Stěhování Podrazil

74 reviews

Dobronická 1257, 148 00 Praha-Kunratice, Czechia

www.podrazil.cz

+420272703301

About

Stěhování Podrazil is a Mover located at Dobronická 1257, 148 00 Praha-Kunratice, Czechia. It has received 74 reviews with an average rating of 4.2 stars.

Photos

Hours

Monday8AM-5:30PM
Tuesday8AM-5:30PM
WednesdayClosed
ThursdayClosed
Friday8AM-5:30PM
Saturday8AM-5:30PM
Sunday8AM-5:30PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Stěhování Podrazil: Dobronická 1257, 148 00 Praha-Kunratice, Czechia

 • Stěhování Podrazil has 4.2 stars from 74 reviews

 • Mover

 • "Vyrazna nespokojenost se sluzbou Stehovani Podrazil"

  "Chtěla bych poděkovat a pochválit! Pan Vodecký je opravdu odborník, koukne a vidí"

  "Dobrý den"

  "Firmu Podrazil budu doporučovat naprosto všem a všude"

  "Dnes jsem využila společnost "Stěhováni Podrazil" na skartaci"

Reviews

 • Zuzana

Vyrazna nespokojenost se sluzbou Stehovani Podrazil. Domluva stehovani byla pomerne nejasna a netransparentni. Stehovaci v den stehovani dorazili o ctvrt hodiny pozdeji, bez omluvy, ale zato s komentari, jestli utikam od sveho pritele. Pri vykladani v destinaci omlatili stojan na keyboard, opet bez omluvy. Ruzne krabice bez ladu a skladu nacpali do jedne velke dohromady, aniz by zkoumali (krehky) obsah krabic. Faktura dorazila ca o mesic pozdeji, firme jsem sdelila svoji nespokojenost. Pani, se kterou jsem komunikovala, nejevila sebemensi znamky zajmu, komunikaci prodluzovala; kdyz jsem to s ni chtela vyresit po telefonu, nevzala to a ani nezavolala zpatky; finalne jsem fakturu tedy zaplatila a pani se uz neobtezovala ani finalne podekovat ci celou situaci nejak slusne uzavrit. Pristi stehovani rozhodne probehne s jinou spolecnosti.

 • Kateřina Jiravová

Chtěla bych poděkovat a pochválit! Pan Vodecký je opravdu odborník, koukne a vidí. :-) Díky jeho prohlídce bytu, který jsme chtěli stěhovat, jsme měli přesnou představu, jak vše bude probíhat a co je potřeba, zatímco sami jsme měli značně zkreslený a špatný úsudek. Dal nám navíc i několik praktických rad a typů ohledně balení věcí a také nám poskytl potřebný balící materiál. Všeho bylo díky němu přesně tolik, kolik jsme potřebovali. Samotná stěhovací "parta" byli velmi pohodoví pánové. Klobouk dolů, stěhování není rozhodně jen o fyzické síle, ale praktičnosti a přemýšlení a pánové byli opravdu zkušení a šikovní. Během stěhování nic nepoškodili ani nerozbili. Jsme s jejich službami velmi spokojení a děkujeme za bezproblémové odstěhování!

 • Milan Baťa

Dobrý den. Perfektní servis .Od prvního setkání. V první fázi si domluvíte konzultaci u pana Vodeckého - s neuvěřitelnou pohodou Vám vše vysvětlí, vybere nejlepší variantu a nabídne termíny, které je možné dokonce měnit dle dané situace. Stačí vše zabalit do tašek a krabic. V den stěhování přijede skupina usměvavých pánů, pro které je vše naprosto samozřejmé a jednoduché . Tým pod vedením pana Vasy je přímo excelentní. Tašky ,krabice, nábytek ,naloží, převeze.Vybírá nejlepší umístění nábytku, připevní, přišroubují potřebné věci. Samozřejmě Vám ve spěchu zůstanou před stěhováním nezabalené věci. Pánové dobalí dodatečně do krabic- vše s úsměvem ,lehkostí. Prostě koncert. Super, super, super. Moc děkuji.

 • Jana Snajdrova

Firmu Podrazil budu doporučovat naprosto všem a všude. Kontaktovala jsem je nejprve s žádostí o pomoc s uskladněním a vyložením materiálu a následně se stěhováním kanceláří a montáží nábytku, celkem 3 dny práce. Pokaždé mi ve všem vyšli vstříc a nic nebyl problém, i když se z mé strany jednalo o velmi last minute objednávku a už jsem byla zoufalá, že nikoho neseženu. Přišli se podívat, vše připravili, naplánovali, zařídili. Samotné práce probíhali ve veselé, pohodové atmosféře, vše šlo od ruky, nic nebyl problém. Musím říct, že mi opravdu spadl kámen ze srdce a jsem panu Vodeckému a celému týmu neskonale vděčná za jejich vstřícnost a profesionalitu.

 • Anna Hladikova

Dnes jsem využila společnost "Stěhováni Podrazil" na skartaci. Pánové dorazili ještě o 30min dříve, byli neuvěřitelně šikovní, rychlí. Absolutní profíci. Nic nebyl problém, což bylo skvělé, poté co mě vyšplouchl pan Tomáš ARNOŠT z Odvoz Papíru.cz, se kterým jsem si domlouvala termín 11.4. a dnes ráno mi v 8.52hod. napsal, že nedorazí, no nebudu to vůbec komentovat, jeho přístup, absolutní amatérismus a 0 sebereflexe! Takže odteď, pokud skartace, tak pouze "stěhování Podrazil!". Za mě a naší firmu, absolutní spokojenost. Kdyby byla možnost dát 10 * , mají všech 10. Ještě jednou obr díky za záchranu.

 • Eliška Thienelová

Vynikající spolupráce a profesionální služby. Pánové přijeli na stěhování včas, měli připravené krabice, přepravky, fólie a pomohli se vším, co bylo potřeba, navíc stále v pozitivní náladě. Veškerá komunikace probíhala rychle a efektivně. Ještě jednou děkuji.

 • Petr Procházka

Jednou v neděli přišel jeden chlápek s uniformou a vestou Stěhování Podrazil na hřiště u nás ve vsi. Byl tam s rodinou asi 3 minuty, sbalil veřejnou trojkolku pro místní děti a zmizel. Tříkolka se už tři týdny postrádá. Je to ale zajímavá banda!

 • Radomír Pivoda

Perfektní servis - od první konzultace až po samotné stěhování. Zcela profesionální, neskutečně rychlé. Stačí věci před stěhováním zabalit do krabic a potom se už o nic nestarat. A s pány stěhováky byla i legrace. Mohu jen doporučit!

 • Vera Danielova

Využívám firmu pro firemní účely už několik let. Jsem vždy spokojená, jsou to profíci. Dělají navíc rychle, dělají i montáže, vždy je za nimi pořádek

 • Ivo Kolář

Profíci, super zkušenost. Doporučuju!

Similar places

MOVING Praha, spol. s r. o.

581 reviews

U Pekařky 484, 180 00 Praha 8-Libeň, Czechia

Stěhování Praha HERRMANN / Vyklízení Praha HERRMANN Internacional & local moving Prague

214 reviews

Malešická 2823/20a, 130 00 Praha 3-Žižkov, Czechia

Stěhování ROTTER - Levné stěhování Praha

181 reviews

Velehradská 28, 130 00 Vinohrady, Czechia

Stěhování ADIS

169 reviews

V Osikách 521, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Czechia

Stěhování MRAVENEC

98 reviews

Třebohostická 564, 100 00 Strašnice, Czechia

Stěhování Imrwere

67 reviews

Svatoslavova 393, 140 00 Praha 4-Nusle, Czechia

StěhujiLevně.cz - Stěhování Praha

62 reviews

J. Želivského 2867, 130 00 Praha 3-Žižkov, Czechia

Stěhování Vektos

56 reviews

9, Mansfeldova 789, Černý Most, 198 00 Praha 14, Czechia

Gabriel Miroslav

45 reviews

29, Bělehradská 1604, 120 00 Praha 2, Czechia