Sushi Warsztat

282 reviews

Krakowskie Przedmieście 11, 20-002 Lublin, Poland

+48885995002

About

Sushi Warsztat is a Sushi restaurant located at Krakowskie Przedmieście 11, 20-002 Lublin, Poland. It has received 282 reviews with an average rating of 3.3 stars.

Photos

Hours

Monday1-11PM
Tuesday1-11PM
Wednesday1-11PM
Thursday1-11PM
Friday1-11PM
Saturday1-11PM
Sunday1-11PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Sushi Warsztat: Krakowskie Przedmieście 11, 20-002 Lublin, Poland

 • Sushi Warsztat has 3.3 stars from 282 reviews

 • Sushi restaurant

 • "Byłem tam osobiście spróbować kolejnego lokalu z sushi"

  "Zamówiłem zestaw promo 1 oraz California krewetki w tempurze"

  "Dość przykra przygoda z zamówieniem z Warsztatów Sushi przez pyszne"

  "Powiem tak"

  "Dwa dni temu miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja, zamówiłam jedzenie z uber eats za 93zl"

Reviews

 • Marcin Szuba

Byłem tam osobiście spróbować kolejnego lokalu z sushi. Co do wystroju miejsca to jest miło i prosto ale jest tylko jedna sala i ciasnota. Jeżeli komuś zależy na atmosferze to kompletnie nie polecam, chyba że na dworze w ładną pogodę. Jednak nie polecam zachodzić do toalety, papier toaletowy typowy szary jakby im kasy było szkoda. Nawet papier do rąk był wyższej jakości i jakbym musiał skorzystać z powodu "dwójeczki" to bym się wahał. Co do jakości jedzenia to coż... Lepsze to niż gotowiec z biedronki. Gorsze niż sushi na wynos w stylu "take and go" czyli gotowych zestawów trzymanych w niskiej temperaturze w lodówce wystawowej. Sam łosoś wyglądał na przemrożonego. Nori grube, twarde i żylaste co zabijało smak kawałków. Wasabi nierówno rozłożone w rolce, zwykle powinno być lekko rozsmarowane, u mnie calosc była w jednym kawałku z całej rolki. Tatar z łososia ani nie posiekany ani nie wymieszany, wszystkie przyprawy jak wasabi, trafiły w jeden kawałek a reszta prawie bez smaku. Sos sojowy gorszej jakości. Imbir suchy, wyciśnięty do ostatniej kropelki niczym dłużnik przez komornika. Ogólnie składniki jakby szef był skąpy i chciał przyoszczędzić. Jedyne co było przyzwoitej jakości to pałeczki, oczywiście jak na jednorazówki. Gdyby nie to że w promieniu 10 minut spaceru znam 4 dużo lepsze miejsca pewnie bym się aż tak nie czepiał ale sushi w centrum, na deptaku czyli miejscu reprezentatywnym tego miasta powinno być na dużo wyższym poziomie. Co do obsługi to wyglądali i zachowywali się jakby pracowali pierwszy raz i pierwszy raz też byli w takim miejscu. Pani podchodziła 3 razy by sprawdzić czy coś nam jeszcze trzeba. Zdecydowanie za często. Nie polecam nikomu ani zachodzić ani zamawiać. Nie warto tyle wydawać dla takiej jakości.

 • GelentharTheTroll

Zamówiłem zestaw promo 1 oraz California krewetki w tempurze. W rezultacie dostałem zupełnie inny zestaw bez krewetek czyli coś czego nie chciałem, a zależało mi na krewetkach i tamtym zestawie. Na paragonie się nawet nie zgadzało zamówienie (sushi zestaw B za 110zl, powinny być dwie pozycje i inna cena). Po zgłoszeniu przez telefon Pani powiedziała, ze już teraz nie ma możliwości na wymianę gdyż lokal jest zamkniety, a ten błędny zestaw możemy skonsumować (dopóki nie zostaliśmy poinformowani, że otrzymamy nowy zestaw to czekaliśmy z jedzeniem, aby nam wymienili), a ten poprawny przywiozą jutro (pan na drugi dzień zażądał, aby oddać ten zestaw z dnia poprzedniego, co uważam za niesprawiedliwe, bo zamawialiśmy tego konkretnego dnia i tego chcieliśmy zjeść). Rozmawiając z tym panem powiedział że niemożliwe, że doszło do pomyłki i że jest to wina przewoźnika? Nas jako klientów nie interesuje czy do pomyłki doszło z winy restauracji czy przewoźnika którym jest uberEats, my chcemy uzyskać w zamówieniu to co zamówiliśmy. Załączam zdjecia, które potwierdzają błędne zamówienie. Dla mnie jest to niepoważne to nie jest kebab za 10zl wolałabym im zwrócić ten zestaw co otrzymaliśmy i dostać ten CO ZAMAWIALIŚMY, bo ten był również zrobiony na odpierdol chyba komuś się spieszyło, wszystko się rozwalało ten sympatyczny Pan powiedział, ze pracuje 30 lat w zawodzie, może warto po takim czasie się doszkolić… bo biedra robi lepsze.

 • Małgorzata Kornijów

Dość przykra przygoda z zamówieniem z Warsztatów Sushi przez pyszne.pl. Zestaw za 113 zł przyjechał bez sosu sojowego i pałeczek. Jestem po podróży, w lodówce pustki, więc dzwonię do Warsztatów, że trochę to nie halo. Obsługa tłumaczy mi, że do zamówienia powinnam dodać notatkę z prośbą o sos sojowy. Na pytanie czy sushi jest w tej restauracji podawane domyślnie bez sosu sojowego pani odpowiada, że to zależy, ale nie bardzo jest w stanie powiedzieć od czego. Dyskutujemy na ten temat kilka minut. Trzeba się trochę zdenerwować, żeby zaoferowała, że porozmawia o tym z szefem. Otrzymuję obietnicę oddzwonienia w tej sprawie. Po 15 minutach patrzenia na zamówione jedzenie (pachnie ładnie) dzwonię i pytam. Jest gotowe rozwiązanie problemu - przy kolejnym zamówieniu powinnam załączyć notatkę z prośbą o sos sojowy. Opadają mi witki. Pytam co mam zrobić, żeby sushi, które stoi przede mną od co najmniej 20 minut, móc zjeść z sosem sojowym. Pada propozycja, że ewentualnie mogą wysłać kierowcę z sosem. Poproszę. Kierowca po 40 minutach dowozi dwie buteleczki po 10 ml sosu sojowego (zestaw ma 46 kawałków, dla 3 osób) i 2 zestawy pałeczek. Z trzech pudełek zestawu z sosem zjadamy jedno. Reszta ląduje w lodówce z nadzieją, że będzie jeszcze dobre jutro po porannych zakupach z sosem ze sklepu. Trochę głodni, trochę źli, trochę biedniejsi idziemy spać. Pozdrawiam.

 • Kamil Jezyna

Powiem tak... 4 gwiazdki tylko dlatego że świeży, niedawno otwarty lokal. - sushi na 4 - przez telefon zamówiony stolik dzień wcześniej (rezerwacja ok, stolik czekał na przygotowany na godz. 20), następnego dnia rano (w dniu przybycia) zamówiony zostal zestaw nuner 5 ze strony www na godzinę 20 (jest taka możliwość, aczkolwiek gdybym prowadził tego typu restauracje bez wpłaty zaliczki nie pozwoliłbym na to - jest spore prawdopodobieństwo że osoby które zrezerwowaly stolik i zamówią konkretne danie nie zjawią się).... czekamy, czekamy....... sushi pojawia sie z okolo 30-minutwym opóźnieniem. Pani kelnerka przynosi zestaw numer 5 aleeeeeee...... Z KARTY KTORA JEST NA MIEJSCU, ktora jest zupelnie inna niz na www (dodam że na pyszne.pl obowiązuje jeszcze inne menu) - TOTALNIE BEZ SENSU!!! Więc mówimy jaka sprawa obsłudze.. Pani zabrała zestaw którego nie zamawialismy.... Czekamy, czekamy.... No i bliżej godziny 21 pojawia się nasz zestaw - poza tym alkohole ok - czas oczekiwania krótki - obsługa - Pani Kelnerki przesympatyczne na 5+ Jak widać powyżej całokształt na naciąganą 4. ... aaaaa dostaliśmy 2 kupony rabatowe po 15 zł każdy na pyszne.pl. Trochę się boję zamawiać, bo co będzie jak pomylą menu, dostawca juz odjedzie a ja dostanę zupełnie co innnego??? Milego dnia! Za jakiś czas zawitam na kontrol ;) Jak Magda Gessler :D Pozdrawiam

 • Julia Drozdowska

Dwa dni temu miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja, zamówiłam jedzenie z uber eats za 93zl. Zamówiłam zestaw oraz dwie dodatkowe rolki, chciałabym podkreślić ze dwie rolki miały być vege. Sushi było zupełnie inne, został do nas dostarczony zupełnie inny zestaw + opalane nigiri (podejrzewam że było dodane aby cena się zgadzała z tą którą zapłaciłam), ani jedna rolka nie była wegetariańska. Jedzenie było w dodatku przemoczone, ale to już chyba najmniejszy problem... Zamówienie przyszło o godzinie 23:00 wiec już niestety nie miałam możliwości zadzwonienia ze złożeniem zażalenia, aczkolwiek pisałam w tej sprawie do Państwa na mess oraz na dwa rożne maile i odpowiedzi nigdzie nie dostałam. Wątpię, że zamówienia zostały pomylone ponieważ na paragonie w zamówieniu było to co CHCIAŁAM otrzymać, oraz cena którą zapłaciłam a zestawem który dostałam była bardzo przybliżona. Uważam, że zaistniała sytuacja jest nie na miejscu oraz liczę na jakąkolwiek odpowiedz z Państwa strony.

 • Natalia Paczkowska

Zamówienie zostało złożone przez aplikację, z dostawą do domu z lokalu "Sushi Sake", który okazał się być Sushi Warsztatem. O godz. 19:00 zostało zabrane przez dostawcę, a szacowany czas dostawy wynosił ok. 30 min. Po godzinie oczekiwania podjęłam próbę kontaktu z restauracją. Numer podany na stronie oraz na google nie działa, dopiero numer telefonu z Facebooka połączył mnie z Sushi Warsztatem, gdzie dowiedziałam się, że czas oczekiwania wyniesie kolejne pół godziny. Całkowity czas oczekiwania wyniósł ponad 3 godziny! Gdzie ponad 2 godziny to sam transport. Sushi mocno przeciętne, w miarę ok w stosunku do ceny, ale płacąc prawie 10 zł za dowóz oczekuję przynajmniej dostawy na czas. To było pierwsze i ostatnie zamówienie z tego miejsca.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
20–40 zł

 • Marlena H

Nie polecam. Zamówiłam z dostawa z opcja „zostaw zamówienie pod drzwiami”. Czekałam długo na dostawę. Zadzwoniłam do lokalu i okazało się ze zamówienie jest już dostarczone. Kurier dostarczył zamówienie pod pomylony adres, a do mnie zadzwoniła 10-letnia sąsiadka z bloku obok (na paragonie widniał mój adres oraz nr telefonu) mówiąc ze pod jej drzwiami jest moje zamówienie. Restauracja została poinformowana o sytuacji, osoba odbierająca telefon miała pretensjonalne podejście, mówiąc ze to ja zaznaczyłam opcje „zostaw pod drzwiami” Tak,ale pod swoimi:) Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam ze strony restauracji. Sushi było średnie.
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Monika

Zamówienie złożone przez aplikację Glovo po ok 1,5h oczekiwania nie dotarło. Po kontakcie z restauracją okazało się, że Sushi Warsztat podobno nigdy nie dostał owego zamówienia i nie współpracuje z Glovo (które przedstawia zupełnie inną wersję i posiada wszystkie aktualne dane odnośnie menu restauracji). Chwilę później, po ponownym zamówieniu i opłaceniu przez oficjalną stronę internetową Sushi Warsztat zamówienie zostało anulowane z informacją o zwrocie pieniędzy w ciągu 3(!) dni. Klient głodny i niezadowolony. Sytuacja co najmniej dziwna i zniechęcająca do ponownego zamówienia.
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
40–60 zł

 • Alicja

Dostaję herbatę nie wiem czemu dostaje cukier obredowany habiby, sztućce z zaciekami, jak dostaliśmy pałeczki to chusteczka w której były była napewno już komuś podawana. Sushi takie dosyć amatorskie ale napewno nie niedobre.Ogólnie to sporo małych szczegółów które tworzą taką średnią ocenę. Nie wiem czy zawitam tam ponownie, ale jak ktoś chce się wybrać to polecę herbatę bo całkiem dobra.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 3
Obsługa: 4
Klimat: 3

 • Karina Łukasik

Zamówienie po 3,5 godziny nie dotarło. Po 4 próbach kontaktu z restauracja zadzwonił arogancki kurier który próbował nam wmówić, że próbował dzwonić ale nikt nie odbierał, co jest oczywiście nie prawdą. Po kolejnych 20 minutach po deklaracji kuriera, iż zamówienie przyjedzie kurier mówi , ze ma jeszcze inne zamówienia i podczas rozmowy się rozłącza. Do tej pory zamówienia nie otrzymałam 4 godziny oczekiwania o których nikt wcześniej nie uprzedził. Szkoda, że wcześniej nie zapoznałam się z opiniami z Google.

 • Dominika Nosowska

Sushi smaczne i świeże, ale nie każdemu mogą odpowiadać sosy na każdej rolce i niektóre składniki (kurczak w panierce?). Wystrój lokalu i odtwarzana muzyka zdecydowanie na minus - kojarzy się z barem z zapiekankami albo kebabem, a nie sushi. Kolejny minus to naliczenie 5 zł za opakowanie i pałeczki na wynos przy odbiorze własnym - w innych lokalach niewiele więcej płaci się za dowóz. Miejsce ma potencjał, ale przy tak mocnej i sprawdzonej konkurencji potrzeba zdecydowanie więcej żeby się utrzymać.

 • I II

Dokładnie jak w nazwie:) warszaty = ciągle uczą się. Miejsce raczej bez klimatu. Palety nijak pasują do japońskiego jedzenia. Sushi podawane na dość starej desce (lepiej wyglądałoby podane na tacy z łupka). Rolki nie rozpadają się. Dość dobry zestaw z łososiem. Dużo osób pracujących tam lub ich znajomych. W sumie nie wiadomo kto pracuje i kogo prosić o rachunek. Kuchnia- czyli sushi-masterzy ciągle wchodzą/wychodza chyba na fajeczkę. Jednak następnym razem pójdę na ul.Jasną do PAŁECZKAMI.

 • Слава Царук

Nie polecam! Sushi zamówione ponad dwie godziny przed zamknięciem lokalu poprzez aplikacje. Po godzinie czekanie zadzwoniłem i Pani z administracji powiedziała ze za 15 min będzie zamowienie .Po czym brak odzewu, nikt nie odbiera telefonu, żadnej informacji zwrotnej na temat tego czy bedzie dostarczone czy nie. Ogólnie jestem zdenerwowany bo chciałem coś zjeść, tak bym zamówił co innego. ODRADZAM !!!
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
20–40 zł

 • mochi mochi

Panie/kelnerki ktore tam pracuja nie nadaja sie do pracy z klientem, zero usmiechu, na pytania odpowiadaly zdawkowo, niechetnie. Poza mna i kolezanka byl jeszcze jeden zajety stolik wiec to nie tak ze bylo duzo ruchu czy cokolwiek… Rozumiem ze ktos moze miec gorszy dzien ale nigdy w zyciu nie spotkalam sie z takim olewczym podejsciem do klienta. Samo sushi takie o - rozlatuje sie ale zjadliwe
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
20–40 zł

 • M Gr

Oferta lunch tania, choć lepiej rolkę sobie domówić aby nie być głodnym. Miso w smaku ok, ale podane zwykłe łyżki, w lokalu spędziłam ok 90min (miła klimatyzacja wobec upałów 35C na zewnątrz), stolik nie został uprzątnięty. Jedzenie poprawne, ładnie podane na liściu. Oferują również shishę, która nie pasuje zupełnie do japońskiej kuchni, ale chyba tym ratują obroty restauracji. Zdjęcia z dwóch wizyt, dzień po dniu.
Usługa
Na miejscu
Cena za osobę
20–40 zł

 • Mat Wik

Cena zbyt wygórowana za taką porcje, która nawet szału smakiem nie robiła i rozlatywala się. Klimat na miejscu słaby. Hałas mimo że byliśmy sami + obsługa, która się wolała się śmiać, zapraszać kolegów i z nimi się bawić w lokalu lub przy wejściu Muzyka latynoska na full która raz grała 20s potem kilka minut nie i potem znów grała i tak w kółko Plus jest zdecydowanie taki że porcja bardzo ładnie podana i wizualnie dopieszczona
Usługa
Na miejscu

 • wojciech lasota

Nie polecam, w tej okolicy jest dużo bardzo dobrych lokali z sushi. Zdjęcia w menu nie aktualne, dostałam inny zestaw niż ten który zamówiłem, po zgłoszeniu obsłudze próbowano mnie przez chwile przekonać że wszystko jest okej. Nikt się nie poczuwa do odpowiedzialności żeby chociaż przeprosić. Dodatkowy duzy minus to ogródek w którym inni goście palą papierosy
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
40–60 zł

 • Shin zu

Ogólnie nie polecam. O ile obsługa w miarę miła tak Shisha do niczego. Nic nie czuć z niej ani smaku ani dymu. Kolejna sprawa to że podawali alkohol osobom nieletnim do tego stopnia że dziewczyna nie mogła chodzić i powstawała burda. Do tego stopnia ten nowy lokal szybko zszedł na psy że polecić jestem w stanie 20 różnych innych lokali.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
100–120 zł

 • Iwona Oniszczuk

Sushi się rozpadało i nie smakowało zbyt dobrze, ryż był słabej jakości. Zamówienie nie zostało podane prawidłowo- miało składać się z 2 rodzajów (podawałam nazwy, numerki) dostałam 2x ten sam zestaw, a moim celem było spróbowanie i ocenienie na podstawie róznych. Ceny jak za taką jakość bardzo wysokie. Zupa przesolona a po zwróceniu uwagi jedynie przytaknięcie że możliwe i brak jakiejkolwiek rekompensaty

 • Gabriel Polak

Poczatek samej wizyty bardzo pozytywny, ciekawy wystroj, bardzo uprzejma obsługa, muzyka lekko nie wpasowujaca sie do spokojnej rozmowy ze znajomymi ale bylo to wciaz do przelkniecia... W przeciwienstwie do 4 rolek w których znalezlismy czarny włos. Kelner zaproponowal nam rabat, który wynosił 5%! Cytujac ‘Szef tylko na taki mi pozwolil’. Troche smutne podejscie do klienta, raczej odradzam.

 • Klaudia 1312

Szkoda, że obsługa, szczególnie ta z kuchni jest tak niemiła. Sushi nie jest najgorsze, ale jeszcze dużo mi brakuje. Fajnie byłoby poinformować, że zmiana surowej ryby na grillowana, szczególnie kiedy dodajasz notatkę z prośbą o brak surowizny, bo i dziecko miało spróbować - jest dodatkowo płatna. Pierwsze sushi, które wymaga za to opłaty. No okej, tylko chociaż informujcie...

 • Krzysztof Guzowski

Beznadzieja, w menu zestaw składał się z 6 sztuk nigiri łosoś, 6 sztuk nigiri tuńczyk, 6 sztuk nigiri krewetka, 6 sztuk nigiri opalany łosoś i 6 sztuk Nigiri avokado. Dostarczono mi po 2 sztuki, twierdząc, że był błąd w menu... Jak próbowałem wyjaśnić, to stwierdzili, że powinienem się domyślić, bo cena była zbyt niska... Samo sushi też zresztą słabej jakości...

 • Dorota Michalska

Zaluje ze przed zamowieniem nie przeczytalam opinii. Zamowilam przez uber eats, czekalam 2 godziny na zamowienie, restauracja nie odbierala telefonow, kompletna ignorancja. Pierozki gyoza mialy byc z sosem sweet chilli przyjechaly bez. Napewno drugi raz juz nie zamowie.
Usługa
Dostawa
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 2
Obsługa: 2

 • Jan Tomczyk

Sushi jak najbardziej na plus, jedno z lepszych, ALE trzeba popracować nad całym otoczeniem dla jedzenia - klimat, wystrój, ogarnięcie personelu etc. Poza tym za bardzo natłoczone stoliki, od tego przy którym siedzieliśmy trudno wstać, bo nie ma miejsca żeby odsunąć krzesło. Podsumowując, jedzenie dobre ale trochę pracy i pomysłu trzeba włożyć w resztę.

 • Magdi Ghali

Sushi za każdym razem jest świeże i PYSZNE, nie szczędzą na składnikach, cena nie duża w porównaniu z innymi lokalami, uwielbiam do nich wracać 10/10❤ Polecam jak najbardziej
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5
Polecane dania
Zestaw nr 2

 • Bogdan Virvich

zamówiłem dzisiaj dostawę przez aplikację Glovo. po 2 godzinach czekania na dostawę i prób dodzwonić się do lokalu dostałm powiadomienie o tym, że zamówienie dostarczone, mimo że nie było. masakryczna obsługa i kontakt z klientem. czekam na zwrot pieniędzy i na pewno już nigdy więcej nie zamówię
Typ posiłku
Kolacja
Obsługa: 1

 • Daria Skichko

Dzisiaj zamówiliśmy zestaw na wynos, to co widzimy w domu niemało nas zaskoczyło, całe sushi jest zrujnowane i po prostu w fatalnym stanie, ma się wrażenie, że obsługa nie wie jak ugotować takie jedzenie. Już przemilczę, że zdjęcie w menu sushi wygląda zupełnie inaczej! Bardzo żałuję za wydane pieniądze i nie radzę tego miejsca.

 • Zosia kyt

Gdybym mogla dac ujemne gwizdki, to bym dała. Usiadlam na szybkie sushi przy stolikach na zewnątrz. Obsługa byla niemiła. Mialam wrażenie, że im przeszkadzam. Wnetrze lokalu sprawia brudne wrazenie. Sushi bylo okropne. Porównać mogę do tego z Biedronki. Aha kelnerka nie podała mi pałeczek. Generalnie wszystko na nie. Odradzam.

 • Marcin Demko

Czas oczekiwania na obsługę liczony w latach świetlnych, wystrój wnętrza totalnie oderwany od jakiegokolwiek związku z sushi do tego okropna muzyka. Liczyliśmy, że chociaż smak sushi wynagrodzi te niedogodności ale nie. Było po prostu niesmaczne, w smaku można to porównać do zestawów oferowanych w hipermarkecie. Nie polecam.

 • Сергей Томчук

Nie profesjonalna obsługa, chcieli oszukać na 28 zł, najpierw uznali że błąd po ich stronie i zwrócą pieniędzy a zwrócili polowe 14 zł bo zaczęliśmy jeść to zamówienie, absurd, nie polecam te sushi, uważajcie na to co oni liczą w paragonie!!!!
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
40–60 zł

 • Pamcia Harabel

Tak smacznego sushi nigdy wcześniej nie jadłam !!! Świeżutkie , chrupiące krewetki , łosoś pełen smaku .. magia w ustach , kupki smakowe szaleją…<3 Podane na imprezie domowej zwiększa status społeczny i uprzyjemnia wieczór w większym gronie
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
1–20 zł

 • Natalia Strzelec

Zamówienie zostało przyjęte bez problemu czekałam na zamówienie 40 minut natomiast po tym czasie moje zamówienie zostało odwołane przez teoretycznie za duża liczbę zamówieni serdecznie nie polecam za ten brak takiej informacji przy składaniu zamówienia świadczy to o braku szacunku do klienta
Usługa
Dostawa

 • Kamil Rościszewski

Świetne miejsce w samym centrum Lublina. Podchodziłem na początku trochę sceptycznie do wizji wyjścia do "warsztatu", ale to miejsce mnie zaskoczyło bardzo dobrym jedzeniem, naprawdę dobrymi cenami jak i bardzo miłą obsługą. Zdecydowanie polecam PS. Nie spodziewałem się, że sushi z kurczakiem będzie takie dobre

 • Ignisimperia

Przy próbie zamówienia (pierwsza taka sytuacja miała miejsce parę miesięcy temu) po zapłacie dostałam informację o odwołaniu mojego zamówienia (drugie takie zajście miało miejsce dzisiaj). Straciliście 6 klientów. Nie polecam.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
80–100 zł

 • Sonia Leleczkina

Bardzo mi przykro, ale z takim spotkałam się pierwszy raz. Nie dostałam do zestawu pałeczki i sos, chociaż zaznaczyłam że chce. A mimo wszystko czekała na mnie brzydka niespodzianka. Wiadomo że wszystko poszło do kosza. Mam nadzieję że przynajmniej nic mi nie będzie po zjednoczonych trzech sushi...

 • AluxWhy

Nie polecam! Sushi zamówione ponad dwie godziny przed zamknięciem lokalu poprzez aplikacje. Po czym brak odzewu, nikt nie odbiera telefonu, żadnej informacji zwrotnej na temat tego czy bedzie dostarczone czy nie. Ogólnie jestem zdenerwowany bo chciałem coś zjeść, tak bym zamówił co innego. Watafak

 • jan vloh

Czas oczekiwania.... 2.20h. Dla Lublina zbyt długo, ale że święto, to dobra. Ale 1 sojowy na 4 rolki , 1 serwetka, 2 zestawy pałeczek... a przy tym brak imbiru (chyba to podstawowe rzeczy). Oraz smak, jako typowe sushi z marketu. A cenowo 2x drożej Już nie pierwszy raz, więc nie polecam :(

 • 136cinek

20 minut oczekiwania zmieniło się na ponad godzinę. Po tej godzinie okazało się, że ktoś zapomniał przekazać zamówienia do kuchni. Obsługa kłamie prosto w oczy, że to z powodu dużej ilości zamówień choć osobiście słyszeliśmy rozmowę między pracownikami o problemie komunikacji z kuchnią. Dno.

 • Сніжана

Pracownicy byli niegrzeczni! Nie przynieśli czeku, oszukali pieniądze, przynieśli złe zamówienie i znaleźli włos na talerzu. Szef nawet nie przeprosił, po prostu kazał nam wyjść, nie ma czasu.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
Ponad 200 zł

 • Dariusz Andrzejewski

Pierwszy raz jadłem gumę do żucia o smaku sushi. Ryż tragedia kleił się do deski nawet. Rozgotowany i miałki. W smaku jak lepka maź, reszta tylko w futumakach coś czuć, bo łososia w stosunku donryżu ciut więcej. Generalnie nie polecam. Najgorsze jakie w życiu jadłem. …

 • Anhelina Kazakevich

Zamówiliśmy dostawę , przyszli sushi bez tempury chociaż było opłacone ,żadnych pałeczek nie dostaliśmy , sushi okropne nie polecam (
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Natalia Błaszczyk

Kolejny raz zamawiałam sushi przez glovo i kolejny raz zamówienia nie otrzymałam, kontakt z restauracją niemożliwy, dzwoniłam 20 razy w przeciągu 10 minut, może trzeba pomyśleć nad tym kogo zatrudniacie do lokalu, bo z tego co widzę ostatnio same negatywne opinie.

 • quiki :3

Jedzenie okropne. Smaku zero, rolki się rozwalają przy wzięciu w pałeczki. Używanie rak również nic nie daje. Czas oczekiwania półtorej godziny a tak naprawdę? Ponad 2 i pół! Za taka cenę to lepiej zamówić pizzę i będzie smaczniej i szybciej. Nie polecam w ogóle

 • Oli

zamówiłam przez stronę zwykły zestaw, po jakiejś godzinie, przyszło mi że czas realizacji został przekroczony i moje sushi zostało anulowane, choć status zamówienia był: wykonany
Usługa
Na wynos
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
40–60 zł

 • Kasia Kępka

Tanio ALE mocno srednio jakościowo, maleńkie rolki wiec nic dziwnego, że tanie. Smak nie powala, bez wyrazu. W futo łosoś philadelphia nawet nie poczułam serka bo chyba było go tyle co kot napłakał. Jedyny plus to dostawa, miala byc 1,5h była po 1h 10minut

 • Urszula Adamczuk

Zjedliśmy tam z dziećmi jedne z najlepszych do tej pory sushi. Do tego bardzo miła obsługa. Na pochwałę zasługuje fakt, że nasz mały piesek również został miło obsłużony - dostał miskę z wodą, o którą nawet nie zdążyliśmy poprosić. Bardzo polecam!!!

 • Genez

sushi jest na najwyższym poziomie , a co najważniejsze do sushi serwują prawdziwy sos sojowy, a nie rozcieńczony
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • seikatesu09 lu

Całkowita porażka, zamówienie było składane przez Glovo, oczywiście zamówienie złożone około 21, czas dowozu był przekładany około 5 razy, finalnie zamówienie zostało anulowane i to z mojej prośby bo pomimo że zamówienie nie opuściło… Więcej

 • Piotr M

Wieczne problemy z dostarczeniem zamówienia oraz kontaktem telefonicznym. Jedzenie samo w sobie całkiem dobre, ale co z tego kiedy nie dociera do zamawiającego…
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
60–80 zł

 • Deidara Uchiha

bardzo dobre sushi lubię to. ale jest mi smutno, że Shisha nie jest już dostępna
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Bogdan Romanowskiy

Owszem wszystko było dobre. Suszi spoko. Spoko cena. Pani Kelnerka też. Minus jedna gwiazdka za „herbatę”. Myślę , że Pani Kelnerka będzie wiedziała o co chodzi
Usługa
Na miejscu
Cena za osobę
60–80 zł

 • Madeline

To jest nasze ulubione miejsce sushi w Lublinie do tej pory. A jesteśmy z córką sushiżercami Bardzo smaczne, choć nieco przedłużał się czas oczekiwania. Ceny w porządku. Ja wbrew opiniom szczerze polecam…

 • Małgorzata Ramanava

Nie było sojowego sosu,zamawiałam w tempurze,przyszli bez tempury,zapomniali włożyć coca cole,nie polecam, sushi suche i brzydkie
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
60–80 zł

 • Anastasiya Dyachuk

Porażka, zamówienie nie zostało zrealizowane, telefonu w restauracji nikt nie odbiera po dwóch godzinach oczekiwania byłam zmuszona anulować zamówienie.
Usługa
Dostawa
Cena za osobę
80–100 zł

 • Michał Prończuk

Słabo. Sushi średnie, zamówienie dostarczone bez zupy co odnotowalem po 5 minutach od wyjścia kierowcy i od razu zadzwoniłem do lokalu. Na dowóz zupy czas oczekiwania około godziny - porażka i nie polecam.

 • Magdalena Soćko

Byliśmy trzy razy, więc czas na ocenę ;) jedzenie bardzo dobre, świeże. Ceny atrakcyjne a obsługa bardzo bardzo miła. Jedna z najlepszych jakie miałam szansę poznać w Lublinie. Polecam obiema rękami …

 • Karolina Doraczyńska

Najlepsze sushi jakie jedliśmy wszystko świeżutkie, pięknie wyglądające, smaczne. Kucharz jest the best Pani kelnerka również miła i otwarta. Bardzo polecamy to miejsce, smacznie i miło…

 • Piotr Ławicki

Shisha tragedia woda z kibla w środku pływają glony Na 4 osoby dają jedną rurkę czekaliśmy na piwo 20 minut a pani kelnerka sobie jurcyła szlużke NIE POLECAM!!!!
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Magdalena Rak

Zamówienie nigdy nie przyjechało a pieniądze zabrali przez Glovo. Nikt nie odbiera telefonów, zwykle oszustwo.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
40–60 zł

 • Dorota M

Dopiero się rozkręcają, ale dobrze się zapowiada. Wyróżniają się na pewno bardzo świeżymi produktami, to od razu czuć. Polecam sprawdzić, jedno z lepszych sushi w Lublinie póki co.

 • Gabriela

Zamówienie niekompletne, czas oczekiwania wyniósł ponad godzinę, imbir jak i ryby nie były świeży. Nie polecam tego miejsca
Usługa
Dostawa
Cena za osobę
100–120 zł

 • M

Zawsze smaczne i ładnie podane. Bardzo miłe osoby przyjmujące zamówienia i robiące sushi - zawsze potrafią doradzić. Krótki czas oczekiwania przy odbiorze osobistym. Polecam :)

 • Oliwia Goral

Jedno z lepszych sushi jakie jadłam w Lublinie. Obsługa bardzo miła, klimat w restauracji również bardzo dobry. Samo sushi było niesamowite i na pewno będę tam wracać !

 • Vito Royal

Za drogo nie dobre i nie polecam
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
100–120 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Adam A

Bardzo miła obsługa. Smacznie.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 4

 • Daria

Zamówiłam sushi , które nie dostałam. Pani z obsługi była bardzo nie miła. Nie polecam.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
140–160 zł

 • Anna B

Ponoć zamknięci są od 2 miesięcy a strona działa zamówienia przyjmują a ich nie dostarczja. Nie polecam!
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Оля Ставенко

Wczoraj zamówiłam z dostawą do domu,naprawdę polecam.Próbowałam sushi w Lublinie wprawie w każdym miejscu,tutaj jedni z najlepszych, jakość/cena odpowiada.

 • Gelo Michalski

Najgorsze możliwe sushi w Lbn. Nie przywożą jedzenia na czas, albo w ogóle nie przywożą, a o dodzwonieniu się do nich lepiej zapomnieć. Gorąco nie polecam.

 • Valeria Leschinska

czekaliśmy dostawe 2 godziny, kultury w kuriera zero, administrator restauracji nie odpowiada na telefon. Kucharzu ocena 5, bo było smaczne jedzenie.

 • Michał Woźniak

Strasznie słabe sushi. Dostałem coś co je przypomina tyko wyglądem. Smak nijaki. Natomiast Pani z obsługi bardzo miła i pomocna. Lokal bez komentarza

 • Veronika Gromova

1/10. Najgorsze suchi, po-pierwsze nie wyglądają apetycznie, rozpadają się jak tylko je dotkniesz. Ceny też wcale nie zachęcają. Nie wrócę tutaj

 • Karolina Waw

Bardzo smaczne sushi, przemiła obsługa, czysto, fajny klimat, swietna lokalizacja no i cena, 54zl za kolacje 28 kawałków dla dwoch osób-super!

 • Agata Szymanek

Sushi bardzo smaczne, wszystko super gdyby nie to że w kilku kawałkach dostałam półsurowego kurczaka a jeden kawałek miał włos w środku …

 • Alek

Ostatni raz zamówiłam tu jedzenie. Zmieniłam ocene z 5 na 1. Czas oczekiwania... ponad 2 godziny. Po zjedzeniu sushi ból brzucha i mdłości.

 • Natalia Adamiak

Strasznie słabe jedzenie lokal może ładnie wyglada ale sushi samo chyba nie świeże po zjedzeniu 2 godziny wymiotowania…

 • Adam Małysz

Restauracja sama w sobie moze byc plus za to ze przyjmuja pracownikow z chorobami umysłowymi
Jedzenie:
Więcej

 • Wiktoria

Bardzo smaczne, przyjemny wystrój, krótki czas oczekiwania, normalne ceny. Jedyny minus to niedojrzałe awokado …

 • Max Ozga

Dobra restauracja, pyszne sushi i shisha, najlepsza obsługa. Przyjdę na pewno jeszcze raz!
Typ posiłku
Obiad

 • Andrew Matanowski

Sushi dosc przeciętne/słabe, zapuszczone dzbanki na herbatę.
Jedzenie: 3
Obsługa: 4
Klimat: 3

 • Antek Sawicki

Bardzo smaczne i ładnie podane sushi!
Usługa
Dostawa
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Sylwia Nawrocka

Niestety nie porwał mnie smak tego sushi. Rolki rozlatują się a w smaku są bardzo mdłe. + za szybką dostawę

 • FX 4K

Najlepsz shisha I suszi w Lublinie Szisha przygotowywana w tradycyjny sposób przez prawdziwego jordanczyka.

 • Oliwia Rybak

Jedzenie nieświeże, imbir również, zestaw niekompletny, a dostawa również opóźniona
Usługa…
Więcej

 • Julia Kułaga

Zamówiliśmy sushi i nawet nie dotarło, a w aplikacji było pokazane, że dostarczyli. Porażka! Nie polecam!

 • Adam

Obsrane obrzyganie sushi w Lublinie. Po 2h czekania na zamówienie, zamówienia brak. Haiku sushi lepsze

 • Max Ozga

Sushi pyszne i szybko przygotowane, do tego shisha najlepsza w mieście. Polecam.
Usługa…
Więcej

 • Emilia Kucharzyk

Zamuwilam danie z dostawą czekałam 2 godziny i w końcu się nie doczekałam.
Usługa…
Więcej

 • Zakaria Majid

Zamówiłam od nich 42 sztuki sushi, czekałam 3 godziny na dostawę, ale w końcu jej nie dostałam.

 • Paulina

Dwa razy zamówione przez aplikację i dwa razy nie dostarło. Zamówienie zostało 'przegapione"

 • Kamila

Było dobre mila obsługa ceny w porządku wystrój ok sushi smaczne ozdobna rzerzucha też

 • Łukasz Sadowy

Bardzo niemiła i niekompetentna obsługa, szkoda że nie było okazji spróbować jedzenia

 • Jaca

Danie zamówione na glovo o 21, zero odzewu od 2h, nie polecam, strata czasu

 • Be a

Jadłam ogólnie lepsze, ale tu też złe nie było :) Ceny okej …

 • m4rcyh mail

Jest smacznie, natomiast klimat przecietny. Obsluga bardzo miła.

 • KAMILA KAMILA

bardzo dobre sushi ! polecam !
Jedzenie: 5…
Więcej

 • Tommy Thor

Najlepszy Aperol w mieście przygotowują Klaudia i Kinga

 • Лизавета Кричко

ryż i łosoś nie świeży, zrobili bele jak. NIE POLECAM!

 • Natalia Iżycka

Masakra czas oczekiwania na zamowienie ponad 2 godziny

 • Francis

sushi bardzo smaczne, szybka dostawa

Similar places

Panda Sushi Lublin

85 reviews

Tarasowa 4/U5, 20-819 Lublin, Poland

SUSHIPAK LBN

51 reviews

Głęboka 8A, 20-400 Lublin, Poland

OSAMA Sushi Lublin

40 reviews

Władysława Kunickiego 65, 20-422 Lublin, Poland