Interhotel Zlín

1026 reviews

2512, nám. Práce, 760 01 Zlín, Czechia

interhotelzlin.cz

+420734200126

About

Interhotel Zlín is a Hotel located at 2512, nám. Práce, 760 01 Zlín, Czechia. It has received 1026 reviews with an average rating of 4.0 stars.

Photos

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Interhotel Zlín: 2512, nám. Práce, 760 01 Zlín, Czechia

 • Interhotel Zlín has 4.0 stars from 1026 reviews

 • Hotel

 • "NEW: Po roce opět navštíveno a musím psát pouze samou chválu"

  "Jedenkrát jsem zde měla tu možnost spát ap okoje jsou relativně pěkné útulné"

  "Jako čtyřhvězdičkový hotel si představuji trošičku jinak"

  "Vybral jsem si tento hotel díky probíhající Barum Rally, musím říci, že jsem byl opravdu potěšen vstřícností personálu na recepci"

  "Hotelová dominanta středu města Zlína"

Reviews

 • Vojta Netrh

NEW: Po roce opět navštíveno a musím psát pouze samou chválu. Na recepci velmi příjemná obsluha, vše profesionální a bez čekání. Domluvení snídaně v neděli o hodinu dřív naprosto bez problémů a výběr byl standardní. Oceňuji i přístup vedení ke změně jména. Určitě do hotelu zavítám znovu. Pokoje sice menší, ale čisté a se vším co potřebujete. V hotelu je vše výborně značené, takže správnou cestu nemusíte hledat. Největší mínus byla recepce, kde vše neskutečně trvalo a nic nebylo připraveno, tak jak předem avizovali. EDIT: Pro upřesnění jsem měl na mysli například to, že občanské průkazy byly vybírány dvakrát (jednou při příjezdu, poté ještě na konci pro opětovné opsání ztracených údajů). Dále vystavení faktur, kdy mi bylo řečeno, že faktura bude připraven a mohu se kdykoliv večer dostavit, avšak když jsem tak učinil, tak recepční začali fakturu teprve vystavovat. Jinak vše hodnotím pouze ze svého průběhu a pocitu a obecně byl celkový pobyt nadprůměrný (bohužel jsme zde strávili jen 1 noc, tudíž může být recenze mírně zkreslená, neboť se nemusí jednat o opakované dění). Ve výsledku bych se klidně znovu vrátil, pokud bych potřeboval ubytování ve Zlíně.
Typ cesty
Služebně
Pokoje: 4
Obsluha: 5
Poloha: 5
Plusy hotelu
Krásný výhled, Tichý a Děti vítány

 • Jiřina Lysáková

Jedenkrát jsem zde měla tu možnost spát ap okoje jsou relativně pěkné útulné. Čisté wc, koupelna i umyvadla. Postel byla velmi pohodlná. Za co tedy sundávám 1 hvězdu? Za personál. Tak neskutečně protivnou recepční jsem dlouho neviděla. Slečna brunetka si asi myslela, že jí leží svět u nohou. Nedávno jsem tam byla řešit pracovní záležitosti a situace se opakovala. Na recepci byly přítomny 2 dámy. Jedna brunetka a druhá blondýnky. Slečna s blonďatými vlasy s nám ivše přoešila a byla velmi ochotná a příjemna, oproti tomu její kolegyně měla zjevně pocit, že tam je protože musí. Nepříjemná, strohá, hrůza. Opravdu. Na to, že mají poskytovat služby jsem odcházela s pocitem, že teda už bych sem v životě nešla. A přitom tohle vše dělají lidé. O lidech to vše je. Je to pěkný hotel, na kterém se pracuje a lidé se tam měli cítit příjemně. Každopádně přespání i snídaně byla v pořádku.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Pár
Pokoje: 5
Obsluha: 4
Poloha: 4

 • Tomáš Vlček

Jako čtyřhvězdičkový hotel si představuji trošičku jinak. Koupelna je nově zařízená, ale byla okolo vany plíseň a rez okolo skleněné clony. Nad WC ventilátor, který asi ještě nepoznal prachovku. Rozkopané okolí vstupu a několik značek ,,zákaz vstupu chodců", takže skoro nemožnost se do hotelu dostat. Rozkopané mají svoje parkoviště, hotel nezajistil náhradní parkování, takže se parkuje po okolí hotelu a za poplatky. Recepční mě poslala až k zimnímu stadionu, kde je parkování zdarma, ale není tam jistota volného místa. Pokoj vcelku malý, televize na zdi nebyla zajištěná, takže stačilo drcnout a letí na zem a moc českých kanálů taky neuměla. Jsem pořád v česku, tak chci český kanály. Pochválit musím vyhovění našich žádostí a na pokoji byla vana a připravená dětská postýlka. Snídaně byla bohatá, takže v pořádku.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Rodina
Pokoje: 4
Obsluha: 4
Poloha: 3
Plusy hotelu
Krásný výhled

 • Pavel Strouhal

Vybral jsem si tento hotel díky probíhající Barum Rally, musím říci, že jsem byl opravdu potěšen vstřícností personálu na recepci. Dřívější check-in (za poplatek) nebyl problém, pokoj byl připraven skvěle, vše čisté a útulné. Bydlel jsem v apartmá. Rovněž druhý den nebyl problém zajistit parkování přímo před hotelem, za což jsem byl vděčný. Slečny na recepci vždy usměvavé. Restaurace byly vcelku dobré, sice v mexické (ve druhém patře) se používá více polotovarů než by bylo vhodné a tím se trošku vytrácí kuchařský um, nicméně jídlo vcelku chutné. Ubytování bych hodnotil kladně, rozumím, že bohužel není možné mít na pokoji klimatizaci, jelikož je hotel památkově chráněn, nicméně staré dobré větrání oknem taky pomohlo :-) V případě další návštěvy Zlína, vím, kde se ubytuji. Děkuji
Typ cesty
Služebně
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Libor Dobeš

Hotelová dominanta středu města Zlína. Postaveno za batovske éry ke kulturnímu vyžití zaměstnanců fy Baťa. Hravali zde i takové osobnosti jako Karel Vlach se svým orchestrem. Hotel má dlouhou a nezapomenutelnou historii v řadách občanů města Zlína. V dnešní době se správa hotel v rámci možností hotelové budovy snaží vyjít vstříc zákazníkům současné doby, takže hotel od původní vysaze prošel mnoha úpravami. Nezapomenutelný je výhled na okolí z nejhoršího patra hotelu, který rovněž poskytuje bývalá správní budova fy Baťa zvaná ve zlínském slengu jedenadvacitka. Budova je v současnosti krajským úřadem Zlínského kraje a stojí ji za to navstivit a prohlédnout si historii této budovy v čele s pojizdnou kanceláři šéfa batovskeho imperia a dalších zajímavých zalezitosti.

 • Eva

Doporučuji. Dobře dostupný autem - bohužel v době naší přítomnosti rekonstrukce okolních komunikací. Velmi příjemní na recepci. Rychlé výtahy. Pokoje moderní, spíše menší. Koupelna se sprchovým koutem - kosmetika v malých baleních, nepřítomnost dávkovačů mýdla u umyvadla a ve sprše. Dobře vybavený minibar, který jsme nevyužili. V chladných dnech bychom přivítali ny pokoji rychlovarnou konvici - nebyla. Nepochopili jsme funkci hranaté nádoby s bílými kamínky u zdi - asi dekorace. Dobré snídaně i obědy. Výborný večerní raut na akci, které jsme se zúčastnili.
Typ cesty
Služebně
Cestující skupina
Jednotlivec
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 4

 • Radovan Mikulecký

Je zřejmé, že období největší slávy má už tento hotel určitě za sebou. Na druhou stranu je zde viditelná sympatická snaha udržet důstojný hotelový provoz, i když za cenu mnohých kompromisů. Atmosféře hotelu příliš nesvědčí sdílení prostoru s desítkami firem, které jsou zde v komerčním pronájmu. Pokoje jsou nedávno rekonstruované a dobře vybavené i udržované. Ta jedna hvězda za pokoj chybí jen díky opravdu nedostatečnému osvětlení jinak příjemně prostorné koupelny. Hotel stojí ve svahu nedaleko centra a má deset poschodí, což ve většině případů zaručuje neopakovatelné výhledy na krajské město i s jeho přírodním okolím.
Pokoje: 4
Obsluha: 4
Poloha: 5

 • Martina Pilniková

Pokoje horních pater mají potíže s tlakem vody a trvá spoustu času, než začne téct teplá voda. Snídaně podprůměrná, připomínala spíš švédské stoly někde na škole v přírodě. Káva naprosto příšerná. U snídaně hraje některé komerční rádio, místo aby si někdo dal trochu práce s nerušivým playlistem. Recepční by bylo vhodné správně proškolit, jaké údaje skutečně potřebují, a jaké doklady lze použít jako průkaz totožnosti. Na druhou stranu pokoj pěkný (až na nešťastně řešenou úzkou vstupní chodbu), všude perfektně čisto, rozumný výhled, příjemně zásobený minibar.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Pár
Pokoje: 2
Obsluha: 1
Poloha: 3

 • Jana Vašíková

Už to necelé jenlexusni Hotel, ale i ubytovna pro dělníky, bez uklízečky nezrecepčni jako např. |Baltači, vnistnosti jsobyi2 spolubydlící, min. vybavení, nikdo nekontroluje stav místnosti byl tam epřádek, binec, hnus. Ubytovat alkoholik. Byla jsem tam jako koroner dal se vyjadřovat nebudu. Dal#i část tu lep#i zhitelu sporztyrem apokojjejden ní udělá. Lituji toho, co sez toho co jdr|IV b_valo jako luxus, co se ztoho stalo. Vím je, že nekdety luxus pokojezudzsy alrkolik ajdenrvim nebyl čas se ani zeptat. Nemobutedy|ádněa odpovědné hodnotit Omlouuvam se Vám.

 • radekkaniok

Další z řady smutných případů, kdy chování personálu ničí celkový dojem. Při kontaktu s personálem tohoto ubytovacího zařízení mě napadla otázka: "Vy se ve Zlíně nezdravíte?" Asi ne...jak jinak si lze vysvětlit ranní setkání s pokojskou na chodbě hotelu, která mi sice věnovala dlouhý pohled, ale ani náznak pozdravu. Pokračováním pak byl můj příchod na snídani v restauraci ve třetím patře. Mladou černovlasou servírku jsem zvučně pozdravil (podotýkám, že se s dvěma metry tělesné výšky považuji za obtížně přehlédnutelného)...a reakce? Nic...absolutně žádná.

 • Honza Samko

Bývalý hotel Moskva ze sebe prostě devadesátkový nádech nedostal. Pokoje jsou malé, ale pěkné a čisté. Vtipné byly dvě dámy na recepci. Díky stavebním úpravám byla k hotelu objížďka, které nerozuměly ani ty dvě a neuměly ji vysvětlit. Za rozhodně katastrofální považuji snídaně. Vajíčka durch, oschlá bábovka a ovoce v podobě rozkrojených zahnědlých jablíček byl čistý návrat do gastro pekla devadesátek.
Typ cesty
Služebně
Cestující skupina
Jednotlivec
Pokoje: 5
Obsluha: 2
Poloha: 5
Pokoje
Malé, čisté, ucházející.

 • Lena Ria T

Velmi pěkný hotel, pro člověka který nemá vysoké nároky. Finančně dostupné pro průměrného zákazníka. Uspokojující prostředí, milé recepční, prostorná hala. Vstup možný se zvířaty a chovají se tam k nim vřele. Pokoje jsou čisté, moderní, voňavé s nádherným výhledem na Zlín. Snídaně formou bufetu byla až překvapivě hojná, produkty co došly obsluha rychle doplnila. Teplé jídlo, bylo teplé a studené bylo studené. Běžná věc, ale mnohdy opomíjená. Ráda si pobyt zde zopakuji a vřele DOPORUČUJI !!!

 • Miroslav Kruml

Hotel je situovaný uprostřed města, na recepci vás uvítají milé recepční. Ostatně, veškerý personál byl milý. Pokoje jsou určené pro přespání v rámci služební cesty. Nic víc neočekávejte. Na řadě míst hotelu je patrné volání po rekonstrukci. Za nejslabší místo považuji Steakhouse Legenda, kde se sice najíte, ale hezké místo to není. Myslím, že přiléhavější název by byl Pivnice. Snídaně byla v příjemném prostředí a bohatá na výběr. Klientela je mezinárodní, parkoviště za příplatek.

 • Denisa Fialová

Pokoje byly hezky zrekonstruované, nicméně celý hotel působí dost zastarale. Největší problém byly snídaně. Výběr velmi omezený a pokud přijdete po 9 hodině (ačkoli snídaně jsou do 10 hodin), nemáte šanci si dát nic moc jiného než rohlík s marmeládou a máslem. V kuchyni údajně nic po půl 10 nesmějí dodělávat. Mohou to vsak doplnit před půl 10 ;) Jinak poloha hotelu a personál na recepci super.
Typ cesty
Dovolená
Pokoje: 4
Obsluha: 3
Poloha: 3

 • Jiri Krulis

Měli jsme zarezervovaný pokoj na dvě noci. V pokoji smrad, prach, zima a pružinové matrace, která dost tlačí do zad, moc jsme se nevyspali. Rozhodli jsme se odstoupit od smlouvy. Toto odstoupení od smlouvy i po týdnu leží někde na recepci a žádná reakce od hotelu. Jedná se spíše 4 hvězdičkovou ubytovnu než hotel. Hotel by si zasložil maximálně 2 hvězdy a i tak by bylo na pováženou jakou má úroveň...
Pokoje: 1
Obsluha: 3
Poloha: 5

 • Adam Krumphanzl

Jedine co jsem si chtěl dat k snídani bylo male espresso, na ktere na snidanich neni kávovar. Poprosil jsem tedy obsluhu jestli by mi jedno neudelali. Od obsluhy jsem dostal maly hrnicek ze si do nej mám dat velký a v půlce to dat pryč. Vykulil jsem oci a bylo mi odpovezeno “takhle to tady děláme”. V tomto duchu funguje cely hotel. Platíte audi, dostáváte stocenou felicii v peknem laku.
Pokoje: 1
Obsluha: 1
Poloha: 2

 • Tereza Kolková

Slečna na recepci s kterou jsem hovořila telefonicky velice milá, pomohla mi vyřešit mou situaci. Myslím si, že hotel je na profesionální úrovni, určitě, co se týče komunikací a řešení problémů. Hotel na mě působí velice moderně, příjemně, a ráda doporučím všem mím známím až budou mít cestu kolem. Děkuji.
Typ cesty
Služebně
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Plusy hotelu
Luxusní

 • iSi ivanovic

HOTEL JAK MÁ BÝT A SE VŠÍM VŠUDY !-) NAVÍC JAKO BONUSY: BOWLING A KULEČNÍK = ÚŽASNÉ ;-) P.S.: AŽ BUDOU DOKONČENÉ ZPEVNĚNÉ PLOCHY A PARKOVACÍ STÁNÍ, BUDE PĚT HVĚZDIČEK U VŠEHO KOMPLETNÍ ... BYLO POTĚŠENÍM ZDE STRÁVIT PÁR DNÍ NA SETKÁNÍ S BAŤA MĚSTEM DÍKY
Typ cesty
Služebně
Cestující skupina
Pár
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 4
Plusy hotelu
Luxusní a Krásný výhled

 • Lydie Kubicová

Nenechte se odradit venkovním vzhledem budovy, uvnitř se nachází příjemné lobby s barem, vynikající restaurace, kasino a bowling, šipky, stolní fotbal. Pokoje jsou nově zrekonstruované, voňavé a čisté, s prostornou koupelnou a velkým sprchovým koutem. Snídaně formou bufetu byla velmi chutná.
Cestující skupina
Přátelé
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • David Kubin

Hotel mě velmi mile překvapil. Pokoj byl dokonale uklizen, dá se říci, že precizně. Matrace velmi kvalitní, přes noc ticho, vše připraveno do detailu. Snídaně velmi bohatá, skvělá míchaná vajíčka, ovoce, různé druhy pečiva, uzenin a sýrů. I za vyšší cenu vzhledem k lokalitě doporučuji ubytování v tomto hotelu.
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Zdeněk MAZAL

Rád bych dal víc hvězdiček, ale: 4* hotel a nebylo, kde zaparkovat, 4* hotel a nebylo kde se vecer najíst, 4* hotel a nefungoval směšovač teplé a studené vody ve sprše, tekla jen horká (okoupal jsem se v umyvadle), a u 4* hotelu bych očekával svižnější doplňování snídaňových stolů. Hvězdičku dolů nebo se musí víc snažit. Ale já u toho snažení už nebudu.

 • Pavel Wildumetz

Pokoje malé, ale čisté, parkování též ok. S jídlem se v hotelu vůbec nezdržujte a rovnou vyražte někam jinam. Je pravdou, že jsme využili pouze standartní hotelovou restauraci, která nestála za nic. Abych nezapomněl, personál hotelu též v pořádku. Pokud nebudu muset, nevrátím se sem.

 • Jiří Polášek

Designově pěkný, povedený pokoj ve více než desetipatrovém hotelu.Čisto, příjemný interiér, výhled na kousek Zlína. Recepce - takové rezervované dámy, ale celkem OK. Snídaně - hotelová klasika, nic překvapujícího. Celkově tedy na čtyřhvězdičkový hotel takový průměr, nic více nic míň.

 • Barbora S

Byli jsme velmi příjemně překvapeni pohostinností pana Vojtíška, který má bar na hotelu Moskva. 24. prosince je celý Zlín vylidněný a všechny restaurace zavřené, jediný on nás pohostil, přestože bylo zavřeno. Mockrát děkujeme. -Emily Pasminka s rodinou z Austrálie

 • Marie Volrabova

Z venku hotel vypada nic moc, i prvni dojem na recepci nas nijak neoslovil, ale pokoj byl cisty a prostorny (meli jsme dvoupokojovy) s velikou koupelnou a vanou. Snidane dostacujici, i kdyz mohl byt vetsi vyber.
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Petr Mácha

Pěkně opravený hotel, který je přímo v centru Zlína. Není toho moc co vytknout a hluk ze staveniště před hotelem nebyl jejich chybou. Personál v přilehlé restauraci neměl problém s pivem ani půl hodiny po půlnoci. Snídaně byla typická hotelová.. Bez překvapení.

 • Jakub Šurmánek

Dobrý den, navštívili jsme bowling,bowling jsme měli objednaný na 21:00 ale ve 21:15 už jsme museli skončit protože vyjíždělo jen 7 kuželek, pizza byla velmi dobrá a Plzeň 12° byla cítit trubkami ale Radegast 10° už byla v pořádku, proto takové hodnocení.

 • Jan Zajicek

Prijemny personal, klid, krasny nove vybave y apartman. Snidane formou svedskych stolu kde nechybel ani roastbeef :-) a espresso. Steakhouse a Sri lanska restaurace v podniku. Loby bar s nejnizsima cenama co jsem v hotelich zazil to same bar na pokoji.

 • Jitka Nagelová

K mému překvapení je interiér hotelu velmi pěkný a moderní. Pokoje jsou čisté a musím ocenit koupelnu s prostornou sprchou. Hezký výhled na centrum Zlína. Na snídani na můj vkus malý výběr jídla, parkování není pro hosty také příliš vyřešené.

 • MARCEL HANKO

Ubytování v centru Zlína za rozumnou cenu. Služby, restaurace i recepce velká spokojenost.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Pár
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Plusy hotelu
Krásný výhled a Skvělá cena

 • Josef Smejkal

Vybavení pokojů hezké, recepce fajn, úklid také ale co skutecne neodpovídá 4hvezdickovemu hotelu, jsou laciné a obyčejné snídaně. Bez fantazie, bez nápadu, nenajedl jsem se. Parecky asi nejlevnější, co šly sehnat..Snidane skutecne nebrat :-(

 • Lukáš Jirman

Fajn hotel,ale k tomu k čemu je určený chybí poradny bar. Pokoje pro mladý pár či manželé po letech super, o to nejde, ale opít a zabavit mi v mezičase vlastní manželku mi dalo zabrat. Chce to přidat něco, co tam lze třeba tři noci delat.

 • Tomáš Candra

Vyuzil jsem v ramci pracovni navstevy Zlina. Pokoj skvele vybaven. Od rucniku az po ruzne sampony. Minibar za celkem fine ceny. Cisty a klidny pobyt. Snidane chutna a personál ochotny. Az pojedu zase do Zlina, tak se zde zase ubytuji.

 • Jiří Stejskal

Přijedou li fotbalisté, není nárok na standardní snídani. Pouze zabalené rohlíky a k tomu jablko. Bez kávy a čaje.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Pár
Pokoje: 5
Obsluha: 2
Poloha: 5

 • Martin Kalousek

Slušný hotel západně východního střihu, jak řekl kolega.Je to výšková budova, bydleli jsme v 9 patře, a je odtud krásný výhled.U hotelu parkoviště, a dole steak house restaurace s příjemnou obsluhou a dobrým jídlem a pivem.

 • Lord Eidam0612

Úžasný pokoj, skvělá komunikace na recepci, s ničím nebyl problém. Nádherný výhled na město a snídaně ? Naprostý luxus! Doporučuji všem. ❤️
Typ cesty
Dovolená
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • George J. Podzimek

Když jediné negativum, které se o místě dá napsat, je absence slaniny u snídaně, tak se opravdu jedná o naprosto špičkové místo, které se prostě musi doporučit A s překrásným vyhledem, když máte ten "správný" pokoj.

 • Zuzana Zverbikova

Nejepší nhotel ve Zlíně, byli jsme ubytovaní po svatbě, perfektní snídaně, božský Michal v baru aa recepční úpplně v topu, doporučujem.
Typ cesty
Dovolená
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Ivča

Slušný, čistý hotel. Bohužel nevětratelný. V pokojích na jižní straně není možné bez klimatizace být ( klimatizace není). V chodbách a pokojích je tak trochu cítit zatuchlina. Chtělo by to vyhodit staré koberce.

 • Vojta fried

Naprosto skvělý hotel. Krásný výhled, super personál, dobíjecí stanice, dobré snídaně. Jen je celkem sranda co s tím hotelem udělal socialismus a 90. Léta
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Radim Striegler

Pěkné pokoje, dobře uklizeno, dobré snídaně. Mínus: nepříjemné recepční, špatné parkování, i když je míst pro hotel hodně, hosté hotelu po zaplacení parkovného v ceně hotelu nemají zajištěno parkování.

 • Petr Zůna

přístup personálu vstřícný, pokoje čisté a dobře vybavené ale v pokojích v 8.patře se teplé vody při sprchování nedočkáte
Typ cesty
Služebně
Pokoje: 3
Obsluha: 4
Poloha: 4

 • Vlastislav Zoubek

Hotel, který zaostal v době, které sloužil. Interiéry běžné době svého vzniku. Pokoje sice nově vybavené, chybí však klimatizace, takže horké letní dny se špatně přežívaly i při otevřených oknech.

 • Roman Utínek

Prostě hotel, kde "chcípnul pes" a zastavil se čas. Při hlavním vstupu chybí nějaké PŘEHLEDNÉ zobrazení, kde co je a jaká je otevírací doba. I samotné webové stránky působí chaoticky ....

 • Mirka M

Již po příchodu do vestibulu je znat starší /komunistické / vybaveni. V hotelu je cca 5 restaurací, ale ani v jedne z nich se po 14 hod.nenajite, protože zaviraji. Za mě : nedoporučuji.

 • Hana 000777

Sice celkem dobře zrekonstruovaný a velice čistý, ale ten servis... jak za socialismu. Trefné jméno hotelu, kouření v lobby baru u recepce je opravdu strašné ... 4 hvězdy ani náhodou

 • Zlínský ogara

Uz se to horsi, bowling uz temer zanika a maji otevřené jen nekdy, ovšem kdyz uz se tam dostanete, tak maji výbornou pizzu. Sused Petrklíč doporucuje a ja tez, pokud bude otevřeno

 • Banánová Halina

Pěkný hotel se standardy čtyř hvězd. Pokoj jednolůžák krásně vybavený, restaurace střední třídy, ale ceny odpovídající, na bowlingu zima a vypnuté topení, ale milá ochotná obsluha

 • Mi Ba

Pokoje jsou v pohodě, postele pohodlné, problém v našem pokoji byly polštáře. Snídaně na tuto kategorii hotelu jsou slabší.
Pokoje: 4
Obsluha: 4
Poloha: 5

 • pRaguefoRmoRe

Koukám, že jsem v létě zapomněl. Tenhle hotel strká do kapsy leckterou 4hvězdu. Interiér, koupelna, personál, který by člověk zvenku nečekal. Baťova stavba, kterou doporučuju.

 • Pavel Bašta

Nic moc, ta jedna hvězdička je za velmi příjemný personál. Jinak na mne dýchl podnikatelský duch devadesatek - hlavně všechno ošulit, abych měl max zisku za co nejmíň snahy.

 • Ivo Beneš

Hezké, čisté pokoje vč koupelny a wc. Příjemné večerní posezení před hotelem. Snídaně - klasika, vyberete si, co chcete. Všude příjemný personál. ...maximální spokojenost.

 • Radek Bitr

Pokoje utulne a hezke, recepcni vzdy usmevave a snidane vyborne. Restaurace v prizemi ma otevreno o vzdy do 1 do rana, o vikendech az do 4 . Urcite opet zavitame. …

 • Lena Svaca

Fajn . Ty nejlepsi casy uz má asi hotel za sebou, na kratke přepsání fajn. Super Indická restaurace, mila obsluha. Zlín je moc krásný, takže ja si nestěžuji. …

 • Gabika Pastorková

Na poslední chvíli nám odrekli rezervaci na vikendovou akci s firmou. Resit takovy velky problem den pred zacatkem akce je velice neprijemny.
Typ cesty
Služebně

 • Jaroslava Ševčíková

Interhotel Moskva slouží také pro různé výstavy a jiné akce. Třeba právě prodejní výstavu drahých kamenů a minerálů. Má pro ně výborné prostory a hezké prostředí.

 • Olga Fujerová

V interhotelu Zlín navštěvují kosmetiku. Služba k nezaplacení. K tomu patří i parkování, pan je ochotný a vždy najde místo.
Cestující skupina
Jednotlivec

 • Pavel Postava

V hotelu se dá nejen ubytovat při návštěvě města ,ale také dobře najíst v nějaké z jeho restauraci, popř. si zajít jen do baru. Je situován téměř do centra.

 • Michaela Čermáková

Posezení pěkné a příjemné. Bowling, fotbálek, šipky, automat na hračky a na cigarety. Jen nedoporučuji dávat si zde laté - studené, bez pěny, bez chuti.

 • V Matěj

Super ples zš.Komenského 2.
Cestující skupina
Rodina
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Plusy hotelu
Krásný výhled

 • Marek Zboncak

Desivy hotel z 80. let. Majitelé zaspali dobu. Vcelku dobrá restaurace ve 3.patre, kde nás ovšem ve 14:00 začali nenápadně vyhazovat....

 • Mysak Fiala

Odpovídající služby za rozumnou cenu. Na mě trochu tvrdé matrace. Hezká koupelna. V létě bude nejspíš problém chybějící klimatizace.

 • Vojtěch Slintak

Krásné prostředí dobrý personál. Doporučuji navštívit. Ale bylo by dobré spravit cestu na parkovišti, ale dá se docela zaparkovat.

 • Adam Levý

Pokoje, misto, jednání, velmi dobré Sladké Snídanĕ by mohly být pestřejší.
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Lukáš

Co se týče hotelové restaurace: velký výběr (i spousta meníček), klidné čisté prostředí, působí honosně, cena přijatelná.

 • Stew Stew

Je vidět, že už to něco pamatuje a největší doby slávy jsou fuč. Přesto je to naše zlínská klasika a bez ní to nejde.

 • Jiřina Horáková

Do Interhotelu jezdíme s kolegynemi na školení DPH. Vždy je o nás perfektně postaráno. 2xkava a oběd v ceně semináře.

 • Drahomíra Pečeňová

Absolvovala jsem úžasnou druidskou masáž ve 4. patře., Kterou jsem dostala jako dárek. Úžasné. Vřele doporučuji ❤️

 • Tomáš Procházka

Impozantni dominanta Zlina, opraveny jeden ze dvou kongresovych salu. Celkova rekonstrukce by urcite prospela.

 • Rozárka Jirásková

Běžné pokoje svým vzezřením připomínají 90tá léta. čisté pokoje, ochotní zaměstnanci, poloha v centru zlína.

 • Pavel Valenta

Co dodat hotel stojící jako jedna z dominant Zlína. Doporučuji návštěvu přilehlé pivnice Tankovna Moskva.

 • Daniela Římanová

Standard, pokoje čisté a tiché. "Indická" restaurace docela slabota. Snídaně nebyla ani na jednu hvězdu.

 • Aleš Komínek

Bar Legenda se specializuje na steaky a burgery. Široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

 • Štěpán Rambousek

Byli jsme zklamáni, čekali jsme víc. Hotel je hodně podfinancovaný a je to jak návrat do zašlých časů.

 • Jiří Krnáč

Doporučuji navštívit Steak House Legenda, Indickou restaurací Srí Lanka i stylovou Tankovnu Moskva.

 • Libor Zeman

Přízemní kavárna po rekonstrukci je neosobní až chladná. Obsluha to vynahrazuje osobním přístupem.

 • Petr Řezníček

Pokoje bez klimatizace, jinak vše v pořádku.
Pokoje: 4
Obsluha: 4
Poloha: 4

 • Petr Menšík

Krasne misto obklopene zeleni. Bohuzel 4* hotel bez klimatizace v 30° vedrech je velke zklamani.

 • Stanislava Vaňková

Sice starší budova, ale stále funkční. Příjemné prostředí, perfektní ubytování ve středu města.

 • Jaromír Dvořák

Vcelku dobrý hotel, jen parkování je slabé.
Pokoje: 4
Obsluha: 4
Poloha: 4

 • Daja Hanak

Neůtulné,dlouhé čekání na pizu (docela spálená,)zima,topení tady snad ani není.Již nikdy více!

 • Martin Hoke

Polo hotel polo ubytovna, par restauraci, ale spise zustava za ocekavanim jako chlouba mesta.

 • Kamil Tawab

Nejlepší je Lobby bar hned u recepce. Moc milí a ochotný personál. Pan provozovatel je borec.

 • Vladka

Chodím zde pouze na školení pořádané externími firmami. Prostředí pro školení velmi pěkné.

 • Pavel Černý

Ve druhém patře hotelu he klidná a příjemná kavárna vhodná například k obchodnímu jednání.

 • Jiří Ch

Je to hnus. Ten barák je ostudou Zlína a měl by se zbořit. Je to zastaralé a nepoužitelné.

 • Zdeněk Satur

Pěkný čistý hotel s batovskou historií,moderně a vkusně zařízený ,za dobré peníze.

 • Petra Phoebe

Není to pěkný hotel. Koupelny katastrofa. Obsluha a personál velmi milí a ochotní.

 • Ladislav Zibura

Župan na pokoji, pařížák u snídaně a dobrá hospoda v přízemí. Příjemný! …

 • petra dederová

Ačkoliv to z názvu není patrné, jedná se o moderní hotel se skvělými službami.

 • Lukáš Vojtek

Hotel pro všechno, dobré jídlo, dobrá hospoda, masáže, wellness....prostě Zlín

 • Lukáš Přívara

Hnusné kafe na Lobby baru, neupraveny personál, nelze platit kartou do 100 Kč

 • Jan Matousek

Vynikající místo na krátký i dlouhodobý pobyt. Naprostá spokojenost. Děkuji.

 • Karel Ševčík

Navštívili jsme mineral expo, příjemná akce
Cestující skupina
Rodina

 • Tomáš Rubín

Až na těžce kuřáckou lobby překvapením, v jak přijatelném stavu hotel je...

 • Jindřich Henry Zíka

Hotel postavený před mnoha lety a je to na něm vidět. Nebyl jsem ubytovaný.

 • Michal Baleja

Dělají tam dobře snídaně...palec na horu..doporučuji..vajíčka že slaninou

 • Martina Červenková

Tenhle hotel mi rozhodně nepřijde na ****, ten má své léta už za zenitem.

 • Olda Vašíček

Ubytování dobrý akorad strašné horko nemají klimatizací.. snídaně ujdou

 • Aleš Kocenda

Rychlá obsluha když přijdete 30 min. pred Potom se dočkat je hruza

Similar places

Hotel Lázně Kostelec

747 reviews

Lázně 493, 763 14 Zlín 12, Czechia

Hotel Baltaci Atrium

553 reviews

Lešetín II 651, 760 01 Zlín 1, Czechia

Hotel Baltaci U Náhonu

540 reviews

Podvesná IV 3946, 760 01 Zlín 1, Czechia

Hotel Saloon

370 reviews

Tyršovo nábř. 487, 760 01 Zlín 1, Česko

Hotel Tomášov

253 reviews

U Lomu 638, 760 01 Zlín 1, Czechia

Hotel Ondráš

170 reviews

Kvítková 4323, 760 01 Zlín 1, Česko

Hotel Galaxie

144 reviews

Vršava 679, 760 01 Zlín 12, Czechia

Hotel U Ševce

95 reviews

Kvítková 4323, 760 01 Zlín 1, Česko

Johan Hotel Zlín

65 reviews

Pančava 607, 760 01 Zlín 1, Česko

apartmany u jitky

34 reviews

Pod strání 686, 760 01 Zlín 1-Prštné, Czechia