Národní technické muzeum

16341 reviews

Kostelní 1320/42, 170 00 Praha 7-Letná, Czechia

www.ntm.cz

+420220399111

About

Národní technické muzeum is a Technology museum located at Kostelní 1320/42, 170 00 Praha 7-Letná, Czechia. It has received 16341 reviews with an average rating of 4.6 stars.

Photos

Hours

Monday9AM-6PM
Tuesday9AM-6PM
WednesdayClosed
Thursday9AM-6PM
Friday9AM-6PM
Saturday9AM-6PM
Sunday9AM-6PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Národní technické muzeum: Kostelní 1320/42, 170 00 Praha 7-Letná, Czechia

 • Národní technické muzeum has 4.6 stars from 16341 reviews

 • Technology museum

 • "I recently visited the National Technical Museum in Prague, and I want to share my enthusiasm with others"

  "Technické muzeum je fascinujícím místem pro všechny nadšence technologie a historie"

  "Vynikající záležitost pro malé i větší"

  "Celkově hodnotím jednoznačně kladně"

  "Krásné muzeum, byli jsme celá rodina , syn 5 let byl nadšený a dcera 13 si také našla oblíbené části- historie pastelek, mimochodem víte jak se vyrábí? Je to zajímavé!"

Reviews

 • Porin Šarić

I recently visited the National Technical Museum in Prague, and I want to share my enthusiasm with others. The museum stands out with its extraordinary collection of bicycles, motorcycles, cars, and airplanes. I was particularly impressed by the rare Bugatti specimens on display. In addition, the museum is divided into thematic exhibitions on different floors, including mining, metallurgy, watches, household appliances, chemical industry, television, astronomy, and sugar industry. What especially amazed me was the size of the collection of rare bicycles and cars. It was truly fascinating to see these historical artifacts up close. The museum is well-organized, with clear information about each exhibited item, enriching my visiting experience. Besides the rich collection, the museum exudes a positive atmosphere and enthusiasm. The staff is very knowledgeable and ready to answer all my questions. Also, the fact that the museum is divided into thematic exhibitions allows visitors to explore areas that particularly interest them. I want to emphasize the importance of preserving this national technical treasure. The city of Prague and the Czechoslovak state deserve all the praise for preserving these invaluable artifacts and allowing visitors to experience them in such an authentic way. I highly recommend everyone to visit the National Technical Museum in Prague. This is an incredible experience that will surely amaze you and enrich your knowledge of technical history. Thanks to Prague and Czechoslovakia for preserving this exceptional place

 • Mikisák

Technické muzeum je fascinujícím místem pro všechny nadšence technologie a historie. Nachází se v srdci Prahy a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný pohled na vývoj techniky od průmyslové revoluce po současnost. Muzeum poskytuje pohled do minulosti prostřednictvím široké škály exponátů, které zahrnují stroje, zařízení, automobily, letadla a mnoho dalšího. Stálá expozice nabízí interaktivní zážitky, které osvětlují významné momenty v historii techniky. Návštěvníci se mohou dozvědět o vývoji průmyslu, dopravy a komunikací prostřednictvím dobových artefaktů a informativních prezentací. Muzeum zaujme nejen odborníky, ale i širokou veřejnost díky svému názornému způsobu prezentace. Kromě stálých expozic muzeum pravidelně pořádá dočasné výstavy a akce, které obohacují návštěvníkům zážitek. Odborníci v oboru pravidelně přednášejí o nejnovějších technologických trendech a inovacích. Technické muzeum je také ideálním místem pro rodiny s dětmi, protože nabízí vzdělávací a zábavné aktivity pro mladší generace. S moderními interaktivními prvky a edukativními programy poskytuje mladým návštěvníkům inspiraci k objevování světa techniky. Celkově lze říci, že Technické národní muzeum v Praze je skvělým místem pro všechny, kdo chtějí prozkoumat fascinující svět technologie a pochopit její vliv na společnost a historii.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Jan Elznic

Vynikající záležitost pro malé i větší. Velmi příjemný a profesionální personál, který ochotně poradí. U každé expozice se nachází nejméně jedna osoba. Určitě někdy znovu zavítáme. Co rozhodně NEDOPORUČUJI, je místní jídelna v přízemí. Jídlo a pití je tam drahé, ale zejména krajně nekvalitní a nechutné. Maso z ryby nešlo ani silou ukrojit, bylo vysušené a tuhé doslova jako kámen, brambory jakbysmet. Nabídka salátu nebo zeleniny žádná. Palačinky byly spíše žemlovka, která se také nedala jíst. Domácí limonáda v horku teplá, a chutnala hůře levný sirup (určitě nebyla domácí z ovoce). Opravdu jsem horší návštěvu stravovacího zařízení nezažil dlouho. Doslova otřesný zážitek. Parkování relativně dostupné, ale musíte chvíli hledat nebo čekat, než někdo odjede i při menším návalu, cena 40 Kč / hod. Toalety všude čisté a dostupné na většině míst a pater. V posledním patře pěkný výhled. Jen škoda, že je uzavřený výstup do kopule. Dojem z návštěvy pokazila návštěva kantýny, jinak bych dal pět hvězd .

 • Víťa Čabrádek

Celkově hodnotím jednoznačně kladně. I rodina ve složení muž, žena a dvě děti zde najdou každý něco, co někoho zaujme. Doslova od kontaktních čoček až po lokomotivu, či stíhačku. Prostředí upravené a přehledné, exponáty autentické, dočasné expozice zajímavé a různorodé. Možnost občerstvení v bistru jsme přivítali všichni, prohlídka veškerých prostor nám zabrala poctivých 5 hodin na nohou. Uvítal bych proto více laviček, nebo lenošek pro dočasný oddech. Prostředí bistra vcelku čisté, průběžně udržované. Cenu pokrmů jsem akceptoval: Přeci jen po pandemii nemůžete hotovku za stovku čekat. Smažák s hranolkami, nebo kuřecí nugetky jsou tak kolem 180,- Kč, na své si přijdou i vegetariáni. Široká nabídka nápojů rozlévaných i balených mě potěšila. Toalety na všech podlažích jsem shledal uklizené, čisté a voňavé.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Lenka Matoušková

Krásné muzeum, byli jsme celá rodina , syn 5 let byl nadšený a dcera 13 si také našla oblíbené části- historie pastelek, mimochodem víte jak se vyrábí? Je to zajímavé!. Expozice Doprava- starých aut, letadel, motorek, kol a pod je naprosto bomba! Byli jsme ve čtvrtek o jarních prázdninách a bylo hodně lidí, ale češtinu zde skoro neslyšite V poledne se můžete najíst v místní "kantýně" a pokračujete v prohlídce. Nedoporučuji hernu s Merkurem, kde ta paní co hlídá byla velmi nepříjemná a nejezky se chová k dětem. Ale o to lepší zkušenost s pánem na ex.Interkamera, to byl borec! Doporučí vám, co si prohlédnout a co vše jde vyzkoušet! Milý a to i na děti! Velká pochvala, takových lidi více! Chválím záchody na každém patře. Krásně muzeum, kam se vrátíme, za 1 den nelze stihnout!
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Ne

 • Jiří Špidla

Další krásné a povedené muzeum. Vstupné 280 Kč je hodně, ale množství exponátů stojí za to.. Pozor toto muzeum není vhodné pro menší děti, budou se tu pravděpodobně nudit, protože expozice nejsou interaktivní a na nic se nemůže šahat. Myslím že tři hodiny na prohlídku jsou tak akorát. Hlavní expozice dopravy je asi nejlepší projít ji od třetího patra po první. V horním patře jsou k vidění modely lodí. V dalších pak kola, motorky a nejvíc asi expozice potěší letecké modeláře je zde mnoho modelů i exponátů. Další doplňkové výstavy jsou taky pěkné... Doporučuji určitě navštívit Jen parkování stojí za nic. Je možnost jen fialových zónách ty jsou za 40 Kč na hodinu a bývají plné. Takže jedinou možností jsou pak modré zóny za 60 Kč na hodinu a tam se může stát maximálně 3 hodiny.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Křupka

Muzeum je o něco větší než v Brně, kde jsme několikrát rádi po letech chodili. Tohle nezklamalo, jen mi tu chyběl nějaký interaktivní program typu ochotného personálu, co by všechno zajímavě vysvětlil, něco co se dělá při školních exkurzích, ale jen několik desítek tabulích, kde se dozvíte jen to okrajové, a několik televizních obrazovek, co Vám bez zvuku toho asi moc neřeknou. Nejlepším tahounem zůstává prezidentský vlak, který nemáme ani u nás v Brně. Zklamala mě restaurace, nebo spíše kantýna, co naservíruje smažené řízky s fritézy, nečekaně ještě z polotovaru jako ve fastfoodu. Drahé automaty, které neberou ani platební karty. Vstupné je za mě zbytečně drahé, ale zřejmě muzeum nepobírá veřejné dotace, musí na své náklady fungovat, takže tohle nebudu řešit. Výstava toho nabídne o mnoho víc než v Brně, a má zajímavé exponáty.

 • Kristyna Hovorka

Národní technické muzeum největší zklamání, pokud chcete své děti unudit, vezměte je sem. V dnešní době jsem něco takového nečekala, měli jsme s sebou 4 letého syna a dva malé v kočárku, zašla jsem se zeptat na pokladnu zda to lze projet s kočárkem, bylo mi řečeno, že ano, po zaplacení vstupného 560kč, jsme ušli 20 metrů abychom zjistili, že musíme tahat roční dvojčata v ruce. Šli jsme kolem dokola po ochozu kolem vyskládaných věcí ve vitríně jak v 90. letech s dětmi na ruce, u věcí pouze nudné cedulky, absolutně nic interaktivního, co by toho staršího zaujalo. Zaměstnanci velmi nepříjemní a neochotní, výstava chemie opravdu k smíchu, ve vitríně například složená zástěra v sekci plastů s cedulkou jak se tento plast nazývá (pro dokreslení celé představy:) Opravdu vyhozené peníze, i 150kč by mě mrzelo, natož 560kč..

 • Pálos Nikolett

Fascinating museum with something interesting for everyone. Highly recommend. Very well organized and preserved exhibits, with English descriptions for (almost) everything. The amount of things to see here are almost overwhelming. If you think you've finished with seeing every exhibit, check your map! You'll definitely find a room you haven't been in. The temporary exhibition about the 100 years of Czech radio stood out to me, so definitely go check it out before it's over. If during the planning of your trip to Prague you saw this museum on Google Maps (or elsewhere) and you thought "Huh, that's interesting", you should visit.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Blanka Hladikova

Jela jsem se podívat na výstavu Ostrovské porcelánky a prohlídkou hlavni haly jsem se vzpomínkami vrátila do dětských let. Některé časti expozice jsem určitě jako dítě neviděla. Co je důležité. Viděla jsem dagurrotypie, kterou daroval samotný L. Daguerre kancléři Metternichovi a pomůcky spojené s vývojem fotografie. Rozhodně ano a projděte si ho celý. S průvodcem jsem byla na prohlídce rudného a uhelného dolu ve 3. podzemním podlaží a byl to zajímavý zážitek. Samozřejmě jsem zapadla do kavárny na espresso a tiramisu :)
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Marc LeBlanc

Absolutely wonderful. It's 7 floors, and mostly high quality exhibits, so it's easy to be there from open till close, and still feel like closing time comes too early. What worked best for us was taking the elevator up to the top floor, and exploring each floor on the way down. There's a small cafeteria on -1, the food was okay, but they also sell beer, which is awesome in a museum. The lockers were a bit of a struggle, the coin slots show which coins they accept, but many other coins will fit in the top, then get jammed inside.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání

 • Jaroslav Pížl

Při dnešních cenách výborná cena za vstup. Líbilo se mně i synovi. Lidé většinou procházejí bez zájmu, nic si nečtou, jen za pochodu sledují. Jsou, jako výrobky na pásu v továrně Kavárna byla také super. Člověk tam stráví několik hodin, takže něco k snědku a pití přijde vhod. Cena také slušné. Časová náročnost je 2-3 hodiny. Může být i déle, záleží na zájmu každého. Udělal jsem jen pár fotek, spíše jsem si to užíval. Parkoviště před muzeem jsem ani nezkoušel a zdálo se mi plné. Za mě super
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Luboš Rálek

Rozhodně stojí za návštěvu. Bez problémů zde lze strávit celý den a pokud si bude chtít vše důkladně prohlédnout a přečíst si informace, tak je to i na vícedenní návštěvu. Expozice jsou celém na 6 podlažích. Většina exponátů je za skleněnou vitrínou, nebo za skleněnou zástěnou, což ve velkém sále občas pro odlesky světla zhoršuje viditelnost exponátů. V restauraci v -1 podlaží byly na výběr 3 hotová smažená jídla po 179 Kč a točené nápoje, zákusky atd.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Stephen Digby

Designed in functionalist style and built in 1942 during WWII and placed outside the old city. Nevertheless the exhibits are fascinating with good English translations in most cases. The vast scale of the 6 levels of exhibitions is exhausting but wonderful. They cover an enormous range: domestic technology, chemistry, coal and iron, cars, planes, bicycles, astronomy…. Pick a focus and delve deep or you will be overwhelmed. I suggest coal and iron.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Conor Walsh

Excellent activity for a wet day! The coal and ore tour is worth doing but is only available in Czech, still interesting to walk around the mine as you can't enter without a guide. Transport Hall is interesting too with lots of different vehicles. Very few of the staff speak English but are still helpful. If you don't have a 10kr or Euro coin for the lockers ask at the reception and they will probably loan you a 10kr coin
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Cyntia Pethövá

This spacious museum is very interesting to see and it's definitely worth a visit. Museum has many unique exhibits, including permanent and temporary exhibitions. There are really many permanent exhibitions (such as means of transport, astronomy, photography, mining and much more), so everyone can find something of their interest. Keep in mind that museum (as most of the museums) is closed on Monday.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Alina Lomakin

Very interesting museum. A lot of cars, vehicles, bicycles and motorcycles and aircraft. In addition, there is also a hall with everything related to photography of the past, clocks and another complex. The museum also has a room for children where they can assemble something from pieces of metal and screws. There is also a restaurant and a souvenir shop. We really enjoyed visiting this museum.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Pavel Sklenář

Celkově hodnotím kladně. Muzeum se za posledních třicet let nezměnilo. Což je dobře, jen nechápu tu rekonstrukci. Ale jsem rád, že je furt stejné. Doporučuji vyrazit co nejdříve ráno. V deset hodin je už slušně plno. Občerstvit se dá relativně slušně v kantýně. Takže hlady nikdo neumře. Personál u exponátů je super a rád přidá výklad. Ovšem, co je největší pecka jsou doly. Vůbec jsem nečekal tak brutálně velkou a dokonalou expozici. A pruvodce úplně nejvíc super. Pro děti velký zážitek.

 • Nikoloz Gubeladze

You could not expect the things that you can see there. Any person can find a thing which causes a lot interest. Good thing is that you can literally go really close to any stuff. There are some interesting experiments which are must see. Really liked the mini project of sugar factory, i mean, how could it be done in so much details. Recomended to anyone. Even price is really cheap cmon...
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Petr Klíma

Vidět takové skvosty na živo ne opravdovým zážitkem. Nejsem nějakým velkým milovníkem muzeí, ale zde člověk uvidí jak se věci, které opravdu využívá, vyvíjejí. Jak se dříve jezdilo na kole, létalo, jelo na motorce, nebo čím jezdil ještě Václav Havel. Upřímně mi vstup přijde docela vysoký, každopádně pokud člověk půjde opravdu poctivě a bude číst většinu popisků, dvě hodiny zde stráví.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Richard Malý

Velmi krásné muzeum s řadou velkých sálů věnovaných vždy nějaké činnosti. Hlavní hala je impozantní, najdete tu vše od prvních motokolo, přes motocykly, auta, po letadla, a lokomotivy. Prohlídka je klidně na celý den, a podrobně se vše ani nedá prostudovat. V areálu je též restaurace, kde dobře vaří a mají tam i zákusky a kavárnu. Opravdu zajímavé místo, kde si každý přijde na své.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Zuzana Souckova

Srdcová záležitost❤ od pěti let (1975) chodím do Národního technického muzea. Pokaždé návštěvě muzea mám vzpomínky na své dětství. Muzeum se hodně zlepšilo, je vidět že se hodně investuje. Vstupné 280,-CZK ale na druhou stranu je to potřeba právě proto aby se dalo do muzea investovat. Moc krásně uspořádány exponáty a nové expozice. Za mě doporučuji navštívit, opravdu to stojí za to
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání

 • Veronika Hrebejkova

Ráda doporučím NTM pro celou rodinu jako celodenní výlet. Několik pater zajímavostí a každý člen rodiny si jistě najde to své. Historické dopravní prostředky jsou ve své reálné velikosti zabudované ve výstavě, máte možnost si vše prohlédnout z blízka. Rodina jistě ocení, že součástí je restaurace a kavárna. Nemusíte opouštět budovu NTM. Výstavu doplňují moderní interaktivní prvky.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • berke ayrancioglu

A great musun near Letna Park. No matter how old you are, if you have children or what you are interested in, you can find something for you. One of the best places for those interested in technology. My favourite part was the one with cars, planes and motors. Additionally, you can see the history and evolution of clocks, phones, cameras, household, metallurgy and many more.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Martin Hozák

Úžasná expozice, krásně vše popsané a krásná připomínka Československé technologického průmyslu v době jeho největšího rozkvětu i částečně dnešní doby a nejen to. Jediné co bych vytkl je trochu zvláštní systém s tím kama máte chodit ale jinak super Musím hlavně ocenit originalitu v podobě původních tramvajových sedaček na opravdu posezení a odpočinek.
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Ron Bajaroff

The musem was spectacular with a lot of motoric exhibits from the history of Czech Republic, including the history of Tatra, a famous vehicle company in Czech Republic, and Skoda, a lot of rare vehicles can be found also inside like a spitfire, old Benz car before the merge with Mercedes, I will highly suggest to visit this place if you like cars and motored vehicles!
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Brenda Agustina

Most worth it museum to visit and it is close to Letna Park. The museum offers a comprehensive overview of various fields such as transportation, engineering, telecommunications, and more. From vintage automobiles and aircraft to interactive displays and hands-on experiments, the museum provides an engaging and educational experience for visitors of all ages
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Iveta E.

Ráda doporučuji. Pěkné expozice hodin, minerálů, dopravních prostředků. Hutnictví v podzemí, důl byl přístupný s průvodcem (příměstské tábory pro děti). Logicky uspořádané. Možnost odložení věcí ve skříňkách nebo v šatně. Restaurace za příznivé ceny. Každý jsme si našli své favority . Dobře dostupné: ze Staroměstského náměstí 1,5 km pěšky.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Reza Allahyarzadeh

Very big and informative museum Have a lot of different floors and different sections of technology, There are some special exhibits also there. It’s extremely informative for children and families. There are some interactive things to do also inside the museum, and there is also an option to buy a multiple entry ticket if you get tired of spending entire day in museums. The staff were helpful but not all of them speak English.

 • Monika

Navštěvujeme na etapy. Tentokrát Tiskařství, Televizni studio, Architektura a dočasná výstava ke 100.letum rozhlasu. Poslední zmiňované byl hlavní důvod návštěvy. Bohužel nevhodné umístění vedle kantyny. Z té to páchne a hluk vas provází celou výstavu. Samotná vystava pěkná, poslechove sprchy zábavné, stará radia zajímavá.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Ano

 • Johanne Winding

Very large technical museum (7 floors). With a wide range of different exhibitions and a restaurant. I had a fun time in there, and used almost 4 hours and only saw 3-4 exhibitions. If you are interested in tech or science, it is definitely worth a visit. The employees are not good at English, but it is manageable.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Jiří Dvořák

Vyjimecne muzeum, spousta jedinecnych exponatu, ktere jinde neuvidite. Rezervujte si alespon 4 hodiny. Detailni popisky vetsiny exponatu, apka do budoucna by byla jeste lepsi, ale i tak se dozvite spoustu zajimavosti. Rezervujte si i misto do podzemi - hornicke muzeum. Kapacita je omezena, ale urcite stoji za videni.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Petr

Pěkné muzeum o technice. Plno zajímavých věcí. Jen škoda že některé věci na vyzkoušení nefungují. Ceny v místní restauraci přemrštěné. Pokud si chce někdo koupit pití, tak doporučuji automat v 1 patře (obyčejná voda 25Kč a navíc nabízí i jídlo). Parkovali jsme na fialové zóně kde nás to vyšlo 110Kč na 2,5 hodiny.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Miroslav Škarpa

Velké muzeum, spousta exponátů a tématických částí rozdělených do pater muzea. Pro technické nadšence výlet na celý den. Po přečtení předchozích recenzí jsem se obával kvality místní restaurace, ale skutečnost mě velmi mile překvapila. Obsluha příjemná, porce standardní a jídlo chutné
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Hannah Perez

A good way to spend at least an hour and a half in Prague. There were not much people and loads of stuff to see. We left with one room unchecked since it’s already closing time. The plane and motorbike exhibit is really cool as well as the history of radio exhibit as well.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Michał Kotfica

Kolik nádherných exponátů je tady! Snad z každého oboru vědy a techniky zde najdete něco. Hodinářství, automobilový průmysl, fotografie, telefonie... Na své si přijdou i milovníci chemie V každém případě je zde nejen spousta věcí, ale také znalostí o těchto věcech. Vřele doporučuji!
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání

 • eSr OneDaL

Vstupné super, vystavené exponáty taky super. Ale kavárna , musím ocenít že mluvili český, ale káva katastrofa ,nic levného a navíc , pán co připravoval kávu vypadal jako zálesák, i podle toho vypadala i káva. Kávovar v patře mají , schválně mino provoz. Dal jsem si dvojitou kávu a katastrofa. Kavárnu nedoporučuji. Přeji vám lepší den, než jsem měl já

 • David Kulhavy

Velké muzeum, za den to člověk skoro ani nestihne všechno pořádně projít. Problém je pouze parkoviště před vchodem. Nejvíc jdou navolit v automatu 3hodiny, pak jsme se museli vrátit ven a dokoupit další. Náš 5ti letý syn byl spokojen a to je hlavní!
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Petr 007

Čekal jsem, že to bude paráda, ale bylo to ještě mnohem lepší. Fakt zážitek pro všechny. Kvůli nedostatku času jsme ani neprošli všechno. To co jsme viděli bylo krásné. V suterénu se v bufetu můžete najíst za skvělé ceny. Určitě stojí za návštěvu.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Stella Solomonovich

There is great transportation display. Very informative and well presented. In addition there are 5 floors of halls that present the technological progress in several disciplines. Starting from home, photography, astronomy, navigation and much more. The adults and the kids were fascinated for 5 hours. Great attraction, especially for a rainy day

 • Vito 226

Perfektní technické muzeum, jsou zde staré závodní auta, prezidentské speciály, staré lokomotivy(dokonce kde byl i Tomáš Garrigue Masaryk a Franz Josef I.), Jsou zde i staré motocykly a historie kol a lodí. 100% doporučuji pro fanoušky techniky
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Marko Lichner

We spent around 3 hours in the museum, I would recommend going right after opening because they're no people. And you can start from the top to bottom. The Staff was really nice, the place is really huge. Would recommend visiting this place.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Sero Ma

Due to Prague's strong history of astronomy, the exhibitions on astrometry and the time as such were very impressive. But also the mechanical advances in aviation and motorsport were an impressive expansion of the holistic understanding.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • D G

I visited it on a weekday. There was no waiting and no line up. Ticket- 280 czk. Regardless of the age and time, I think it was still interesting and worth visiting. Specially old cars' and watches' sections were interesting to me.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Jiri Randa

Výstava ke stoletému výročí zahájení pravidelného vysílání Československého rozhlasu (18. května 1923) je velmi zajímavá. V klidu si tady můžete prohlédnout jedinečné exponáty, které jste pravděpodobně ještě nikdy neviděli.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Pavla Křížová

Dnes jsme navštívili muzeum, je tak nádherné, čisté, vše dotažené do poslední tečky, neuvěřitelně milý personál. Mluvila jsem asi se čtyřmi a všichni byli tak nesmírně vstřícní. Ach… Kéžby to tak bylo všude. Děkuji
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Lars Brink Christensen

Large exhibition with a bit of everything technical. Cars, planes, motorbikes and trains! Also clocks, cameras, astronomy and household appliances. Plenty for several hours and interesting for both adults and kids.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Galingas LT

More interesting museum than expected: starting with bikes, motorcycles, cars, finishing with airplanes and trains. Very detailed, widely explained, well kept articles. Absolutely recommended.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Goauld Tauri

Národní technické muzeum v Praze se vyznačuje velmi obsáhlými expozicemi. Kuriozita muzea je věrohodná expozice důlní šachty včetně doplňkových atributů (důlní vozík, výstuže...atd). Vhodné i pro imobilní návštěvníky.
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Bez čekání

 • Jiří Civín

Pokud vás zajímají muzejní technické kousky pak je to návštěva na celý den. Zase jsem se dozvěděl nějaké technické fígle našich předků, například jak se kovala pušková hlaveň ve středověku.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Eva Godden

This was a very good visit although you need to take a tram. No 8. The cars were beautiful. The architecture section enjoyable. My husband really enjoyed the clocks. Etc
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Demetris Neocleous

Very nice museum for the whole family. You can see the technological history of europe and Czechs! One of the few museums, if not the only, with a section about architecture and civil engineering!!!
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání

 • Miroslav Zich

Za mě asi nejlepší naše muzeum vůbec. Samozřejmě spolu s Národním muzeem. Cena za rodinnou vstupenku rozumná. Je dobré si koupit vstupenku předem on-line, vyhnete se čekání u pokladny i když při mé návštěvě to nebylo na dlouho
Den návštěvy
O víkendu

 • Richard Novotny

Nádherná výstava pro malé i velké. Spousta nádherných exponátů v několika tématických expozicích. Spousta ochotných pracovníků muzea kteří vám rádi poradí a řeknou zajímavosti o exponátech. Platba kartu samozřejmostí. Doba na prohlídku tak cca 2 až 3 hodiny.

 • Pranav Rathi

This is a small museum but it has a lot for its size from cars, motorbike, planes to clocks. About 2hrs is enough. And museums are relatively more economic in Prague.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Lucia Bertinelli

Seven floors dedicated to technology, from mines to airplanes via architecture, photography, radio systems. the ideal place for kids and technology enthusiasts
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Jana Burdová

Úžasné místo. Návštěva byla s dětmi ze školy, jako školní výlet. Prohlídkový okruh "v dole". Moc se to všem líbilo. A paní průvodkyně byla skvělá .
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Saniya Ahmed

Great show of historical technology however it is too warm in the museum and there is a lack of ventilation. Felt like we were at the anvil ourselves!
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Les Curtis

Absolutely brilliant! Superbly laid out, lots of really interesting things to see. Information is presented well. Makes of motorcycles I’d never heard of before! Sheer delight! The highlight of my stay in Prague, and that was wonderful too! … Další

 • Mária Philp

Most worth it museum to visit, incredibly interactive and entertaining for kids and adults alike. The museum seems a way off but is just a short 15 min tram ride from the city centre, coincidentally it's the same tram that takes tourists to … Další

 • Pavel Hrabal

Nápad na návštěvu muzea jsme měli během čtení knížky Dědečkův velký útěk. Jaké bylo naše překvapení, když jsme zde našli vystavený Spitfire, na kterém létal dědeček z knížky. Hlavní expozice s různými dopravními prostředky je skvělá a lze … Další

 • László Keresztény (Taky)

Awesome place. We only had about 90 minutes in our itinerary, and it was a rush for us. Plan for at least 2 or more hours. Really-really good exhibitions!
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Anna Prekopová

Bohužel jako první jsme navštívili expozici dopravy . Prohlídka starých automobilů, motorek, kol atd byla tak zajímavá , že jsme přestali sledovat čas a na ostatní expozice se z důvodu zavírání (18:00) nedostalo. A přitom muzeum má co … Další

 • Ainar A

Loved the place! It extends to multiple floors. Was not able to see all the exhibitions in 5 hours I was there. Definitely would like to visit again.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Frantisek Kmotrik

Hezky až na věčné hlídače co vyjma pána na hlavním sále jen prudí a znepříjemňují prohlídku,člověk je má za zadeli jak kdyby si tam šel odnést lokomotivu ... Tohle by neměli dělat zpruzeny penzisti,ale raději senioři se zápalem pro věc....

 • Zan Dobaja

A lot to see. In my opinion, it's not for small kids, 10+ years. A lot of different content. There were rooms about mining, technology old and new, architecture and so on.
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Do 10 min.

 • Sudersan Raghul Makesh

A wonderful museum showcasing Czech, Slovak and Soviet Technology. It could take up to 3 hours to thoroughly view the exhibits. 280kc entrance.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Peter Adamka

Some expositions are 'old school ' and a bit boring. But, the main hall (Transportation) is absolutely stunnig and photography exhibition is top. Personally, I liked 'Print manufacturing' as well. Staff is really helpful and pleasant.

 • Bohdan Kittl

Líbilo a to moc, místo, kde je svět a věci ještě v pořádku! ...a navíc feeling místa stále stejný jako z dob, kdy jsme muzeum navštěvovaly se školou ještě "za komára", dokonce ani nechybí hlídači uniformách...nostalgie … Další

 • Mike Hayes

Fantastic museum, spent about 4 hours then found the lower level!!. Needs time to do thoroughly but so worth it. Highly recommended.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Liz Temple

Great place for old technology and transport...suited us better than all the art museums in Prague....and reasonable cost too
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Lucie Francová

Návštěva na celý den, ale v budově se nachází i sympatická kantýna, takže vše jak má být a děti i dospělí si to moc užili.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Klára Jabůrková

Krásné muzeum, spoustu zajímavých a interaktivních exponátů. Byla nadšená i dcera(1,5roku). Velmi ochotný personál. Kočárek lze uschovat v šatně, k dispozici i uzamykatelné skříňky na batoh. Určitě se sem rádi vrátíme.

 • Kristina Maňoušková

Tato stálá výstava nikdy nezklame a rozhodně doporučuji všem věkovým kategoriím. Od dětství sem rádi chodíme a teď i naše děti.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Anastasiia Melnyk

Příjemný personál a Super expozice, strávili jsme tam 5 hodin, byl to vynikající zážitek jak pro malé tak i pro dospělé.
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Verun Ž.

Krásné muzeum plné skvostů. Každé patro se věnuje každému dopravnímu prostředku. Velké plus za skříňky pro uložení věcí.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ano

 • Dana Chládková

Krásné museum. Nejen pro kluky s tatínky. Ale chybí klimatizace. Za ty peníze co chtějí na stupném by se dost hodila.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Barbora Hickel

Moc hezké...byla jsem jednou jako malá 6ti letá a nyní jako dospělá žena. Místo je pořád stejné a pěkné.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Věra Formanova

I přes velký počet návštěvníků kdy byli velike fronty zcela všude jsme si prohlídku užili s doporučujeme
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Do 10 min.
Rezervace vstupenek
Ano

 • Jana M-Š

Muzeum s různými expozicemi technického zaměření. Vhodné při děti i dospělé. S dobrým zázemím a bistrem.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Gaya Cohen Kovacs

Very nice, great variaty of technological history. Highly recommended for tech and car geeks.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Josef Paul

Fantastické místo skrývající nespočet technických unikátů. Určitě stojí za navštívení.
Den návštěvy
Ve státní svátek
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Vlad Vladov

Absolutely great place. Wide collection of machinery, technics, cars, trains, plains and bikes. The place sould be visited by fanily - it will be interasting for adults and … Další

 • Razvan Parlogea

Great place with several expositions, you can easily spend 2-4h to see everything.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Miroslav Dittrich

Doporučuji se podívat opravdu to stojí za vidění co se skrývá uvnitř.Byl jsem se synem 5 let a byl opravdu zvědavý a prošel semnou celou budovu.To je 3 patra nahoru a 3 dolů.

 • Hana Fogatošová

Dobré jsou jednotlivé sekce. Je dobré si na prohlídku vyčlenit alespoň dva dny.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Hugo Santesteban

Beautiful, and if you like photography , you have a wide range of old cameras too.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Tomáš Mňuk

Doporučuji minimálně 6-7 hodin,za méně se při bližším dívání nedá stihnout.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Jaroslav Danielczyk

Fantastická podívaná na nádherné kousky historie, musím navštívit znovu.
Den návštěvy
O víkendu
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Michal Scholtz

Nádherné muzeum, spousta exponátů. Myslím že si vybere každý.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Ne

 • Pavel Vladyka

Jeden den možná nestačí. Moc hezké expozice.
Den návštěvy
V pracovní den
Doba čekání
Bez čekání
Rezervace vstupenek
Nevím

 • Jana Kuncová

Nesmírně zajímavé muzeum, pěkně uspořádané. Nechybí kavárna, kde je možné zakoupit i teplé jídlo. Doporučuji s dětmi i bez nich.

 • Pavel Kapusta

Skvělá výstava širokého rozsahu,technika, hornictví , foto, měření času,chemie,vymazlený exponáty,jo dost dobrý …

 • Lenka H

V muzeu jsem se synem strávila cca 3 hodiny a pořád bylo, co objevovat. Moc se mu tam líbilo.
Den náv…
Další

 • Tinka Jančoková

Totálně pro každého od 5 nebo od 7 let výš. 5 hodin máte vo dělat a můžete spojit s jídlem v kantýně. … Další

 • CAJOVNICKA Neratovice

Národní technické muzeum miluju. Letos jsem hlavně zavítal na 100let rozhlasu. Krásná expozice.

 • Andrea Navrátilová

Byla jsem překvapena, co všechno Technické muzeum zahrnuje. 10/10
Den návštěvy…
Další

 • Mike Stubbs

Second time ,definitely worth a visit and don't miss the side rooms near the entrance

 • Tomáš Petržila

Úžasné exponáty, stojí za to přijít
Den návštěvy
O víkendu…
Další

 • Václav

Moc pěkné, dobře uspořádané, příjemné prostředí, vše OK. Doporučuji.

Similar places

Electricity transmission museum

Jankovcova 960, 170 00 Praha 7-Holešovice, Czechia