Pizzeria Ristorante Corleone

3247 reviews

Na Bělidle 65/42, 150 00 Praha 5-Smíchov, Czechia

www.corleone.cz

+420251511244

About

Pizzeria Ristorante Corleone is a Pizza restaurant located at Na Bělidle 65/42, 150 00 Praha 5-Smíchov, Czechia. It has received 3247 reviews with an average rating of 4.2 stars.

Photos

Hours

Monday10AM-11PM
Tuesday10AM-11PM
Wednesday11AM-11PM
Thursday11AM-10PM
Friday10AM-10PM
Saturday10AM-11PM
Sunday10AM-11PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Pizzeria Ristorante Corleone: Na Bělidle 65/42, 150 00 Praha 5-Smíchov, Czechia

 • Pizzeria Ristorante Corleone has 4.2 stars from 3247 reviews

 • Pizza restaurant

 • "Vypadá to, že i na restauraci jako je Corleone dopadlo zdražování"

  "Po delší době návštěva s přáteli"

  "Very brief point of view"

  "Dříve jsem k vám chodila často a ráda"

  "Včerejší návštěva restaurace byla téměř chybou"

Reviews

 • Kristýna Svobodová

Vypadá to, že i na restauraci jako je Corleone dopadlo zdražování. Ceny zvednuté, ale kvalita jídla nezůstala zdaleka stejná a je naopak neodpovídající. Když opomenu poloprázdné pizzy a divně zapáchající kuřecí maso, tak nám návštěvu znepříjemnila spíše obsluha, která se nám posmívala u baru, napodobovala naše pohyby, a stěžovala si, že nám vůbec musí donést objednávku. Není tedy překvapení, že jsme byly téměř jediní hosté, když personálu tolik vadí, že tam chodí zákazníci a oni musí odvádět práci za kterou jsou placeni. Po hlavním jídle jsme si chtěly objednat víno, případně nějaký desert, ale když jsme zaslechly od obsluhy, že si “dámy přišly posedět” a další naprosto nevhodné poznámky, tak jsme odešly. Obzvlášť bych tady vyzdvihla naprosto neakceptovatelné a neprofesionální chování servírky s dlouhými vlasy a brýlemi. Dle předchozích recenzí je vidět, že celkem dobrá restaurace za poslední měsíce celkem dojíždí na chování personálu, který nejen neví jak se chovat k platícím zákazníkům, ale očividně se neumí ani ovládat na veřejnosti. Návštěvu proto nedoporučuji, hned naproti je Pizza Coloseum, tak raději běžte tam.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Jiří

Po delší době návštěva s přáteli. Místo jsme si raději předem rezervovali. V době návštěvy kolem 18:30 bylo jinak téměř plno. Z nabídky jsem váhal mezi těstovinami LINGUINE CORLEONE a pizzou MESSICANA, vyhrála pizza. Za sebe bych řekl, že je to slušná porce, těsto v pohodě po celou dobu konzumace, označena dvěmi papričkami, je velmi mírně a příjemně pikantní, tedy řekněme 8/10. Jak pokrmy vypadají naleznete na www stránkách v sekci rozvoz. Další konzumenti měli jeden pizzu a druhý GNOCCHETTI CON QUATTRO FORMAGGI. Zřejmě byli taktéž spokojeni. K píti domácí malinová limonáda 8/10, točené pivo, rozlévané červené a růžové víno a luongo 8/10 na závěr. Obsluhu profesionální. Platba kartou možná. V létě bývá předzahrádka. WC prostory jsou u pánů omezené pouze na počet 1. Dopravní dostupnost MHD výborná s autem na placeném stání v ulici nebo nedalekém obchodním centru.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 4
Atmosféra: 4
Parkoviště
Obtížné parkování
Možnosti parkování
Placené parkování na ulici a Placený parkovací dům

 • Adrian Smeria

Very brief point of view. It's a pizza restaurant (mainly). Busy most of the time, sometimes you may want a reservation in advance. Very good location, very close to the exit from metro Andel. A lot of waiters/waitresses speak very good English. They are generally as fast as they can be in providing the orders. I always received my orders hot. They also provide home delivery service. Everything is good, I never had complaints. Side note: if you like big pizzas, for example the 40 cm x 40 cm (like in some German pizza shops), well, the pizzas here are on the "normal"/"regular" size. As someone who sometimes eats huge pizzas, let's say that I can eat 3 pizzas and I could do 2 more without feeling too heavy. The quality is good. Recommended.
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Jiné
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5
Doporučená jídla
Pizza Corleone a Vegeterian Pizza
Nabídka pro vegetariány
They offer vegetarian food. I ordered a few times vegetarian pizza.
Bezbariérový přístup
Ground floor, no stairs.

 • Barbora Koolmees

Dříve jsem k vám chodila často a ráda. Skvělé jídlo a milá obsluha. Ale už nikdy více. Máte nový personál? Člověk by si řekl, že po všech uzavírkách a strastích, kterým si gastro za poslední 2 roky uzavírek prošlo, budou rádi za zákazníky. Ale ono asi ne.. Navštívila jsem restauraci 12.01.22 a personál se k nám choval, že mu vysloveně vadilo, že jsme přišli do restaurace utratit peníze. Mladý pán a starší blondýna opravdu nemají svojí práci rádi a dávají to velice najevo... Restaurace má prý otevřeno do 23 hodin. Ve 21:20 se vás velmi nepříjemná paní zeptá, co chcete jako poslední objednávku. Následně začali uklízet, větrat (venku bylo pod nulou) a sklízet nábytek z venku. Pak se obsluha pustila do všech židlí v restauraci a položila je vzhůru nohama na stoly. Až jsme si říkali, že nám asi přijdou říct, ať se zvedneme ze své a bude je chtít zvednout taky... No hosti pochopili, že pokud si chtějí posedět v pohostinství, tak mají vypadnout a jít jinam. Tak jsme se postupně zvedli a odešli...

 • Lu Cynka

Včerejší návštěva restaurace byla téměř chybou. Posezení s přáteli venku u piva a drinku, pití a posezení bylo fajn. Cca po necelé hodině ženská obsluha pořád vyžadovala zaplacení, my jsme tam ještě chtěli zůstat. Nemohli jsme si ani v klidu vypít, obsluha chodila snad každých 5 minut, aby jsme zaplatili. Bylo to až otravné. Nakonec nás lákalo i jídlo, chtěli jsme si objednat a byli jsme vyhozeni, kvůli rezervaci kterou tam někdo měl mít. Což chápu, ale mohla nám to obsluha normálně sdělit, místo toho aby chodila každou chvíli a dožadovala se zaplacení. Následně jsem nepochopila, proč nám nenabídli jiný stůl, klidně by jsme si přesedli. Byly volné stoly uvnitř a 1 volný stůl venku. Tak jsme tedy zaplatili a odešli. Dvě hvězdy dávám za prostředí a pití. Obsluha má 0/5, příště zvážím jestli si nepůjdeme dát drink jinam. Restauraci jsem v minulosti navštívila několikrát a obsluha byla skvělá, tuto obsluhu jsem viděla prvně a strašné.
Služba
Jídlo na místě

 • v. x.

Špatné, nedobré, nedoporučuji 1. 35 MELANZANE RIPIENE AL FORNO. Za 195,-- plněný lilek vepřovou panenkou, žampiony, drcenými rajčaty, bazalkou, zapečený mozzarellou Jídlo bez chuti, bez nápadu, hrozné provedení. Prostě na lilku je směs, která připomíná hrůzu a to vše zapečené. Převládá chuť něco jako kečupu, panenka nakrájená na minikousíčky, vysušené, vypražené. 2. Vše mají založené na stole, myšleno příbory i papírové prostírání. V dnešní době, když si sednou dva lidé ke stolu pro 4, při odchodu se doplní jen ty dva příbory. Nikoho nezajímá, jestli jsem se dotýkal ostatních příborů. 3. Obsluha uvnitř zcela bez respiratorů. 4. Prostředí, kde vedle vchodu jsou nějaké umělohmotné boxy, působí jak ve skladu. 5. WC, smrdí, pachnou, špatné větrání, žádná dezinfekce na prkénko, na ruce u umyvadla. WC působí velmi nepříjemným dojmem. Tedy děsný příběh. Podle mého názoru, nutné výrazné zlepšení a dodržování hygieny.

 • Matěj Kuník

Velmi negativní zážitek, aneb jak pokazit sobotní večer. Atmosféra dobrá, jídlo fajn, ale dost záleží na tom co si dáte. Pizzu a těstoviny mají super, zbytek ujde. Velký špatný je obsluha. Tragédie! Během večeře jsme museli 3x prosit, aby nám dali nový příbor na další chod….ano 3x protože evidentně se musí žádat o příbor pro každého zvlášť…. Po hlavním chodu a 30 minutovém čekání na nabídku dalšího pití nebo dezertu, jsme se rozhodly zaplatit. Vedlejší stůl ve stejnou chvíli své čekání již vzdal a šel zaplatit na bar. Počkali jsme 2 minuty a šli také. Dezert jsme si dali výborný v restauraci Colosseum, která je naproti - vřele doporučuji, jít rovnou tam a zde to ani nezkoušet.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
1 000 Kč+
Jídlo: 3
Obsluha: 1
Atmosféra: 4
Doporučená jídla
Risotto Con Carne Maiale a Quattro Cheese Pizza

 • Blanka Eichlerová

Byli jsme včera s manželem poprvé a rádi se vrátíme. Byly chybičky, ale v celkovém kontextu na mě restaurace působila dobře. Kdykoliv jdu kolem, tak je uvnitř plno, což samo o sobě něco vypovídá. Stůl pro nás obsluha našla, objednávka proběhla bez problémů, i když servis vína byl poněkud "odfláknutý". Když vezmu v potaz, kolik ta láhev stála, tak se obsluha mohla víc snažit, lépe odprezentovat a projevit zájem. Jídlo bylo servírované rychle, což zanechalo skvělý dojem. Předkrm, hovězí carpaccio, bylo perfektní, hlavní chody, pizza, byla taktéž výborná, jen těstoviny byly podle mě lehce nedochucené. Ale manželovi chutnaly. Dezerty taktéž bez chyby. Vzhledem k vytíženosti restaurace chápu, že obsluha nebyla 100%, ale na celkovém dojmu to ničemu nevadí.

 • Daria Alexandrova

Včera přišla s přáteli do této restaurace na pizzu. Pizza byla velmi chutná, ale nechápu, proč musíme platit za talíře? Nikdy jsem nikde nic takového neviděla. Objednala jsem si Corleonskou limonádu s jahodami. Bylo to hrozné, chutnalo to jako perlivá voda s ledem, absolutně žádná chuť, ani sladká, ani kyselá, nic. Takovou limonádu jsem v životě nejedla... Číšnice byly velmi nepříjemné, všichni jste se na nás dívali s despektem, bylo to, jako bychom přišli k nim domů bez pozvání. Chtěli jsem dokončit pizzu co nejdříve, pak odejít a už se nikdy nevrátit do této restaurace.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 1
Atmosféra: 1

 • Honza Morávek

Nevím jak to vše popsat. Naprosto dokonalé těstoviny Ragů alla Bolognesse doplněné vynikajícím krevetovým salátem na doporučení usměvavé blondýnky, jejimž servisem by se mělo v gastru inspirovat více lidí. Dokonalé poradenství drinků nám pomohla vybrat stejně usměvavá slečna s brýlemi, kterou jsem nikdy neviděl být na zákazníky nepříjemná a o sladkou tečku na závěr se postaral kolega s neuvěřitelným přehledem. Díky těmto lidem a jejich neskutečně obsluze se sem vždy moc rád vracím. Aspoň touto formou chci ještě jednou moc poděkovat :)) A pro ty co mají rádi dobré jídlo a kvalitní obsluhu zkuste se zastavit zde. Uvidíte že budete ve stejném úžasu :)
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Helena Šindlerová

Velmi rozporuplné pocity. Pizza byla dobrá, na křupavém tenkém těšte, i jídlo ostatních vypadalo fajn. Obsluha vcelku ochotná a rychlá. Leč, za předkrm, talíř s oblohou, jsem dala cca 250 Kč a přinesli pár plátků cruda, trochu oliv, sušeného rajčete, několik kousků sýrů a tři (!) tyčky, z toho jednu rozdrobenou, a ještě je přilepili do gorgonzoly. Takové servírování, jaké by se člověk styděl podat návštěvě. A vrchol všeho: 60 Kč za džbánek obyčejné vody z kohoutku, do které nepřidali ani plátek citrónu, ani snitku nějaké bylinky, ani led. Jen natočili vodu do džbánku a chtějí 60 Kč. Takže radím návštěvu pizzerie si dobře rozmyslet a možná jen objednat jídlo s sebou.

 • Annie

Katastrofa! Přesně tak se dá nazvat má návštěva v této restauraci. Jídlo bylo hodně pod linií, která by se dala nazvat jako průměrná. Pizza, kterou si koupíte v metru je daleko lepší a i levnější. Pizza nejenom, že byla poloprázdná, ale dokonce na spoustě míst chyběla i omáčka, takže dát si těsto za skoro 300,- je opravdu nic moc. K chování obsluhy se vyjadřovat bez použití vulgarismů je téměř nemožné. Nechápu, jak je možné, že si obsluha dovolí se chovat, tak jak se chová. Dává mi smysl proč v restauraci skoro nikdo nebyl.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 1
Obsluha: 1
Atmosféra: 1

 • Sime Maras

We Ordered gnocchetti and lasagne bolognese. Gnocchetti were dry and tastles, the turkey meat in them tasted like it was frozen last century and then burned to crisp. The lasagne had the same taste and smell as those you buy in Lidl for few euro (you know the one that gives you bad case of heartburn) Also the portions were small, the prices were reasonable but still not worth it. Service was good but she asked me for tip!!! She asked‍♂️. Of course i tipped i felt coersed. not good experience
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 2
Obsluha: 3
Atmosféra: 3

 • Gabriela Dvorská

Polévka tomatová ušla,ale co jsme dostali na stůl potom katastrofa! Carbonary votřesný v životě bych nečekala že to bude jak žloutková polévka z tlustejma nudlema;(dobře domácí špagety,)))No a Lasagne v talíři vypadaly jako kdyby už je někdo jedl,měli jsme po celém dni hlad a těšili jsme se na kvalitni italské jídlo,hladoví jsme to snědli. Myslím,že kuchař by se měl probrat z tý diskotéky,jelikož jen si na to vzpomenu chce se mi zvracet a měli jsme mu to vrátit do kuchyně! No tak.alespoň víme že sem už nikdy více!!!!
Služba
Jídlo na místě
Cena na osobu
700–800 Kč
Jídlo: 1
Obsluha: 2
Atmosféra: 1

 • Jakub Wagner

Velmi dlouho jsem měl tuto restauraci rád. Kvalita jídla se postupně zhoršovala a vyvrcholilo to až v moment, kdy jsme při objednávce přes Wolt dostali zkažené vepřové maso. Ještě teplý pokrm přímo z restaurace po otevření zápachal. Restaurace se ještě ke všemu k problému nepostavila čelem a prostřednictvím Wolt podpory mne označila za lháře. Prý by to mohl říct každý. Nelenil jsem a jídlo jsem tedy dovezl na provozovnu. Teprve až tehdy uznali chybu a vrátili mi peníze. Bohužel k tomu byli nepříjemní a chovali se velmi arogantně. Již nikdy více. Pokud se máte rádi a chcete předejít zdravotním problémům, restauraci se vyhněte.

 • Štěpánka Lidová

Skvělá italská restaurace uprostřed Smíchova. Miluju jak mají vyřešenou zahrádku, i to jak je tam personál opravdu na úrovni. Umí skvěle poradit víno k danýmu jídlu a obecně jsou fakt milý, pokud respektujete základní pravidla slušného chování (u vstupu počkat na usazení, neluskat na číšníky atd.). O jídle ani nemluvím, to nemělo chybu zatím ani jednou, co jsem zde byla. Vřele doporučuji. ❤️
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5
Doporučená jídla
Špagety Aglio Olio, Pizza Salame a Risotto Villaggio

 • Chris Sykora

Nestled in a busy area of Prague 5 is a pizza place with style and class. I’m glad someone is doing their homework, because I was not. There was a mix up and I order take away from their other location in Prague. After arriving and explaining the problem; they sorted everything with the other location and got my order started straight away. Very friendly staff. Now I’m sitting in their establishment on a warm, summer day. Sipping on a pleasant beer while an industrial sized oscillating fan, hooked up to a mister, is blowing cool air throughout the restaurant. I haven’t even tried the pizza and I like this place.

 • ROX.

Terrible, served food without cutlery, communication with waiters felt rude. On my eyes waitress came out on a terrace with a wet cloth to wipe the tables and dropped it on a floor. Then she picked it up and proceeded with wiping tables.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 1
Atmosféra: 3
Doporučená jídla
Pasta with Salmon
Dietní omezení
I have asked to get mashed potatoes without any main dish and the waitress passively-aggressively said that they do side dishes without main dishes only exceptionally

 • Martin Prokop

Dnes jsme si do práce objednali z této pizzerie pizzu. Vybrali jsme na základě hodnocení na FOODORA. Navíc dle menu obsahuje pizza Capricciosa správně artyčoky a to dodržuje minimum českých pizzérií. Pizza dorazila brzy, byla krásně teplá, ale podivně (špatně) nakrájená. Bohaté bylo obložení, ale třeba šunka byla hodně zvláštní. Podivně nastrouhaná, vysušená a neměla vůbec dobrou chuť. Celkově chuť pizzy byla hodně podprůměrná a bylo to velké zklamání. Podobně pizzu hodnotili i kolegové... Už bych neobjednal.
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 2

 • Jan Horkolič

2023 je již jiná realita . Restaurace se značně pohoršila stačí se podívat okolo sebe , špinavé osvětlení plné pavučin , oloupané sezení a jiné. Personál také dvakrát nezáří ochotou . Pokud si objednám pizzu s kuřecím masem čekal bych , že maso bude alespoň trochu pokrájené a né , že na těstě bude ležet pár velkých hroud masa. Když máte u dveří ceduli počkejte na obsluhu , tak tam asi není proto , aby byl host ignorován . Včera bohužel naposled.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 3
Obsluha: 3
Atmosféra: 3

 • Kamila Štanderová

Minulý týden ve středu jsme konečně zase zašly do z nejoblíbenějších podniků na Andělu, který i přes pražský frmol dokáže navodit prázdninovému atmosféru, především výborným jídlem. Tento den ale prosecco teplé, vývar vlažný a salami pizza dávala vzpomenout hlavně poličanu, mastná slanina chuť taky nijak nevytáhla. Co bylo asi ale nejhorší byl požitek z piti ze low cost sklenic, takové sklo max na vysokoškolské party nebo doma na zahrádku.Takže se omlouvám, ale velké zklamání.
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Romiley Purple

Today we went to Corleone to grab ourselves a lunch. The place was packed, but luckily there was still a table available for us. We both had a glass of wine and ordered pasta. Everything went really smooth, quick service and kind people. The pasta was really good and fresh! Only problem was the impatient waiters. They took away my plate before my friend had finished hers and they were trying hard to hurry us up. Too bad because was really good and therefore I would still recommend this place. Total bill was 565 CZK = €23,- Euro

 • Andrea Turková

Jídlo na oko skvělé, na chuť jedla sem i lepší za ty ceny, co jsme s manželem koukali po celé restauraci neviděli jsme ani jednu obsluhu se usmívat a všichni se tvářili spíše jak kdyby je to otravovalo obsluhovat natož něco dělat takže mé nadšení ze společného oběda kleslo i když jídlo donesli poměrně rychle za mě teda tato restaurace nic moc. Při placení než jsem cokoliv stačila říct se mě obsluha zeptá zdali by bylo možné dýško to jako pardon, ale v tu chvíli jsem měla chuť se sebrat a odejít beze slova.

 • Tynus Bilá

Chceme velmi poděkovat milé a profesionální obsluze ze dne 26.7. Především slečně Týnce (s brýlema) :) Jídlo je famózní, ale bez obsluhy by to nebylo absolutně takové. Tady je jasně vidět profesionalita, přirozenost a hlavně lidskost. Děkujeme a moc rádi zase přijdeme na vaši směnu :) díky vám odcházíme naprosto spokojení a s úsměvem na rtech.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
600–700 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Kacka Sedlackova

Včera dne 29.10.2023 jsme s kamarádkou navštívily tuto restauraci, měly jsme lehký hlad, ale nebyly jsme rozmyšlenou zda si dáme něco k jídlu. Při vstupu jsme byly poslany ke stolu pro dvě, nicméně na cestě ke stolu nás zastavil potetovaný číšník a rázně nám řekl, že pokud jíst nebudeme nedostaneme ani napít. Byly jsme v šoku , hlavně z jednání dotyčného číšníka..nakonec jsme se výborně najedli ve vedlejším Colloseum a do této restaurace již nikdy nevstoupim.
Obsluha: 1

 • Artem Petukhov

Great pizza, great pasta. Quick service and friendly staff. The ground floor does not have AC, but they have a fan spraying cold water, so it's ok to stay here even if it is hot outside. Moreover they have an additional floor downstairs, some kind of a basement and that is the place where AC is working and it is comfortable to sit and not sweat. A lot of seating here, so I'm pretty sure you'll find a place anytime you come. Just wanted to repeat: great food

 • Daniel Sanderson

Great food, really big portions. We ate as a party of 7 and all of us were happy. The waitress was lovely and friendly too, despite the language barrier she got all the orders correct. Highly recommended if you like authentic Italian style pizza
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
800–900 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 4
Atmosféra: 5
Nabídka pro vegetariány
They catered for a vegan diet

 • Roman Khapenkov

U podniku jsou problémy s VZT. Buď nahoře je vedro, nebo když personál otevírá dveře, začne být zima. Pak ubrousky se valí po zemi a fouká (přičemž i 30.9.2019, kdy foukalo i venku jako blázen, proč by někdo otevíral dveře). Servis není vůbec příjemný... když jsme poprosili zavřít dveře nebo pokoušeli to udělat sami, na nás řvala servírka, že se musí větrat. Byli jsem tady už několikrát (a asi už naposled). Po každé je něco nového

 • igor janiv

Skvěle jídlo, ale Škoda že tak příšerná obsluha. Čekat na obsluhu 20 minut přitom kdy je na stole vše dopito fakt ne. Chtěly jsme si ještě objednat ale Bohužel nebyla možnost. Už nikdy víc. Nevadi v restauraci na proti byla milá obsluha a útratu kterou jsme chtěli nechat tady jsme utratili jinde. Zkusili jsme ale je vidět že si obsluha klientů neváží.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
500–600 Kč

 • Martin Hovorka

Dobrá restaurace s mizernou obsluhou. Menu rozsáhlé s dobrým výběrem, šikovný kuchař a jídlo velmi dobré. Všechno shazuje obsluha, která je buď ve špatné náladě nebo vůbec neexistující. Při své poslední - v pravém smyslu toho slova - návštěvě jsme se po deseti minutách, kdy si nás u stolu, ke kterému nás usadili, nikdo ani nevšiml, sebrali a odešli. Škoda. Dobré místo, dobrá kuchyně . . . a všechno ztroskotá na slabé obsluze.

 • Petr Kostka

Kalamáry s bramborem( 265Kč / porce ) byly výborné ikdyž porce jak od Pohlreicha ale to se dá v lepší restauraci pochopit co se ale pochopit nedá je jediný záchod na pánech a to v hrozném stavu že snad i na hlaváku mají záchody v lepším stavu... Kuver jsme si musely objednat ikdyž ho většinou nosí v jiných restaurací automatický... Jinak nápoje dobrý a i domácí limonády( Corleone Limonáda) konkrétně mangová

 • Nikki Basten

Stopped in today after arriving in Prague, super hungry. Two of us shared a bruschetta app, caesar salad and yummy pasta loaded with roasted garlic. Delicious! And super reasonable. $56 CAN / $750 CZK including cocktails. Great place to relax for a yummy bite while watching everything going on in the busy area.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč

Vřele doporučuji, před podáním jídla dostanete chuťovku ( bagatka a pomazánka) jídlo bylo vážně super rychlé připraveno a vážně chutné. Obsluha vstřícná a ochotná
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
500–600 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 4
Atmosféra: 4
Doporučená jídla
Pizza Carpaccio
Nabídka pro vegetariány
Vynikající saláty.

 • Lucie Matoušová

Naprosto luxusní obsluha. Je vidět že tady práce lidi baví. Díky nim jsme se cítily vítány. Byly jsme zde již po třetí a určitě ne naposledy. Chutné jídlo, dobré pití a příjemné prostředí. Objednané jídlo bylo v podstatě obratem hotové. Vřele doporučuji
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Doporučená jídla
Insalata Caesar Con Pollo

 • Monika Havlová

Vcera jsme navstivily Restauraci Corleone na Andelu a byly jsme moc spokojene. Do detskeho koutku vedou tedy schody (dost schodu), ale to byla asi jedina vytka. Koutek pekny, klidne misto, i o vikendu bylo denni menu, jidlo lahodne, obsluha super, wc i dole. Za nas DOPORUCUJEME!
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Rene Smerda

Narozdíl od některých negativních recenzí mě v této pizzerii chutnalo. Polévka, pizza, káva - to vše bylo výborné. Obsluha byla ochotná. Čekání - i přes poměrně velkou obsazenost - nebylo dlouhé. Proto mohu návštěvu této pizzerie určitě doporučit.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 4
Atmosféra: 4

 • Richard Scott

Food was great and not too expensive. Have been back a few times and never disappointed. Service is good, the only thing is if you order a soft drink they are rather small (20ml). Could do with being next size up.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 4
Atmosféra: 4
Doporučená jídla
Gnocchi

 • Linda Valeriánová

Dlouho jsem hledala pizzerii, ze které se nebojím zkoušet různé druhy pizz. Obvykle jsem konzervativní a objednávám stále tu stejnou. V Corleone jsme se ještě ani jednou nespálili, každá pizza byla výborná! Těstoviny nejsou nejlepší, spíše průměr, ale opět to zachraňuje rajčatová polévka, která je opravdu výborná. Už se těším, až zajdeme přímo do restaurace a nebudeme objednávat.

 • Adam Richter

Skvělé posezení v této utulné pizzerii, mají otevřenou i zahrádku do 22h, takže můžete u piva, vína nebo třeba u pizzy sledovat, co se děje na rušném Andělu. Mám rád zahrádky s výhledem do centra města. Obsluha rychlá, milá, prostředí čisté, jídlo excelentní, pivo i víno taky dobré. Ceny přijatelné. Určitě se rádi zastavíme :-) Dalo se platit i kartou, takže super Doporučuji

 • Milada Skládalová Hálková

Milá a vtipná obsluha. Na "place" se jich pohybuje opravdu hodně a obsluhují super rychle. Ochutnali jsme těstoviny, pizzu a saláty. Já měla snad nejlepší salát v životě (INSALATA CON GAMBERETTI), byl výborný. Šli jsme sem na doporučení a rozhodně nelitujeme.
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 4

 • Svatopluk Beneš

Jídlo z obědového menu bylo excelentní. Hovězí flank steak na grilu výtečný - už dlouho jsem podobně dobrý neměl. Ale stejně dobře chutnalo vše. Obsluha skvělá. Byl to zde zážitek.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5
Doporučená jídla
Džbán S 0vocnou Limonádou

 • Karthik Raghu

Had Grilled chicken and Steak for dinner and very disappointed with the portion size and quality. Chicken and Steak were dry in spite of mentioning medium rare for the steak. The roasted vegetables were very little. It’s not value for the money and would never go back again.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
800–900 Kč

 • Antonina Іatsiuk

Velmi negativní zážitek Neuvěřitelně špatná je obsluha. Katastrofa . V jídle vlas . Černovlasá pani servírka se asi hodně špatně vyspala , otravovala každý par min ., když jsem měla důležitější call . Schválně to dělala , když věděla , že mluvím . Proste asociální psychopatie. Nemůžeš se v klidu najíst .
Jídlo: 1
Obsluha: 1
Atmosféra: 1

 • Tomáš Daněk

Po 45 minutách čekání a dotazu na naši objednávku nám bylo řečeno, že se jim objednávka 'ztratila'. Zároveň bych očekával nějakou omluvu, která nepřišla. Jídlo hodnotit nemůžu, protože se na něj nikdy nedostalo..
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 1
Obsluha: 1
Atmosféra: 1

 • Lucie Drozdova

Jedním slovem výborné. Pizza vynikající, pasta taktéž. Obsluha velmi příjemná a vstřícná. Neměli volné místo a stejně udělali vše proto, aby jsme si mohli sednout :-). V takto příjemném prostředí jsme si dali ještě drink na cestu a bylo nám fajn. Děkujeme za vše.❤️
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč

 • Ivan Bok

Pár let jsem zde nebyl a hodně se zhoršilo, obsluha snaživá, ale pizza standard (za ty peníze jinde lepší, třeba v Pizza Factory), ale strááášně dlouhé čekací doby na jídlo, nešikovní kuchaři, a záchody celkem v dezolátním stavu. Celá picoška už dávno volá po rekonstrukci. Znova už asi nepřijdu.
Jídlo: 4
Obsluha: 5
Atmosféra: 3

 • Jaromir Svoboda

Tak sem už fakt ne! Obsluhující pan se na place motal, nebyl schopen nic doporučit, jen ukazoval prstem do menu. Skoro nemohl mluvit. O vinu věděl kulové, doporučit mohl tak červené nebo bílé Špatná vizitka jinak možná dobře restaurace. Měli jsme chuť si něco dát, ale raději jsme zaplatili a odešli jinam.
Obsluha: 2
Atmosféra: 3

 • Roman Líbal

Jídlo v podstatě průměr, na Pražské poměry, ale teda černovlasá pani servírka se asi hodně špatně vyspala na dnešek a rozhodně je důvod, proč už sem na jídlo nepůjdeme, i když to máme z práce přes ulici.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 3
Obsluha: 1
Atmosféra: 3

 • Gabriela Bozbici

Pizza was not very good: it tasted weird, like corn. The size of it was enormous( ate 2 slices and i was full- but left the rest on plate because of the not vrey good taste). The waiting time is bigger than in other italian restaurants in Prague- i don’t think is because of good quality needs more time. The serving, though, was nice.

 • Míša Mudráková

Pizza a jídlo obecně vynikající, pití trošku vyšší cenová. Když ale máte prosecco do Aperolu ještě s bublinkama, tak je to celkem výhra :) Pokud se nedokážete rychle u dveří rozmyslet, jestli budete i jíst, když jdete na drink a víno, tak se také může stát, že Vás obsluha do poloprazdné pizzerie nepustí, protože "jsou úplně narvaní".

 • GÜLBAHAR EMİR IŞIK

Nice atmosphere in Andel in recognizable spot. The food is good. We ate pizza and pasta. Highly recommend if you want to eat Italian food in Prague.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 4
Atmosféra: 4
Doporučená jídla
Pizza Quattro Formaggi

 • Robert Knecht

Great margherita pizza and one pizza is enough for 2 to share. Paid 155 krones for the pizza plus 45 for a Coke. The beer prices were high as I paid 49 krones for a 0.5l draft straporam svetle beer and it had too much froth. From the picture you can see it's only 60% beer. Overall not bad experience as service was friendly and fast.

 • Pavla pavla

Objednali jsme si pizzu proiscutto. Bohužel tohle prý znamená v Česku ,že dostanete na pizzu normální klasickou šunku bylo řečeno kdyz jsme se ptali obsluhy kde je ta parmská šunka. To se mi teda ještě nikde nestalo. Takže na pizzu raději jinam. Pivko statopramen bylo ok.
Jídlo: 1
Obsluha: 1
Atmosféra: 1

 • Jakub Hampl

Přišli jsme v sobotu v podvečer ve dvou na večeři. Měli volný stůl u okna s výhledem na ulici. Jídlo (oba jsme si dali těstoviny) i víno byly skvělé. Jídlo bylo připraveno velmi rychle, obsluha příjemná, jen číšníkovi dvakrát spadl tác na zem, ale to se stane :-)
Jídlo: 5
Obsluha: 4
Atmosféra: 5

 • Michaela Skálová

The place was crowded when we came for a quick diner and so the order took a luttle bit more time then it should. We waited about 20 mins for a pizza and a salad. The service was very nice and chatty. The food was more than good but still not the best. Pizza had a thin crust and there wasn’t much topping on it.

 • Tomáš Pecina

A restaurant with good location at the famous Anděl crossroads, with so-so food and far from extraordinary service. Not recommended unless your expectations are really low.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 2
Obsluha: 3
Atmosféra: 4

 • Mary

All the dishes here were really good. We tried the pasta, pizza and steak. I definitely recommend them all. I highly recommend the gnocchi!
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5
Doporučená jídla
Gnocchi

 • Kry Štof

Tahle restaurace by měla dělat jen pizzy. Protože jsou sakra boží!!! Jinak posezení na “oknech” je příjemný. Pizzu ale nikdy z Corleone neodmítneme. Dal bych si ji ke snídani, obědu i večeři. V klasických pizzách zatím tento podnik dlouhodobě za mě vede.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře

 • Petr Škandera

Asi není nic zvláštního co bych vytkl a pochválil zvlášť. Pivo nebylo špatné ale moc Staropramen nepiji. Měl jsem k jídlu pizzu, hodnotím jako průměr. Celkově spokojený.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 3
Obsluha: 3
Atmosféra: 3

 • Lenka Divisova

Navštívily jsme už po několikáté a opět skvělá volba! Degustační předkrm bezva. Jídlo - pecka! Obsluha - příjemná. Atmosféra 4* - vadily nám kolem nás neukaznene děti! - což se nedá ovlivnit to víme... Celkový dojem opět nezklamal! Takže doporučuji.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 4

 • Davut Davut

Chodím sem už několik let .Žádný super luxus ale slušné jidlo. Ovšem přišla velká změna bohužel k horšímu. Nejen zdražení cože dá pochopit.Ale co se nedá pochopit je velikost porci, které jsou cca na 50% chytrý marketing na úkor zákazníků.....
Jídlo: 2
Obsluha: 1
Atmosféra: 2

 • Dag A. Dahle

We have often visited "Corleone" over several years and never been disappointed. Delicious food, reasonably priced. Well worth a short tram ride to Andel.
Služba
Jídlo s sebou
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 4

 • Roman Belák

Pizzerii doporučujeme, obsluha příjemná a rychlá, dali jsme 2x pizzu, obě výborné, jídlo bylo do 15 min. při plné restauraci, rádi se tam vrátíme..
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • kateřina jelenová

Vstřícný a ochotný personál, jídlo fajn. Ceny lehce vyšší. Tolerantní k dětem i s ohledem na výběr jídla. Super lokace u metra, atmosféra příjemná.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Vít Lichtenberg

Jídlo vždycky super, téměř skutečně Itálie. Obsluha příjemná. Jediné mínus vidím na zahrádce, kde jsou stoly namačkané na sebe a vrážíte do člověka co sedí za vámi. Ubrat jednu řadu a bude to super.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Jakub Bodlák

Poslední večer v Praze jsme šli s rodinou na jídlo.Nakonec zvítězila pizza , byla výborná . K tomu skvělé domácí limonády . Obsluha příjemná .
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Haný Schauerů

Jídlo bylo výborné, nejlepší tygří krevety, co jsem kdy jedla. Obsluha milá, rychlá. Jídlo kvalitně a rychle připravené. Doporučuji
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Karen Tim

I took caffe gelato because the very name makes you expect ice cream. However there was more cream than anything else. I barely found ice cream too, maybe it all melted down by the time it was served to me. I don’t feel like coming again
Obsluha: 3
Atmosféra: 3

 • Jan Maxa

Skvělá pizza, kuřecí prsa byla horší. Ale jinak velmi příjemné prostředí a obsluha. Mohli by mít jinou značku piva, ale i na to, že to je Staropramen, tak dobrý. Reprezentativní prostředí.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč

 • Jana Krejčíková

Jídlo dobré, poměrně dlouhá čekací doba jak na jídlo, tak na usazení. Vstup s mazlíčky zakázán? V dnešní době? Pokud si chci imitoval noble restauraci, tak i služby tomu musí odpovídat.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Petr Procházka

Výborná a ochotná obsluha, stylové prostředí a chutná jídla. Atmosféru trochu kazila pouze velmi hlasitá popová hudba.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 5
Atmosféra: 4

 • Klara Faltová

I loved their rhubarb soda and wine - pálava. Really good, food was great just the ambience…maybe in the evening?
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 3

 • László Keresztény (Taky)

Perfect. I very rarely find a place where you can get a really good italian style pizza. They are also nice. 10/10
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Monika Mrkáčková

Opírání o bar,když čekáte na objednání není úplně v pořádku... a při oslovení obsluhy jste odkázáni na kolegu,který není přítomen také není v pořádku, ale servis byl moc příjemný a jídlo chutné...
Jídlo: 5
Obsluha: 3
Atmosféra: 5

 • Klára

Jídlo dobré, jen porce by mohly být trochu větší. Pro holku akorát porce, ale pro chlapa nedostačující.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 2
Atmosféra: 4

 • Petra Holíčková

Pizzerie na správném místě. Pizza jako taková byla výborná. Obsluha byla milá, jediné co bych vytkla, byly drinky. Mojito nebylo úplně mojito, ale chápu, jedná se o restauraci, ne o bar.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře

 • Katja Janečková

Moc hezké prostředí, velmi příjemná obsluha, velký výběr jídel, nají se tu i vegan. Doporučuji všem
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Ladislav Dibďák

Chutné jídlo a příjemná obsluha. Delší doba čekání než bylo jídlo hotové, ale jinak vše v pořádku.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 4

 • Lucie Lőffelmannová

Za mě nejlepší pizzerie. Příjemné posezení pro dva i pro skupiny i na několik hodin.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • M F

Fajn posezení, jen mě mrzí, že už nemají salát s kuřecími nugetkami Btw. Super pizza chleba
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
500–600 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 4
Atmosféra: 4

 • Zdeněk Brodský

Velmi příjemná restaurace i personál, skvělá jidla dlouhodobě ve stejné kvalitě i vzhledu.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
700–800 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Sarka Knotkova

Naše servírka byla velmi milá a víno bylo vynikající. Jídlo dobré, stoly i toalety čisté.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 4
Atmosféra: 4

 • Andrea Čiháková

Strasne pomala obsluha, na pizzu jsme s kamaradkou cekaly hodinu. Po objednani piti za nami prisla jina servirka s tim, co si dame k piti. Chaos, dlouha cekaci doba, i placeni trvalo... Sem uz nikdy... Malinovku meli ale dobrou!

 • Martin Dragan

Měl jsem Gnocchi a na dezert tiramisu, kamarád měl pizzu kterou jsem ochutnal taky. Ze vším jsme bili moc spokojený , včetně vinu a personálu.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč

 • Vlaďka Kodytková

Navzdory předchozím negativním komentářům nemáme po dnešní návštěvě pizzerie nejmenší výhrady - obsluha rychlá, příjemná, pizza výborná, Chardonay skvostné. A krásně voňavé mýdlo na toaletě . Takže dnes za 5 ⭐. …

 • Táňa Holasová

Jídlo velmi dobré, odpovídající ceny, jediná připomínka- příliš velké porce
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Kostiantyn Moroziuk

Restaurace nevypadá nějak lákavě proto jsme vždycky šli mimo. Ale překvapivě mají široky výběr jídla a všechno moc chutnalo. Dobrá obsluha a pohodlná lokace.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 4

 • Grepl

Příjemné posezení i když větší odstup stolů by neuskodil hlavně pokud si sednete k oknu kde toto místo působí obzvlášť romantický, krásný výhled do ulice ale stísněné prostory jsou až protivné. Kuchyně výborná.

 • mouka 00

Po mnoha letech jsem se zde z nostalgie zastavil. Pizza super, obsluha fantastická, rychlá, pohotová, ale zase ne vtíravá. Zkrátka hosté se zde cítí skvěle.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Mikhail Kontsevoy

Chybí zaměření na služby a zákazníka. Toto místo nikomu nedoporučuji. Zásady restaurace žádná služba!
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
1 000 Kč+
Jídlo: 2
Obsluha: 1
Atmosféra: 3

 • Jonathan Garland

I had tomato soup to start and then pasta with beef and chilli my main finishing with a Chocolate Fondant for pudding. All meals were delicious and service was speedy. The price was also very reasonable.

 • Dida

Tohle musí být jeden z řetězců Andreje Babiše, 95kč za takové malé spocené trenky sem dlouho neviděl ( Tiramisu )
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč

 • Rene Chanel Novakova

Tato restaurace se za poslední dva roky velmi zhorsila. Měla jsem jí ráda ale už sem nebudu chodit(co se tyce jidla). Driv jsem restauraci vsude doporucovala, ale nyni odchazim vzdy zklamana.

 • Veronika „Veruňák“ L.

Já tuhle restauraci mám fakt rada ❤️ chodím sem už roky, jídlo vždycky super. Dnešní návštěva opět nezklamala, pátek večer, plný podnik, i tak milá obsluha a parádní jídlo. Doporučuju …

 • Michal Šafránek

Pizza se skoro nelisi chuti od tech co muzete koupit v metru. Piti predrazene a na obsluhu jsme cekali.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Anna Borowski

I absolutely do not recommend it, the risotto was rice in a sauce, completely tasteless. Definitely not.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Diana Hrdličková

Celkem příjemná italská restaurace. Jídlo nenadchne a ani neurazí...jednou mi celkem chutnalo, jednou jsem po jídle i zvracela...prostory jsou pěkné, servírky a číšník sotva promluví.

 • Marián Mihálik

Místo kde se příjemně strávit několik hodin..
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
1 000 Kč+
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Šárka Procházková

Nějak se zhoršili, pizza sice na pohled pěkná, ale nemastná, neslaná, připečená, obsluha hodně laxní. Poměr cena výkon nic moc.
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč

 • František Stolár

Špinavé záchody. Pizza nic moc. Po zkušenostech z Neapole se to nedá vůbec srovnávat.
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 3
Obsluha: 4
Atmosféra: 2

Similar places

San Carlo Dittrichova

2617 reviews

Dittrichova 1942/20, 120 00 Nové Město, Czechia

San Carlo Mala Strana

2045 reviews

Tržiště 369/7, 118 00 Malá Strana, Czechia

Gusto GIUSTO

935 reviews

Obchodní centrum Jizerka, Jablonecká 423/70, 190 00 Praha 9, Czechia

Pizza Grande Jižní Město

642 reviews

Křejpského 2276, 149 00 Praha 11-Chodov, Česko

Pizzeria Ristorante Corleone

481 reviews

Vysočanská 382, 190 00 Praha 9-Prosek, Czechia

Pizzerie Fratelli

297 reviews

Hostýnská 520/14, 108 00 Praha 10, Czechia

Pizza Papa Cipolla, Praha 13 - Řeporyje

276 reviews

Řeporyje CZ, Smíchovská 20/1, 155 00 Praha 5, Czechia

Pizza Žižkov

275 reviews

Hartigova 1947, 130 00 Praha 3-Žižkov, Czechia

Pizza Loca

233 reviews

Hartigova 72, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Pizza Tondo - prodej a rozvoz skvělých pizz

213 reviews

Náchodská 708/79, 193 00 Horní Počernice, Czechia