Klaipėdos skulptūrų parkas

1591 reviews

K. Donelaičio g. 6B, 92145 Klaipėda, Lithuania

About

Klaipėdos skulptūrų parkas is a Park located at K. Donelaičio g. 6B, 92145 Klaipėda, Lithuania. It has received 1591 reviews with an average rating of 4.5 stars.

Photos

Hours

MondayOpen 24 hours
TuesdayOpen 24 hours
WednesdayOpen 24 hours
ThursdayOpen 24 hours
FridayOpen 24 hours
SaturdayOpen 24 hours
SundayOpen 24 hours

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Klaipėdos skulptūrų parkas: K. Donelaičio g. 6B, 92145 Klaipėda, Lithuania

 • Klaipėdos skulptūrų parkas has 4.5 stars from 1591 reviews

 • Park

 • "Labiausiai gėdingas ir jokiais būdais iki šiol neatstatytas Klaipėdos istorijos faktas kuomet kapinių teritoriją, 1977 metais vietinių kolaborantų iniciatyva buvo nuspręsta sulyginti su žeme ir jos vietoje įrengti skulptūrų parką, ši vieta buvo visaip kaip niokojama ir paversta šiukšlynu"

  "Parkas įkurtas Klaipėdos miesto kapinių vietoje, kur nuo 1820 m"

  "Daug skulptūrų,būtų tikrai smagu pasivaikščiot po tokį parką,pasėdėt,jei jis nebūtų baisus"

  "Parkas su senais medžiais miesto centre"

  "Skulptūrų parkas unikali vieta, tačiau šiandienos statybos, kurios ką tik atidarytos, jau byra"

Reviews

 • Studio RaR

Labiausiai gėdingas ir jokiais būdais iki šiol neatstatytas Klaipėdos istorijos faktas kuomet kapinių teritoriją, 1977 metais vietinių kolaborantų iniciatyva buvo nuspręsta sulyginti su žeme ir jos vietoje įrengti skulptūrų parką, ši vieta buvo visaip kaip niokojama ir paversta šiukšlynu. Šio vandalizmo akto iniciatoriai ir organizatoriai – vietinės komunistų partijos pakalikai, Lietuvai atgavus nepriklausomybę, užėmė aukštus valdžios postus ir net tapo Klaipėdos miesto garbės piliečiais… Sunaikintų kapinių teritorija nėra pažymėta jokia informacija, kas šioje vietoje buvo, ji neaptverta, o šunų mylėtojai laisvai gali vedžioti savo augintinius po vietą, kurioje beveik 150 metų buvo miesto kapinės.

 • Helmutas Vaškaitis

Parkas įkurtas Klaipėdos miesto kapinių vietoje, kur nuo 1820 m. iki XX a. II . palaidota apie 40 000 žmonių. Jau 1762 m. miesto plane prie Liepų ir Trilapio gatvių buvo pažymėtos nedidelės kapinaitės. Per Septynerių metų karą (1756–1763 m.) čia laidojo rusų kareivius ir vokiečius belaisvius. Kai vietoj didžiųjų miesto kapinių buvusių Krūmamiestyje 1796–1820 m. (dabartinėje Naujo Sodo gatvėje, prie Jaunimo centro) buvo užveistas pirmasis miesto sodas, miesto kapinės buvo perkeltos į Liepų ir Trilapio g. 1820 m. sausio 7 d. šioje vietoje buvo įšventintos visų krikščioniškų konfesijų miesto kapinės – „Memel Städtischer Friedhof“(Klaipėdos miesto kapinės).

 • loreta jankauskaite

Daug skulptūrų,būtų tikrai smagu pasivaikščiot po tokį parką,pasėdėt,jei jis nebūtų baisus..sutvarkyta tik iš vienos pusės,o toliau takai baisūs,lapai negrėbti,šiukšlės nerinktos ir tai darbo diena,o kas bus po savaitgalio?...niotraukos iš ten kur biskį gražiau buvo,kitur žiūrėjau tik iš tolo..nenorėčiau antrąkart ten eit

 • Burtas Burtas

Parkas su senais medžiais miesto centre. Daug akmeninių skulptūrų. Takeliai netvarkingi, nelygūs, iškraipyti medžių šaknų. Dalyje parko yra senos kapinaitės. Labai gražu rudenį, kai medžių lapai krenta. Arba, kai vyksta Klaipėdos lėlių teatro spektaklis. Yra krepšinio aikštelė, nedidelė vaikų laipynių aikštelė.

 • Kestas Razgaitis

Skulptūrų parkas unikali vieta, tačiau šiandienos statybos, kurios ką tik atidarytos, jau byra. Vaikų aikštelės takas, toks nekokybiškas kad laiko klausimas kada viskas išbyrės, stulpas kliba, nors turėtų stovėti nepajudinamas. Gėda įmonei kuri tai atliko. Ir kaip tokius statinius išvis priima?

 • Deimantas K

Kiek apleista, bet jauki, žalia erdvė. Daug skulptūrų. Miesto valdžia norėjo išpjauti didelę dalį medžių, gerai, kad žmonės protestavo. Reiktų kiek sutvarkyti, atnaujinti dalį suoliukų ir viskas.

 • Beata V.Šilobritienė

Parkui reikia daugiau priežiūros. Viena dalis sutvarkyta, tačiau daugiau nei pusėj parko yra tiesiog nesaugu vaikščioti. Parke buvusios kapinės taip pat apleistos. Labai nusivylėm.

 • E. Š.

Reto didumo parkas kone pačiame Klaipėdos centre. Skulptūrų tikrai nemažai, pamatyti yra ką, visos turi savo autorius ir pavadinimus. Patiko ir net norėjosi praeiti darkart.

 • Edita Medeina

Įdomus parkas, smagu, kad daugėja gėlynų ir malonu vaikštinėti tarp skulptūrų. Tik gaila, kad parke nepageidaujami šunys, o ir tos sovietinės skulptūros atrodo makabriškai

 • Olga Semionova

Parko medžiai yra stipriai apauge, jeigu lankytis vakare, tai net nesimato šviesos. Skulpturų daug, tikrai yra ką pasižiūrėti. Parkas yra dalinai tvarkomas.

 • Dalia

Smagi vieta pailsėti, praleisti laiką su vaikais. Yra daug įvairių skulptūrų, suoliukų, vaikų žaidimų aikštelė. Sutvarkyti takai iš trinkelių.

 • Daumantas Iva (Dom Iva)

Siaip labai smagu pasivaikscioti, bet parkas turetu buti labiau priziuretas. Takeliai pagriuve, su paspirtuku sunku vaziuoti

 • Tomas Valančauskas

Puikus parkas, išvalytas, dvelkia ramybe, norint pailsėti nuo miesto šurmulio, pačiam miesto centre.

 • Zita Labokaite

Patiko, kad neispjove senu medziu ir teisingus suoliukus užsakė ko miesteto nera

 • Jurgita M.

Faina vieta pasivaikščiot. Įrengta nauja vaikų žaidimų aikštelė.

 • Pesnia Daina

Gražus parkas su daugybe skulptūrų, labai įdomu pasivaikščioti

 • Keliaujančios Mamos

Puikiai atnaujintas parkas, takeliai, vaikų žaidimų aikštelė.

 • Irma Žilinskaitė

Atsinaujinęs, yra vaikų žaidimo aikštelė sutvarkyti takai

 • Lina Domarkiene

Nedaug kažko ypatingo pamačiau. Bet ne viską dar ir

 • Česlovas M.

Labai gera vieta pasivaikščioti …

Similar places

Danės skveras

1496 reviews

Danės g. 25, 92112 Klaipėda, Lietuva

Jono kalnelis

916 reviews

Grįžgatvio g. 4, 91286 Klaipėda, Lietuva

Sąjūdžio parkas

758 reviews

Laukininkų g. 30, 95149 Klaipėda, Lithuania

Lietuvininkai Square

481 reviews

Lietuvininkų a. 9, 92225 Klaipėda, Lithuania

Malūno parkas

450 reviews

Tilžės g. 56, 91110 Klaipėda, Lithuania

Klaipėdos poilsio parkas

315 reviews

Stadiono g. 16A, 92271 Klaipėda, Lithuania

Dienovidžio skveras

170 reviews

Tomo g. 10, 91247 Klaipėda, Lithuania

Sakurų alėja

139 reviews

Taikos pr. 70B, 94160, 93202 Klaipėda, Lietuva

Vydūno skveras

125 reviews

Bokštų g. 6, 92127 Klaipėda, Lithuania

Ferdinando skveras

51 reviews

92125 Klaipėda, Lithuania