Keturkojis

864 reviews

Rietavo g. 11 A, 48264 Kaunas, Lithuania

www.keturkojis.lt

+37069974342

About

Keturkojis is a Veterinary pharmacy located at Rietavo g. 11 A, 48264 Kaunas, Lithuania. It has received 864 reviews with an average rating of 4.7 stars.

Photos

Hours

Monday9AM-7PM
Tuesday9AM-7PM
Wednesday9AM-7PM
Thursday9AM-4PM
FridayClosed
Saturday9AM-7PM
Sunday9AM-7PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Keturkojis: Rietavo g. 11 A, 48264 Kaunas, Lithuania

 • Keturkojis has 4.7 stars from 864 reviews

 • Veterinary pharmacy

 • "Nerekomenduoju"

  "Nuėjau apsipirkti i parduotuve (Keturkoji) esu nepatenkinta vien todėl kad viską bando iškisti kas brangiausia nesveikom kainom nors man to visiskai nereikia, as pasakau ko man tiksliai reikia man pradeda aiskint kaip tas blogai kaip jis kenkia gyvunui ir t"

  "Aptarnavimo kokybė apgailetina"

  "Šioje vaistinėje pirkau ne vieną kartą ir iki šiol viskas buvo puiku"

  "They carry a wide selection of veterinary medicines and other goods, very good pricing too! I received a shipping notification for my order at night and I think that sums up how eager they are to please their customers"

Reviews

 • Evelina Grigaliūnienė

Nerekomenduoju. Lankėmės du metus ir pirkom maistelį šuniui. Teko keisti maistą, dėl šuns sveikatos. Mūsų šuo alergiškas paukštienai, daug kartų buvo kalbama ir su pačia pardavėja Šilainiuose. Atvykom prašydami maisto su kiauliena, tad pasakė imkite royal canin hypoallergenic, na savo srities specialiste, nusipirkom 14 kg, nes 12 sav. turim šerti šunį nauju maistu, kad jo organizmas apsiprastų. Šėrėm maždaug 1,5 sav. Šuniui labai pablogėjo, pradėjo graužti letenas, oda raudona, karšta. Tad nuvykom pas vet, gyvūnų dermatologę. Kartu su vet. dermotologę ištyrinėjome parduoto maisto sudėtį. Maiste esantis baltymas ne su kiauliena, o VIŠTIENOS kepenėlėm. Tad skambinu į keturkojį, aiškintis dėl situacijos. Atsiliepė mus aptarnavusi pardavėja. Mandagiai jai paaiškinau, apie susidarusią situaciją, kad pirkome jūsų rekomenduojama maisteli su kiauliena(perkant vyras paklausė tris kartus ar maistelis tikrai su kiauliena?), o sudėtyje buvo tik vištienos kepenelės. Neprašiau pinigų grąžinti, prašiau tik pakeisti maistelį, nes šunelis stipriai kankinosi. Paaiškinus visą situaciją, moteris telefonu atsakė Cituoju: ,, ko jūs norit, mes neėsim to maisto, maišas prakirptas’’, pradėjo klausinėt kas mūsų vet, juoktis su šalimais esančiu vyru ir įžeidinėti vet. Aiškinu, kad jau 2m. Lankomės tokiu problemų nebuvo ir klausiu, kodėl alergiškam šuniui davėt maista kur sudėtį paukštiena. Pradėjo pakeltu tonu sakyt ,, atvykit pinigus atiduosiu ir nesirodykit, tokių klientu nereikia,,. Viso gero pasakiau ir padėjau telefona. Vyras skambino pranešt, kad atvyks tada ir tada ( PINIGUS atgavome) . Pradėjo įžeidinėti, dėl menulio fazių. Žmonės parduoti nori viską, neįsigilinę į augintinių problemas. Jei ten pirksite maisteli gerai pažiurėkite ka jums parduoda, nes šiuo atveju likome apgauti ir nuskriaustas mūsų augintis. Na iš dalies patys kalti, kad patikėjom savo šuns mityba, tokiems SPECIALISTAMS. O bendravimo manieros virš visko. Saugokit savo augintinius.

 • Gintare P

Nuėjau apsipirkti i parduotuve (Keturkoji) esu nepatenkinta vien todėl kad viską bando iškisti kas brangiausia nesveikom kainom nors man to visiskai nereikia, as pasakau ko man tiksliai reikia man pradeda aiskint kaip tas blogai kaip jis kenkia gyvunui ir t.t. del maisto tas pats buvo cia koks prastas netinkamas viduriuos ale nuo jo, bet valgo kuo puikiausiai, +pasiūlė man veterinarai jį, manau daugiau nesilankysiu šioi parduotuvei, nes jaučiuosi aršiau nei turgui. Mano atžvilgiu turetu dirbti suprantantys sia sritį pardavėjai o nebelekas, gyvūnas ne žaislas. Ir neleidžia nei apsisprest ko man reikia tiesiog atnesa brangu daikta kurio man iš vis nereik o kitus pigesnius nuraso kaip blogai ir viska o to ko man reik as niekad negaunu o nuejus vis isinesu ko man vapše nereik, NEREKOMENDUOJU, jai mylit savo augintinius eikit pas specialistus o ne pas bileką.

 • Jonas Kalinskas

Aptarnavimo kokybė apgailetina. Jeigu neperki pas juos gyvūnų maisto, tai kokios tu čia nori konsultacijos jeigu tavo augintiniui yra blogai (viduriuoja, sutrikus mityba ar panašiai). Pradžioje bandėm 2 skirtingų gamintojų , kurių maistu prekiauja keturkojis, nepasiteisino, problema buvo išlikusi del viduriavimo. Suprantam, kad jaunas šuo ieškom dar tik kas jam tinka. Aptarnavimas taip pat jau tada liudnas buvo. Paskutinis pirkinys skanukai iš čia ir vėl ta tos pačios liudnos dainos. 2 menesius neturėjom problemų ir prašau, turim vėl (radom maista iš kitur, nuo kurio šuo neturi problemų). Pardavejos komentaras - "šudu maitinat". Linkiu greit užsidaryti!!!!

 • Edita1 Gol

Šioje vaistinėje pirkau ne vieną kartą ir iki šiol viskas buvo puiku. Deja, teko labai smarkiai nusivilti. Darbuotoja, kuri iki šiol  patardavo bei rekomenduodavo prekes mano šuniukui, šį kartą buvo labai nemandagi, aptarnavimas buvo nekultūringas ir žeminantis žmogaus orumą, juolab, kad tuo metu vaistinėje eilėje stovėjo kiti pirkėjai.  Negaliu suprasti, kaip žmogus, dirbantis darbą su klientais, gali sau leisti elgtis su klientu taip nepagarbiai? Ir, kaip supratau iš šio mano apsilankymo, darbuotojos elgesys-tai labai didelė bendravimo su klientais kultūros stoka ir visiškas emocijų nevaldymas.

 • Maja Kačerauskaitė

They carry a wide selection of veterinary medicines and other goods, very good pricing too! I received a shipping notification for my order at night and I think that sums up how eager they are to please their customers. The package arrived safely wrapped in recycled materials with zero plastic! Shipping was extremely fast, only two days! Thank you so much, so far the best pet supply shop I have ever encountered in Lithuania!

 • Monika

Aukščiausios klasės e-shop servisas Lietuvoje. Visada turės prekę; užsisakau naktį 11h, kitą rytą 7:50 mano prekės jau išsiųstos (kartais tai yra milžiniški maišai šuns maisto - just saying). Gaunu į paštomatą arba kitą dieną arba po kelių dienų, tad mano žvėreliams netenka badauti, kuomet paskutinę akimirką suprantu, kad ragai. Visada perku tik čia ir labai rekomenduoju!

 • Linas Domeikis

Vienas svarbiausias dalykas man asmeniskai aptarnavimas. Buvau du kartus ir abu pasitiko su sypsena :) maloniai konsultuoja ne tik del augintinio mitybos. Bandziau kita veterinarijos vaistine, tai be dideliu klausimu ikiso maistuka del kurio apsinuodijo, tai dabar kad ir kita miesto gala reikia vaziuot vistiek vaziuoju kur pasitikiu siulomu maistuku ir patarimais :)

 • Sigita Makarevičiūtė

Labai nemalonus aptarnavimas ir nebe pirmą kartą. Kai paprašiau šuns maisto, pasakė, kad neturi, paklausiau ar turi kažką panašaus, tai gavau priekaištų, kad užlaikau eilę ir trukdau kai nežinau ko noriu, kai pardavėjos darbas ir yra patarti. Anksčiau visada būdavo akių vartymas jei tik paklausdavau patarimo. Nepatariu čia nei pirkti nei kažko klausti.

 • Ieva Korzikaitė

Užsakymą pateikiau 2023-04-03, siunta buvo pristatyta tik 2023-04-24. Kadangi jų puslapyje teigiama, kad siuntos pristatymo terminas 1-2 d.d., praėjus savaitei kreipiausi į keturkojo administraciją. Daug kartų. Rašiau ne tik el.laiškus, bet ir į facebook, tačiau nesulaukiau absoliučiai jokio atsakymo. Puikus požiūris į klientą.

 • VAIVA R.

Ši vaistinė ir jos kompetentingi, malonūs savininkai man buvo tikras atradimas! Dabar suprantu, kodėl čia visad eilė: šioje vaistinėje gausite ne tik geriausiai jūsų augintiniui tinkantį kokybišką maistą, bet ir kvalifikuotą patarimą! Mano senjoras (14 m.) katinas atsigavo ir vėl primena jaunutį blizgančiu kailiu tik jų dėka :)

 • Daiva Baltusyte

Deja bet turiu duoti pati zemiusia ivertinima. Pirkome daznai ir viskas buvo gerai kol parduotuve nesumaise uzsakymo. Bandziau susisiekti visais nurodytais kontaktais ir atsakymo jau 3 savaites negaunu. Parduotuve tiesiog ignoruoja uzklausas nors naujus uzeakymus be problemu issiuncia. Taip elgtis tiesiog negalima.

 • Marijus Juronis

Kažkada vertinau tiek aptarnavimą, tiek asortimentą penkiomis žvaigždutėmis. Bet kuomet pardavus nekokybišką gaminį, grąžinome, o dabar kiekvieną kartą gauname priekaištus, tai toks aptarnavimas net tos vienos žvaigždutės nelabai vertas. Bet matyt pardavėjai 7 eurai yra svarbiau, nei profesionalumas su klientais.

 • Ju Ju

Geriausia veterinarine parduotuve! Daug metu perku tik pas Jus. Aciu, kad siunciate i bet koki miesta. Galiu uzsakyti penktadienio vakare, o sestadieni is ryto siunta su maistu gyvunui jau pas mane. Aciu Jums labai uz aptarnavima ir kokybe! Ir dar didelis pasirinkimas maisto papildu gyvunams. Rekomenduoju!

 • Wazeb W

Puikus aptarnavimas, didelis prekių pasirinkimas, lengvai pasiekiama vieta. Personalas itin malonus, visada padeda išsirinkti pirkinius. *** Pleasent service, very helpfull staff, lots of various products for dogs, cats and other animals. Place is easily found, you can pay in cash or credit.

 • Gustė Burneikaitė

Paklausius kokias priemones turi nuo erkių ir prekės kainos, iškarto buvo atsakyta, kad telefonu nieko nesakys ir nusijuokusi pridūrė, kad nei viena klininka nesakys kainų, nors kur teko skambintis labai maloniai atsakydavo, tad kaip ir pasakė pati darbuotoja “ten ir pirkit”.

 • Lina Ba

labai nemandagus ir neprofesionalus aptarnavimas- pasiulo netinkama maisteli, o paskambinus pasiteirauti, ka daryti, jei netiko, ima pakeltu tonu rekauti ir numeta rageli ! pirmasyk susiduriu su tokia turgine kultura, pirkdama gyvunu produktus 10 metu . zemas lygis

 • Vaidotas Rutkauskas

Labai kompetetingi darbuotojai, visad viską paaiškina ir pataria. Dažnai atvykus populiaresniu laiku stosit į eilutę, bet juda greitai ir laukti ilgai netenka. p.s. perkant gyvūnų maistą galima pirkti sveriamą kiekį, o ne pakuotėm - dažnai taip būna pigiau ;)

 • Renatas Savickas

Labai gera vieta apsilankymui dėl savo keturkojo reikalu tiek skrandžio, tiek skausmo. Malonis aptarnavimas. Vartų neatidaro nes žmonės nemoka išvažiuoti tiesiogil atbulai. Ir atbaladuoja ir gadina vartų sistemas jau koki 10 kartą... Tad supraskite kaip yra.

 • Vladas Sapranavicius

Milžiniškas pasirinkimas tiek pašarų, tiek kitų prekių. Pastoviai papildoma naujomis prekėmis. Dėl to žmonės čia stovi ilgose eilėse. Net prie pastato nuosava aikštelė šeštadienio ryta buvo pilnutėlė. Pirkėjai stovėjo ilgoje eilėje. Labai teisinga vieta.

 • Regina Pyragė

Didelis pašarų, skanėstų ir kitokių prekių augintiniams pasirinkimas. Malonus aptarnavimas. Rekomenduoju, ypač jei reikalingas specifinis pašaras, kuris čia yra sveriamas ir pigesnis negu perkant mažomis pakuotėmis kitur.

 • Dov Iss

Savininkas skundžiasi, kad daug žmonių, kad reikia eiti pas juos nuo anlnkstaus ryto o ne "ismiegoti ir užpulti parduotuvę", 0 tolerancijos nebepriksiu čia daugiau, išmokti reiktu bendrauti su klientais.

 • Emilis Z

Labai geros kainos (kol kas Kaune niekur pigiau neradau) ir labai paslaugi, gerai apie gyvūnus suprantanti pardavėja (atrodo buvusi veterinarijos gydytoja). Visada patars, pasiūlys, kas geriau ir pan.

 • Gailutė Rodzevičienė

Gausus pasirinkimas maisto, skanėstų, o taip pat patogu, kad galima nusipirkti vaistukų ir visko ko reikia gyvūno priežiūrai. Kol kas labai geros kainos . Malonus aptarnavimas …

 • Diana Bak

Turim problemu su virskinimu.pakonsultavo parinko maistely antra savaite ir viskas susitvarke! Rekomenduoju visiems kas turi augintinius .nuostabus savo srities zinovai.Didelis Ačiū

 • Ruta Draugele

Labai didelis asortimentas, kainos mažesnės nei kikoj. Labai maloniai aptarnauja, jei reikia, duoda patarimų. Beveik visada yra eilė, bet tai ne trūkumas ir tikrai verta palaukti.

 • Justas Stankevičius

Lankiausi pirmą kart, bet jautėsi kompetencija iš pardavėjos. Vaistinėje tikrai nemažas asortimentas papildų, pašarų ir kitokių prekių gyvūnams. Kainos taip pat nesikandžioja

 • Antanas Misius

Labai greitai atveža užsakymus net į Klaipėdą. Prireikus skubiai keisti maistą katinui, be jokių problemų priėmė atgal užsakymą ir grąžino pinigus. Šaunuoliai, rekomenduoju!

 • Erika Korsakienė

Maistą šuniukui perkame internetu jau daugiau nei metus laiko. Esame dėkingi už be galo greitą pristatymą ir dėmesį bei komunikaciją kada maisto tiekimas buvo sutrikęs.

 • Lija Aleksejeva

Norėjau padėkoti už labai greitą pristatymą prekių. Užsisakiau gydomojo maisto sergančiam katineliui ir kitą rytą jau gavau! Jūs nuostabus!!! Didelis širdingas AČIŪ!!!

 • Varlyte Zalia

Pati geriausia parduotuvė turint augintinį. Visko nuo žaisliuko iki vaistų. Geros kainos. Kompetetingas personalas, patars ir pasiūlys visais klausimais …

 • Jurgita Po

Puiki vieta tiek kainų, tiek pasirinkimo, tiek kokybės atžvilgiu. Puikus aptarnavimas. Bet ten amžinos eilės. Manau reikėtų daugiau aptarnaujančio personalo.

 • Greta Rasickienė

Labai malonus aptarnavimas, pardavėjai visada pataria rūpimais klausimais, išklauso augintinių bėdeles. Taip pat, pats geriausias kainos ir kokybės santykis.

 • Linas Adamonis

Puikus servisas, puikios kainos! Geriausia vieta pirkti maistą augintiniui. Supergreitas nemokamas siuntimas į paštomatus. Rekomenduoju visiems ir visada!!!

 • Paulina Raziunaite

E-shop is buggy, took the payment, got stuck and didn’t show order confirmation. Support doesn’t respond to emails. Sent the package to a random post box

 • Rykliukas Rykliauskas

Labai neatsakingi ir neatidūs pardavėjai. Sumokėta už 3 prekes, atsiunčia 1! Matomai užmigo ant laurų nuo gerų atsiliepimų ir visiškai nebežiūri ką daro.

 • Diana Mezencevičienė

Labai didelis asortimentas, įvairūs skanėstai bet labai maloni pardavėja ❤️ ten rasite visko sau gyvūnui ‍ …

 • Lina Preikstaitiene

Oj koks greitas pristatymas!!! Galvojau kačiukui reiks pabadauti, o pasirodo dar nespėjo savo bliūdo sumauroti ir atvyko nauja siunta …

 • ATY TTE

Labai saunus aptarnavimas, platus asortimentas, TIKRAI geriausios kainos ir dar zaibiskas pristatymas - visa puokste gerio man ir mano suniui!

 • Dalia Sirutyte

Puikus aptarnavimas, labai greitas pristatymas, turi tikrai kokybiško gyvūnų maisto, gerų priežiūros priemonių, ir kainos "draugiškos" …

 • Matas Adomaitis

Pardavėjai tikrai supranta apie pašarus ir padeda išsirinkti, pasirinkimo labai labai daug, kainos taip pat nėra didelės palyginus su kitais.

 • Jarda Bitė

Platus asortimentas, geras produktų kainos ir kokybės santykis, mano trys šunys visada žino kada apsiperku Kerurkojyje …

 • matovis moto

Gerai ir griaitai aptarnauja (primeniu ten ir parduotuvė) tikiusis nereiks veš savo šuns ten bet jiai pririaiks tikiusis nenusivilti

 • Ilona Juodenyte

Didelis pasirinkimas ,platus asortimentas ,malonus aptarnavimas visada pataria visais klausimais ,rekomenduoju visiems …

 • Vilma Kondrotiene

Džiaugiuosi, kad radau tokio tipo vaistinę gyvūnams, pasirinkimas didelis įvairių prekių, o konsultavimas labai profesionalus.

 • Justas Meškys

Visuomet labai greitas, profesionalus ir efektyvus aptarnavimas - tai, ko labiausiai reikia. Ir, aišku, platus pasirinkimas.

 • Andrius Sestokas

Visada pataria dėl augintinių maitinimo, jei yra problemų su organizmu. Didelis pašaro pasirinkimas. Malonus aptarnavimas.

 • Edita Rimkienė

Visada patars kas mano Ruoniui geriausia :) Platus pasirinkimas, žemiausia kaina, aptarnavimas superinis! Rekomenduoju.

 • Jolanta Petkeviciene

Platus pasirinkimas, kainos geriausios, aptarnavimas profesionalus. Super. Tik visad eilės žmonių, bet verta palaukti.

 • Lena Kap

Nuostabi vieta pirkti savo keturkojams. Lankausi daugybė metu, esu labai patenkinta. Kainos mažos, kokybė nuostabi.

 • Darius Dorelaitis

Šauni parduotuvė. Geras kainos kokybės santykis. Tikrai neibruks ko nereikia. Įsigilins į tavo problema ir patars.

 • Aušra Janulevičienė

Labai patiko, gausus pasirinkimas, geros kainos, aptarnavimas super taip maloniai ir nuoširdžiai, viską pataria.

 • Kristina Kazlauskaitė

Puiki vieta įsigyti tiek medikamentinių priemonių tiek maisto ir skanėstų savo augintiniams. Puikus aptarnavimas

 • Žilvinas Chomskis

Didelis prekių pasirinkimas, paslaugus personalas. Niekur kitur neradau reikiamos prekės tik šioje vaistinėje.

 • vytenis gircys

Labai gera vieta suneliu augintojams puikus pasirinkimas.kainos geros. Visada pataria ir maloniai aptarnauja

 • Kristina Antanaviciene

Dar taip greit nesu gavusi užsakymo. Sekančią dieną šuns maistas buvo jau pristatytas į namus. Labai ačiū.

 • Vaida Valantinienė

Didelis pasirinkimas geros kainos. Minusas didelės eilės. Reikėtų pagalvoti apie dar vieną darbuotoją.

 • Nojus Lukševičius

Viskas būtų liuks, bet aptarnavimo trukmė tikrai labai ilga, tikiuosi ateityje turėsit ne vieną kasą..

 • Dalia Pročkienė

Bene pati geriausia tokio tipo parduotuvė Kaune, todėl visada daug žmonių ir tenka palaukti eilėje.

 • Inga Ingute

Nu super moteriškė, ko paklausi ta gausi, nuo patarimo iki prekių. 100% rekomenduoju tik keturkojį

 • Sonata Juronė

Nemoka pripažinti klaidų. Taip pat vertėtų pasimokyti etiketo ir mandagaus bendravimo taisyklių.

 • Emilija Sausytė

Užsakyme trūko prekės, pinigai sumokėti, parašius , atsakymo nesulaukiau :((( nerekomenduoju..

 • justinas ivoska

Didelis prekių asortimentas. Savo darbą išmanančių specialistų komanda. Greitas aptarnavimas.

 • Lituanica Apartments

Rasite viska ko tik reikia jusu augintiniui - visada profesionaliai patars, pades issirinkti

 • Ruta -

Didelis pasirinkimas, mažos kainos. Rekomenduoju. Recomended. Low price, a large assortment.

 • Janis Jekabsons

Wide selection of pet food with wise advice for small or big friend of yours. Helpful team.

 • Renata Dapkuvienė

Užsisakiau prekes internetu, didelis pasirinkimas, geros kainos, labai greitas pristatymas.

 • Karolis

Gera vieta apipirkti savo augintinį. Pasirinkimas platus, o svarbiausia kainos adekvačios.

 • Tomas Piškinas

Labai didelis pasirinkimas prekių gyvūnams, naudingos konsultacijos, gera prekių kaina.

 • L Kam

Įvairus pasirinkimas gyvūnų prekių. Perkam Westukui maistą, Virbac Dermatology support.

 • Egle Almanienė

Puikus aptarnavimas. Visada gerai patars, didelis prekių pasirinkimas ir geros kainos.

 • Chris Lord

Amazing pet shop/ vet pharmacy. Always busy, friendly staff, always have what we need.

 • Kristina Stal

Geras aptarnavimas, geros kainos! Kai tik atradau šią vietą, niekur kitur nebeperku!

 • Rūta Petraitytė-Zubrickienė

Visada labai greitas e parduotuvės prekių pristatymas ir patraukliausia kaina …

 • Agnė Čeponytė

Gera vieta įsigyti veterinarinio maisto augintiniams. Mandagi pardavėja (savininkė?)

 • Vilma Žiedelienė

Galima rasti viską,ko reikia.Nuo vaistų,maisto,papildų iki draskyklių,boksų ir t.t.

 • Renata Černevičienė

Puiki vaistinė, nebrangi, labai malonūs pardavėjai, visą laiką nuoširdžiai pataria

 • Evaldas Dziatkauskas

Visko ko reikia gausi ir kainos nesikandžioja,maloni šeimininkė,patars dėl maisto

 • Augustas Pilvelis

Super servisas, geros kainos, kokybiškos prekės ir visada naudingi patarimai !!!

 • Donatas

Puiki veterinarinių prekių parduotuvė. Kokybiškos prekės už konkurencingą kainą.

 • E*** *****

Darbuotoja dirba viena, o lauke 14 žmonių eilė laukė. Laike šalta. Prekės geros.

 • Arturas Kilda

Pigiausias maistas gyvūnams Kaune. Ir šeimininkė, kuri prisimena visus klientus.

 • Rita Mažeikaitė

Labai gerai. Rekondnduohau. Pataria pasiūlo ir kainos nesikandžioja. Ačiū jiems

 • Agnete

Labai išmanantys savo darbą žmonės. Kainos vienos žemiausių kiek teko matyti.

 • Arūnas Sabaliauskas

Didelis pasirinkimas, kainos ne kosminės. Aptarnavimas ir bendravimas puikus

 • Anicetas T.

Gera parduotuvė, gausu įvairaus maisto net ir pagal specialius poreikius.

 • Darius Varanavicius

Nuolat ilga eilė ir netvarka parduotuvėje. Tačiau pigu ir geri patarimai.

 • Aurelijus Paulauskas

Man augintinio maisto vieta. Tiesa reikalauja kantrybės nuolatinės eilės

 • Brigita Balsiene

Superinė vieta! Kokybiškas maistas, taip pat dirba nusimanantys žmonės.

 • Kristina Pažarauskienė

Didelis pasirinkimas,kainos geros,tik eilės galėtų būti mažesnės …

 • Marijus Rudzionis

Labai profesionaliai aptarnavo, turi daug rūšių įvairaus gyvūnų maisto.

 • Deividas Černiauskas

Puiki vieta nusipirkti maistą augintiniui. Laukiame el.parduotuvės. :)

 • Egidijus sederavičius

Geriau negu labai gerai. Patarimai, kainos - viskas aukščiausio lygio!

 • Eglė Židžiūnienė

Puiki vieta apsipirkti gyvūnui maisto, vitaminų ir daug daug visko.

 • paulius marcinkevicius

Komunikavimas su klientams 0, šaipymasis, nekompetetingumas. Baisu.

 • Arunas

Viena iš geriausiu vaistiniu kainos žymiai mažesnės nei kitur …

 • Pal Paliulis

Good price, good products just always a queue of about 15 minutes

 • Andrius Lasevicius

Platus asortimentas, geros kainos bei pardavėjos profesionalumas.

 • Aurelija Čeplevičienė

Dirbanti pardavėja dažniausiai pakonsultuoja rūpimais klausimais.

 • Saulius Sarpas

Pardavėja labai mėgsta paminint kitus ķišasi y nesako reikalus.

 • Dze Rama

Puikus aptarnavimas, geri ir kokybiški produktai augintiniams

Similar places

Vet1

23 reviews

PC Lidl, Pramonės pr. 6B, 51267 Kaunas, Lietuva

Veterinarijos klinika

12 reviews

Zanavykų g. 25e, 44142 Kaunas, Lithuania

Vet1

5 reviews

autobusų stotis, Vytauto pr. 24 -3, 44355 Kaunas, Lithuania

Arveta, veterinarijos vaistine

4 reviews

Zanavykų g. 25H, 76139 Kaunas, Lithuania