Al Cantuccio

540 reviews

Muitinės g. 1-2, 44280 Kaunas, Lithuania

m.facebook.com

+37060674114

About

Al Cantuccio is a Restaurant located at Muitinės g. 1-2, 44280 Kaunas, Lithuania. It has received 540 reviews with an average rating of 4.4 stars.

Photos

Hours

Monday11AM-9PM
Tuesday11AM-9PM
Wednesday11AM-10PM
Thursday11AM-10PM
Friday11AM-8PM
SaturdayClosed
Sunday11AM-9PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Al Cantuccio: Muitinės g. 1-2, 44280 Kaunas, Lithuania

 • Al Cantuccio has 4.4 stars from 540 reviews

 • Restaurant

 • "Nepaisant skanaus maisto, buvo labai prasta patirtis"

  "Užbėgom taurei vyno ir porai užkandžių penktadienio vakare apie 18"

  "Atsikrausčius į Kauną, norėjosi išbandyti itališką maistą, tad viena dieną tiesiog eidami pro šalį užsukome išbandyti"

  "Buvau nuolatinė klientė, vis sugrįžtu dėl maisto, nes jis tikrai skanus ir kokybiškas, tačiau su aptarnavimu laikas kažką keisti"

  "Nerekomenduoju! Vieta: teigiama, kad tai yra restoranas, tik įdomu ar kiekvienam ,,restorane” voratinkliai virš galvų kabo, ar kiekvienam restorane sienos nutaškytos prie staliukų"

Reviews

 • Rita Ramoniene

Nepaisant skanaus maisto, buvo labai prasta patirtis. Isigijome beta.lt pasiulyma "Italiska 3ju patiekalu vakariene trims asmenims". Siuo pasiulymu per 3m laikotarpi naudojomes jau 4 karta, daznai uzsukdavom ir siaip pasisedeti, taciau toks blogas aptarnavimas pasitaike pirma syki. Uzsirezervave staliuka atvykome sutartu laiku, taciau stalelis nebuvo pazymetas. Pasiseke, kad buvo keli laisvi staliukai. Pateikiau kupono koda ir pasakiau pavadinima, pradejom vardinti, ka noretume issirinkti, o padaveja snairai sypsojosi sakydama "jums cia nepriklauso". Veliau atejo kita padaveja, pradejo aiskinti, kad mums, isigijus kupona TRIMS asmenims is viso priklauso TRYS patiekalai - uzkandis, pagrindinis ir desertas. Pamaniau, kad juokauja, nes taip iseina, vienas tik uzkanda, kitas pavalgo, trecias pasmaliziauja. Per keleta kartu pavyko isaiskinti padavejai, rodant musu kupona ir garsiai visiem skaitant kupono salygas, kad mums priklauso uzkandziu, pagrindinio patiekalo ir deserto po 3vnt. Ar Jusu restorane sitokia logika negalioja, nelabai suprantu? Padaveja nuejo burbedama "cia nesamone, nepataisyta, jums nepriklauso su situo kuponu...". Jautemes pazeminti ir lyg butume apsivoge. Imones vadovams siulyciau visa komanda, dirbusia rugsejo 11d siusti i mokymus, kaip bendrauti su klientu. Atminties lavinimo kursai taip pat nepakenktu, nes atsiminti 4 galimus pasiulymus su kuponu manau neturetu buti sudetinga. Galiausiai mus aptarnavo dar kita, jau trecia padaveja. Savo uzsakyma turejom kartoti po kelis kartus ir vis tiek sugebedavo neteisingai uzsirasyti ar pamirsti ir atnesti tik po pakartotinio prasymo. Buvo labai megiamas restoranas, taciau nuo siol manau aplenksim sia vieta.

 • Ausra Dapkeviciene

Užbėgom taurei vyno ir porai užkandžių penktadienio vakare apie 18.30. Restoranas apytuštis, užimti 3-4 staliukai. Vyną ir maistą atnešė greit. Vynas gal ne tiek atšaldytas, kiek norėčiau, bet ok. Užkandžius (firmines sūrio spurgytes ir gruzdintus kalmarų žiedus) atneša greitai, buvo pakankamai skanu Noriu dar vyno taurės, ir kadangi esu Tiramisu fanė, galvoju ir jo užsisakyti. 15 min, nors ir bandėm mojuoti, prie mūsų nepriėjo nė viena iš dirbusių padavėjų, o jų buvo 3. Nu c'mon, restoranas apytuštis, ir padavėja nestebi tų kelių staliukų, gal ten kažko reikia, gal lėkštes nuimt? Finale priėjo viena iš jų, bet tada iš principo jau tik čekio paprašėme. Noriu patarti padirbėti su aptarnavimu, nes lokacija gera, panašu, kad kitas maistas irgi turėtų būti neblogas, bet kainos irgi nėra mažos, todėl ir aptarnavimas turi būti atitinkamo lygio.

 • Gindrida Vasiliauskaite

Atsikrausčius į Kauną, norėjosi išbandyti itališką maistą, tad viena dieną tiesiog eidami pro šalį užsukome išbandyti. Pirmas įspūdis, tai dvi merginos, kurios sėdėjo prie stalo šalia baro ir laidė juokelus ir replikas staffui, galvojau kad tai klientės, bet paskui supratome, jog tai virėjos. Labai neprofesionalu mano nuomone taip darbuojams išsidirbinėti svečių akivaizdoje. Tualetas labai nešvarus. Maistas labai vidutiniškas. Užsisakėm gnoghi su pomidorais, tai toks jausmas, jog padažas padarytas iš skardinės pomidorų ir truputis parmezano. Atėjus į itališką restoraną norėtųsi ir itališkų geros kokybės ledų, bet buvo atnešta pačių pigiausių ledų. Lokacija gera, bet tikrai negrįšiu ir nerekomenduočiau.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs

 • Aurelija

Buvau nuolatinė klientė, vis sugrįžtu dėl maisto, nes jis tikrai skanus ir kokybiškas, tačiau su aptarnavimu laikas kažką keisti. Kuo toliau - tuo blogiau. Atėję klientai demonstratyviai ignoruojami, priėjus patiems prie padavėjos ir paklausus ar bus išvis aptarnauti - gaunama principinga tyla ir už ją atsako jos kolegė :D Maistas tikriausiai nevertas tokių neigiamų emocijų, nes buvo šventė, o sėdėjome labai aiškiai ignoruojami visų pietų metu. Tą dieną dirbo daug merginų, buvo dvi merginos su akinukais, tai stambesniąjai linkėjimai - pagalvok apie darbą ne su žmonėmis arba prisimink, ką šiame darbe veiki.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (3)

 • Rimante Joksaite

Nerekomenduoju! Vieta: teigiama, kad tai yra restoranas, tik įdomu ar kiekvienam ,,restorane” voratinkliai virš galvų kabo, ar kiekvienam restorane sienos nutaškytos prie staliukų.. Maistas: ne tik kad aplinka visiškai nesutvarkyta, bet ir maistas tikrai neskanus, sūriai smirdantys (žinant nepasenusių sūrių kvapus - neturėtų taip smirdėt kaip sūrugusio kvapo), sūris gleivėtas, bet teigiama, kad šviežiai gauta ir viskas super… Aptarnavimas: klientam pasakyt, kad parašykit atsiliepimą, kad esat nepatenkinti - nežinau ar čia išeitis, ir ar klientui išsprendžia klausimą dėl maisto ir kainos santykio… Šviesiaplaukė šefė - tektų pasimokyt ne tik maistą gamint, bet jei jau išeinat iš virtuvės - bendraut ir su klientais atitinkamai derėtų išmokt.

 • Tautvydas Padgurskas

Gaila, bet teko nusivilti. Bet nebūtinai nusivilsite jūs, tiesiog lūkesčiai buvo kitokie. Norėjosi deserto, o itališka vietelė skambėjo kaip gera mintis tiramisu ir kavai. Deja, paprastas tiramisu. Nepakėlė į aukštumas. O pritrūko sodrumo, riebumo, kažkokio cinkelio. Nors ir porcija kaip niekur kitur didelė, pateikimas ne indelyje, o lėkštėje gražiai ir skaniai, bet tai tik išvaizda. Neprilygo iš tolo nei vienam, valgytam Italijoje ar Lietuvoje. 5/10. Kava viskas ok 7/10. Aplinka labai jauki, tikrai. Norisi sugrįžti kažko rimčiau. Gaila ne ryt ir ne poryt, turi atslūgt ši emocija. Bet jei grįžt noris, tad viskas nėra taip blogai, kaip kad pradėjau :)
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita

 • Paulina Kutyrevienė

Teko antrąkart patirti prastą aptarnavimą šioje vietoje. Pirmąkart buvome užsisakę maistą šventei, kurio vėliau laukėm porą valandų, nes pamiršo pagaminti. O dabar atėjus švęsti Valentino dienos likome nemaloniai nustebinti, nes aptarnaujantis vyrukas, rezervavęs telefonu, nebuvo pasižymėjęs mūsų sąraše. Galiausiai, vietoj to, kad padavėjos pasiūlytų maistą išsinešimui ar nuolaidą problemos sprendimo būdui, tiesiog suvertė kaltę ant mūsų, kad neatlikome avanso apmokėjimo (apie jokį avansą telefonu nebuvo kalbos ir sakė, kad staliuką mums rezervuoja ir lauks atvykstant). Tokie žmonės tikrai negali dirbti aptarnavimo srityje ir gadina restorano įvaizdį, kuriame maistas visai neblogas.

 • Ruta Kondratiene

Nerekomenduoju . Turbūt galvojama taip: gera jauki senamiesčio vieta - 9/10 , tad galima bet kaip . :( :(:( Nuvėsęs nemalonus aptarnavimas - kad tik greičiau namo . O kur - gal dar putojančio vyn, nes jūs jau seniai baigėt, o gal deserto ir t.t.- 0/10 maistas - kieta šildyta mikrobangėj vakarykščia , o gal dar ankstesnė lazanija, tik keistai rinkinys prie sūrių -gražiai patiektas ir skanus, bet visgi lazanijos neskanumas nusveria - už maistą - 4 iš 10. Interjeras viduj - hmmm, šviesos plieskia kaip operacinėj, man nejauku nors tu ką ... - Kažkas ten yra ne taip Jei būčiau anksčiau paskaičius astiliepimus... Kaip jums reikia Užkalnio ,oi kaip reikia...

 • Kristina Kuzminskė

Prieš keletą metų lankydavomės čia dažnai iki kol pora patiekalų nuvylė. Na, o apsilankiusi po ilgo laiko, turėjome dar ir pasibaisėtiną aptarnavimo patirtį. Pasiteiravome ar galime prisėsti prie laisvo staliuko, padavėja atsakė, kad taip, tačiau pradėjus užsakinėti ir pasakius, kad atsiskaitysime su dovanų čekiu (kuris galioja visomis dienomis, visiems patiekalų pasirinkimams ir t.t.), mus tiesiog išprašė, nes pasakė, kad yra pernelyg užsiėmę su esamais klientais :))
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Maistas: (2)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • Urtė Rozenbergaitė

Kažkada buvo jauki vieta vakarienei, bet šiai dienai esam nusivylę šia kavine. Porcijos sumažėjusios, kainos išlikusios tokios pat. Atėjus papietauti išaiškėja, kad puse meniu patiekalų neturi. Išsirinkus iš esamų, po kelių minučių paaiškėja, kad ir jų nėra. Pradėjus lyti lietui persodino kitur, nes mat kiti klientai, kurie vakarieniavo jau seniau, irgi norėjo sedėti po stogeliu. Užsakymai sumaišomi ir užsisakius vieną, pagamina kitą :) žodžiu betvarkė. Gal padavėjos per daug darbo turi. Gaila, manau teks pamiršti šią vietą, o kažkada buvo tikrai jaukus kampelis.

 • Laimonas Luižys

Jaukus restoranėlis, patiekalai puikūs. Turėjome beta.lt kuponą su 3 patiekalų vakariene, kurioje pasirinkimas buvo iš kelių patiekalų, bet vietoje leido rinktis iš labai plataus sąrašo, vien antrieji patiekalai iš reguliaraus meniu kainavo tiek, kiek pats kuponas, užkandis ir desertas gavosi nemokamai. Beje jie turi labai gero nealkoholinio baltojo vyno. Aptarnavimas malonus, maisto laukimas neprailgo. Vienintelis minusas, kad neturi tamburo, įėjimas iš lauko tiesiai į salę, todėl žiemą kam nors įeinant ir išeinant patenka šaltis.

 • Giedrius Gylys

Reikia but pastos ir gnochi fanu, man labiau itališka pica. Desertai geri.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Sūrio Burbuliukai Sakykim Kad Gerai ir Makaronai Su Grybais
Stovėjimo vietos
Sunku rasti stovėjimo vietą
Automobilių statymas
Mokamos statymo vietos gatvėje
Stovėjimo vieta
Jei rasite šalia, pasiseks.
Tinkamumas vaikams
Buvo vaikų meniu

 • S V

Sunku suprasti apie kokį "autentišką itališką" maistą pasakojama kituose komentaruose. Vegetariška lazanija buvo kaip muilas, makaronų lakštai išbrinkę, sūris tikrai ne parmesan, turbūt Dvaro ar kitas fermentinis. Grybų beveik nesijautė. Pilvas labai blogai į tokį maistą sureagavo. Pomidorinė sriuba su trintais pomidorais iš pakelio, o ne su šviežiais, vietoje sutrintais. Aptarnavimas be priekaištų, tai už tai + žvaigždutė. Šita vieta tiek itališka, kiek itališka yra čili pica apipilta padažu. Nerekomenduoju.

 • Tomas Vaitkus

Aš visai norėčiau pagirti aptarnavimą, viskas buvo gana greitai ir tikrai mandagiai, pajutau rupestį manimi, kaip klientu. Dienos pietų maistas skanus, nors žinant, kad itališko maisto virtuvė yra, tai labiau tikėjausi ir produktų itališkų, o ne lietuviškų, todėl visumoj sakyčiau 8 iš 10 :) Šaunuoliai :)
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Božena Golcienė

Kavinė geroje senamiesčio vietoje, visai šalia Rotušės. Maistas skanus. Valgėme trintą pomidorų sriubą - puikus, sodrus skonis. Vaikiški gnocchi labai skanūs, tik nuvylė makaronai carbonara - buvo per kieti, neišvirę. Viduje labai mažai vietos (ar tiesiog per daug staliukų). Interjeras primena seną itališką karčemėlę, gal greitu metu būtų laikas atnaujinti baldus. Kaina didoka. Personalas malonus. Labai mixed feelings Apie šitą vietą :D

 • Kamilė Anuškevičiūtė

Restoranas labai jaukus ir mielas, su šilta atmosfera. Deja, tačiau susidūrėme su vienu dideliu minusu - restorano meniu nebuvo beveik pusės patiekalų. Tai lėmė šiek tiek nuviliančią patirtį. Nepaisant to, aptarnavimas puikus, vieta super, kaip mažas itališkas restoranas.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Sarune Sironaite

Jauki vakarienės vieta, skanūs spaghetti makaronai pomidorų padaže su jūros gėrybėmis.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (4)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)
Rekomenduojami patiekalai
Brusketa Su Parmos Kumpiu Naminis Limonadas ir Makaronai Su Jūros Gėrybėmis

 • vaidevute spokaite

Labai puiki, nuoširdi padavėja Šarūnė .
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Sūrio Burbuliukai Sakykim Kad Gerai Brusketa Su Parmos Kumpiu ir Spaghetti Alla Carbonara

 • Rugile Didzbanyte

Valgiau Tunno alla griglia - Tuno kepsnys su įvairiais žalumynais 14.5€. Tunas labai skaniai iškeptas, aplinka labai jauki, nedidelė erdvė. Bet maistas nevertas tokios kainos, nes visos salotos permirkusios aliejuje, jaučiau tik aliejaus skonį. Norėjau pavalgyti sveikai, o gavosi atvirkščiai. Sakyčiau kainos per daug užkeltos.

 • Rimgaudas Tu

Verta daugiau nei 1 žvaigždutės, bet ir tikrai ne 4.5, tad duodu 1, kad palygint. Užkandžiai nieko , bet pagrindinis lyg tinklinei picerijoj + stipriai persistengta su česnaku, makaronai pigiausi, limonadas rūgštus. Pasimovėm ant ančių medžioklės patarimo.
Maistas: (1)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (1)

 • Eva Čėsnienė

Labai skanios kvetetės su vyno ir sviesto padažu. Ypatinga atmosfera. Toks pasislėpęs Kauno senamiesčio kampelis, kuriame pasijutome lyg trumpam grįžę į Italiją.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Laura Truskauskaitė

Labai puiki vieta. Aptarnavimas mandagus,greitas. Atmosfera jauki. Maistas labai skanus, porcijos nemažos. Užkandėlės labai patiko. Manau dar ne kartą sugrįšime į šią vietą.
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Laurynas Vaitkus

Benediktai tragiski. Hollandaise padazas per tirstos konsistencijos, su neaiskiu ataskoniu. Meniu parasyta, jog yra opcija su traskia sonine. Uzsisakius gauni benedikta su virta perbalusia sonine. Jei jau taip atsitiko, kad tenka cia apsilankyti, likit prie italisku patiekalu.

 • Egle Kvietkauskaite

Nežinau už ką tiek žvaigždžių. Nieko be jaukios aplinkos daugiau gero nėra ką pasakyti. Kalmarai guminiai, šaldyti tikrai ne restorano gamini. Makaronai labai prasti, iš Itališkos kavinės tikrai tikiesi daugiau. Kava perkaitinta nerekomenduojam. Viega Vyno taurei, ne daugiau.

 • ignas dombrauskis

Kol kas geresnės pomidorinės sriubos neragavau! Skrebučiai irgi fantastiški. Bet ir be to labai jau jaukus kampelis prisėst Kauno širdy, bet tuo pačiu - truputį nuošaliau nuo viso judėjimo. Aptarnavimas - nuo šypsenų iki papildomų pipirų - draugiškai, šiltai, kaip namie.

 • Gerda Deveikienė

Valgėm krevečių užkandį svieste, porcija dviems tikrai dosni, krevetės neperkeptos, vienos geriausių valgytų. Kainos adekvačios, labai skani kava. Atmosfera smagi. Rekomenduoju!
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Kamile Balackaite

Aplinka graži, atmosfera puiku, tačiau neturėjo daug patiekalų ir makaronai labai be skonio, tikėjomės geriau.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
40–45 €
Maistas: (1)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Edita Dirmauskiene

Administratorė padėjo suorganizuoti asmeninę šventę lengvai ir be streso. VIskas puiku - maistas, aptarnavimas, estetika, komunikacija. Šaunuoliai! Visada pasijauti truputį Italijoje vien dėl atmosferos ❤️
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • gabriele 1994

Atvaziave is Klaipedos, net neabejojom jog aplankysim pamegta vieta Kaune. Atsivede draugus, kurie buvo pirma karta Jusu restorane, liko nusyvyle, taipat kaip ir mes. Uzsisakeme is uzkandziu brusketu, kalmaru ziedu (kurie matyt buve perkepe … Daugiau

 • Tadas Grybas

Žiūrėkite, vieta gal ir nebloga, bet sedėdamas prie stalo vakare kiekvieną kartą pajauti kas užeina, nes vėjas pereina per kojas. Maistas gamintas tikrai be meilės! Žiauriai neskanu buvo, negalima taip gaminti! Vynas buvo neblogas!

 • Nijolė Gudaitė

Jauki vieta senamiestį pasisėdėti, geras aptarnavimas, kokybiškas maistas, porcijos nedidelės, kaina verta kokybės, neteko nusivilti. Labai mėgstu kiemelyje pagurkšnoti latte. Tik itališkos dvasios neperdaugiausiai …

 • Greta

Nusivylėme šia vieta. Meniu atnešė greitai, tačiau užsakymą priėmė po ~20min. Starterio laukėme valandą! Visumoje teko sugaišti apie 2 valandas... . Užsisakėme makaronus, vidutiniškai skanūs.Nerekomenduoju apsilankyti.

 • Austeja Safonovaitė

Labai prastas aptarnavimas, reikėjo prašyti meniu, kad nuvalytu stalą taip pat, liepė ateiti užsisakyti prie baro, sūrio makaronams taip pat nepasiūlė, realiai apsitarnavom patys. Maistas labai vidutiniškas.

 • Evaldas Švaronas

Labai skani ir šildanti, karšta pomidorų sriubytė . Skani lazanija ir makaronai su cukinija ir lašiša. Buvo jauki vakarienė. Dėkoju.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Audra Daktariunaite

Šauni, jauki vietelė puikioje vietoje. Skanus maistas ir puikus aptarnavimas
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Egle Aleknaite

Itin skanu. Itin draugiškas kolektyvas: geras aptarnavimas. Dėmesys. Taiklūs klausimai ko klientui norisi. Ir reikia. Ačiū! Rekomenduoju.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • ramunas gruodis

Labai patiko, nedidelis restoranėlis gana jaukus greitas aptarnavimas. Jautienos kepsnys buvo super taip pat kaip tiramisu. Naminis vynas irgi vertas dėmesio. Būtinai čia sugrįšime dar ne vieną kartą.

 • Vaida Strankauskaitė

Jauku. Bet su vaikais ypač judresnio amžiais nerekomenduoju nes viduje itin mažai vietos. Visa kita -super! Ir atarnavimas,ir maistas ;)
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Eugenija

Skaniausia pomidorinė Kaune! Begalo malonus personalas! Išties puiki, rami ir itališka vieta Jūsų savaitgalio pietums ir ne tik. Gaila, kad nebespėjome paragauti desertų, sugrįšime dar! Jauki aplinka

 • Viktorija Gaizauskiene

Aptarnavimas be dvasios, Valentino vakaras šventinė nuotaika, bet aptarnaujančio personalo nuotaika :(. Maistas be skonio. Užsisakiau vištieną su baravykų padažu, trūko prieskonių, žalios bulvės.

 • Nerijus Rimdžius

Aptarnavimas tragiškas. Atėjus dienos pietums, 20 min nepriėjo net. Priėjus jau sakė, kad neturi patiekalų kitų. Užsakius laukėm 40 minučių, kad atneštų maistą. Stalo vandens nesugebėjo atnešt.

 • Renata Juozaityte

Maistas nuostabus, tačiau aptarnavimo lygis žemiau plintuso. Ir čia ne apie pataikavimą klientui, o elementarų mandagumą.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Archer Achilles

Nereali atmosfera, labai skanus maistas, aptarnavimas taip pat puikus!! Padavėja(vardo gaila nepamenu, bet žaliais plaukais) labai draugiška ir maloni!!! Tikrai lankysimės dar:)

 • Agnė A

Tai ypatinga vieta Kaune! Gera,ramu. Nepaprastai skani virtuvė, ypatingas dėmesys klientui. Visuomet pasiūlo prieskoninių žolelių ir sūrio patiekalams pagardinti …

 • Marius Bytautas

Užsisakius pietus išsinešti namie pastebėjome, kad lazanija visiškai sudegusi ir neįkandama... Jeigu būčiau žinojęs, tikrai būčiau pareikalavęs grąžinti pinigus.

 • Kęstutis .Klimas

Vieta viskam, gerai popietei, geram rytui ir ramiam vakaro pasisedėjimui, personalas labai malonus, o virtuvės šefas beabejonės žino kaip nustebinti klientą.

 • She cooks

Valgiau Cezario salotas. Jos nebuvo šviežios ir neradau jokio sūrio, skrebučiai nebuvo traškūs, prisigėrę drėgmės. Kaina tikrai didelė. Krevetės buvo skanios

 • Inga Kumetiene

Aš visada einu ten kai noriu pasedėti jaukioje aplinkoje, toliau nuo miesto šurmulio. Labai jaukus kiemelis, malonus aptarnavimas, labai skanūs desertai.

 • pyp pyyyp

Viskas gerai. Alkaniems galėtų porcijos būti didesnės, bet jei paragavimui- tai kaip tik
Maistas: (4)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Giedre Pauriene

Brangu. Risotto labai prastas, lasagne nešviežia, tarsi pašildyta mikrobangų krosnelėje. Arbata su imbiero milteliais, bet ne tikru tarkiotu imbieru...

 • Austė Kučinskaitė

Puikus maistas! Galima gauti labai skanių vegetariškų patiekalų. O tiramisu dangiško skonio, pats skaniausias, kokį esu ragavusi. Labai rekomenduoju :)

 • Vasarė Gritėnaitė

Maistas labai skanus, tačiau užsisakant į namus, ne vieną kartą teko laukti gerokai ilgiau nei žadėta. Be to, paskutinį kartą maistas buvo sudegęs :(

 • Giedre M

Labai viskas patiko,pasijutau kaip Italijoj, sentimentai užplūdo italiskam maistui.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Antanas Miliauskas (MilAn71)

Super Viskas
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Tomas Vasiliauskas

Vieta smagi pasėdėti karštais vakarais, tačiau maistas primena šiaurės Italija
Maistas: (1)
Paslauga: (2)
Atmosfera: (3)

 • Artūras Savičius

Puiki vieta ramiems pietums ar vakarienei! Sriubos stipraus skonio, lazanija šviežia, o ne šildyta.. puiki vieta, stipriai rekomenduoju!

 • Audinga

Labai fainas restoranėlis, primena Italiją
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €

 • jolita bagociunaite

Puiki vieta, labai malonus ir siltas aptarnavimas, capucino, Aciu uz skaniai avieciu metu arbatyte ☺️ Sekmes Jums‍♀️ …

 • Tomasso Da Nille

Pasta nebuvo “al delte”. Truputį per ilgai virti makaronai, bet sūrių padažas fantastiškas. Tiramisu didelė porcija …

 • Vladas Sapranavicius

Įvertinimas pelnytas! Labau skanus ir kokybiškas maistas. Geras aptarnavimas. Džiaugiamės pasirinkę šį restoraną pietums.

 • Giedrius Mackevičius

Skanus vynas. Porcijos mažokos. Bet labai skanu.
Maistas: (4)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Emilija Pereverzevaitė

Jauki vietelė , primenanti Paryžiaus užkampį ☺️
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Gediminas Kryžius

Steikas - tragedija. Visa kita - krevetės, sūrio spurgos, pomidorinė sriuba, lazanija - skanu ir kokybiška.

 • Gražina Morkūnienė

Visada malonus ir greitas aptarnavimas, kokybiškas, skanus maistas. Buvau ne vieną kartą, neteko nusivilti.

 • Vaidas Kondrotas

Jaukus restoranėlis, skanus maistas, labai skani kava, malonus personalas, galima su gyvūnu …

 • Richard Novikas

Nereali vietele! Labai skanu ir labai draugiskas aptarnavimas. Kristina ir Monika yra superine komanda!

 • Vaidas S

Vieta graži, jauki puodeliui kavos ar lengvam užkandžiui, bet aptarnavimas nepaliko gero įspūdžio.

 • Giedrė Dieninė

Puikus maistas, nuostabiai skanus risotto. Yra vaikų meniu. Kainos įkandamos. Labai rekomenduoju.

 • Jurgita JM

Skanu tik kalmarų žiedai nuvylė.
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Karolina Lukošaitytė

Rezervavome staliuką, bet paskambinus, prieš pat atvykstant pasako, kad staliuko nerezervavo.

 • Lina Janciulyte

Labai skanus maistas, nuoširdus bendravimas ir aptarnavimas. O jau brusketų skanumas!!! …

 • Indrė Germanaviciene

Galbut skaniausias tiramisu!
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Laurynas Drevininkas

Makaronų kainos kaip restorane, maistas kaip valgykloje. Desertai brangoki, bet skanūs.

 • Rasa Gud

Puikus ramiam vakaro praleidimui. Maistas nuostabus, aptarnavimas super. Nice! Super!

 • Mantas Krivickas

Krevetės čiki, vynas čiki, kava čiki, servisas kaip ir irgi čiki, kaina irgi čiki :))

 • Eglė F

Skanus maistas, jauki aplinka Rekomenduoju tuno tartar …

 • Robertas Urbonavičius

Jauki aplinka alsuojanti itališkais aromatais. Geras maistas

 • modestas kiudulas

Risoto tragedija, labai blogai.

 • Vytenis Suslavicius

Labai skanios ryžių spurgytės

 • Brigita Macenskiene

Jauku. Nebrangu. Skanu

Similar places

Grill London

2282 reviews

K. Baršausko g. 66A, 51436 Kaunas, Lithuania

Amber Grill

1915 reviews

Tvirtovės al. 37, 50154 Kaunas, Lithuania

Grill London

1909 reviews

Laisvės al. 72, 44249 Kaunas, Lietuva

Baking Mad Hidden Lab

1781 reviews

A. Mickevičiaus g. 30, 44311 Kaunas, Lithuania

KUHNE

1344 reviews

Žemaičių g. 29, 44174 Kaunas, Lithuania

MIESTO SODAS, Restoranas

1342 reviews

Laisvės al. 93, 44297 Kaunas, Lietuva

DIA

1314 reviews

Maironio g. 9, 44298 Kaunas, Lietuva

Piatto pizza & grill

1305 reviews

Neries krant. 18, 48402 Kaunas, Lietuva

Nuogas

1166 reviews

Laisvės al. 21, 44311 Kaunas, Lietuva

„Monte Pacis“

1091 reviews

Tito Masiulio gatvė 31, T. Masiulio g. 31, 52436 Kaunas, Lithuania