MobilniTV.cz

3 reviews

Filmpark, s.r.o, K Náhonu 988/1, 198 00 Praha 9, Czechia

About

MobilniTV.cz is a Television station located at Filmpark, s.r.o, K Náhonu 988/1, 198 00 Praha 9, Czechia. It has received 3 reviews with an average rating of 5.0 stars.

Photos

Hours

MondayOpen 24 hours
TuesdayOpen 24 hours
WednesdayOpen 24 hours
ThursdayOpen 24 hours
FridayOpen 24 hours
SaturdayOpen 24 hours
SundayOpen 24 hours

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of MobilniTV.cz: Filmpark, s.r.o, K Náhonu 988/1, 198 00 Praha 9, Czechia

 • MobilniTV.cz has 5.0 stars from 3 reviews

 • Television station

 • "+ Bezkonkurenční komunikace obchodu - velice rychlá odezva a celková vstřícnost + Velmi sympatická cenová hladina nabízených produktů + Skutečně široký sortiment a jeho kvalita + Skladová dostupnost zboží - většina zboží je připravena ihned k odeslání + Nečekaně přívětivé termíny dodání - dodání zboží proběhlo téměř obratem + Přehlednost internetového obchodu - lze se zde orientovat naprosto intuitivně a vše funguje naprosto bezproblémově Tento internetový obchod naprosto předčil má očekávání"

  "Zboží objednáno s vezvednutím na prodejně, připraveno k vyzvednutí na dle data v e-mailu i přes vánoční blázinec"

  "Obchod, co funguje jak ma"

Reviews

 • Stanislava Kreslová

+ Bezkonkurenční komunikace obchodu - velice rychlá odezva a celková vstřícnost + Velmi sympatická cenová hladina nabízených produktů + Skutečně široký sortiment a jeho kvalita + Skladová dostupnost zboží - většina zboží je připravena ihned k odeslání + Nečekaně přívětivé termíny dodání - dodání zboží proběhlo téměř obratem + Přehlednost internetového obchodu - lze se zde orientovat naprosto intuitivně a vše funguje naprosto bezproblémově Tento internetový obchod naprosto předčil má očekávání. Vše proběhlo opravdu bleskově a bez jediného zádrhelu. Komunikace obchodu byla skutečně bezkonkurenční. Personál zná dobře jejich sortiment a umí jednat i s náročným zákazníkem. V případě, že by takto fungoval každý obchod (ať už kamenný, či internetový), byla by celková životní úroveň naší krásné země diametrálně odlišná než doposud. Až bude zapotřebí, budu vědět na koho se obrátit...

 • Lukáš Třešňák

Zboží objednáno s vezvednutím na prodejně, připraveno k vyzvednutí na dle data v e-mailu i přes vánoční blázinec. Příznivá cena, kvalita a spolehlivost - 100% spokojenost.

 • Michal Horacek

Obchod, co funguje jak ma. Velky vyber, dobre ceny a spolehlivost a super rychlost. Navic doprava zdarma a jeste darek k objednavce. Za me palec nahoru a doporucuju :)