla miłej obsługi i tr.personalnych, których zawsze można podpytać o ćwiczenia. Ogólnie warto się ruszać a w fajnym miejscu i miłym towarzystwie tym bardziej.

 • AElleon Krzysztof Sych

Nie polecam zaszłam w ciaże probowalam wypowiedzec umowe brak kontaktu dzień przed Świetami dostałam sms wzywaja do zapłaty skierowanie sprawy na droge postepowania sadowego oraz obciazenie dluznika dodatkowo kosztami sadowymi i egzekucyjnymi zaznaczam ze spedzilam tylko 2 dni na silowni i chcialam wypowiedziec umowe NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Iwona Weryho

Uwaga!!! W tym klubie zostało okradzionych już 9 osób. Z szafek na siłowni kradną wszystko co popadnie. Kierownictwo klubu nie reaguje. Szafki można sobie podejść i poprostu pociągnąć za "kłódkę " W tej chwili jesteśmy w trakcie zakładania sprawy cywilnej pezecwko p. Hannie Geesczenko,właścicielce,która nie reaguje na składane pozwy !

 • Bart

Powiem tak nie przeszkadza mi sprzęt z niemieckiego demobilu, ani to że szatnie maja archaiczne szafki, natomiast podział sali gdzie Stefan wolnych ciężarów jest najbardziej oblegana jest nielogiczny, wolne ciężary powinny zajmować co najmniej 2x tyle powierzchni, a reszta maszyn pozostała część, wtedy byłoby więcej przestrzeni.

 • Czarny Kot

Byłem dzisiaj jako opiekun 12 osobowej grupy młodzieży z lekka niepełnosprawnością, chciałem się dowiedzieć co i jak z karnetem na 3 miesiace. Ukrainka w informacji zaczęła robić durne miny i nie chciała udzielić żadnych informacji. Mogliście mieć fajna reklamę, a będziecie mieć antyreklamę.

 • Anita Podolak

Siłownia jest naprawdę duża, sprzętu też sporo, jeszcze nigdy nie czekałam w kolejce do maszyny. Panie w recepcji bardzo miłe i pomocne. Wielkim plusem jest woda ktorą można lać do bidonu w cenie. Gwiazdkę odjełam za brak klimatyzacji oraz za to że prysznice są wiecznie brudne i smierdzące.

 • Jakub Samol

Obsługa na niskim poziomie panie nie pozwoliły mi zapłacić przed 10 a po 10 już się dopłaca więc dzięki panią musiałem zapłacić więcej sprzętu dużo lecz jest on nijaki co jakiś czas maszyny nie działają brak szafek z zamkiem duży minus ogonie siłownia tylko dla robienia pieniędzy

 • Lupo XXX

Brak klimatyzacji stanowi duży problem zwłaszcza podczas upałów. Otwarte okno gdy na zewnątrz jest 37 stopni niestety nie pomaga. Kolejny minus to 4 prysznice bez zasłon. Poza tym reszta Ok, nie ma tłumów ludzi, sprzęt na wysokim poziomie, darmowa woda z automatów itp.

 • Marek Wochnik

Opinia dotyczy Klubu w Katowicach jak i całej sieci klubów FP. Klub w Katowicach zamknięto z dnia na dzień (dosłownie). 1,5 miesiąca czekałem na zwrot nadpłaconych karnetów.... zero odzewu, brak kontaktu. Brak szacunku dla klienta. NIE POLECAM W ŻADNYM MIEŚCIE!

 • Juliko1207

Nie jest najtańsza siłownia ale posiada super obsługę a dzięki nieco wyższym cena nie ma tłumów i nie trzeba czekać w kolejce po sprzęt, do tego można zjeść zdrowy obiad zaraz po treningu co jest jeszcze dodatkowym atutem tego miejsca, polecam z całego serca

 • Agata Muławska

Zwłaszcza jedno miejsce. Showrum na piętrze . Kosmetyki Anny Rey Monako,sprzęt kosmetyczny firmy Panasonic ,zdrowa Samata i Norvia. Pan Paweł bardzo sympatyczny,kulturalny odpowiada na każde pytania. Bardzo polecam z zakupu jestem bardzo zadowolona.

 • morgot3

Jeden z lepszych klubów fitness i siłowni w Szczecinie. Na siłowni dosyć dużo miejsca, mają w miarę dużo sprzętu nie trzeba się z innymi przepychać. Instruktoży są całkiem sympatyczni i zawsze pomogą jak tylko jest potrzeba. Mają wyznaczone… Więcej

 • 098613 M

Bardzo duży bałagan panujący we wszystkich częściach siłowni, talerze, ciężary i uchwyty rozrzucone po całej hali. Sprzęt stary ale nie byłoby nic w tym złego gdyby nie to, ze cześć z nich jest zepsuta lub nosi ewidentne ślady zużycia. Nie polecam

 • Dariusz Dziubek

Siłownia ma wszystko co potrzeba. Ale są dwie gwiazdki mniej. Pierwsza za wszechobecny smród potu( bywam na wielu różnych siłowniach i nie odczuwam tego dyskomfortu). Drugi minus za brud pod prysznicami rury wentylacyjne całe pozapychane.

 • Jerzy Szczecin

Siłownia sama w sobie fajna, minusem jest zaplecze socjalne. Prysznice pozostawiają wiele do życzenia, przycisk należy cały czas trzymać aby leciała woda. Opłukiwanie się wodą po kąpieli wygląda komicznie. W toalecie śmierdzi moczem.

 • Mike S

Siłownia niedoinwestowana. Brak szacunku brać od ludzi 90zł za taki tragiczny sprzęt i warunki. Nie wiem czy dałbym nawet 45zł. Nie polecam. Wszystko wygląda jakby zostało kupione 20 lat temu i zostawione samo sobie na zniszczenie.

 • Iza Zzz

Fajne, dlatego, że jest bardzo dużo sprzętu zarówno na siłowni jak i na sali fitness. Ogromny plus za to, że na każdych ćwiczeniach pracuje się ze sprzętem , prowadzący zawsze mają doskonale dopracowane zajęcia. Polecam!…

 • Marcin Ryszka

Dużo sprzętu, atmosfera całkiem okej. Duży parking. Brama do rozpiętek często uszkodzona. Ciężary porozwalane po całej siłowni, czasem trzeba a się naszukać. Warto zabrać ze sobą słuchawki, bo muzyka fatalna.

 • Halina Marczewska-Żurawska

Bardzo profesjonalne i życzliwe trenerki, panie w recepcji uprzejme, miła atmosfera. Niestety, sala do ćwiczeń grupowych jest rzadko sprzątana, maty leżą bezładnie na podłodze, a to nie robi dobrego wrażenia.

 • jacslu

Z tygodnia na tydzień sprzęt jest coraz bardziej zniszczony. Brak serwisu a na bieżniach już strach biegać że się rozpadną. Na chwilę obecną rezygnuję z usług, a szkoda bo miejsce i lokalizacja jest na 5

 • Aleksandra Grynczewska

Firma bardzo profesjonalna ale też o wielkim sercu dla zwierząt. Co miesiąc przekazują wsparcie najbardziej potrzebującym. Ogromnie za to dziękujemy! Promocja sportu i wielkich serc w jednym miejscu!

 • Thede Z

Bardzo dużo przestrzeni, większość maszyn po 2 albo 4 egzemplarze. Wodomat przy recepcji. Duża strefa ciężarów. Jedyna wada to trzeba pamiętać o swojej klodeczce do szafy. No i parking w cenie.

 • Agnieszka Pietrzak

Najlepsza siłownia w mieście...sprzęt ( niczego więcej nie trzeba), atmosfera, ludzie, którzy tam pracują, ludzie, którzy tam przychodzą, najlepsi trenerzy...w takim miejscu ‍♂️…

 • Rafael Gutiereez

Najlepsza Siłownia w mieście ! Dużo sprzętów każdy znajdzie coś dla siebie To co ją wyróżnia to atmosfera którą tworzą ludzie Generalnie Mega Karmel …

 • VR Planet

Nasza ulubiona siłownia ze wszystkich na które chodzimy z pracownikami co tydzień, żeby się zintegrować i zrobić cos dla zdrowia. Dużo sprzętu, bardzo duży lokal, miła obsługa, czysto.

 • Mateusz

Duużo maszyn do ćwiczeń, duża powierzchnia i nie jest jakoś bardzo tłoczno. Spokojnie można skupić się na swoich treningach i nie trzeba czekać aż ktoś skończy swoją serię na maszynie.

 • Konto Inkogniiito

Siłownia jest okropna, chyba główne miejsce spotkań ZACHODNIEJ nacji. Trenerzy nie udzielają pomocy, Pani na rejestracji w czarnych włosach bardzo nie kulturalna. Ogólnie nie polecam.

 • Joanna

Edit: solarium poprawione :) panie sprzątające miłe i juz nie czuć nic z kanalizacji. Łazienka zdbana i pachnąca Obsluga ok, trenerzy również:) polecam :) …

 • Kamil Zborowski

Dużo miejsca, dużo sprzętów (nie zniszczonych), obsługa miła, szatnia, prysznice, woda i sklepik. Warto mieć swoją kłódkę (małą) do szafek albo kupić za 10 zł... w sklepiku

 • Tom R

Bardzo duża siłownia, masa sprzętu i przestrzeń, której gdzie indziej brakuje. Na minus: zepsute zamknięcia szafek, prysznic, który trzeba ciągle trzymać, wentylacja.

 • Maja Lewicka

Brak kontaktu z kierownikiem, unikanie rozmów. Naliczane odsetki za wypowiedzianą umowę. Centrala robi sobie żarty. CYRK NA KÓŁKACH, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

 • PIayWithMe

Fajna siłownia, dużo sprzętu, sympatyczni ludzie. Jedyny minus to brak klimatyzacji, ale przy otwartych oknach też można ćwiczyć. Dodatkowy plus za solarium.

 • Świat Wiedzy

Oszukuje ludzi na pieniądze. Brak możliwości wypowiedzenia umowy. Odsetki absolutnie bezpodstawne. Duza grupa klientow wkracza na droge sadowa z silownia.

 • Dominika Wojtkiewicz

Trener to jakaś pomyłka. Dokladnie to jeden - niski Ukrainiec. Zero chęci pomocy, nie chciał nawet pokazac maszyny do jednego ćwiczenia. Po co tam jest?

 • Karol Jędrzejczyk

Dużo miejsca, maszyn i żelastwa, do ideału brakuje klimatyzacji. Sprzęt swoje już przeszedł ale generalnie jest sprawny z wyjątkiem części orbitreków.

 • Katarzyna Górnik

Duża sala, szatnia i prysznic na plus. Nie czeka się na sprzęt. Jedynie trochę brakuje powietrza. Ale to i tak moja ulubiona silownia…

 • Grażyna Feler

Super miejsce do ćwiczeń dla seniorów i profesjonalne trenerki - zawsze przygotowane, uśmiechnięte i z dobrą energią. Pozdrawiam …

 • Aldona Prygon

Fajne miejsce do relaksu całego ciała można ćwiczyć do woli ale też trzeba wiedzieć jak posługiwać się przyrzadami do ćwiczeń ......

 • krzysztof świetlik

Fajna atmosfera dużo sprzętu no i nie ma tłoku i w sumie nie drogo pod warunkiem że kupujesz karnet na trzy miesiące polecam!…

 • weberNS

Miła obsługa, duży wybór sprzętu, każdy znajdzie coś dla siebie ;) możliwość skorzystania z treningów personalnych …

 • adam bodys

UWAGA na złodziei zostawiłem dnia 15.07 buty w szatni jak wróciłem z treningu już ich nie było co do siłowni tragedi nie ma

 • Urszula Konopacka

Super atmosfera, obsługa b.kompetentna i pomocna,wielka szkoda,że nie mogę korzystać i szlifować kondycję i zdrowie

 • Rafał P

Super, bardzo dużo sprzętu do ćwiczeń do wyboru. Maszyn ogromną ilość. Przydałaby się tylko klimatyzacja.

 • Piotr Plon

Świetne miejsce na trening i mila pomocna obsługa.aura ogólna: czułem się tam fajnie 8 skali na 10

 • julius cezar

Duża siłownia, każdy znajdzie coś dla siebie. Brakuje jak dla mnie sauny, po treningu jak znalazł

 • Michal Brys

Duży gym, tani. Obluga zmeczona. Moze zarabiaja kiepsko czy co? Atmosfera smutna. Przytłaczająca.

 • aleksander jeziorny

Dobrze usprzętowiona, nie trzeba czekać aż ktoś skończy. Miła atmosfera i dobra cena za karnet.

 • Paulina K-k

Cudowna siłownia, fajne zajęcia w sali fitness, dużo przestrzeni i wiele maszyn do ćwiczeń.

 • Barbara Jagielska

Można by trochę wyrównać podłogę w tylnej części siłowni. Poza tym świetna, duża siłownia.

 • gambit0s

Dużo sprzętu, fajna muzyka i atmosfera ale za to tragiczne ciśnienie wody pod prysznicami

 • Mariola Kotlowska

Miłi trenerzy doradzą i podpowiedzą jak i na czym ćwiczyć zajęcia indywidualne i grupowe

 • Marek Kowalski

Odpowiednio dużo sprzętu do ćwiczeń. Trenerzy znający się na rzeczy i przystępne ceny.

 • Walkirieee

Fajna siłka dobrze wyposażona duża a w łazience nie śmierdzi jak w sieciówce Calipso.

 • Ania Losiak

Wszystko było by Ok ale szafki w szatniach co druga popsuta. Nikt nic z tym nie robi.

 • Witold Nowak

Dobra lokalizacja. Klub dobrze wyposażony w dobry sprzęt. Dobry kontakt z personelem.

 • COIN ES

Zaniedbana siłownia, sprzęt zajechany i ten recepcjonista na którego mówią śmieciu...

 • Paweł Bart

Dużo miejsca, dużo maszyn. Czasami bywa bardzo duszno i tłoczno.Dla mnie ulubiona.

 • Artur Badura

Ta siłownia to mój dom , wspaniali ludzie , wspaniały personel , najlepszy klimat

 • Jarosław Pałka

Dużo sprzętów i dużo miejsca. Przystępne ceny i miła obsługa. Brak klimatyzacji.

 • Remi Gru

Siłownia super, ale szafki w szatni to tragedia. Co druga szafka nie zamyka się.

 • Dorota G

Super zajęcia dla osób w każdym wieku. Miła obsługa, czysto. Brak klimatyzacji.

 • Natalia Szyszko

Przestronnie, miła obsluga, duże szatnie. Dużo sprzętu. Moja ulubiona siłownia

 • Caroline Palm

Jak dla Mnie siłownia spełnia wszystkie oczekiwania.. Bardzo fajnie tam jest.

 • jurecz' kin

Bez zarzutów. Bardzo miła, zawsze pomocna obsługa. Dużo sprzętu oraz maszyn.

 • Wojciech Rolak

Dobre miejsce do ćwiczeń polecam, jest ładnie i czysto oraz miła atmosfera.

 • Izabela Wiśniewska

Beznadziejne lazienki. Syf i zimna woda. Duzo maszyn malo ciazarow do 10km

 • Patryk Złotek

Moja ulubiona siłownia w Szczecinie. Dużo sprzętu, bardzo dobrej jakości.

 • Robert Pawlukowicz

Profesjonalna obsługa, świetni trenerzy i masa sprzętu polecam…

 • Damian Meller

Świetna siłownia. Bardzo dużo sprzętu. Miła obsługa i konkurencyjne ceny

 • Rafał Zelent

Bardzo fajna siłownia brawo dla personelu bardzo miłe panie brawo…

 • Maciej Kisilewicz

Strefa wolnych cieżarów nie najwieksza ale wystarczająca. Dużo maszyn

 • Zenek Martyn

Okradają z forsy, sprzęt uszkodzony, bez konserwacji. Nie polecam

 • Marcin Kwiatkowski

W porównaniu do innych siłowni to wielka, komfortowa przestrzeń!

 • Wojciech Kozicki

Polecam szczególnie rano, miła obsługa, umiarkowana liczba osób

 • Norbert Snopek

Dobra atmosfera, sporo sprzętu, dogodne ceny. Szczerze polecam.

 • Ola Ola

Najlepsza siłownia, super sprzęt, atmosfera ludzie , uwielbiam

 • Amelka Amelka

bardzo fajne miejsce,miła atmosfera a każdy Ci chcetnie pomoze

 • Arkadiusz Guzek (Pokemon)

Dobry sprzęt,Jak i zaplecze. Dziewczyny w recepcji mega :)

 • stefan stefan

LEPIEJ ODWOŁAĆ ZAJĘCIA NIŻ ZAŁATWIĆ ZASTĘPSTWO .POZDRAWIAM

 • Mateusz Dziduch

Miejsce dla tych co nie lubią przepychu i lansowania się.

 • Anna Gliwińska

Wszystko na swoim miejscu, tak jak sobie to wyobrażalam..

 • I 33

Jedyna zaleta tej siłowni jest parking brak klimatyzacji

 • Елизавета Евенко

Super atmosfera.. Uwielbiam tam chodzić …

 • Tomasito

Fajna, duża siłownia, pełno sprzętu dla każdego …

 • Bartosz Lewiński

Świetne miejsce, miły personel, dużo dobrego sprzętu

 • Paweł Kuciak

Dużo przyżądów miła atmosfera i bardzo rozsądne ceny

 • Mateusz Myk

Uczęszczam od ponad roku. Jestem bardzo zadowolony

 • Tomasz Zawadziński

Super. Przestrzeń , fajni ludzie, fantastiko …

 • Andrzej Mańkowski

Dobrze wyposażona. Dużo przyrządów. Dobre Cardio.

 • Mikołaj Zduński

bardzo mi się podoba, mase sprzęt, dużo miejsca

Similar places

Fitness Point

392 reviews

Bohaterów Warszawy 40 Centrum Handlowe Nowe Szczecin PL 70-342, aleja Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin, Poland

️Platinum Gym | siłownia | trening personalny | Szczecin

315 reviews

św. św. Cyryla i Metodego 9A, 71-541 Szczecin, Poland

Fitness Club Szczecin

313 reviews

Monte Cassino 24, 70-404 Szczecin, Poland

️Platinum Gym - siłownia & trener personalny | Szczecin

309 reviews

św. św. Cyryla i Metodego 9A, 71-541 Szczecin, Polska

Fitness Klub ZDROFIT Szczecin - Kaskada

305 reviews

aleja Niepodległości 36, 70-404 Szczecin, Polska

Professional Fitness Center & Functional Strength ProGym Young Szczecin

283 reviews

aleja Niepodległości 18-22, 70-412 Szczecin, Polska

BT Gym Szczecin

239 reviews

Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/51, 71-004 Szczecin, Poland

The family-Fitness

232 reviews

Jagiellońska 67, 70-382 Szczecin, Poland

NorthGym Fitness Club

231 reviews

Policka 51, 71-837 Szczecin, Polska

Fitness World Szczecin

222 reviews

Plac Rodła 10, 70-419 Szczecin, Polska