Lietuvos paštas

124 reviews

Taikos pr. 139, 94284 Klaipėda, Lithuania

www.post.lt

+37070055400

About

Lietuvos paštas is a Post office located at Taikos pr. 139, 94284 Klaipėda, Lithuania. It has received 124 reviews with an average rating of 1.7 stars.

Photos

Hours

Monday10AM-8PM
Tuesday10AM-8PM
Wednesday10AM-8PM
Thursday10AM-3PM
Friday10AM-3PM
Saturday10AM-8PM
Sunday10AM-8PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Lietuvos paštas: Taikos pr. 139, 94284 Klaipėda, Lithuania

 • Lietuvos paštas has 1.7 stars from 124 reviews

 • Post office

 • "Tragikomedija ne pasto skyrius, nejaugi nera aternatyvu pristatyti i kita pasto skyriu, ar leiskite zmogui pasirinkti programeleja atsiemimas pastomate "susitarus su kurjieriu" kaip susitart jeigu jis net neskambina, atvykus i si pasto skyriu atsiimti siuntos darbuotoju paklaustas kodel jau kelinta siunta is uzsienio nebuvo pristatyta gavau atsakyma besijuokdama tiek siuntu pastininkas nepanesa,susilaikiau nuo komentaru paprasius atgaut siunta nusijuoke ir atgrasiai atsake mes ja gavom bet ji dar maise ka as del taves eisiu maisa knisti lauk zinutes kada bus paruosta, o kada gausiu zinute? Iskur man zinot gal siandien gal rytoij gal po savaites, manau daugeliui noretusi apeit si pasto skyriu bet neturim pasirinkimo ir telieka uzsigrudinti didele kantrybe kol kasnors pasikeis, siuntos keliauja be problemu kol neatsiduria siam skyriui tada nors kovok su vejo malunais"

  "Net nesistengiama pristatyti siuntų, jos nukreipiamos į vos ne tolimiausią paštą"

  "Atėjus pora min"

  "PASISAVINO!!! Man bankas issiunte debeto kortele,katra as laukiu jau nuo birzelio 13 d"

  "Tragedija"

Reviews

 • Vytautas Žielys

Tragikomedija ne pasto skyrius, nejaugi nera aternatyvu pristatyti i kita pasto skyriu, ar leiskite zmogui pasirinkti programeleja atsiemimas pastomate "susitarus su kurjieriu" kaip susitart jeigu jis net neskambina, atvykus i si pasto skyriu atsiimti siuntos darbuotoju paklaustas kodel jau kelinta siunta is uzsienio nebuvo pristatyta gavau atsakyma besijuokdama tiek siuntu pastininkas nepanesa,susilaikiau nuo komentaru paprasius atgaut siunta nusijuoke ir atgrasiai atsake mes ja gavom bet ji dar maise ka as del taves eisiu maisa knisti lauk zinutes kada bus paruosta, o kada gausiu zinute? Iskur man zinot gal siandien gal rytoij gal po savaites, manau daugeliui noretusi apeit si pasto skyriu bet neturim pasirinkimo ir telieka uzsigrudinti didele kantrybe kol kasnors pasikeis, siuntos keliauja be problemu kol neatsiduria siam skyriui tada nors kovok su vejo malunais

 • Irma Albrehtaite

Net nesistengiama pristatyti siuntų, jos nukreipiamos į vos ne tolimiausią paštą. Paštomatas, panašu šiems žmonėms yra negirdėtas dalykas. Skyriuje eilės begalinės, darbuotojos neskuba, reikia daug kantrybės, norint iš šio skyriaus atsiimti siuntą. Dažnai sakausi siuntas iš užsienio, jos visada yra nukreipiamos čia. Nors yra daug artimesnių skyrių. Prie langelio užtrunku maksimaliai 2 min, bet kad daeiti iki jo, tenka pralaukti ~30min-1h eilėje. Ne kartą išseko kantrybė ir išėjau nesulaukusi... Labai liūdna, kaip dirba paštas.

 • Šarūnas Ruškulis

Atėjus pora min. Iki uždarymo, buvl atsisakyta mane aptarnauti, vien dėl to jog 3 ponios dar iki darbo valandų galo buvo išjungusios kompiuterius ir jau laukė kol galės išeit. Mano siuntos aptarnavimas nebūtų trukęs ilgiau nei porą min. Ar tai yra tinkamas klientų aptarnavimas ir požiūris į juos? Manau, kad ne. Ar Lietuvos Paštas imsis kažkokių veiksmų siekiant darbuotojus keisti požiūrį į klientą? Labai tikiuosi. Manau, kad laimingas klientas suteiks daugiau augimo verslui, nei, kad jo varymas lauk. 2020.10.25 Ačiū.

 • oksana frolova

PASISAVINO!!! Man bankas issiunte debeto kortele,katra as laukiu jau nuo birzelio 13 d. Siandien yra 29 birzelio. Pin kodas atejo laiku o korteles nera. Skambinau ir praeita savaite,ir pagal numeri pasake kad laiska nesioja mobilusis laiskininkas ir palaukti prase jog atsius kita savaite. Paskambinau kita savaite antradieni ,paprase palaukti dar pora dienu,kad jie turi ta laiska,tiesiog nedaeina iki adreso. Siandien praejo jau 2 dienos nuo prasymo-laisko kaip nera,taip nera!

 • sandra b

Tragedija. Eilės kilometrinės. Šeštadienį valandą prastovėjau. Viena išėjo pietaut neskubėdama niekur, liko sėdėt viena... Tai jei uždarė jau Laukininuose paštą -tai sutaupė manau? Tegul padidina darbuotojų skaičių Mole. Visos 5 kasos turi dirbti. Kaip senas zmogus gali atstovėti tokias eiles? Pasityčiojimas. Dėl pristatymo tas pats - sistemoj rašo - nepavyko pristatyti - nors sėdžiu namie kiaurą dieną :D BAisu...

 • Anna Aristarkhova-Moldavskaja

Отвратительное отделение! Мало того, очередь огромная, так еще и отказались принимать негабаритную посылку в своей упаковке! Аргументировав это тем, что это пакет, а не коробка, который можно вскрыть(а коробку как будто нельзя). В другом отделении никогда такой вопрос не возникал, всегда посылки принимали и они отлично приходили к получателю. Так еще и послали туда, где принимают. Отвратительное хамство

 • Diana Budrikienė

Komunikacijos jokios Pašto paslaugomis naudojuosi jau ilgą, bet kai persikėlė iš Laukininkų g. į PC mola tai kazkoks chaosas su pačių siuntų gavimu bei siuntas atneša į pašto dėžutę ir poto jų neberandi ir tiesiog darbuotojos ale nieko nežino. Nepraneša dažnai dėl siuntos ir poto tik skubios siuntos sms atsiunčia. Chaosas ten su darbuotojomis kažkoks,visada nepatenkintos.

 • Ooo Ooot

absurdas.. dirba taip letai kad neimanoma, dirba ne visos kasos, o zmoniu eiles…. kalba kaip tinginiai is zotropolio. dirbt nemoka, zmoniu eina desimtim o ne vienetais ir taip kasdien, galetumet bent pasirupint klientais ir padaryti vieta kur galima butu atsisesti ir matyti skaicius ju lenteleje jog zinotume savo laika, kazkoks pasityciojimas.

 • Onutute Parnarauskienė

Laba diena.Pašto dėžutėje radome pranešimą, kad 201-11-04 d. jums nepavyko pristatyti registruotos pašto siuntos vyro vardu. Mano vyras turi 65% neįgalumo, jis nedirba, tad visą dieną būna namuose.Klausimas: kaip Jūsų darbuotojas negalėjo jam įteikti tos siuntos? Kokie nesąžiningi ir tinginiai pas Jus dirba?Su Pagarba.

 • Julija S

Baisios eilės (kaip ir daugumoje paštų po "reorganizacijos") tai klausimas - kam tie pokyčiai buvo į naudą??? Iš aptarnavimo kokybės, greičio, siuntų skirstymo sistemos darbo akivaizdu - ne paprastiems žmonėms, pašto klientams. Apmaudu, kad nėra galimybės rinktis kito "tiekėjo" panašioms paslaugoms...

 • Vaida Aleknavičiūtė

Erdvu, tvarkinga. Yra kėdės, jei belaukiant reikėtų prisėsti. Platus prekių, knygų asortimentas. Ekspozijas lengva apžiūrėti. Lankėmės sekmadienį, likus 15 minučių iki darbo dienos pabaigos. Eilių nebuvo, tad greitai atsiėmėme savo siuntą. Aptarnavimas buvo malonus, - mandagi ir paslaugi darbuotoja.

 • Asta Penelė

Vagys! Tikrų tikriausi vagys! Kitaip jų nepavadinsi. Nusiperki daiktą,pasitiki pašto registruotom paslaugom, o va daiktą tiesiog naglai pavagia.... Nuėjus pakalbėti,dar akis drasko. Jokių kontakto ieškojimo. Žodžiu niekam nepatariu,nerekomenduoju, rinktis pašto paslaugomis. Nes jus tiesiog APVOGS!!!

 • Usas

Tragedija ne pašto skyrius, sedimu vietu nera jei eiles didelios, turi begioti aplink visa pasta kad pamatytum koki numeri kviecia nera jokios tvarkos, siuntos lapeli gavau kad kita diena bus paste, teko pralaukt 1val laiko ir likti nusivylusiam sita pasto vietos tragedija.

 • Ruslanas P

Norint atsiimti siuntą tenka ilgai stovėti eilėje. Ir nesvarbu kada ateisi, visada eilės. Tragiškai dirbanti valstybinė įstaiga. Panaikino dauguma skyrių, dėl šios priežasties masė žmonių priversta leisti savo laiką stovėdami ilgose eilėse.

 • Лана Нежная

Nesuprantu kodėl puse visu gyventojų Klaipėdos turi važiuoti į mola? Kodėl uždarytas Taikos pr 101 filialas? Ir kodėl LP nesiunčia siuntu per Omniva, kaip tai daroma Vilniuje? Ar darbuotojai tai daryti nemoka?!!! …

 • Giedrė Dirgėlienė

Situacija, dėl aptarnavimo visiškai nėra valdoma, dirba du aptarnaujantys specialistai, laukimo laikas nuo keturiasdešimt minučių iki valandos. Absoliuti nepagarba klientui, kuris ir yra tiesioginis Lietuvos pašto darbdavys.

 • Auge

Tragic institution. The delivery service doesn't even try to deliver the package, then you have to wait for at least half an hour to receive the parcel at the counter. Avoid Lietuvos paštas by all costs..

 • Jurijus Budrys

Net nesiruošia atnešti svarbaus laiško. Bet tvirtina kad bandė pristatyti. Tą dieną tikrai visi buvo namie. Nėra jokio pranešimo at kvietimo. Jokių būdu negalima svarbių reikalų patikėti šiam paštui.

 • Viktoras Jevdokimovas

Kažkokia nesamone norint atsiimt siunta kitam asmeniui reik sudaryt mokama igaliojima , sudariau igaliojima žmonai atejus sako neduosim siuntos iišperkamuoju budu tipo i kita pasta persiust ir mokek

 • Ieva Rėpšienė

Kažkoks siaubas, eilės baisios..iš 5 darbuotojų dirba tik 2.. laukimas ilgas, nesuprantu kodėl nedirba daugiau personalo, juk mato kad žmonių daug.. ar čia toks taupymas..geriau aplenkti šią vietą

 • Gabriele M

Griebia pinigus uz nezinia ka su savo isgalvotom sumom, kad pristatytu siuntini. Bet gale dienos paraso, kad reikia paciam eiti atsiimti i perpildyta pasto skyriu. Labai neprofesionalu ir izulu.

 • Taisija V

viskas ok gal ir dirba letokai, bet aptarnauti tokius srautus kiekviena diena tikrai nera lengva, todel suprantu kodel darbuotojos “nebuciuoja” jums subiniu, supraskime ir jas. …

 • Milda Karapetrova

Įžūliai neatidarė gan brangaus siuntinio ir negrąžina pinigų už deklaraciją . Teks su advokatu tartis kaip susigrąžinti pinigus . Tokioje žeminančioje situacijoje dar neteko atsidurti .

 • Edita

Neverti net vienos žvaigždutės, darbo valandas susitvarkykite, kad neklaidintumėt žmonių, niekas neturi tiek laisvo laiko, kad galėtų važinėti po kelis kartus. SEKMADIENIAIS NEDIRBA!

 • Dmitrij Zavirochin

Siuntu negaunu. Nuejau i pasta pasidomet,dirba tupa blondibe sene su garbanom nesuprantanti nieko ir paaiskynt nieko nesugeba ciut nesiuncia tave...ziauru...kaip tokias laiko dar!

 • Jovile Gedminaite

Aptarnavimas prasčiausio lygio, žmonių srautai per šventes padidėję, iš 5 kasų dirba vos 2, aptarmauja lėtai, siuntos atsiimas trunka valandą laiko. Labai prastas aptarnavimas!!!

 • Zita Vejeliene

Labai stabiuosi skirstymo punkto darbu, t.y. nedarbu. Siuntinys iš Panevėžio atkeliavo į skirstymo punktą per parą, o iki Taikos 101 per dvi dienas, deja, dar neatėjo...

 • Jovita Kairienė

Darbuotojos dirba vežlio letumu ir piko metu dirba tik dvi darbuotojos. kad nusipirkti voku, reikia laukti 50 min., nes kviečia pirma atdavinėti siuntas TRAGEDIJA.

 • Katia M

Dirba viena labai grubi moterys su trumpais garbanotais plaukais Ji ankščiau dirbdavo Laukibinkų 15 pašte. Taip atrodo ,kad net nemoka gražiai paaškinti . …

 • Antanas St

geras aptarnavimas, bet norint pasiimti siuntas reikai ilgas laikas atstoveti. Geriau buvo kai pasto skyrius buvo laukininkuose. Tokios eiles nesusidarydavo.

 • Ed Vis

Darbuotojų ženkliai per mažai aptarnauti esamam klientų srautui. Žmonės net netelpa į pašto skyrių, eilė eina per visą koridorių prekybos centre. Geda.

 • Kompakt (Kompakt)

Kažkoks košmaras. Kad atsiimti siuntą reikia prastovėti 30 minučių, ir nesvarbu ar ateini ryte ar vakare. Kodėl skyriuje tiek mažai darbuotojų??? Gėda

 • aiste eglinaite

Akių draskymas, aiškina,kad reik tvarkytis su banku kai problema pačių jų pats laikas keisti darbuotojus arba išmokinti pagarbaus elgesio su klientais

 • Violeta Dirvonskiene

Nustatyti prioritetai talonams , toks jausmas, kad taves net nepakvies , nes tavo atvykimas paštui nenaudingas , ( taip pakomentavo darbuotoja)

 • Emi Lis

Dirba dažniausiai 1-2 langeliai. Labai ilgos eilės ir kadangi pašto Debrecene nebeliko, tenka keliauti iki pat Molo atsiimti siuntą. Nesąmonė.

 • M M

Aptarnavimas normalus. Formalus (toks ir turi buti). O del srautu tai yra tiek alternatyvu naudotis kitu tiekeju paslaugomis. Man viskas ok.

 • Belka sable

Довольно много людей, даже в нерабочее время. Убрали электронную очередь на период карантина. В другое время, с утра довольно все быстро.

 • Modesta Skaraitė

Visada didžiulės eilės, atėjus su kūdikiu, tenka pralaukti po 20min. Lokacija taip pat prasta. Tenka eiti per visą prekybos centrą.

 • Robertas Rem

Kokius atlyginimus mokate savo vairuotojam ir darbuotojam kad jie atsisako dirbti? Gėda!Linkiu kad jus kuo greičiau privatizuotų.

 • Karolis K.

Mažokai vietos atsisėsti 4-5 vietos. Šviesi ir moderni erdvė. Keistas lokacijos prekybos centre parinkimas - prie pat tualetų.

 • Nerijus Stankus

Internete skelbiamas darbo laikas šeštadienį kad dirba iki 17 val o atvažiavus pabučiuoji duris nes darbo laikas iki 15

 • Vilius Veiss

Eilės, eilės, eilės.. Kartais ir virš valandos stovi eilėje. Tikrai šios įmonės veiklą renkuosi tik kritiniu atveju.

 • Donatas Cirtautas

Pralaukiau daugiau nei pusvalandi 19:00 pasake nebedirbam, tai kaip atsiimti siunta, jeigu tik puse 7 galiu atvykti?

 • Aina Trapienė

Žmonių vos ne 100, darbuotojos 2. Valandą prastovėjusi, taip ir nesulausi eilės, išėjau, ir ne tik aš. Baisu.

 • Art

Pirmenybinė, vietinė siunta, išsiųsta pirmadienį ryte, adresatą pasiekė tik ketvirtadienį! Kažkoks absurdas.

 • Greta Brazauskaitė

Absurdas.. Žmonių milijonas laukia eilėje o dirba max 2 kasos iš 5. Kiekvieną kartą ta pati situacija.

 • Ieva Kryževičiūtė

Jokios logikos šitiek rajonų suvaryti į vieną paštą... Eilės kosminės, dirba vos kelios darbuotojos...

 • Violeta Navickienė

Kažkoks nesusipratimas. Pranešimų net į pašto dėžutę negaunam . Nekalbant apie laiškų pristatyma

 • EA7

Gaidys visiskas, eilei reik laukt po valanda ar daugiau, dirba tik 2 žmonės,o zmoniu belekiek!

 • Jekaterina Ivanova

Milziniskos eiles.... galetu daugiau zmoniu ten dirbti, nes tik 2 darduotojai, o zmoniu pilna

 • Mindaugas Mindaugas

Dideles eiles. Siunta neatiduoda kol neatpasakoja apie draudimo pasiulyma. Degradavo pastas

 • kalafioras 987

Gana mazokai vietos prisesti, taciau ir praeitame paste tas pats buvo, tai jokiu problemu.

 • mindaugas saulės elektrinė

Antiek blogas aptarnavimas siaubas. Žmonių pilna laukia eilės. O dirba 1 langelis.

 • Marina Norbutiene

Dirba lėtai, nepakanka darbuotojų aptarnaut tokius srautus, visada ilgos eilės...

 • Marius M

Labai blogas aptarnavimas, darbuotojos visad piktos ir nepatenkintos viskuo.

 • AISTOPS

Очереди почти всегда, так ещё и работает всего 2 кассы когда тут людей много

 • Lukas Augys

Penkios kasos, bet piko metu (kai 30+ žmonių laukia eilėje) dirba max dvi.

 • mantas mikoliūnas

Belekaip letas pastoviai eiles. Darbuotojai nekvalifikuiti tokiam darbui.

 • Emilija Viršilaitė

Jau praėjo daugiau nei dvi savaitės, o laiško vis dar negaunu! Absurdas.

 • One day, One hour

Maloni pardavėja. Turi daug skirtingų prekių. Ilgų eilių nepasitaikė.

 • Nojus Limontas

Sudas aptarnavimas kimba del pakuociu NES yra lidl zenkliukas …

 • Alexandr Abramov

Darbuotojų ženkliai per mažai aptarnauti esamam klientų srautui.

 • velo 1.5m

Absurdas, susitvarkyti reikia su eilėmis. Nusiviles esu.

 • Aurimas Kanzulis

Linkiu,kad žlugtumėt ir Lietuvos paštą perimtų Omniva

 • Jonas Piekautas

20 ir daugiau žmonių eilėje reik laukt, tesiog puiku!

 • F1 2021

Greičiau uždarytu šį pašta,visiškai nereikalingas.

 • Rodion Taljanov

Pats baisiausias pastas!!! Eiles belenkokios.

 • Kristina ma

Amžinos eiles, langeliai turi dirbti visi.

 • Mindaugas Šalnis

Eipes labai dideles ir tedirba 2 kasos

 • Darius Darelas

Greiciau uzsidarytu visai sita kontora

 • Saulius G.

Eilės ir nesimato laukiančiųjų tablo.

 • Bon Bon

4 kasos o dirba tik 2 žmonės? …

 • Sergej Sosnin

очередь 40 человек-работало два окна

 • Hermann Naujok

Eilės pastoviai kaip prie sovietu!!

 • Arnoldas Speckauskas

Tokio lietaus darbo neteko regėti.

 • Sonata Iva

Kilometrines eiles kada beateitum.

 • Roman Stekliain

Eiles kaip jopshtararaj!

 • Vincas Trakimavicius

Eilės niekada nemažėja.

 • Tomas M

Tvarka,paslaugumas

 • Alfredas Bunkus

Greita,patogu

 • Gerda Dimgailaitė

Krc...

 • Герман Симахов

Ужас.

 • Ula Palevičiūtė
 • Regina Rudelienė
 • Rimantas Kumpikevicius
 • Algirdas Petrauskas
 • Andrej Vichrov
 • Mindaugas Žvirgždys
 • Aleksandras Jankus
 • CTACbKA
 • tomas bruzas
 • Viktor Naumchik
 • Audrius Karnauskas
 • Eimantas Kasnauskas
 • Mantas Baltrunas
 • Julita Visockienė
 • Aidas Sindaras
 • Marius Safonovas
 • Matas Martinkus
 • Vytautas Pudinskas

Similar places

Lietuvos paštas

107 reviews

H. Manto g. 7, 92128 Klaipėda, Lithuania

Lietuvos paštas

30 reviews

Taikos pr. 61, 91182 Klaipėda, Lietuva

Lietuvos paštas

28 reviews

H. Manto g. 90, 92295 Klaipėda, Lithuania

Lietuvos paštas

13 reviews

Minijos g. 141A, 93001 Klaipėda, Lietuva

Zolynu gatves bendruomene

2 reviews

Žolynų g. 3, 92325 Klaipėda, Lithuania

Lietuvos Pastas Postamat

1 reviews

Liepojos g. 10, 92297 Klaipėda, Lithuania

NTTC

Šaulių g. 56-4, 92226 Klaipėda, Lithuania

pašto kodų API

Birutės g., 91204 Klaipėda, Lietuva

Postbox

Turgaus g. 7, 91247 Klaipėda, Lietuva

Strigūna

Uosių g. 9, 92353 Klaipėda, Lietuva