Radost FX

1735 reviews

Bělehradská 234/120, 120 00 Vinohrady, Czechia

www.radostfx.cz

+420778407374

About

Radost FX is a Night club located at Bělehradská 234/120, 120 00 Vinohrady, Czechia. It has received 1735 reviews with an average rating of 4.1 stars.

Photos

Hours

Monday6PM-5AM
Tuesday6PM-5AM
WednesdayClosed
ThursdayClosed
Friday6PM-2AM
Saturday6PM-2AM
Sunday6PM-2AM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Radost FX: Bělehradská 234/120, 120 00 Vinohrady, Czechia

 • Radost FX has 4.1 stars from 1735 reviews

 • Night club

 • "Radost FX"

  "Arogantní chování nejspíše pana provozního bych nepochválil"

  "Edit: Po více než 2,5 měsících mi proplatili většinu částky, ale stále mi dluží 968 kč"

  "Na první pohled mi přišlo prostředí špinavé a nevkusně zařízené"

  "Restauraci jsem nenavštívila"

Reviews

 • Petr Talasek

Radost FX.. Není co bývalo? Nahoře v baru sem si dal předražené pivko a pak jsme se šel podívat s přáteli dolů do klubu. Bylo tam celkem prázdno, hudba ok dva černoši na parketu tancují sami se sebou.. později se to rozjelo a z ničeho nic ke mě přijde brutálně vysmazenej security a ptá se jestli mám pásku.. samozřejmě že jsem neměl protože když jsem přišel tak se žádný neprodavali. Odpovím mu: nemám... Tak to musíte všeci pryč, okamžitě pryč.. Ne že by mi nabídl ať si pásku koupím a zeptal proč.. Ne, potí se, kuli na mě očima a vyžaduje ať hned, hned odejdu. Když jsem mu bohužel se smíchem protože to byla skutecne směšná scéna řekl že nevím kdo je a co chce začal požadovat zaplacení vstupného. Já sem samozřejmě dávno pochopil že se mezitím asi otevřelo na party ale koukam na vyjetyho typka a to už jsem byl přesvědčen že tohle místo je naprostá zumpa.. Já jsem ročník 85 a o Radosti FX jsem slychaval často. Už tam nepůjdu a nedoporučuji. Jsou lepší kluby. U východu byl stánek s lupenama byl to jejich zaměstnanec. Ostuda, zklamání... 20 let sem se tam těšil :-)

 • Martin Novák

Arogantní chování nejspíše pana provozního bych nepochválil.Obsluha,vyhazovači byli naprosto ok.Po té co jsme přišli, vybrali si stůl dali pár drinků jsme byli nuceni box opustit prý kvůli tomu,že je tam rezervace .Žádná rezervace tam nebyla(lístek,kartička apod.) Jednalo se nejspíše o známé pana provozního tak bych mu tímto chtěl sdělit, že bych 100% nechal na baru více než cela jeho parta.Nabizel nám místa někde vzadu ,které jsem pochopitelně odmítl s tím,že odcházíme.Naprostá ignorace zákazníků a hraní si na bůh ví co.Pana provozního ihned vyhodit.Kazí jméno dobrého klubu.Tento klub nebudu doporučovat.Smutné je,že jeho kolegové mi dali za pravdu,že je to neprofesionální a neměl by to dělat a soudě podle reakcí se nejedná o ojedinělé chování. Nedoporučuji ,vyhledejte jiný klub kde si zákazníka budou vážit.Díky a sbohem.P.S když už si hraje na šéfa tak by mu někdo měl vysvetlilt ,že košile se nosí v obleku zastrčená

 • Filip Bednárik

Edit: Po více než 2,5 měsících mi proplatili většinu částky, ale stále mi dluží 968 kč. Nicméně tím již nebudu ztrácet čas. Mimochodem, očekával jsem, že by mi v rámci omluvy dali nějaký voucher, ale to bych chtěl asi moc. Příště si návštěvu rozmyslím. ZTRATILI MI BUNDU ZE ŠATNY. 5.1. 2019 jsem zde slavil narozeniny mé kamarádky - vše bylo v pořádku, ale pouze do chvíle, kdy jsem si chtěl vyzvednout bundu a odejít. Obsluha mi po krátkém hledání sdělila, že jí nemůže najít a jestli si nemohu přijít druhý den! Po cca 10 minutách jsem mluvil s manažerem klubu, který mi slíbil proplacení, dal mi emailový a telefoní kontakt, ale už je to měsíc a věc stále není vyřešena. Nekomunikuje se mnou od 20.1. (I když jsme si pár mailů vyměnili). Pokud tedy chcete mít radost, doporučuji vám jiný podnik, kde se v případě neschopnosti šatnářky dokážou zachovat adekvátně a bez prodlení! Recenzi v případě vyřešení změním.

 • Klára Sochová

Na první pohled mi přišlo prostředí špinavé a nevkusně zařízené. Pak jsem ale pochopila, že to tak má být. Určitě bych ale zapracovala na čistotě čalounění a na židlích, které jsou dost malé a jejich výška neodpovídá výšce stolu. Co se týče obsluhy, tak to je průměr. Chovat se umí, ale profesionalitu nebo nějaký zvláštní přístup nečekejte. Teď už k samotnému jídlu. Káva ušla - žádný zázrak. Míchaná vajíčka i tortilla byly vynikající, chuťově na jedničku a i velikost porce byla slušná. Nakonec se stal z brunche oběd :-) Bohužel místní ceny jsou absolutně neadekvátní. Myslím, že by měly být cca o třetinu nižší, aby odpovídaly kvalitě surovin a velikosti porcí. Celkově mám z podniku rozpačité dojmy a proto dávám hodnocení 3,5. Pravděpodobně už se sem znovu nevydám, alespoň na brunch ne.

 • Alžbeta Lončeková

Restauraci jsem nenavštívila. Klub by chtěl projít rekonstrukcí. Rozbité, ošuntělé židle i bar. Velká chyba - neosvetlene schody k parketu ( v té tmě a preplnenosti baru neslapnout mimo je velke umeni ). Obsluha příjemná ( jak která ),ceny na lokalitu taktéž příjemné. Žánrově to není má šálka kávy ..písně se tam hodně opakuji během toho večera. Točila tam klip Rihanna, promítá se to tam celý večer. Z V.I.P. salónku jde cítit tráva.. na bar se pouští pára ( jako na parketu) což je krapet nedomyšlené ( člověk se lekne a ani si nevidí do pití pak ). Občas tam přijde Ektor se svou partou ..je sympaťák milej vyhlazovači by chtěli přeškolit nebo vyměnit ..

 • Veronika Ticha

Obsluha fajn, příjemný interiér... Ale to jídlo... byla jsem zklamaná. Dala jsem si "Salad in the City", který byl v jídelním lístku velebený jako "lepší než sex." Člověk by očekával, že když zaplatí necelé dvě stovky za salát, že se z toho aspoň trochu nají. Byl chutný, ale cena byla nepřiměřená a dresing byl přeslazený. Sestával pouze z listů salátu, kousků další zeleniny, přesně 5 malých kousků batátů, zálivky, koriandru a asi tak hrsti smažených rýžových nudlí (křupavé, asi fritované). Za podobnou cenu jsem si raději měla dát burgera, kterého bych se i najedla. Přítel měl jen o 10,- dražší burger a jídla měl na talíři výrazně víc.

 • Jonathan Tamán

dříve jsem napsal skvělou recenzi... ted budu apelovat jinak klub se o hodně zhoršil, co tam hlídají ti ukrajinští dementi, kteří jsou na hosty agresivní a chtějí si jen bouchnout.... nemají absolutně žadný profesionální jednání ani charakter.. no vůbec absolutně nic... chybí jim hlavně disciplína.. známej se je zeptal, do kolika mají dnes otevřeno, a na vstupu na něj spustili, jestli má problém.... jestli chcete podržet ten klub, tak tuhle zas**** pakáž hoďtě do koše.... nebo se najde někdo, kdo je tam pomete.... tímhle Radost i Nebe u mě nadobro skončilo...

 • vikTvor Viktátor

Úchylná neonacistická ochranka mě nepustí na záchod, pokud se od ní nenechám osahat a prošacovat. Samozřejmě že nenechám, a tak na malou musím jít jinam. (Nezákonné chování, zastrašování násilím...) Management na stížnost reaguje: Prověříme to... Už je to sice pár let, ale dodnes se neozval nikdo z nich -- ani ta slibotechna. Přestože to určitě poctivě a pečlivě prověřila Prostě už tam nikdy nevlezu a totéž doporučuji každému, komu nevoní, že rádoby alternativní scéna spolupracuje s velmi pochybnými existencem :-Q

 • Jan Jelínek

Poslední dobou už ani nechodím jinam! Pěkný a přijemný klub za přijatelný ceny se skvělou muzikou (hip-hop, RnB, apod.) nejlepší na čtvrteční párty, ale i klasické víkendy tam jedou! Drinky opravdu nešíděj, takže i zapaříte. Hojně navštěvované cizinci, takže ideální na mezinárodní seznamování. Občas otevírají klub až později, takže se vám může stát, že vejdete ve 23 hodin do téměř prázdného klubu, na to pozor. Drobné mínus vidím za pravidelné vstupné pro chlapy a uzavřené lounge pro skupiny s větší útratou.

 • Katka Resova

Skvěle jsme oslavily narozeniny kamarádky, bar byl nedoplneny barman neměl přehled. Nápojový lístek prý nesouhlasí nestihli ho ještě opravit. Profesionální. Napadla nás agresivní fetacka které se nelíbilo že jsme se na ní podivaly. Opravdu nezapomenutelný zážitek. Aneb když děláte akce v centru města se vstupnym zdarma aby tam vlezla kdejaka verbez která pak obtěžuje hosty. Po tyhle zkušenosti už se nevrátíme. ed: provozni zde pise ohledne kompenzaci ale po zaslani emailu se uz neozval. Dalsi minus :-(

 • Lukas Obst

Ja sem lístek od slecen dostával vzdy, nahoře na baru i dole a dokonce mi byl i nabídnuty lístek z terminálu. Urcite se ale stane situace, ze obsluha zapomene, ale na vyžádání by ho urcite s omluvou dodala. Ale to je asi uz na zákazníkovi, jak k nim přistupuje. Za me drinky super, obsluha i panska byla skvela a slečny bez problému a jeste mile. Uz jsem tam byl nekolikrat po novém otevřeni a rad se vracim. Barmani i barmanky jsou v Radosti
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Hedvika Pajerová

Tuhle restauraci miluju, hlavně proto, že vážně skvěle vaří. A také mají skvělé míchané koktejly. Obsluha je tady příjemná a jako velké plus beru, že mají oddělené kuřácké a nekuřácké prostory, jedná se o jinou místnost. Jídlo je zde vegetariánské, ale mají i veganské pokrmy a jako milovníkovi masa tady tu flákotu ani trochu nepostrádám. Ráda sem chodím i na pracovní schůzky, cca do 18:00 tu hraje hudba jen tiše a prostředí je příjemné, dobře se tady pracuje.

 • Ondřej Hnát

Rozporuplné zkušenosti... pravda je, že nejsem založením na tento druh podniků (moc lidí a hluku), ale když už je spešl příležitost... přijde mi, že na lokalitu si to hraje na něco co nemá. Taky ceny nejsou úplně přiměřené. Ale na druhou stranu výběr alka je slušný. Co bych opravdu vyzdvihl, a to klobouk dolů, personál je fakt super. V tomhle typu podniku nemá personál konkurenci; opravdu zpříjemní zážitek a vůbec celý večer.

 • petr makovec

Děsivá zkušenost, nikdy víc. Přišli jsme v neděli v 11 na brunch v restauraci byli asi 4 lidi a dvě servirky, bavily se spolu rusky na baru a absolutně nám nevěnovaly pozornost i když jsme kolem nich prošli. Po 10 minutách marného čekání na obsluhu jsme odešli, servirky se stále vybavovaly a koukali na nás překvapeně ze odchazime. Takové jednání jsem nikde nezažil, už do této restaurace nikdy nevlezu.

 • Jirka Šťastný

Doba kdy byl tenhle klub vyhlášenej je už dávno pryč. Po zaplacení 150kč za vlezný si člověk ani nemůže sednout u uplně prázdného stolu aniž by nebyl vyzván k okamžitému opuštění místa. Po dotazu proč, nám bylo sděleno že je místo k sezení placené. Bohužel sám zaměstnanec nám nebyl schopný říct kolik to místo stojí. Prý "dvojku" nebo "trojku" Za mě docela zbytečná snobárna.

 • Martina Malá

Totální katastrofa, Caesar salát s úplně jiným dresingem než má být v tomto salátu, suché listy s par kapkami pikantniho dresingu není Caesar! Koktejly slabší průměr, vodnate, bez chutě. Ani nejsou schopni přinést brcka. Obsluha velmi pomalá, když dopijete-seberou skleničky, aniž by se zeptali zda si ještě něco dáte. + čekání na objednávku také dlouhé. Interiér už velmi zašlý.

 • Kateřina Trnková

V reálu (oproti fotografiím) prostory malé, na taneční parket vedou schody!! Zakopne člověk i střízlivý, nejsou připraveni na to, že si vícero lidí dá stejný drink, prostě "došlo" hudba děs od neidentifikovatelných zvukových stop až po Káju Gotta ve 4 ráno, ve V.I.P ticho bez hudby a navíc se tam dostali i lidé, kteří tam neměli mít přístup (s jiným náramek, nematuranti)..

 • Akteep

Klub patří sice mezi dražší, ale já byla naprosto spokojená. Obsluha za barem rychlá a usměvavá. Velké + jsou vyhazovači, kteří jsou v Radosti úplně normální a na nic si nehrají, nemachrují a nedělají zbytečný zle. Ostatní kluby by mohly s vyhazovači chodit na školení. Za mě doporučuji jiné akce než diskotéky na kterých se to vždy popere (jako na všech diskotékách ).

 • Karel Fischer

Zajímavý podnik nabízející jak klub, kavárnu tak restauraci hned v jedné lokaci. Příjemná obsluha a netradiční osvětlení. Bohužel jsem si tam vůbec nepochutnal, jelikož podávané nachos či jiné mexické produkty byly hodně rozmočené a vůbec mi nechutnali. Sezení nebylo moc pohodlné a jelikož nejsem návštěvníkem klubů, nemohl jsem více toho zde využít.

 • David Hauk

Excelentní kuchyně, skvělá lokalita a interiéry, které stojí za to vidět.Ceny na centrum standardní a obsluha taková, jaká být má, vyhovuje mi i hudební pozadí. Doporučuji poledni Veg menu. Klub jsem nějakou dobu nenavštívil ale před 10 lety jsem tam byl naprosto spokojenej - líbilo se mi i to, že na uzel nočních busů to bylo skoro, co by doblil;)

 • Čĭrnŭ Bogŭ

Příjemná restaurace s výbornou dostupností MHD. Ceny jsou vyšší, ale na to, že je to úplně v centru je to v pořádku. Jedlo je výborné, výběr velký. Pití taky super, mimo jiné i různé limonády. Obsluha milá, pohotová, vše v naprostém pořádku. Kolem oběda taky je celkem dost lidí, jinak se to dá. Vhodné i na pracovní oběd nebo kafe s klientem.

 • Lukáš Semerak

výborné koktejly, ať už alkoholické nebo nealkoholické. Příjemně posedíte v atmosferické galerii, odpočinkové lounge nebo stylovém café. Dobre misto na pobaveni s prateli u.lahvinky vina nebo dobreho koktejlu vrele doporucuji. Podnik v centru prahy dobra dostupnost metro tramvak super

 • Yuki

Nejhorší zážitek vůbec. Vyhazovač se semnou zamkl na záchodě a vydíral mne o peníze, jinak mne prý zbije. V praze je spousta skvělých klubů, ale tomuto je radno vyhnout se velkým obloukem pro vlastní bezpečí. Záda a krk mne bolí ještě teď. Největší svoloč, grázlové a mafiáni!

 • Aneta Soukupova

Zaplatily jsme s kamarádkou 150 Kč vstupné, vešly jsme dovnitř - a bylo tam asi 5 lidí. Přitom už bylo kolem půlnoci, pátek. Doba slávy tohoto klubu již asi vyhasla. Po 15 minutách jsme to vzdaly. Popojely jsme stanici výš do Retra a užily si párty až do rána :)))

 • Vilém Vlašic

Legendární klub a úžasná restaurace. Kdo nebyl nepochopí. To místo si zamiluje každý. Řekl bych, jeden z malá podniku v Praze co má takovou historii a stále stojí za to. Zastávka na tramvaj a metro přes cestu všichni se tady na tebe usmívají. Co chceš vic? …

 • Monika Catherine Neumanová

Vzhledem k rozlehlosti prostor a mírně slabší viditelnosti byla o trošku pomalejší obsluha, ale nic hrozného. Byli jsme na poledním menu, které je sice dražší než v okolí, ale kvalitou odpovídá nadstandardu, takže jsme byli spokojeni a určitě se vrátíme.

 • Michal Štochl

Podnik jsme navštívili v době oběda. Velká nespokojenost, jídlo podprůměr i přes cenový nadprůměr. Prostředí ucházející ale nic extra. Obsluha nafoukaná. Radost si zkrátka hraje na podnik na úrovni, kterou ale postrádá. Pozor na nemožnost platit kartou.

 • Patrik Sláma

Holky mě vytáhly na vege oběd (jsem masožrout). Rád e ochutnávám než začnu kritizovat, tak jsem šel a dal si burger.. A byl luxusní!! Ani nevim, že v něm nebylo maso a jako dezert domácí brownies? Pecka! Od tý doby tam chodíme celkem pravidelně …

 • Kája Černá

Tak tenhle týden mě studentská párty úplně dodělala. Za 6 blbejch chupit jsem platila přes 500 a když jsme si to měly vzít, tak v jednom nebyla třešnička, tak jsem se zeptala, jestli nám jí tam dodá. Barmanka že ne, že nemá, nejsou, došly. … Další

 • Petr Sobek

Značka s dlouholetou tradicí. Navštívit můžete restauraci, Lounge a Club. Velký výběr alko i nealko nápojů, skvělá kuchyně. V clubu můžete zažít skvělou taneční párty. Hrají pro vás profi DJ's. Obslouží vás milý a profi personál. Vřele doporučuji.

 • Pradeep Venkata

V klubu velice agresivní ochranka 1.12.2019, pil jsem pouze alkohol a tancoval, brutální vyhazov a násilí bez zakonných důvodů. Tento klub ktery vybírá vysoké vstupné nedoporučuji, při obhajobě rovnou stříkají pepřovej sprej do obličeje!

 • Anna Z

Vždy se tu dobře najím za rozumné peníze, takže vzhledem k tomu, že jde o podnik poblíž metra I.P Pavlova, jde o super možnost pro vegetariány a vegany hlavně na oběd. Jídlo sice nebývá nějak načančané, ale zato porce jsou velké.

 • Anna Plašilová

Moderni a osvezujici interier. Vyborne jidlo i obsluha. Pokud nechcete sedet primo v prvni restauracni mistnosti, presunte se do prosklenych dveri na konci chodby, kde je prostredi vice klubove, kavarenske a neformalnejsi.

 • Míša Karkošová

Navštívena show Sodoma Gomory. Dražší klub, kapacitně menší. Super atmosféra, ochotni barmani a hezký interiér. Velká nabídka alkoholu. Umístění v centru. Dobré ozvučení. Hvězdičku dolů za absenci Plzně a vysoké ceny Další

 • Tooox1963

Ochranka je bezdůvodně agresivní, vyhrožuje a nedá se s nima na ničem dohodnou a pokud si nic nekupuješ nemají problém ťe vyhodit bezdůvodně. Všem jde jenom o peníze. Klub je menší než vypadá na fotkách. Nedoporučuju.

 • Tumafilm

Martin a Valentina byli naprosto top na baru a uz dlouho jsem si neuzil takhle dobrou caipirinhu a obsluhu ❤️ Perfektni mejdan
Cena na osobu
1 000 Kč+
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Linda Luong

Dnešní akce slibovali hip-hop a přitom jen rap.. kdybychom to věděli nejdeme sem A taky to ze do 24:00 byl vstup zadarmo pro ženy a stejně ho já i ostatní holky předěnou platili, přišla jsem v 23:26 …

 • Michael Habram

Restauraci Radost jsme si užili jako vždy. Nabízejí zde bezmasé pokrmy lahodné chuti. Obsluha je vždy vstřícná. Je možno si zde udělat i oslavu narozenin a pak se přesunout dolů do music clubu. Děkuji

 • Steef Gregor

Nejlevnější vegetariánská restaurace v Praze. Moderní design, živý djs. V pátek často živá vystoupení, která občas bývají moc nahlas a ztěžují konverzaci. Z jídel doporucuju Richard's rizoto …

 • Dasa Elnyaz

Toto místo navštěvuji více než dvacet let a stále má svou atmosféru. Avšak kvůli čemu se sem obzvlášť ráda vracím, je výborná kuchyně, která si po celá ta léta drží vysokou a stabilní laťku.

 • Jakub Moudrý

Byli jsme navštívit tenhle klub a byli jsme jen nahoře na baru a mě osobně tenhle styl baru moc neuchvátil. V Praze jsou mnohem lepší místa, kam je možné zajít a nezaplatíte hromadu peněz.

 • Iveta Polomská

Rezervaci potvrzenou na email jsme neměli, posadili nás do jiné části kde jsme čekali na pití asi půl hodiny, na jídlo pak hodinu a půl, omlouvali se nám ale již by jsme tam znovu nešli

 • Lucie Skokanová

Můj kamarád zde měl velmi špatnou zkušenost s vyhazovačem, vydíral ho o peníze (ne za vstup) a následně se nebál použít i násilí… Jen doplním, kamarád měl nakonec dvě zlomená žebra.

 • Mariana Pšeničková

Restaurace: Skvělá VEG restaurace, ve které leckdy hraje až příliš hlasitě hudba, ale tu naprosto přebíjí dokonale ochucené jídlo pořádných porcí a za dobrou cenu. doporučuji!!

 • Aleš Mikulecký

FX Bounce je dlouhodobě nejlepší čtvrteční klubová noc v Praze! Top deejays, kteří hrajou urban music (hip hop, rnb, afrobeat atd.). Plnej klub každý čtvrtek od roku 2005 (!!!)

 • Hana Kolínová

Dala jsem si těstoviny a bylo to opravdu hrozné. Asi jako kdyz jsou doma jen spagety a pomazankove maslo a vy prostě jinak umřete hladem. Obsluha pomalejší. Prostředí hezké.

 • Ektor Youtube

Čtvrteční FX Bounce párty v klubu Radost FX dlouhodobě nejlepší čtvrteční noc v Praze. Každý čtvrtek plný klub od roku 2005, wow. Urban music styly hip hop, rnb, afrobeat.

 • Tereza Andrijko

Stále dokola a dokola jím Heaven’s garden, fajn prostředí v přední restauraci, vzadu to není úplně můj styl. 1.4.2022 - to asi neni april - restaurace nahore nefunguje :-(

 • Hanka Kronus

Jidlo skvele, ale obsluha tragicka. Dnes jiz ponekolikate behem poslednich let. Nerozumim...ruzni lide, ale casto neprijemni, mozna mam jen smulu. Nebo chyba systemu? :)

 • Jakub Raichl

Byl jsem tam na čtvereční hip hop noc. S hip hopem to nemělo společného nic, tak hrozného Dje sem dlouho neslyšel a to jsem tam dříve chodil rád ve čtvrtek. Nikdy více.

 • Lukáš Dibďák

Martin na baru fantastický. Drinky za skvělou cenu, super prostředí. Doporučuji.
Cena na osobu
600–700 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Ondra

Super bar / restaurace / kavárna. Stačí si vybrat, na co máte chuť, podnik vám nabízí vše. Hezké prostředí, dobré drinky a jídlo. Ceny vyšší, avšak opodstatněné.

 • Tomáš Mach

Obsluha příjemná, jídlo dobré. Byl jsem pouze v restauraci a to místo vypadalo trošku.. Jde prostě vidět, že je to restaurace/bar. Ale rozhodně bych zašel znovu

 • Ezros154 „Ezros“

V pohodě klub, oceňuji kuřacký koutek ale to že nemůžete vyjít na vzduch je fakt strašný
Cena na osobu
400–500 Kč
Obsluha: 3
Atmosféra: 4

 • Suzi Suzi

Navštívila jsem Lounge bar.Barman je milý a přátelský ,koktejly dělá na jedničku s hvězdičkou.Urcite přijdu zas⭐⭐⭐⭐⭐
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Barbora Smolíková

Moc dekujeme za vcerejsi vecer v restauraci. Vazne moc dobre jidlo a super obsluha. Dekujeme za prekvapko pro oslavenkyni tesim se na dalsi navstevu! …

 • Michaela Šticová

Obsluha se v poslední době strašně zhoršila. Nepamatuje si objednávky a už po třetí za sebou jsme na jídlo čekali cca 45 minut :( škoda. Jídlo je super

 • Sofie Steinerová

Chodím sem roky a je to pořád stejně dobré. Mouchy by se určitě nějaké našly, ale v tomhle případě je to zbytečné a dnešní brunch byl opět skvělý.

 • David Simak

Tradiční pražská vegetariánská restaurace. Chutná tady ale i všežravcům jako jsem já. I v poledním menu najdete širokou nabídku různých pokrmů.

 • jst bernyy

Barmani si random nahazujou částky, 3x jiná cena za stejnou věc. Nebál se ocenit své podání lahváče kilčem navíc. Byla to holt radost.

 • Tomáš Klapka

Jako klub to ma historii a mam ho rad, jen nabidka drinku, piva atd fakt nic moc a jeste ty ceny. Navic se toho uvnitr moc nezmenilo.

 • Barborka Anna Hrdličková (Baruncak)

Radost FX.....byla a bude TOP. Nezapomenu na první koncert LIQUID HARMONY odešla jim elektronika a odehráli to celé naživo. Parada

 • JelenosCZ

super restaurace, super klub. Nejlepší čtvrteční noci FX bounce 4ever!!! Best Thursday hip hop nights in Prague FX bounce 4 ever

 • Richard Pšenička

Výborná vegetariánská restaurace v centru Prahy. Příprava jídla trvá trochu déle než je obvyklé, ale to čekání za to stojí.

 • L. Malynemec

Tady se zastavil čas. Aspoň že zavedli platbu kartou, i když jen u útraty nad 300. Jinak se tu snad 20 let nic nezměnilo

 • Renca Urbanová

Příjemná obsluha. Interiér se tváří luxusně- ovšem splácanė několik stylu. Měli jsme jen pití tak nemohu hodnotit kuchyň

 • Weru Doubek

Rnb ... Vrátí tě to do minulosti... nejhorší je když přijdeš a ucítíš tu hnilobu.
Obsluha: 5
Atmosféra: 3

 • David Bludsky

Agresivní security z Ukrajiny kteří jsou na akci za trest a tak se i chovají.....už nikdy víc pseudo club.......

 • Jan Lochman

Restaurace Dobrá vstup do klubu je trochu kýčovitý a následně taneční plocha je chudák takže tři hvězdičky

 • Trang Giangova

Meli jsme zorganizovany privat pro cca 50 lidi a meli jsme skvely zazitek a vyborny servis. Moc dekujeme!

 • Milan Novotny

Obří porce, dobré vegetariánské jídlo, jen to trochu trvá, takže je lepší si vyhradit minimálně hodinu.

 • chci360. cz

Hudební klub s rozmanitou dramaturgií. Fotografie zaznamenávají vegetariánskou restauraci tohoto klubu.

 • Tereza Budařová

Výborné vegetariánské jídlo a dobré ceny. Restaurace na dobře dostupném místě. Vždy příjemné posezení.

 • Jirka Holas

Příjemné prostředí a ochotný personál nabízející chutné pokrmy je vše co si o restauraci představuji.

 • Katerina Dusakova

Prostředí mi přijde kýčovité, ale to už je věc vkusu. Mají zde výborné koktejly a obsluha byla milá.

 • Martin Havelka

VELLLLLMI PŘÍJEMNÝ PERSONÁL :) a dobré vege menu, které neurazí ani všežrouta mého typu... … Další

 • Lessley Ann

Tradiční i netradiční jídla. Většinou moc chutné. Ceny příznivé. Místo s duší. Příjemné servírky.

 • Jan Zábranský

Krásný bar, příjemné prostředí s dobrou atmosférou. Super obsluha. A hlavně vynikající drinky!

 • Tereza Krejcárková

Skvělé jídlo na úrovni a Obsluha velice příjemná. Královsky jsme se najedli,za výbornou cenu.

 • Kateřina Neužilová

Příjemné prostředí, milá obsluha, výborné jídlo, velké porce. Skvělá dostupnost. Doporučuji.

 • Radomir Sanak

Arogantni ochranka, bezduvodne se do nas pustila. Uz nikdy vice! Bylo to v patek 21.7.

 • Kveta Pribylova

Super prostor a skvělá hudba..místo kde se pobavíte a zatančíte..a taky dobrý drinky.

 • David Kühn

Skvělá vegetariánská kuchyně, příjemná obsluha. Po jídle možnost party v super klubu.

 • Ales Merka

Vcerejsi akce predcila vsechna moje ocekavani, super prostor pro firemni akci!

 • Jiri Prochazka

Fajn obsluha, ale jinak zbytečně drahý "posh" bar - club. Kýčovité prostředí.

 • Dominik Hlubuček

Top obsluha , sekurity naprosto bez problemu , drinky soouuu goood, 5 z 5

 • Martin Fecko

Příjemná atmosféra,super bar a dobře organizovaná ochranka.

 • Petr MATĚJ

Nejlepší vegetariansky BURGERY !!!

 • Ladislav Musil

Fajnova vegetariánská restaurace

 • Dominika Černá

Barmanka na drogách a bez účtu.

Similar places

Duplex

24366 reviews

Václavské nám. 21, 110 00 Nové Město, Czechia

Karlovy lázně

10645 reviews

Novotného lávka 198/13, 110 00 Staré Město, Česko

Chapeau Rouge

3655 reviews

Jakubská 2, 110 00 Staré Město, Česko

Cross Club

2743 reviews

Plynární 1096, 170 00 Praha 7-Holešovice, Czechia

Vagon Music Pub & Club

2193 reviews

Palác METRO, Národní 25, 110 00 Staré Město, Česko

MOONCLUB

1209 reviews

Dlouhá 709/26, 110 00 Staré Město, Czechia

M1 Lounge Bar & Club

983 reviews

Masná 1, 110 00 Staré Město, Česko

One Club

982 reviews

Melantrichova 504/5, 110 00 Staré Město, Czechia

Zlatý Strom Bar & Club

565 reviews

Karlova 6, 110 00 Staré Město, Czechia

INDUSTRY Prague

492 reviews

Malá Štupartská 3, 110 00 Staré Město, Czechia