ETNO DVARAS

2224 reviews

Sukilėlių g. 8, 91244 Klaipėda, Lithuania

www.etnodvaras.lt

+37064037654

About

ETNO DVARAS is a Lithuanian restaurant located at Sukilėlių g. 8, 91244 Klaipėda, Lithuania. It has received 2224 reviews with an average rating of 4.3 stars.

Photos

Hours

Monday11AM-9:30PM
Tuesday11AM-9:30PM
Wednesday11AM-10PM
Thursday11AM-10PM
Friday11AM-9:30PM
Saturday11AM-9:30PM
Sunday11AM-9:30PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of ETNO DVARAS: Sukilėlių g. 8, 91244 Klaipėda, Lithuania

 • ETNO DVARAS has 4.3 stars from 2224 reviews

 • Lithuanian restaurant

 • "Pagrindinėje senamiesčio aikštėje veikiantis ETNO DVARAS kaip ir reprezentuoja mūsų lietuvišką virtuvę, bet apsilankymo metu teko nusivilti ne tik mums bet ir uzsieniečiams turistams, maistas nėra laibai jau vykęs o ir daugumos patiekalu iš menių taip ir nepavyko gauti nes atsakymas kad- neturime"

  "Apsilankėme Klaipėdoje,užsukome pavalgyti"

  "Buvau pirma karta,maistas labai skanus,aptarnavimas puikus,aplinka grazi"

  "Vakar vakare su šeima užsukome į Etno Dvarą ir gavosi taip ,kad teko nusivilti "

  "Maistas skanus, bet aptarnaujantis personalas tai labai prastas, išskyrus naują, besimokinančią merginą"

Reviews

 • 6bababa6

Pagrindinėje senamiesčio aikštėje veikiantis ETNO DVARAS kaip ir reprezentuoja mūsų lietuvišką virtuvę, bet apsilankymo metu teko nusivilti ne tik mums bet ir uzsieniečiams turistams, maistas nėra laibai jau vykęs o ir daugumos patiekalu iš menių taip ir nepavyko gauti nes atsakymas kad- neturime. Užsakius mergaitės perspėja kad maisto teks laukti apie 1-1,5 val. na truputi nenormalu, bet čia ne padavėjų kaltė, o matyt vadovaujančio asmens nemokėjimas visko organizuoti. Bet kas keisčiausi kad net vandens ir kavos reikia laukti 30min. ir daugiau..... sėdint su mažais vaikais tai jau žinote. Paprašius atnešti bent keptos duonos kaip užkandą prieš maistą ją gavome jau valgant (aišku atsisakėme jau) o kitą kartą nau sugebėjo prieš maistą atnešti. Teko matyti kaip daug užsienio turistų nusivylę palieka staliukus. Neturėtu aptarnaujačios mergaitės bijoti nueiti į virtuvę ir paklausti virėjų apie maistą. Taip kad vadovaujantis personalas pagalvokite ką ne taip darote,nes mergaitės visaip kaip įmanydamos gelbsti situaciją o ir joms tai ilgainiui bus vis sunkiau daryti. Ir pabaigai reikėtų kur nors matomoje vietoje lentelės su darbo laiku nes ateinant i lauko terasa nežinai iki kada dirba nereiks tada jau atejusiems vis aiskinti kad nebedirbame o valgantiems jau pries užsidarymą stovėti šalia ir laukti kada galės tvarkytis pradėti. Linkiu sėkmės.

 • Vaida Radauskiene

Apsilankėme Klaipėdoje,užsukome pavalgyti. Aš labai norėjau steiko,norisi pasakyti kažką ,bet tiesiog- paskutinio kąsnio nepamiršiu ilgai,kai teko traukti šlykštų plauką. Buvom keturiese,likusieji nieko nevalgė,nes visiems tqpo mažų mažiausiai šlykštu. Pasakius ir parodžius padavėjai,ši pritaikė 10€nuolaidą nuo 70€ sąskaitos. Visi liko nevalgę,paliko savo maistus. Negrįšim,nes dar ir dabar šleikštulys gerklėje. Beja,tos bulvės prie patiekalų- kažkoks žiauriai šlykštus riebalų skonis Fuiii,maistas tikrai prastas.

 • Viktorija Mankevičienė

Buvau pirma karta,maistas labai skanus,aptarnavimas puikus,aplinka grazi. Tik noretusi,kad butu daugiau lietuvisku patiekalu,t.y jie meniu buvo,bet uzsisakyti ju negalejo. Atsiveziau 2 is danijos gryzusius piliecius, kurie labai pasiilgo lietuvisku patiekalu. Turetumete atsizvelgti dar i i tai,kad ketvirtadienis, ant nosies juros svente, o lietuvisku patiekalu ner Linkiu,kad virtuves sefas judintu bulkas ir nors vienas restoranas klaipedoj,butu tikras lietuviskas restoranas! Geru darbu!

 • Ramunė Mockutė

Vakar vakare su šeima užsukome į Etno Dvarą ir gavosi taip ,kad teko nusivilti . Dukrai užsakėme varškėtukų . Pradėjus pjaustyti varškėtukus peilis lipo kaip prie žalios tešlos. Varškės nei matyti nebuvo. Šį rytą dukrai pasidarė bloga, o rezultate dukrą supykino ,ką vakar suvalgė tą viską išvėmė. Kijevo ir sprandinės patiekalai buvo paskendę riebaluose . Apue tuos patiekalus dar daug rašyti ir rašyti. Padavėja nemadagi. Paskutinis kartas kai ten lankėmės !
Kaina asmeniui
30–35 €

 • JociūtėK

Maistas skanus, bet aptarnaujantis personalas tai labai prastas, išskyrus naują, besimokinančią merginą. Galima buvo girdėti viską - kuri ir su kuo eina parūkyti, ką užsisakė kiti klientai ir kodėl, ar išvežimas ar išsinešimas, laukia ar nelaukia savaitgalio, pokalbiai prie langelio su virtuve apie patiekalus, priedus. Nežinau ar vietos temptis yra, nes panašu, kad darbuotojai visuomet tokie, tai byloja ir kiti atsiliepimai. Bet matyt toks žargonas būdingas Etno dvarams!

 • Martynas Šimkus

Kainos normalios ir maistas skanus. Tinka tiems kas nori išbandyti įvairių Lietuvos regiono virtuvių maistą
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)
Rekomenduojami patiekalai
Cepelinai Dzukiski Su Grybu Padazu Trauktinės Rinkinys Kraujiniai Vėdarai Pink Cold Soup Plokštainis Burokėlių Sriuba ir Cepelinai Su Mėsa Grietinės Ir Spirgučių Padažu

 • Ilona P

Labai jaukus restoranas. Maistas skanus ir nebrangus. Mažinu žvaigždutę, nes paprašiau vietoje bulvių man įdėti daržovių- pasakė kad tai neįmanoma. Kas liečia barmenės - na jeigu dirba centre kur lankosi daug turistų, turėtu žinoti ir rusų kalbą, nes svečias iš Latvijos nelabai suprato ką ji kalba ( ne visi žino lietuvių ir anglų ). O taip , restoranas labai jaukus , o maistas kaip namie.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs

 • Adam West

The angriest customer is the hungriest one. Atejome, pralaukem 15-20min, bet nesugejo net menu atnest. Lakste daud aplinkui padaveju, bet matesi, kad ne ju "zona", tai tik akies krasteliu paziuredavo ir pabegdavo. Labai liudna, nes kitose zonose veliau ateje klientai jau gavo meniu ir net uzsisake, o mes likome ignoruoti. Vertimas liks toks kol neapsilankysiu dar karta. Jeigu apsilankysiu...

 • Eliza Bobrovskyte

Nebrangu, skanu, greitai pateikiamas maistas, ideali vieta lietuviskams patiekalams. Rekomendacijos : vedarai, cepelinai, saltibaraciai, o svarbiausiai- Etno namine gira, tikrai tobulas gerimas. Nepatiko grybu tirstsriube. Nebuvo skani, duonos dubenelis jau buvo pratizes viduje, plius sriubos labai mazai, skonio mazai, druskos daug. Gera lokacija restorano taip pat, verta cia pavalgyti.

 • Nieko Asmenisko

Uzsisakiau saltibarscius, pasitaike labai sūrūs , neimanoma valgyti, bulvytes buvo pusiau zalios. Kepsnyje buvo plaukas. Cepelinu mesoje rastas plaukas.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)
Rekomenduojami patiekalai
Trauktinės Rinkinys

 • Vaida Balciuniene

Esu pasibaisejus,kai buvau Klaipedoje2020-05-09 Etno dvare. Kaip yra isnaudojami darbuotojai. Tik dvi padavėjos laksto, daugiau padaveju nei kvapo. Nespeja,kažkoks nesusipratimas-taigi savaitgalis,oras šiltas,žmonių daug...negi einame i kavine,tik pasedeti. Norisi ir pavalgyti ir atsigerti,o teko laukti gan ilgai...pasiulymas-priimkite daugiau darbuotoju.!

 • Gintarė Orlavičienė

Užsisakiau salotas su keptu varškės sūriu, laukiau gal 45 min. Atnešė tris kąsnius varškės sūrio, po du griežinėlius pomidorų ir agurkų. Visa kita - salotų lapai, kurių net negalima valgyti, nes traška tarp dantų nuo žemių. Labai nuvylė.
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (2)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (3)

 • lina antanaviciene

Skanus maistas, didelės porcijos, malonus aptarnavimas ir aplinka
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Cepelinai Dzukiski Su Grybu Padazu
Pritaikymas vegetarams
Vegetarai neliks alkani

 • Martynas Jakas

Sūrio padaže trūksta sūrio, klaidinga prekių komunikacija ant stalo, klaidinga vizuali patiekalų informacija meniu (reklamuojasi šviežias daržoves, pateikia - raugintas). Labai slegianti atmosfera, išsiblaškiuosios padavėjos.
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
25–30 €
Maistas: (2)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (1)

 • Tomas Pikturna

Skanu, geras maisto pasirinkimas, vidutinės kainos, gal net galima pasakyt į pigesnę pusę, nes tai pačiam senamiestyje. Skani gira :)
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Burokėlių Sriuba

 • Martynas Viskantas

Mes is Vilniaus atvaziavome kad ilgai negalvoti atejome I Dvara pavalgyt, nes Vilniuje megstame ten uzsukti lietuvisku patiekalu..Na ir susiduriau su siaubu! Pasenes maistas leksciu kampai nudauzyti kepsni grazinau nes neiskepes kazkoks Kosmaras Klaipedos paciam centre...Kada ten buvo Maisto kontroles tarnyba apsilankiusi idomu?

 • Darius Vysniauskas

Vakar buvome jūsu restorane, užsisakeme kijavo kotleta , sprandine ir varškečiu blynu, tai maistas tragiškas viskas permirke riebalais, gruzdintos bulvytes ir tos riebalotos, varšketukai išvis varškes neturi ir vien tešla buvo. Tai vaikas varšketukus šiandien ryte išvėme. Diaugiau nebeisime ir kitiems nerekomenduosime. Klaipeda

 • Andrius Kulvinskas

Puiki vieta skaniai pavalgyti, būnant Klaipėdoje dažnai užsuku čia. Gausybė skanių ir įvairių tradicinių patiekalų, super skani gira. Malonus ir paslaugus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Victor

Buvom vasario 16 d. Viena žvaigždutė už tai kad užsakyti bulviniai blynai neapsakomai smirdėjo. Ar tai buvo 100 kartų naudotas aliejus ar kiaulienos taukai žinot tik tiem kas gamino. Visa lėkštė buvo patvinusi šio riebalo. Užsisakant prašėme vegetariškų bulvinių blynų. Tokie jie buvo ir menu aprašyme...

 • Valdas Smigelskis

Tai maitinimo įstaigą, kuri puikiai žinoma senuoju pavadinimu:"Forto Dvaras", dabar naujasis pavadinimas. Ši įstaiga įsikūrusi Anikės aikštės teritorijoje. Sėdint lauke atsiveria puikus vaizdas į aikštę. Čia skanūs patiekalai, kainos didokos, bet retkarčiais galima užsukti ir pasimėgauti maistu.

 • Danguole Kurpiene

Labai jauki, maloni aplinka. Aptarnavimas greitas, paslaugus, o maistas labai skanus. Tikrai planuoju ir pati apsilankyti ir draugus atsivesti, kai būsiu Klaipėdoje.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Aistis Strelčiūnas

Visada buvo viena geriausių vietu LT patiekalams, tačiau vieną kartą maistas nebuvo iki galo išviręs, o paskutinį kartą pavyko ir apsinuodyti dėl nepilnai iškeptų vėdarų. Tikiuosi viskas susitvarkys ir galėsiu vėl čia grįžti.
Maistas: (2)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Vilmantas Arelis

Dar nemačiau, kad cepelinai išvirtų per 6min, o girą samčiais pripilt reikėtų 15min bet bendrai skanu, greita ir kokybiška
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Ineta Elskytė-Slapšienė

Cepelinai virti su padažais - nerealu! Visada šviežūs, greitai aptarnauja ir atneša patiekalus, labai skanu !
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)
Rekomenduojami patiekalai
Cepelinai Su Mėsa Grietinės Ir Spirgučių Padažu

 • ZG

Maistas sunkus lietuviškas, kaip ir turi būti. Bet švarus ir skanus. Ber va, kad padavėjos žioplos, nes nesusigaudo “kieno stalas” ir priverčia laukti bei eiti ieškoti, ar kas teiksis atnešti meniu, tai jau nekažkas.
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Goda Bulauskaite

Maisto laukti reikėjo virš valandos,padavėjos visos kaip susitarusios SUSIRAUKUSIOS pagaliau sulaukėme maisto,o ten plaukas laukėm kito kol atneš ,šalia staliukas gavo sriubas ,vieno kliento sriuboje dangtelis nuo grietines daugiau kojos ten nekelsim …

 • Daiva P

Skanu.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)
Rekomenduojami patiekalai
Cepelinams ir Bulviniai Blynai Su Grybų Padažu Kartoffelpfannkuchen Mit Pilzsauce

 • Anton Baranov

Labai ilgas ir nekokibiškas aptarnavimas. Laukiam po užsakimo 20 minučių gerimus, nors salė buvo tuščia. Padažo prie duonos neatitinka duonos skaičiaus. Padavėja pastoviai užmiršdavo užsakymą, reikėjo pastoviai jai priminti ką atnešti. Pagrindinius patiekalus įvertinu 5/10.

 • Andrius

Lietuvisku patiekalu restoranas, labai skanu, rekomenduoju
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Cepelinai Su Mėsa Grietinės Ir Spirgučių Padažu

 • Milda Sipaviciene

Rasote, kad laukti reiks 15 min. Tik nerasote, kad meniu. Buvome kovo 23d. 13 h ten. Dirba 3 padavejos. Viena sluosto indus, kita delioja irakius ir stiklines, aptarnauja viena padaveja. Ji aptarnauja be eiles. Pralaukeme 20 min. Prie musu prieita nebuvo. Tragedija.

 • Sonata Verseliene

Tikėjomės tikrų lietuviškų patiekalų, tačiau užsisakę kėdainių blynų likome nustebę. Reikia sugebėti taip iškepti blynus, kad jie būtų juodi, prisisunkę aliejaus, apvertus sudžiuvę nuo stovėjimo. Tikrai "aukšto lygio" virtuvė, menas nemokėti net pašildyti maisto.

 • Asta Ti

Greitas aptarnavimas, skanus maistas, normalios kainos
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Potato Dumplings

 • Grazina Kleinaite

Nu labai patiko. Puikus aptarnavimas, jauki aplinka ir tikrai labai labai skanu. Skanu buvo viskas. Sušildė pasakiško skonio kavytė, o ir kepsniukai buvo labai skanūs. Tikrai dar apsilankysime ir rekomenduosime kitiems. Ačiū jums. …

 • Mindaugas Daunoravicius

Maistas nebuvo skanus. Buvome 6 žmonės ir visi valgė skirtingus patiekalus ir nei vienam nepaliko įspūdžio. Vienam žmogui patiko tik sriuba : )
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Maistas: (2)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (3)

 • Sigita Ivaškevičienė

Buvau pamėgusi šią kavinę dėl tikrai skanių lietuviškų patiekalų, bet dabar labai nusivyliau Klaipėdos Etno dvaru, užsisakinėjau į namus, gavau neišvirtus iki galo cepelinus ir neiškepusius bulvinius blynus, nerekomenduoju, liksite nepavalgę.

 • Edita Gusevė

Buvo skanus kugelis, bet porcija mažoka. Labai išalkus geriau užsisakyti cepelinų
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Aleksej Muravjov

Uzsisakrm keptu cepelinu,atnese skrudintuAr kes pas save namie skrudintuvej skrudinot cepelinus?Ziouru vienu zodziu.Niekada nebegrisim,ir niekam nerekomenduosi.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs

 • Renata Butkė

Maistas ir aptarnavimas aukštam lygyje, muzika tyliai grojo, netrukdė. Tik - staliukas buvo šalia įėjimo, o durys pačios pastoviai atsidarinėjo nuo skersvėjo. Atėjom su šeima pabendrauti, o vietoj to teko duris uždarinėti,- buvo šalta.

 • Nothing Here

Tai yra blogiausia, ka esu ragaves per visa gyvenima. Cepelinu tarkis neapsakomai neskanus, sunku suprasti iš ko, bet tikrai ne naturaliu bulviu. Mesos viduje nerasta. Uzsakymas i namus, prasciau nei prastas. Gera nauju metu pradzia:)

 • Anatolijus Siliauskas

Jauki aplinka. Vaizdas sėdint lauke į Teatro aikštę. Didelis lietuviškos virtuvės patiekalų pasirinkimas. Populiari vieta Klaipėdos svečiams.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Kaina asmeniui
10–15 €

 • Justė

Važiavome dėl kraujinių vėdarų kurie buvo nurodyti internetiniame puslapyje. Deja, pasirodo nebėra tokio patiekalo. Aptarnavusi mergina be šypsenos, užsiknisusi nuo darbo. Paprašius sąskaitos dar gerokai reikėjo jos laukti.

 • Ugnė Jomantienė

Lankėmės pirmą kartą. Maloniai nustebino draugiškas personalas, patiektas maistas taip pat buvo labai skanus. Sugrįšime.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
10–15 €

 • Neringa P.

Atsainios padavėjos, ilgas laikas aptarnavimo, maistas eilinės paprastos kavinės, brangu. Vueta pati nejauki. Negrįžšiu vėl.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
10–15 €

 • Loreta Giedriene

Steiko skonis chm...šaltas,gerai,kad peilis aštrus,nes kaip guma ir nelabai su krauju(nors prašiau,kad būtų su krauju).Mėsa atrodo,kad būtų mikrobangėj atšildyta.Aplinka gera ir kiti patiekalai,sakė buvo skanūs

 • Edita Medeina

Burokėlių sriuba buvo skani, bet bulviniai blynai kieti ir perdeginti, kijevo kotlete ištirpusio sviesto nerasta, o padavėjoms dar reikėtų pasimokyti nekalbėti su klientais irzliai (rugpjūčio 25 d. 14.30 val.)

 • Vilma Saun

Ačiū už gera aptarnavima ir labai skanų maista. Labai džiaugiuosi, kad jūsų restorane yra vaikiškas meniu, kur galima užsisakyti daržovių
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Vaidas Pilka

Maistas, nevisada atitinka tai kas parodyta paveiksliukuose, meniu nėra parašyta kiek porcijoje bus mėsos gr., todėl daro kaip nori ir deda ką nori. Gėrimu pasirinkimas, ypač Lietuvišku tradicinių skurdus

 • Vaida K.

Malonus personalas, maistas gana skanus, tik vištienos salotose padažas buvo labai sūrus, nelabai tiko prie salotų, gadino visą skonį, šiaip vieta patogi, lietuviškas interjeras, kainos adekvačios …

 • Aistė T

Vieta faina ir jauki, aptarnamimas malonus. Užkandžiai labai patiko. O cepelinai pasirodė kažkokie paprasti. Nors buvom laaaabai alkani
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Ramunas Giraitis

Maistas buvo labai gardus. Jaukus ir mielas aptarnavimas, puiki atmosfera.
Valgio tipas
Priešpiečiai
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Diana Tarasova

Labai jauki vieta, maistas ir aptarnavimas superinis Kainos nesikandžioja, greita ir skanu
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €

 • Indre Kronkaitiene

Kažkas baisaus. Sprandinės kepsnys žalias,salotos nuo žemės sušluotos,tarp dantų žemės traška, vištienos filė perkepta,pašvinkus. Svarstau,kas jums tuos gerus komentarus rašo. Nusivylėm žiauriai.

 • Jurgita O

Maistas vidutiniškas. Bulviniai blynai iš vaikiško meniu buvo neskanus ir riebūs. Yra vaikų kampelis, bet jame tik delionė mažesniems vaikams ir popierius su pieštukais. Yra maitinimo kedutė.

 • Emilija Juckevič

Sriubos laukėme 1 val. o pagrindino patiekalo 30 min., nors nebuvo tiek daug žmonių. Maistas pigus, kainos užkeltos. Pomidorai peraugę. Dėmesio vertos tik sriubos. Ačiū bent už tai.

 • Diana Paul

Sukurta jauki, švari, šilta aplinka. Jaučiasi kaimo dvaro aplinka. Maistas neblogas, gražiai patiekiamas, padavėjai malonūs, bet yra tekę nusipirkti ir nelabai vykusių patiekalų.

 • Žavinta Bartaševičiūtė

Pasipiktinus!!!!!! , bulviniai blynai - riebūs, neskanūs. Po tokių pietų tik negera paliko. O padavėjai reikia pasimokyti etiketo kaip aptarnauti klientus atejus ir mandagumo.

 • Marius Skudikis

Maistas skanus, aptarnavimas geras, tik mes pataikem ant labai didelio bumo žmonių, tai padavėjos nespėjo suktis :) bet tikrai grysiu ten dar ne kartą, skanu tikrai :)

 • Ausra Vaiciuliene

Cepelinai puodynėje labai skanūs. Spurgytės.
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Goda Matižonokė

Laabai skanu! Puikus aptarnavimas!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Vydmandas

Malonus aptarnavimas, jauki, erdvi aplinka, pats centras. Kainos normalios, kaip visur, meniu įvairus. Nurodyta Sukilėlių g. 8, bet geriau rašytų Teatro aikštėje.

 • VG

Maistas labai skanus ir kavinė tikrai ne iš brangiausių, jauki atmosfera lauko pavėsinėje/terasoje ir žiauriai fainos ir malonios padavėjos. Tiesiog super! :)

 • Karolina Jan

Jei norisi skanių ir sočių cepelinų - rekomenduoju! Tik valgant lauke terasoje trūksta muzikos, nes jausmas lyg valgykloje - šurmulys ir įrankių tarškėjimas.

 • zilvinas indriulis

Labai jauki vieta, padavėjos maloniai aptarnauja, puikus bendravimas su klijantais, jeigu nežinai ką nori valgyti, tai padavėjos kaip antras meniu. Ačiū!

 • Aušra Dockevičiūtė

Visada malonūs padavėjai. Aptarnavimas geras. Išsinešimui pakuotės sandarios, dėl to labai patogu, neišbėga padažas ir ilgai išlieka šiltas patiekalas.

 • Nuostabus Pasaulis

Puikus fortas kaip visada skanus maistas geras aptarnavimos ir geros kainos. Randasi puikioje vietoje labai gražioje. Labai dauk sėdimos vietos lauke.

 • Misfit

Kijevo kotletas visai neblogas, nors norėjosi daugiau salotų prie jo. Gilių kava nuostabi. Atmosfera gal šiek tiek garsoka, bet visai gerai. Daugiau

 • SandY* SK

Laba skaniai pavalgėm ,labai graži vieta O labiausiai norim padėkoti padavėjai Sandrai ,nuostabus aptarnavimas,sėkmės visur ir visada …

 • Skaiste Rupeike

Labai didelis lietuviškų patiekalų pasirinkimas, skaniai gamina ir greitai bei maloniai aptarnauja. Viena mėgstamiausiu mano kavinių Klaipėdoje.

 • Vilija Šiliniene

Morališkai pasenusi vieta. Naftalinu dvelkia. Metas eiti užtarnauto poilsio
Maistas: (3)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (3)

 • Saulius Petrutis

Maistas geras, bet susitvarkykite vidines duris. Pastovūs skersvėjai nubraukia visus maisto malonumus. Prie durų iš vis neįmanoma sėdėti.

 • Irena Gelziniene

Neskanu. Nejauku.
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (2)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (3)

 • Vincent VI

Skanu, tikri, senoviski lietuviski patiekalai, kuriuos verta paragauti.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Mindaugas

Skanu, malonus aptarnavimas. Bet kavinės administravimas niekam tikęs, nesugeba apskaičiuoti patiekalų kiekio, pastoviai ko nors nėra.

 • Jurgita Martinkienė

Kaip tradicinės lietuviškos virtuvės puoselėtojams reikėtų labiau pasistengti. Cepelinų bulvių masė baisi, krakmolas. Labai nuvylėte.

 • Gintaras Abromavicius

Skanus maistas. Nuostabi paslaugi mergina Viktorija!!!Grįšim dar
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Raimondas Urnikis

Tikra autentika, skanus maistas, aplinka jauki, vertas dėmesio
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Algis Stonis

Geras kainos kokybės santykis
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Šarūnas Raišys

Labai skaniai pavalgem, zmoniu buvo daug bet gavom viska greitai.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Inga Laurinaitienė

Labai jauki vieta, super padavėjos, maistas 10 iš 10. Kai vėl lankysimės Klaipėdoje būtinai užsuksim.
Valgio tipas
Pietūs

 • Lina Pabedinskaitė

Labai didelis pasirinkimas patiekalų, skanu, bet sriubos nuvylė mažomis porcijomis. Duonos kubilėlio neverta imt, nieko gero...

 • Ana Černilova

Tiesiog bardakas! Nusivyliau visiškai. Maisto teko laukti praktiškai valanda. Aptarnavimas visiškai prastas. Nerekomenduoju.

 • Oksana Kaskova

Skanus maistas gera aplinka greitas malonus aptarnavinas
Maistas: (4)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Aurimas P.

Niekuo neišsiskiriantis interjeras nuvylė. Patiekalai gal ir neblogi bet neypatingi. Kainos galėtų būti mažesnės.

 • Se Lensat

Geras maistas: įvairus lietuviškų patiekalų pasirinkimas. Švenčių dienomis gausiai lankomas šeimų su vaikais.

 • auksyna2

Puikus lietuviškas maistas už gerą kainą :)
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs

 • Andrius Mažrimas

Dažnai atvedu anglų grupes paragauti čia tikrų cepelinų. Neturiu priekaištų nei virtuvei, nei personalui.

 • Karolis Rimkus

Skanus autentiškas maistas. Porcijos gero dydžio. Su kaina ne perlenkta. Rekomenduoju bulvių patiekalus.

 • inga stanciene

Puikus baras puikus patiekalai ir maistas
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Laimis Klimanskis

Nesugebėjo atnešti meniu per 15 min. kai nebuvo staliukai pilni. Labai prastai susidirbe padavėjai.

 • Andrius Ziminas

Noriu jus pagirti. Labai skanias salotas su lašiša gaminate,bei nuostabūs jūsų cepelinai su varške.

 • Evaldas Paliokas

Skanus maistas. Malonus aptarnavimas. Visada turi cepelinų, tad jų ilgai laukti tikrai neteks

 • Audrius Vaičikauskas

Viskas puiku, tik karšto vyno atsargos mažokos …
Paslauga
Maitinimo pasl…
Daugiau

 • Rain

Kazka galima greitai uzkasti
Maistas: (4)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (3)

 • Lina Domarkiene

Jauki vieta laisvalaikiui po darbo savaitės. Ir maistas labai gardus, gražiai patiekiamas.

 • Laura Šlapaitytė

Maistas buvo skanus. Tačiau aptarnavimas nebuvo labai malonus. Patiekalų kainos 7-12 eur.

 • Daiva Tamkuvienė

Skanus varškės pyragas
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Rytis Surgelis

Super vieta pavalgyti.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • edgaras mineikis

Puiki vieta pavalgyti, skanus maistas, malonus personalas, graži, autentiška aplinka.

 • Rasa Linkovė

Skanus lietuviskas maistas. Šią vasarą atnaujintas meniu su įvairių regionų virtuve.

 • Galina Garnaga-Budrė

Jauku ir skanu.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)