Meiliūnas Real Estate

288 reviews

Savanorių pr. 375, 49360 Kaunas, Lithuania

meiliunas.lt

+37061033398

About

Meiliūnas Real Estate is a Real estate agency located at Savanorių pr. 375, 49360 Kaunas, Lithuania. It has received 288 reviews with an average rating of 5.0 stars.

Photos

Hours

Monday8AM-6PM
Tuesday8AM-6PM
Wednesday8AM-6PM
ThursdayClosed
FridayClosed
Saturday8AM-6PM
Sunday8AM-6PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Meiliūnas Real Estate: Savanorių pr. 375, 49360 Kaunas, Lithuania

 • Meiliūnas Real Estate has 5.0 stars from 288 reviews

 • Real estate agency

 • "Su dėkingumu pranešu apie įvykusį mūsų dviejų kambarių buto Kaune pardavimo sandorį dėka Tado Meiliūno agentūros"

  "Sirdingai dekoju Tadui Meiliunui ir jo komandai! As gyvenu ne Lietuvoje ir pirma karta gyvenime turejau parduoti mano mirusios mamos buta"

  "Dekoju Tadui Meiliunui ir visai jo komandai-savo srities specialistai! Esu labai patenkinta Manto Mickuno idetu darbu del mano nekilnojamo turto pardavimo"

  "Mūsų pasirinktas nekilnojamo turto agentas, Tadas Meiliūnas, pateisino visus musu lūkesčius "

  "Sveiki Bendradarbiavimas su šią įmone paliko gerą įspūdį ir davė puikius rezultatus"

Reviews

 • Alex Mc

Su dėkingumu pranešu apie įvykusį mūsų dviejų kambarių buto Kaune pardavimo sandorį dėka Tado Meiliūno agentūros. Šį biurą pasirinkau pagal pažįstamų rekomendacijas, taip pat pagal geriausius atsiliepimus visame Kaune. Tado komandos darbas vertas aukščiausio įvertinimo! Visų pirma, aš atkreipiu dėmesį į profesionalų požiūrį į viską. Agentas Airidas ir pats Tadas visada palaikė ryšį. Tado komanda sukūrė puikų, išsamų skelbimą su mažiausiomis detalėmis apie butą ir rajoną, kuriame jis yra. Buvo nurodyti visi mūsų nekilnojamojo turto ir rajono privalumai. Tiesą sakant, niekur nei Lietuvoje, nei užsienyje nemačiau, kad taip profesionaliai būtų skelbiamas pardavimas. Skelbimas buvo paskelbtas visose interneto svetainėse. Labai ačiū Airidui už tokį draugišką ir pagarbų elgesį su mano mama-pensininke, buto šeimininke. Mamą nuvežė automobiliu į sandorį su notaru ir parvežė atgal. Visada man atsiųsdavo visų sutarčių ir kitų dokumentų kopijas. Kaip Tadas man pažadėjo, butas buvo parduotas per du mėnesius. Labai ačiū! Būtinai kreipsiuosi į Tadą ir jo specialistus, kai ketiname parduoti tetos butą. Aleksandras

 • Audrey Audrey

Sirdingai dekoju Tadui Meiliunui ir jo komandai! As gyvenu ne Lietuvoje ir pirma karta gyvenime turejau parduoti mano mirusios mamos buta. Nezinojau, kur kreiptis ir kuo galiu pasitiketi. Bet is pirmo karto pasitikejau Tado sazingumu ir nuosirdumu. Tadas informuoja apie kieviena procesa, atsako i visus klausimus ir pergyvena kartu su tavimi. Atrodo, kad bendrauji su geru draugu. Labai dekoju teisininkei Jolantai Meistienei. Jolanta greitai sutvarke mano dokumentus ir atsake i visus mano klausimus, netgi per kelis kartus pakartotinai. Tadas ir Jolanta atsako i zinutes ir diena, ir nakti. Linkiu diziausios sekmes Jusu komandai ateityje! Dar karta dekoju ir rekomenduoju visiems 100%.

 • Laura Ripskyte

Dekoju Tadui Meiliunui ir visai jo komandai-savo srities specialistai! Esu labai patenkinta Manto Mickuno idetu darbu del mano nekilnojamo turto pardavimo. Pradzioje buvau labai nervinga del viso pardavimo proceso nes pati gyvenu ne Lietuvoje, ir tokia patirtis man pirmoji, bet buvau placiai informuota apie kiekviena zingsni ir visa pardavimo procesa tad su kiekviena diena jauciausi vis saugiau del to, kad patikejau parduoti savo nekilnojamaji turta i tinkamas rankas. Sirdingai dekoju Mantui uz greita ir sklandu pardavimo procesa, bei toki nuosirdu ir profesionalu bendravima viso proceso metu! Kuo didziausios sekmes ateities darbuose! Dar karta dekoju, ir rekomenduoju visu 100%!

 • Kristina

Mūsų pasirinktas nekilnojamo turto agentas, Tadas Meiliūnas, pateisino visus musu lūkesčius . Jis paskyrė mums pakankamai laiko, atsake i visus klausimus, dažnai bendravo informuodamas apie pardavimo progresą. Tado aktyvumas ir gera pardavimo strategija mus maloniai nustebino. Musu namas buvo parduotas greitai ir profesionaliai. Visi mokestiniai klausimai ir dokumentai (o jie buvo komplikuot ir ju buvo daug) buvo sutvarkyti Tado ir jo komandos dėka. Tadas Meiliūnas yra profesionalus, aktyvus, teigiamas -visada pasitinkantis su šypsena, sąžiningas agentas. Ačiū, Tadai, uz bendradarbiavimą. Dijana ir Kristina

 • Jhon Jhon

Sveiki Bendradarbiavimas su šią įmone paliko gerą įspūdį ir davė puikius rezultatus. Patiko: 1. Geras komunikavimas. 2. Aukštas bendravimo kultūros lygis. 3. Gebėjimas realiai vertinti nekilnojamą turtą ir situaciją rinkoje. 4. Išskirtinis, pilnas nekilnojamo turto teikiamų paslaugų servisas t. y. turto vertinimas, notarai, bendravimas su bankais nesukelia jokių rūpesčių. 5. Sudėtingos situacijos sprendžiasi lengvai ir sklandžiai. Puikų įspūdį paliko brokerė Rita Širvinskienė, kuri nepalieka neišspręstų klausimų. Šią įmonę rekomenduočiau savo artimiesiems ir draugams. Visiems sėkmės........

 • Raimundas Stulpinas

Esam be galo dėkingi Tadui ir visai jo komandai už puikią ir kokybišką komunikaciją, nepaprastai tiksliai ir patogiai sukoordinuotą veiksmų eigą, įdėtas maksimalias pastangas parduodant nekilnajamąjį turtą. Jau ne pirmą kartą būsto pardavimui renkamės Tado siūlomas paslaugas, ir jeigu ateityje vėl reikės, 100% rinksimės dar kartą. Komanda įdeda visas pastangas, kad klientas neturėtų jokių rūpesčių, susijusių su sandoriu, o Tadas paskambina pranešti apie eigą ir atsakyti į klausimus, dar prieš tiems klausimams atsirandant. Nuoširdžiai rekomenduoju!

 • Violeta Navalinskienė

Esame dėkingi už greitą ir operatyvų darbą parduodant mūsų nekilnojamą turtą. Prieš susitinkant su Tadu teko pakeisti ne vieną nekilnojamo turto agentą, kurie buvo iš didelių ir visuomenėj gerai žinomų agentūrų, kad ir kaip būtų gaila, savo vardo nepateisino. Tačiau tik pradėjus dirbti su Tadu pardavimo pracesas įgavo realų pagreitį. Visos komandos darbas tikrai sveikintinas, pastabumas bei požiūris į klientą - tai ko turėtų pasimokyti visos kitos agentūros. Dar kartą dėkojame už sklandų bei greitą nekilnojamo turto pardavimo procesą.

 • Greta Dranginytė

Perkant pirmąjį būstą kyla neapsakomai daug klausimų. Nuo ko pradėti, kaip viskas turi vykti, kokius dokumentus tvarkyti ar netgi kokius klausimus reikia užduoti, kad įsigytum kokybišką būstą.. Tadas parodė, kad būsto įsigijimas nėra našta kaip kad buvo tikėtasi. Nė nespėjus paklausti klausimų - jis į juos atsako. Nunaviguoja tinkama linkme ir viską itin detaliai papasakoja kaip, kas, po ko turi vykti. Esam neapsakomai dėkingi Tadui. Pirmo būsto įsigijimas buvo be jokių nervų ar dvejonių su tokia puikia komanda!!!

 • Šarūnė Daškevičiūtė

Namo pirkimas ir įsirengimas Su vyru ką tik nusipirkome namą. Nežinau ar mums galėjo labiau pasisekti, nes visame namo pirkimo, o dabar ir įsirengimo procese dalyvavo ir dalyvauja brokeris Mantas Mickūnas. Tai nuostabus specialistas, kuris savo darbą išmano nuo pradžios iki galo. Juo galima pasitikėti 110%. Sąžiningas, žmogiškas, nuoširdus ir visuomet besilaikantis savo žodžio. Visiems linkiu savo kelyje sutikti tokius žmones. Pačios nuoširdžiausios ir didžiausios rekomendacijos Mantui ir jo komandai!

 • Albertas Otonas Klimavičius

Vienas geriausių mano priimtų sprendimų buvo imti profesionalų komandą, o ne bandyti savo kantrybę lendant ten, kur nesuprantu ką ir kaip daryti... Profesionalus, greitas, informatyvus ir dirbantis kliento naudai. Jei nori nesukti galvos - Tadas ir jo komanda turėtų būti tavo pasirinkimas. Susitikau su brokeriu, padaviau raktus - susitikau su pirkėja notaro kabinete. Viskuo kitu pasirūpino Meiliūno komanda. Ačiū dar kartą už puikią patirtį. Tikrai kreipsiuos vėl, kai tik to prireiks.

 • Ieva Sturesson

Meiliuno Real Estate pagalba pirkome parkavimo vieta Kaune. Tado ir jo komandos deka viskas ejosi labai sklandziai. Kadangi gyvenu uzsienyje, buvo ne vienas keblumas, kuriuos Tado komanda be problemu issprende. Teisininkes, Jolantos Meistienes deka, buvome visada patikimose rankose. Jolanta dave daug vertingu patarimu, labai profesionaliai ir maloniai padejo mums viso proceso metu. Nuostabi teisininke! Esame labai patenkinti Meiliunas Real Estate. Didelis aciu uz visa pagalba!

 • Žygimantas Tarasevičius

Rekomendacijos tik geriausios, profesionalus tarpininkas ir savo srities specialistas. (per mažai žvaigždučių įvertinimui,) Viskas atlikta laiku ir greitai, išsamiai išaiškinta kiekviena mums neaiški situacija. Atsakyta į kiekvieną klausimą, kartais net po kelis kartus. Mūsų būstą pardavė per pirmąją dieną. O visi kiti dokumentai, buvo tvarkomi sklandžiai ir beveik be jokio asmeninio įsikišimo. Laiko ir nervų dėka Tado ir visos komandos sutaupėme neapskaičiuojamai. Dėkui!

 • Audrius Kr

Džiaugiuosi galėdamas palikti atsiliepimą apie puikų Nekilnojamojo turto brokerio Manto Mickūno darbą. Malonus ir dalykiškas komunikavimas, profesionalumas, įsigilinimas į klientui dėl susiklosčiusių aplinkybių iškilusius nesklandumus ir operatyvus jų sprendimas, informavimas apie sandorio eigą viso proceso metu paliko tik geriausius įspūdžius. Ačiū už puikų darbą ir pagalbą įsigyjant naują būstą. Tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju visiems.+++++ Aušra ir Audrius

 • Donatas Zailskas

Labai gera patirtis. Nekilnojamojo turto pardavimas ir pirkimas atrodo kaip labai komplikuotas, ilgai trunkantis procesas, tačiau Tadas ir jo komanda viską atliko žaibiškai ir profesionaliai: buvo sudarytas aiškus veiksmų planas, palaikomas nuolatinis kontaktas, dažni apsikeitimai informacija, bet įspūdingiausia buvo, kad pirkėjas objektui buvo surastas dar net nespėjus sudaryti su Tadu sutarties - taip greitai! Ačiū Meiliūnas Real Estate, laukiame tęsinio;)

 • Romanas Kudinovas

Dėkoju visam kolektyvui bei ypatingai Mantui Mickūnui už profesionalumą ir visokeriopa pagalbą būsto pirkime! Patys įsitikinome Manto aukštu lygiu ir kompetencija, kiekviename žingsnyje buvome informuojami apie sandorio eigą, o iškilus klausimams visada gaudavome išsamius ir tikslingus atsakymus, bei visada padėdavo rasti sprendimus kebliose situacijose ir nepalikdavo vienų. Nuoširdžiai rekomenduojame Mantą ir visą Meiliūnas Real Estate komandą!

 • A. R. Thompson

As gyvenanti ne lietuvoje, nusprendeme parduoti buta susisiekiau su Tadu Meiliunu ir viskas ejo kaip per sviesta. Labai viskas buvo gerai issaiskinta ir visas pardavimas buvo labai lengvas. Labai daug bendravau su Jurgita Subaciene, ji buvo nereali, visada iskart asakydavo jeigu kildavo koks klausymas. Viskas buvo suorganizuota , dokumentu tvarkymas ir visa kita. Nereali kompanija. Pardave taippat tik per kelias savaites ! Super. Aciu!

 • Sigitas Fainas

Šaunūs,patikimi,atsakingi ,paprastai ir lengvai bendraujantys Tadas Meiliūnas ir visa jo komanda. Teko pardavinėti namuką tai viską sutvarkė nuo A iki Z. Puikiai išmano savo darbą , padėjo ir patarė visais mums rūpimais klausimais. Jei dar kada reikėtų brokerio paslaugų tikrai pasirinkčiau Jus Tadai ir Jūsų komandą. Ačiū Jums ir geros kloties. Sveikiname Jus su artėjančiom Šv.Kalėdom ir Naujais Metais !!! Su Pagarba Aida ir Sigitas

 • Birute Rimeikytė

Tai bene geriausia padaryta investicija (ir verčiausiai išleisti pinigai) nusprendus įsigyti NT - pasitelkti brokerio paslaugas ir žinias. Tadas ir jo komanda itin atsakingai žiūri į NT sandorio sudarymo procesą, t.y. nuo pat NT pasirinkimo, patarimų kur verta investuoti, o kur ne taip smarkiai, iki paties sandorio sudarymo. Patarimai, priežiūra, rūpestis ir apsauga viso proceso metu - tarsi pirktų jie patys. Dar kartą ačiū!

 • Laura Blaževičiūtė

Profesionaliausias iš visų brokerių, su kuriais teko bendradarbiauti! Jei kada vėl teks spręsti nekilnojamo turto keitimo klausimus, kreipsiuosi tik į jį, tą patį siūlau daryti ir visiems ieškantiems ir svarstantiems Dėl Tado profesionalumo ir atsidavimo darbui, mūsų namo pardavimas tapo visai nesudėtingu procesu. Ačiū už pagalbą, konsultavimą ir net mažiausių smulkmenų sukoordinavimą!

 • Robertas Gastevas

Brokeris-Mantas Mickūnas nuo pat pirmos dienos puikiai bendravo, viska pristate nuo A iki Z. Viso namo pirkimo procece dalyvavo tiek tiesiogiai tiek netiesiogiai, rupinosi nuosirdziai kad viskas vyktu sklandziai, laiku ir uztikrintai. Visas pirkimo planas ivyko taip kaip ir buvo planuota. Didziausios rekomendacijos tiek Mantui tiek jo komandai uz nuosirdu bendradarbiavima

 • Birutė Šetikaitė

Dėkingi Tadui ir visai jo komandai pirmiausiai už atidumą ir kliento poreikių išsiaiškinimą. Klientus surado itin greitai ir iki sandorio visi dokumentai buvo tvarkomi atidžiai ir nesukėlė mums rūpesčių, visi iškilę klausimai buvo išspręsti komandos ir mums pateikti sprendimo būdai. Nuoširdžiai rekomenduoju norintiems kokybiškos paslaugos ir greito rezultato

 • Gediminas Gudanavicius

Įsitikinome jog Tadas ir visa jo komanda savo srities profesionalai ir tuo nenusivylėme,bendravimas,visa jo komanda tarsi didelė šeima,kuri nei minutės nenustoja rūpintis kiekvienu žingsniu ,o tai mums svarbiausia,ačiū už greitą pardavimą ir rūpestį Džiaugiamės jus atradę,jei reikės žinome kad kitam kartui rinksimės tik jus!Dar kartą ačiū!!!

 • Renata Flament

Profesionalumas, sąžiningumas ir nuoširdumas, taip galėčiau apibūdinti Tadą. Be abejonės aukščiausio lygio NT brokeris Lietuvoje. Patikėjau buto pardavimą ir buvau maloniai nustebinta Tado supratingumu, operatyvumu ir dėmesiu klientui. Dirbo labai atsakingai, sandoris pavyko puikiai, 100 % sklandumas ir lūkesčių pateisinimas! Rekomenduoju visiems!

 • Deimantė Pužaitė-Başer

Norėčiau padėkoti Meiliūno komandai, ypač Ramintai Bilevičienei. Nuo pirmo skambučio bendravimas buvo sklandus, greitas ir efektyvus. Mum buvo atsakyta į visus iškilusius klausimus ir taip pat jautėsi didelis palaikymas netgi būsto įsigijimo detalėse kurios nėra brokerės darb dalis! Ačiū, kad mums padėjote įsigyti būstą! REKOMENDUOJU!

 • Ruta Dekeryte

Tadas ir jo komanda dirba labai profesionaliai, atsakingai ir greitai! Atsako i visus rupimus klausimus greitai ir atlieka reikiamus darbus operatyviai, drasiai rekomenduoju visiems kurie nori pirkti ar parduoti NT be rupesciu, nes jie puikiai ismano savo darba ir pades iskilus bet kokiems klausimams. Buvo smagu su Jumis dirbti!

 • Agota Stiklakė

Tikrai rekomenduoju patikėti būsto įsigijimo rūpesčius šiai komandai. Nors ir procesas atrodo sudėtingas, bet su Ramintos Bilevičienės pagalba jis praėjo greitai ir sklandžiai. Ji visuose žingsniuose rūpinosi, pagelbėjo ir patarė, ko pasekoje per tris savaites tapau būsto savininke. Geriausi linkėjimai ir sėkmės darbuose!

 • Dovile Luksaite

Mantas puikiai atlieka savo darbą, iškilus klausimams visada sulaukėme atsakymų, kurie nuramino net sudėtingiausiose situacijose. Visą namo pirkimo kelią nesijautėm vieni, viską sprendėme kartu. Tai komanda, kuri keliaus su jumis iki gal kol visi bus laimingi Laimingai nusipirkę savo svajonių namus, Dovilė ir Tomas

 • Jurgita N.

Profesionalumas nuo pat pirmos minutės. Jau pirmo susitikimo metu viskas buvo aiškiai ir išsamiai išdėstyta, atsakyta į visus klausimus. Tikrai paliko puikų įspūdį. Rekomenduotume visiems, tiek norintiems įsigyti, tiek norintiems parduoti savo būstą. Kai vėl kils mintis kažką keisti su NT, pirmiausiai kreipsimės į Tadą!

 • Gita Argustaitė-Zailskienė

Dėkingi brokeriui Tadui Meiliūnui už tai, kad sudėtingame pirkimo ir pardavimo procese jautėmės visiškai ramūs. Labai vertinga buvo tai, kad galėjome patys nesukti galvos, tiesiog atidavėme reikalus Tadui į rankas ir vykdėme aiškias instrukcijas. Ačiū, tikiuosi, kad ateityje dar bus progų bendradarbiauti.

 • Inga Uska

Norėčiau padėkoti Tadui už tarpininkavimą perkant žemės sklypą/seną namą. Viskas vyko labai sklandžiai, profesionaliai ir be streso. Bendravo draugiškai, gavome profesionalių patarimų ir atsakymus į visus klausimus. Esame labai patenkinti bendradarbiavimu ir greitu Tado darbu.

 • Deividas Petkevicius

Norime padėkoti šiam profesionaliam Brokeriui, kuris įrodė, kad darbu galima padaryti tai kas atrodė sunku ir neįmanoma. Didelis Ačiū už produktyvu bei malonu bendradarbiavima, už laiku suteiktą informaciją ir tobulą komandinį darbą! Sėkmės Tadui ir jo visai komandai! …

 • Aukse Maziliauskiene

Dėkoju visai komandai už šauniai atliktą darbą, patys geriausi savo srities specialistai,ypač dėkoju Ramintai Bilevičienei,padėjo kiekviename žingsnyje,profesionali,nuoširdi,paslaugi didelis AČIŪ. Tik su jos pagalba viskas vyko taip greitai ir sklandžiai.Sėkmės Jums.

 • Marija Šiu

Tik geriausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos! Puiki komunikacija, pirkimas pavyko labai sklandžiai ir greitai. Labai profesionali komanda, neturime nei vieno priekaišto ir jeigu dar kada nors ieškosime nekilnojamo turto grįšime tik pas Jus! Ačiū

 • ineta das

Noriu padėkoti už tikrai puikų ir profesionalų darbą. Anksčiau teko turėti reikalų su nekilnojamojo turto brokeriais ir buvau labai nusivylusi, nes iš jų "darbo" matėsi tik tikslas surašyti sutartis su įsipareigojimais, o darbo rezultatai … Daugiau

 • Marija Paskeviciene

Labai ačiū visai komandai, o ypač Mantui Mickūnui! Sąžiningas, patikimas ir itin profesionalus savo srities specialistas. Drąsiai galiu teigti, kad tiek Mantas tiek visa komanda verti aukščiausių balų Didžiausios rekomendacijos! AČIŪ! …

 • Giedrė Zubavičienė

Visiems, kas nori pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, drąsiai rekomenduojame T. Meiliūno komandą. Sklandus, kokybiškas ir į klientą orientuotas darbas. Viso proceso metu jautėme nuoširdų rūpestį. Atskiras ačiū teisininkei Jolantai!

 • Zydrunas Naujokas

Pardavė mūsų namus sudėtingu rinkoje momentu. Ne tai, kad pardavė kažkokį prastą namą. Namai tikrai geri, tačiau sulėtėjimo momentu žmonės atsargūs ir visko bijo. Kitas brokeris metus pardavinėjo be rezultato. Tadas pardavė per mėnesį.

 • Ingrida Kaite

Meiliuno komanda pasirinkome pagal atsiliepimus Google. Neprasovem. Sklypo pardavimo emesi Airidas Ambrulis profesionalus, konkretus, malonus agentas. Pardavimas ivyko labai greitai ir sklandziai. Aciu. Sekmes visai Jusu komandai

 • Paulius Karačunas

Apie Tado profesionalumą buvau girdėjas jau prieš kelis metus. Dabar teko ir pačiam patirti ką reiškia dirbti su gera komanda. Kaip pasakė - taip ir padarė. Turtas parduotas mažiau nei per 60 dienų. Paprastai ir konkrečiai. Ačiū.

 • Giedrė Valaitytė

Esu labai patenkinta brokerio Airido Ambrulio darbu.Konkretus, operatyvus, savo darbą išmanantis bei suteikiantis visą reikalingą informaciją klientui. Pačios didžiausios rekomendacijos, jei norite sklandaus ir greito sandorio!

 • Dainius Team Fishing

Tadas - paprastas ir konkretus ! Darbas eina sklandziai. Gauni atsakymus i visus klausimus. Visa komanda dirba Puikiai. Naudosimes dar Tado paslaugomis ir rekomenduosim Visiems! Pagarba ir Palinkejimas - Taip Toliau!

 • Arūnas Kryžanauskas

Dėkingas už profesionalų aptarnavimą, dėmesį detalėms, savalaikę informaciją ir naudingus patarimus. Esant poreikiui Jūsų paslaugas rinksiuosi vėl ir rekomenduosiu pažįstamiems. Linkiu sėkmės tolesniuose darbuose.

 • Dovile Ruseckaite

Ačiū visai komandai ir asmeniškai Mantui Mickūnui už pagalbą, nuostabus žmogus ir savo srities specialistas, kuris visada pasiruošęs padėti, atsakyti į bet kokius iškilusius klausimus. Didžiausios rekomendacijos.

 • Kristina Meighan

Geriausi atsiliepimai apie Airida. Savo srities profesionalas. Ačiū už įdėtą visą darbą, kantrybe. Puiku bendravimą nuotoliniu būdu, ir sugebėjimą būti kantriu, maloniu dirbant su pagyvenusiais žmonėmis. Sėkmės

 • Giedrius Sk

Dėkojame Tadui ir visai komandai padedant parduoti būstą. Dvejojome ar bandyti pardavinėti patiems ar vistik kreiptis į profesonalus. Pasirinkimas pateisino lūkesčius 100%. Viskuo buvo pasirūpinta nuo A iki Z.

 • Agnija Korolkova

Labai džiaugiuosi pasirinkus šią firmą kuri padėjo kiekviename žingsnyje. Iškilus klausimams galima buvo skambinti, teirautis, labai operatyviai dirba. Jeigu prireiks kreipsimės dar tikrai ne viena karta!

 • vida andriukaitiene

Labai profesionali ir gerai išmananti savo darbą komanda. Ačiū jums. Rekomenduoju visiems kam reikia pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą. Kuo geriausios kloties jūsų darbe ir gyvenime. Su pagarba Vida

 • Zilvinas LT

Didelis ačiū Meiliūnas NT ir brokeriui Mantui Mickūnui. Turėjau jau ne vieną sandorį su šia agentūra ir tikrai galiu rekomenduoti. Profesionalumas, greitis ir lankstumas. Ačiū ir iki kitų sandorių.

 • Nomeda Kuznecovienė

Rekomenduoju. Viskas 10balų. Operatyvumas, aukšto lygio profesionalumas. Dėmesys klientui. Visa komanda verta pagyrimo. Man juos rekomendavo kolegė. Laiminga turėdama su jais reikalų. Sėkmės jiems

 • Vilija Špokienė

Noriu padėkoti teisininkei Jolantai Meištienei už profesionalų, šiltą aptarnavimą, vertingus patarimus, kantrybę ir pagarbą klientui. Sėkmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime. Vilija Špokienė

 • laisvis g

Rimta įmonė su kruopščiu ir profesionaliu požiūriu į klientą. Jeigu norite parduoti ar pirkti nekilnojamąjį turtą ir reikia atsakingo pagalbininko - rekomenduoju šią įmonę ir brokerę Eveliną!

 • Greta Urbonienė

Greitai įvykęs pirkimo-pardavimo procesas, dokumentų sutvarkymas. Malonus bendravimas ir bendradarbiavimas bei pagalba bet kokiu klausimu susijusiu su vykdoma paslauga. Ačiū Mantui už darbą!

 • Agne Balsienė

Rekomenduoju Tada ir jo įmone 100% padejo visai klausimais tiek pardavimo tiek pirkimo labai puikiai išmano tai ka daro ir net padeda tai padaryti net nebunant lietuvoje nuosirdus Ačiū Tadui

 • Arunas Janevicius

Puikus brokeris, savo srities profesionalas – visada aiškiai pateikta informacija, atsakingas požiūris į savo darbą ir kliento pageidavimus. Ačiū už pagalbą, patarimus ir malonų bendravimą.

 • Ieva Dadurkienė

Su brokeriu Airidu viskas įvyko labai sklandžiai ir greitai, nereikėjo laukti jokių ilgų eilių. Išamiai ir aiškiai atsakinėjo į visus rūpimus klausimus. Ačiū už Jūsų darbą ir puikų sklypą.

 • Rasa Dadurkaitė

Noriu padekoti Airidui uz mandagu ir operatyvu bendravima, kantrus zmogus. Jis puikus savo srities specialistas. Airido pagalba busto pirkimas buvo greitas ir iki detaliu apgalvotas.

 • Mindaugas ST

Profesionali komanda. Labai dėkojame ir patenkinti Tado ir komandos tarpininkavimu. Visada žinai kokie pardavimo žingsniai ir pradavimo procesas tampa lengvas procesas. Labai Ačiū.

 • Algirdas Radzevicius

Profesionalas. Prieš Tadą teko susidurti su keliais brokeriais, tai turim su kuo palyginti. Darbas atliktas greitai, sklandžiai, be streso. Viskuo pasirūpinta. Rekomendacijos!

 • Jurgita Narbutiene

Kreiptis į šią kompanija buvo pats geriausias sprendimas. Likau sužavėta tokiu sklandžiu pardavimo procesu, profesionalumu, maloniu bendravimu. Ačiū, Evelinai, už patarimus.

 • Artūras

Puikiai dirbantys ir savo srityje nusimanantys žmonės. Pardavinėjant butą greitai ir lengvai viską sutvarkė nuo pradžios iki galo. Didelis ačiū Jurgitai Subačienei.

 • Daiva Z

Puiki komanda, rūpestingai atliekantys savo darbą, komunikacija super. Kilus klausimams, gavau aiškius ir greitus atsakymus. Linkėjimai ir dideliausios sėkmės.

 • Darius Butautas

rimta NT brokerio kontora. Likome patenkinti rezultatu, darbo metodais, žodžiu, jei reiktų, galėčiau dar kartą samdyti arba rekomenduočiau kitiems:) Sėkmės!

 • Mindaugas Lukosius

Puikiai atliktas darbas , pastovi komunikacija , issami informacija apie objektu domejusius klientus. Rekomenduoju visiems NT pirkejams , pardavejams !

 • Orinta Baužytė

Labai greit vyko visi darbai nuo būsto apžiūros iki dokumentų pildymo, buvo atsakoma į klausimus maloniai, visada suteikta pagalba kažko nesuprantant.

 • Justina Daukšaitė

Dėkinga Meiliūnas Real Estate už puikią komunikaciją bei operatyvumą. Išskirtinis AČIŪ Mantui už visus atsakytus klausimus bei nuolatinę pagalbą!

 • laura nageviciene

Nuoširdžiai noriu padėkoti brokeriui Airidui Ambruliui už puikiai atliktà darbà ir palinkėti didžiausios sėkmės. Pagarbiai Liucija Daukantienė.

 • Daiva Stravinskienė

Labai džiaugiuosi Airido kompetencija, komunikacija, ramybe. Gera buvo bendradarbiauti įgyjant turtą. Ačiū Airidai ir visapusiškos sėkmės jums

 • Giedrius Steponavičius

Ačiū Tadui ir jo komandai. Apie Tadą sužinojom iš teigiamų rekomendacijų, tokias pat teigimas rekomendacijas perduodam ir kitiems. Sėkmės!

 • Tomas Zemaitis

Ačiū, Tadui, už profesionalumą, patarimus ir greitą būsto pardavimą! Rekomenduosiu kreiptis tikrai visiems draugams bei pažįstamiems.

 • Beata Preisaitė-Šidiškienė

Puikūs atsiliepimai apie šios komandos darbą. Sklandi komunikacija, puikūs patarimai ir pagalba visuose žingsniuose parduodant butą.

 • Povilas Aleknavičius

Profesionalų komanda, kuri puikiai išmanavo savo darbą ir tuo mėgaujasi. Rekomendacija 1000%. Aukščiausio lygio specialistai!

 • edita rutkeviciute

Teko įsigyti būstą bendradarbiaujant su Mantu Mickūnu, puikus savo srities specialistas, paslaugus, atsakingas. Rekomenduoju

 • Edgaras Jakštas

Labai profesionaliai ir kokybiškai, nuo A iki Z bus padėta, patarta ir padaryta. Labai malonus bendravimas. Liuks …

 • Kristina Naunčikaitė

Puiki ir patikima nekilnojamo turto agentūra, viskas įvygdyta nepriekaištingai gerai ir efektyviai. Rekomenduoju.

 • Dovile Straukaite

Sveiki, Labai ačiū už pagalbą įsigyjant butą, Jūs ir Jūsų komanda dirbate puikiai. Nuoširdžiai rekomenduoju :)

 • Andrius Rupšys

Gavome daug-pilną pagalbą perkant būstą. Jei kas klaus nuomonės ar rekomendacijos, tikrai rekomenduosiu Mantą.

 • Liudmila v

Geriausi atsiliepimai.Pardavimas ivyko greitas ir sklandziai,i viska reagavo labai operatyviai, rekomenduoju!

 • Lukas Jučas

Didelis ačiū šiai agentūrai ir brokeriui Airidui už pagalbą greitai, sklandžiai ir be streso įsigyti būstą.

 • Edvinas Markauskas

Komanda suburta iš profesionalų. Ypatingas dėkui brokeriui Airidui, kuris nepriekaištingai atliko darbą.

 • Deividas Kvederys

Jeigu reikia rezultato, - kvieskite Tadą! Viskas labai sklandžiai, greitai, profesionaliai! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Ruta Rimaite

Profesionali komanda, puikiai suprantanti kliento poreikius ir lukescius. Rekomenduoju visu 100proc.

 • Viktorija Korobova

Dėkoju Mantui Mickūnui už pagalbą! Tikrai rekomenduoju, puikus, savo darbą išmanantis profesionalas.

 • Tom Lee

Labai ačiū Tadui ir jo šauniai komandai.Puikiai išmano savo darbą, tikri profesionalai.

 • Kristina Markauskiene

Profesionalus bendravimas, atvirumas, dėmesys klientui. Rekomenduojame. Sėkmės, Tadai!

 • Kamilė Zigmantaitė

Didelis ačiū už pagalbą įsigyjant būstą. Puiki komanda! Nuoširdi rekomendacija …

 • Gintautas Draugelis

Super, Airidas Ambrulis tikras profesionalas, dėkui jam ir visai Meiliūno komandai.

 • Artūras Kundelis

Airido pagalba pardavimas ivyko greitai, aiskiai ir be streso. Rekomenduoju!

 • Edgaras Kizelevičius

Puikus NT agentas išmanantis savo darbą. Ačiū Jums Tadas Meiliūnas.

 • Aurimas Trakumas

Savo srities profesionalas! Ačiū Jūsų komandai už sklandų procesą.

 • Mindaugas Dobilas

Rekomenduoju puikiai išmano savo darbą.Likau patenkintas

Similar places

Saugi Nuoma LT

103 reviews

Savanorių pr. 375, 49360 Kaunas, Lietuva

Capital Kaunas

41 reviews

Savanorių pr. 241, 50185 Kaunas, Lietuva

NT Ministerija

31 reviews

V. Putvinskio g. 45, 44243 Kaunas, Lithuania

Česlovas Savickas real estate broker

30 reviews

Savanorių pr. 241-1, 50185 Kaunas, Lithuania

Česlovas Savickas real estate broker

29 reviews

Vytauto pr. 60, 44237 Kaunas, Lithuania

011 NT

26 reviews

Varnių g. 38, 48392 Kaunas, Lithuania

Ieva Čiuberkienė

23 reviews

Kuršių g. 7, 48107 Kaunas, Lithuania

FixEstate real estate agency

21 reviews

Vytauto pr. 93, 44238 Kaunas, Lithuania

Rasa

13 reviews

Savanorių pr. 192, 44151 Kaunas, Lietuva

Kaunas Real Estate

11 reviews

Vasario 16-osios g. 5, 44251 Kaunas, Lietuva