Pizza "HNED"

318 reviews

Svatoslavova 1680/51, 140 00 Praha 4-Nusle, Czechia

www.pizzahned.com

+420602619886

About

Pizza "HNED" is a Fast food restaurant located at Svatoslavova 1680/51, 140 00 Praha 4-Nusle, Czechia. It has received 318 reviews with an average rating of 4.2 stars.

Photos

Hours

Monday11AM-11PM
Tuesday11AM-11PM
Wednesday11AM-11PM
Thursday11AM-10PM
Friday11AM-11PM
Saturday11AM-11PM
Sunday11AM-11PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Pizza "HNED": Svatoslavova 1680/51, 140 00 Praha 4-Nusle, Czechia

 • Pizza "HNED" has 4.2 stars from 318 reviews

 • Fast food restaurant

 • "Za mě nejlepší pizza v Nuslích"

  "Dokonalý pizzy"

  "Velmi špatná pizzza,Teď mi to dovezli ,Pizza totálně bez chuti"

  "Do Pizza Hned chodím již celé roky a je to nejlepší pizzerie v celém okolí"

  "Na pizze je dobré, že je opravdu hned - za to 2 *"

Reviews

 • Jiřina Valentová

Za mě nejlepší pizza v Nuslích. Prakticky i v celé Praze. Já jsem aspoň lepší pizzu v této cenové relaci neměla. Dáváme si pravidelně sýrovou pizzu a ta je vždycky super. Chuťově je moc dobrá, nemá žádné tvrdé okraje a vždy i moc pěkně vypadá na pohled. Velká pizza je opravdu velká a najíme se z ní tři lidi. Ochutnali jsme i jiné pizzy, například Pan Slaninka a ta je také moc dobrá. A kdo nechce celou pizzu, tak si může dát jen trojúhelníček. Většinou mají velký výběr pizz i takhle kusově. Já mohu tento stánek s pizzou jedině doporučit.
Cena na osobu
1–100 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5
Nabídka pro vegetariány
Několik druhů pizz jsou vhodné i pro vegetariány, jako například naše oblíbená sýrová.

 • Ondrej Zemlicka

Dokonalý pizzy. Vždycky a všechny Ale víte co? Zkuste někdy půl napůl : sýrovou (na ní navíc objednat černý olivy!) a druhá půlka Slaninová pikantní.. To Vás dostane Tuhle kombinaci jsem si tam vymyslel a objednával uz v letech 2005 až třeba 2010. Pak jsem se odstěhoval. Až dneska zase jednou jedu okolo.. Zastavím se. Takových let jsem tam nebyl, a málem nevěřím vlastním očím. Že i po těch letech...? Jo! Nemusel jsem dlouho přemýšlet.. A že to byl zážitek nejen chuťovej, to Vám povím! Pořád to stejný místo, jeho atmosféra, jedinečná vůně, báječná pizza a zase milí lidi!❤️ Je to jasný! Teď se tam zas budu vracet pravidelně. Pro pozdrav, úsměv a tu nejvíc nejlepší pizzu.

 • Miki Waldi

Velmi špatná pizzza,Teď mi to dovezli ,Pizza totálně bez chuti.Tece z ní voda,je nedopecena...A objednal sem si bavím zakysanou smetanu a tu tam vůbec nedali..Fakt ,hnus,Za tohle by je měli okamžitě vyhodit!!!!!Takhle se vydělává,Okamžitě bych to zavřel!!!!Tak teď mi přivezli druhou,první sem reklamovali...Pizza vypadá super ,pěkně dopečena,ale jak ochutnáte ,tak je to peklo.Nedochucene těsto,sugo...Nejlevnější ingredience,Tam už nikdy...Nechápu ,jak to lidi můžou chválit,Lidi snědí fakt vše a ještě si mlaskaj.No ,měli by jste komplet změnit koncepci ,a vzít si od nějakého zkušeného pizzare recept na dobré těsto a sugo...Tohle prostě není Pizza!!!!

 • Katka Svobodová

Do Pizza Hned chodím již celé roky a je to nejlepší pizzerie v celém okolí. Tenoučké poctivé těsto, žádná tlustá buchta. Oblohy mám oblíbené a jsem s nimi už roky spokojená (salami, šunková, quatro formagi, speciál(šunka, žampiony, olivy), gurmán (salám, slanina, cibule, hermelín)). Nemůžu samozřejmě tvrdit, že jsem ochutnala všechno. Za dlouhá léta se mi stalo jenom jednou, že jsem byla opravdu nespokojená, a to bylo u pizzy persciuto. Šunka byla prakticky z poloviny čistý tuk, v plátech a rozteklý po celé pizze. Byl to ale pouze ojedinělý incident, takže proto za mě za dlouholeté služby dostává Pizza Hned plný počet.

 • Niky

Na pizze je dobré, že je opravdu hned - za to 2 *. Chuťově průměr, bohužel, u některých kousků bylo těsto ještě syrové. Co mě nemile zarazilo, když jsem si při kousnutí do šunkové málem vylomila zub a z pusy vytáhla železný hřebíček. Šla jsem o tom obsluhu informovat, ale místo obyčejného "omlouváme se za nepříjemnost", které by mi stačilo, jsem se dozvěděla, že oni tam takové hřebíky k ničemu nepoužívají a nevědí, kde se to tam vzalo. Zcela upřímně, mně je jedno odkud ten hřebík je, zda z mouky, šunky nebo jejich nepořádku, jsem ráda, že jsem to nespolkla, a "sorry" by bylo na místě.

 • Ellen Kateřina Luková

Nemam slov.. Objednaly jsme si pizzu s mym manzelem Bohousem a to v jakym stavu prisla je hrozny. Radsi jsme ji ani nejedly protoze jsme tam nasly cerva kteryho jsme si adoptovaly chudak byl zavrenej v tak nechutny pizze pojmenovaly jsme ho Milan a starame se o nej jako o vlastni dite protoze jsem neplodna.. Ale zpatky k tematu rozhodne od tud neobjednavejte je to nechutne pokud si teda nechcete taky adoptovat cerva. zde prikladam i fotky jako dukaz
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 1
Obsluha: 1
Atmosféra: 1

 • Vladimír Trunc

Podlé mého pizza jedna z 10 nejlepších v Praze. Na to, že je z malého stánku tak ji mají opravdu vydařenou. Ze známých kdo nevěřil tak musel ochutnat. Pak dal za pravdu. Stojí rozhodně za vyzkoušení. Každý máme jiný nazor na pizzu.
Služba
Jídlo s sebou
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 4
Parkoviště
Spíše obtížné najít parkování
Možnosti parkování
Placené parkování na ulici
Bezbariérový přístup
Stánek umístěn na ulici u tramvajové zastávky. Není omezující.

 • Adam Pícha

Jedna z nejvíce otřesných zkušeností s rozvozem jídla v mém životě. Kurýr dovezl vše v čas a v pořádku. ALE po té, co nám jídlo předal se na nás otočil a řekl: “vy asi dýška nedostáváte co?” a odešel. Když jsem za ním doběhl a řekl jsem mu, že mi nepřijde normální takhle s klienty mluvit zařval na mě: “trhni si nohou sociále!”. Chápu že pán za rozvoz čekal nějakou finanční odměnu, ale určitě to není samozřejmostí. Doufám, že si to přečte ten kdo ho zaměstnává a vysvětlí mu, že se nemůže takto chovat. Bohužel si z mé nejoblíbenější pizzy už nikdy neobjednám.

 • Kamil Sabbagh

stánek u zastávky pěkný, ale obsluha katastrofická, kurýr na doručení jídla nemůže ani donést pizzu do patra, prý že jsme lidé invalidi a máme si dojít i v nemoci před dům, přitom to jejich objednávkový formulář nabízí. Určitě nedoporučuji.
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 1
Obsluha: 1
Atmosféra: 1
Parkoviště
Spíše obtížné najít parkování
Možnosti parkování
Placené parkování na ulici
Parkování
stánek u zastávky mhd blbé najít parking

 • xkror200

Pizza není úplně špatná ale obsluha je arogantní a nepříjemná. Šel jsem si vyzvednout objednanou pizzu. Po příchodu mi pán sdělil, že mám ještě chvilku počkat. Tak jsem čekal a po deseti minutách mi to už přišlo divné tak říkám že to trvá už nějak dlouho. Pan mi řekl, že pizza už tam dávno leží hotová, proč jsem si o ní neřekl. A přitom jsem stále stál před okýnkem a koukal na ně jak se tam čtyři týpci vykecávají mezi sebou. To je pro ně prostě moc práce zavolat šunková pizza je hotová. Už jsem z principu nejdu...

 • Milan Čábela

Včera jsem si objednal pizzu Gurmán a jedním slovem TRAGÉDIE! Použité nejlevnější suroviny, cibule hořká a sýr typu odkrojených patek z hermelínu, kterých tam bylo 5ks na 45 Cm velké pizze. Dva kusy jsem snědl z velkého hladu, ale zbytek šel do popelnice, protože mi z ní nebylo vůbec dobře. Opět jsem se přesvědčil, že je lepší dávat na jistotu a kvalitu, Ikdyž si člověk připlatí a proto zůstanu věrný Palatinu na Pražského povstání a taky doporučuji.

 • MystiX

14. 5. 2022 Jídlo objednáno přes Dáme Jídlo Pizza Speciál 45cm: 275 Kč Obaly a dovoz: 29 Kč Celkem: 319 Kč Placeno stravenkami Ticket restaurant Oproti většině pizzerií konečně poctivě naplněná pizza. Velká pochvala. Chuť také slušná. Osobně dávám přednost trochu výraznější a sladší omáčce, ale 100 lidí, 100 chutí. Edit 24.5.2022 Pizza Salámová 45cm: 250 Kč I Salámová pizza velmi slušná a dobře naplněná.
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Večeře

 • I'm Jenna

Это была самая отвратительная пицца в моей жизни . Пицца была не свежая ,я бы даже сказала не много протухла ... Пришлось все выбросить в мусорное ведро .. Жаль потраченных денег . Лучше заказать Pizza Joy или Pizza Hut. И цены там такие же ,даже на пару крон дешевле .... Не рекомендую
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 1
Obsluha: 1
Atmosféra: 1

 • Lucie Ryšánková

Dobry večer, Pizza Hned. Dnes ve večerních hodinách jsme si u Vás objednali pizzu u stánku s odnosem. 2x pizza slaninová pikant a jednou bez pinkant. Ale to co jsme otevřeli doma, tak jsem byla v šoku. Těsto nedodělané, komplet všechny suroviny spadali dolů z těsta a nepropečená, tím myslím ani slanina a cibule total sýrová nez se zavřela krabice!. Vždy jsem u Vas ráda brala pizzy, ale po tomto zážitku uz nikdy !!!

 • Robert Kuna

Trochu by mohli zapracovat na méně připálené pizze ale jinak chuť skoro jako dříve. Je trochu škoda, že na plechu nemají stále stejnou nabídku, takže je to vždy loterie, zda bude vaše oblíbená pizza momentálně v nabídce. Ale celou na objednávku s sebou Vám jistě udělají jakoukoli, jen nevím, kolik by na tu největší pizzu muselo být lidí aby to zmizelo.

 • Filip Chroust

Pizza je zde super, mají velký výběr, lze objednat i telefonicky i on-line, kde lze platit i kartou. Oblíbil jsem si zde salámovou pizzu s Jalapeňos papričkami. Objednávku zde mohu doporučit. :) cenově jsou zde pizzy za celkem přijatelné peníze. Tato pizzerie nabízí i rozvoz až do domu, ale tuto službu jsem ještě nezkusil, jelikož bydlím nedaleko.

 • Jakub Stojan

Objednal jsem si pizzu vecer s dovozem, bydlím také v Nuslích tak nechápu jak mi mohla přijet studená, ještě v tak pozdní hodinu.. měl jsem hawai a chuťově me to absolutně neoslovilo.. byla to 40cm a po dvou kouskách jsem ani neměl chuť jist dal.. někdy ještě pizzu od Vas zkusím, a kdyztak hodnocení opravím pokud se to zlepší..

 • Jan Havlicek | ekolo.cz

Solidní průměrná pizza. Neurazí, nenadchne. Měli zrovna nějakou jako že ultrapálivou, nazvanou Jen pro pokročilé. Tak jsem si jí dal. Pán se na mě podíval, jako jestli to myslím vážně. Asi na to nevypadám. :-D Každopádně to byla klasicky pálivá pizza s chilli jako všude. Neurazila, nepřekvapila.

 • Petr Rada

Pizzu pravidelně objednáváme už roky, jak osobní odběr tak dovoz. Nikdy jsme neměli s ničím problém a rádi objednáváme zas. Výborná pizza za rozumný peníz. Obsluha je taková vcelku neslušná a nepříjemná, ale co se dá dělat. Doporučuju pikantní slaninovou, špenátovou nebo prostě jen šunkovou.

 • Josef Berger

Objednal jsem si pizzu přes tel.. Dle zkušeností, takže na jistotu, pořád spokojenost.....ale asi dnes pizzař neměl neměl den, škoda omlouvám se,ale asi dnes sem si měl raději koupit párky.
Služba
Jídlo s sebou
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Honza T.

Dobrá pizza za slušné ceny. Většinou odcházím s čerstvě upečenou pizzou do 10 minut. Chodím sem už dlouhá léta a nikdy jsem nebyl zklamaný.
Služba
Jídlo s sebou
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
100–200 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Veroljub Petronic

Пице си стварно супер, а и прилози су феноменални. Место је кул, цене су пристојне, само мени смета што је често гужва па морам мало да сачекам док пице стигну.
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
400–500 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 4
Atmosféra: 5

 • Renata Štampferová

Objednala jsem online přišel email o převzetí objednávky. Po hodině kdy mi měla být doručena pizza se nic nedělo. Volala jsem a prý mají špatný tablet a objednávka jim nepřišla. Příště si to mohou napsat přímo na web že ať raději objednávají všichni přes telefon.

 • Daniel

Pizza sama o sobě vyšší nadprůměr. Okraje jsou příliš silné a také nedokážu pochopit, proč většina Pizz má jako topping pórek.
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Fiona Ouma

Pizza Hned is one of the best. The pizza is always delicious and fresh, and the staff is friendly and welcoming. The prices are affordable and the portions are generous. Always looking forward for more
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Sona Jirikova

Top Konečně pizza která se dá sníst. Žádný mražený sragory. Nečekás ani extra dlouhou dobu.. Příjemný, ochotný, usměvavý, prodávající tým lidiček. Pizza hned pro mě …

 • Marcela Tygriková

Bydlíme nedaleko už hodně let, bývala tu super pizza, ale pak se ti, co ji vyráběli, přesunuli na Synkáč (tak kolem 2015) a teď je to tak na střídačku. Ale jednou za čas si dáváme buď žampionovou nebo sýrový speciál, ten ještě nezklamal.

 • Michaela Skálová

Honestly, the best pizza in Prague. Our order has always come on time, the pizza was fresh and if we wanted some add-ons, they were there. The pizza has a thin crust and really, we can’t eat any other pizzas since we’ve tasted this one.

 • oshmajicu clothing

Empfehlenswert. Pizza ist lecker und Auswahl ist groß. Sehr gute Atmosfere, nette und hilfsbereite Angestellte.
Služba
Jídlo s sebou
Cena na osobu
600–700 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Jarda P

Pizza mě vždycky nadchla, ale proč dávám nízké hodnocení, je z důvodu, že když má být otevřeno do 1:00 a v 0:08 mi bylo oznámeno, že už mi žádnou pizzu nedělaj, tak je dle mého názoru trochu smutné.....

 • Jan Homolka

Rozhodne to neni HNED :) cekali jsme vic nez hodinu a pul. Po telefonatu, kde je nase pizza, nam velmi drze bylo odpovezeno, ze to rozhodne nebylo hodinu a pul. Pizza chutove prumerna az podprumerna.

 • Igor Marinkovic

Every time I come to Prague I like to eat their food. Along with good pizzas, you also get great conversation if the right people are on shift
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Patrik Chrz

jen kiosek - stánek. Zajímavá pizza s hořčicovým základem
Služba
Jídlo s sebou
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
100–200 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 3

 • JJk L

Pizza super, jen Škoda že šetří na surovinách.. Například salámová pizza kdyby tam nebyla vysočina tak by to bylo super.
Služba
Rozvoz
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Kci Gvozdenova

Mesto dobre hrane i predivne opustajuce atmosfere. Osoblje uvek raspolozeno da udovolji svakom zahtevu, jednom recju sve pohvale!
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Simon Endt

Průměrná pizzerie. Chuťově přijatelná pizza, ale samozřejmě, kde má být mozzarella, byl eidam. Navíc pizza lehce připálená. Obsluha naprosto bez zájmu, že jim přišel zákazník. Škoda.

 • Srdjan Stegic

One of the best places where i was this week! Kind service and perfect food! See you soon again.
Služba
Jídlo na místě
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Jovana Stegic

Najbolja pizza u gradu! Usluga, hrana, ambijent - perfektno
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Martin Ďatko

Nejviiic Pizzas kamaráde!!!!
Služba
Jídlo s sebou
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
1–100 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 5
Atmosféra: 4

 • Jan Borek

Nejlepší pizza v okolí, bohužel už tam nebydlím, ale když náhodou jedu kolem vždycky se na kousek stavím.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Ondřej Syblík

Tak tentokrát odfláknutá pizza. Těsto polosyrové, okraje rozpadající se. 500 m od domu a hned studená.
Služba
Jídlo s sebou
Typ jídla
Večeře

 • WAKO VLK

Odporná nedopečená, přilepená pizza ke krabici. Arogantní chování a vysvětlení, že se to stává mi opravdu peníze a chuť k jídlu nevrátí. Styďte se!!!

 • Vladimír Hájek

Stánek vypadá jako laciný ale pizza výborná, nečekejte žádné prémiové suroviny ale pizza fakt výborná a za super cenu, velmi rychlý výdej jídel...

 • Sweety Key

Nejlepši pizza v Praze. Milujeme pizzu a dáváme si jenom tu nejlepší v PIZZA HNED
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • jimmy puda

Není to sice ta nejlepší pizza na světě, ale mají dobré těsto, ingredience i čas zpracované objednávky. Navíc fajn místo na hladové okno.

 • Nikola Radic

If you are visiting Prague, you must come here. This is the best pizza in Prague!
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Martin Aslan

Pizza super chodím už druhým rokem, doporučuji Hořčičnou, rozvoz máj taky a je doručení rychlí...
Jídlo: 5
Obsluha: 5

 • Vašek Janků

V restauraci sem nejedl, ale objednávam z dáme jídlo pravidelně, skvělá pizza
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • David Netymach

Včera večer sem zde objednával šunkovou pizzu a kamarád havai. Po obou pizzach máme velké střevní potíže. Nejspíš bylo něco prošlé.

 • Michal Havlíček

Arogantní chování nepřiměřené. Pizza průměrná. Věřím , že brzy tu budou prodávat třeba fornetti. Lepších pizz je v okolí habaděj.

 • Alex Ertl

Paráda, nechají mě vyklikat nákupní košík, aby mi na konci řekli, že do mé lokality v praze nedoručují.
Obsluha: 1

 • Jan Homola

Pokud máte chuť na dobrou pizzu tak raději zavítejte do jiné pizzerie ;) tady s dobrou pizzou určitě nepochodíte ;)

 • Ighor666 Ighor

Již nějakou dobu objednáváme, vždy sme spokojeni. Pizza, burek i ostatní jídlo jsou vyborne, ale pizza je fakt TOP.

 • Marco Schumacher

Mile lide a dobra kvalita pizzy na rychly pokrm ci objednani velke, prave italske pizzy domu - velmi doporucuji!

 • Beatrice Libertad

Dnesni pizza u Vas nejlepší ,co jsem kdy chutnala!k tomu rychly servis,ochotny personal! Vrele doporučuji …

 • Petr Musil

za tu cenu určitě dobrá pizza
Služba
Jídlo s sebou
Typ jídla
Brunch
Cena na osobu
1–100 Kč

 • Zuzana Hájková

Pizza HNED je skutečně rychlá, dobrá, kvalitní a poctivá + tam mají široký výběr. Zastavte se po cestě. …

 • Alenka Dlouha

Za mě vse v pořádku, pizza super.
Služba
Rozvoz
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • D B

Docela dobře. Koupili jsme slaninovou a žampionovou pizzy. Asi za 30 min už to kámoši snědli. Doporučují.

 • Dusan Bandur

Odlična hrana! Fenomenalan vlasnik odlični radnici!
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Julie Štoud

Hladové jsme odeslaly objednávku,která byla v e-mailu potvrzena. Ani po čekání,jsme se ji nedočkaly...

 • Aleksandar Radivojevic

Odlična hrana, vrhunska usluga. Sve preporuke!
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Wan Yi Hu

Pozor, ať vám nenaúčtují víc, než byste měli platit. Jinak výborné lasagne a jsou otevření do noci.

 • Kateřina Peřinová

Pan majitel děla tu nejlepší pizzu v Praze. Chodím na ni často a stále jsem se jí neprejedla …

 • miatim sro

Velmi kvalitně suroviny a vynikající pizza.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Kveta Sulcova

dnes jsem si u Vás koupila pizzu. A to co jsme dostala, hrozné. Těsto nedopečené a nic na tom.

 • Jan Klíma

Skvělá pizza pokud si dáte dílky na okénku. Když si koupíte celou pizzu tak je jen průměrná...

 • Karolína Kutilová

Výborná pizza s dovozem domů . Kurýr neochotný donést pizzu
Jídlo: 5
Obsluha: 1

 • Jana Kvízová

Vaše pizza byla naprosto odporná. Hnusnější pizzu jsem snad ještě nejedla. Nedoporučuji!!!!!!

 • lol

Uz 2 jsem se snazil objednat a ani jednou to nikdo nezvedl. Zkouseno 3 krat po 10 minutach.

 • Crazy Homer

Pizza s žampiony byla hrozná protože z ní teklo jako z mokrého hadru. Chuť to nezlepšilo.

 • Lucie Furstova

Výborná pizza, připravená rychle i na objednávku on-line s sebou, milý personál

 • Denisa Dubay

Super pizza,s odvozem až domů za fajn peníze dodání cca 40min.. Super! …

 • Ladislav Szurmaj

Pizza, hit této,země nejlepší jsem jedl,v itálii tady se nedá vůbec srovnat.

 • Marek Sosnovský

Celkem dobrá pizza, jen je občas přepečená až místy spálená. Fajn obsluha.

 • Michal Špánek

Pokaždé když jedu okolo dám si dva kousky. S kousky jalapeňo je best

 • Caroline Kocova

top strop pizza, super syrova se slaninou a jalapenos …

 • Eliska Valasek

Za mě super pizza, když si chceš vzít jídlo jen tak do ruky :)

 • Josef Vok

Jejich pizza je naprosto skvělá. Výborná obsluha. A fajn ceny

 • Samuel Pokorný

Doporučuji tuto pizzu, je výborná. Otevřeno i pozdě večer.

 • Kamila Hořáková

Skvela pizza. Ale lasagne snad nejhorší, co jsme kdy měli.

 • Daniel Bucháček

Dobra pizza,fakt dobrá ;) Křehký těsto,hodne posypana...

 • Tomáš G

Overall very decent pizza albeit less salt wouldn’t hurt

 • Helena „Helena“ Hrdličková

Velice dobrá pizza, chutná a obsluha moc milá a ochotná

 • Lukáš Zlámal

Dobra pizza, parkrat jsem si sem pro ni vecer zajel.

 • Robert Mašinda

Chodím sem víc jak jedenáct let a pokaždé v pohodě.

 • DANIEL DAN

Celkem fajn za velkou pizzu za rozumnou cenu ..

 • Volodymyr Shykula

Včera jsem objednal pizzu a mne ji ne dovezly

 • Daniel Wagner

Solidní nabídka, dobrá chuť, ceny přijatelné.

 • Pavel Kaška

I ve večerních hodinách funguje stánek dobře.

 • Michal Kyseľ

Nejhnusnější pizza jakou jsem kdy jedl...

 • Vojtěch Šmarda

+ rychlost + kvalita jídla + super omáčky

 • Jan Novák

ODPAD! DO NOT RECOMMEND! NECHUTNA PIZZA!

 • Richard Fárek

Jako vždy pestrá nabídka, výborná chuť!

 • Lucie Namyslová

Nejlepší pizza !!! Doporučuju! …

 • Rastislav Dvorský

Margherita bez bazalky...palec dole

 • Ziggy Ziggyc

Tak tohle opravdu už nikdy......

 • Michal Skrbek

Jedna z nejlepších pizz v Praze!

 • Lucie Namyslová

Nejlepší pizza, nikdy nezklame!

 • anna anna

Jsou jednička tak jen tak dál.

Similar places

Chickin

995 reviews

6, Dejvická 188, Dejvice, 160 00 Praha 6, Czechia

Burrito Loco

835 reviews

Vinohradská 1210/60, 130 00 Praha 3-Vinohrady, Czechia

Pizza Joy

387 reviews

nám. Bratří Synků 3/7, 140 00 Praha 4-Nusle, Czechia

Karlos Burger Café

357 reviews

Cakovice CZ, Cukrovarská 41/49, 196 00 Praha 9, Czechia

SausageGo

203 reviews

Celetná 557/10, Staré Město 1, 110 00 Praha 1, Czechia

Mahir Kebab Haje

176 reviews

OC Háje Průchod od metra, Arkalycká 877, Háje 11, 149 00 Praha 11, Česko

Kebab & Pizza Čakovice

109 reviews

Lidl, Schoellerova Areálu impéria obchodní centrum, 196 00 Praha-Čakovice, Česko

Take it cheesy

42 reviews

Dlouhá 14, 110 00 Staré Město, Czechia