Casa De Locos

398 reviews

Kepėjų g. 16-1, 91249 Klaipėda, Lithuania

casa-de-locos.tablein.com

+37064111163

About

Casa De Locos is a Mexican restaurant located at Kepėjų g. 16-1, 91249 Klaipėda, Lithuania. It has received 398 reviews with an average rating of 4.2 stars.

Photos

Hours

Monday5-11PM
Tuesday5-11PM
Wednesday5PM-1AM
Thursday3PM-1AM
Friday1-11PM
SaturdayClosed
SundayClosed

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Casa De Locos: Kepėjų g. 16-1, 91249 Klaipėda, Lithuania

 • Casa De Locos has 4.2 stars from 398 reviews

 • Mexican restaurant

 • "Bene prėskiausi ir "tuščiausi" 2 tacos (salotos su sausu raikytu kepsniu, šalia 1/5 laimo skiltelė) gyvenime už neadekvačią kainą (šiuo metu 8eur)"

  "Atėjom pirmą karta čia ir tai ir bus paskutinis kartas"

  "Lokacija gera, aplinka jauki, panasiai tokia kokia ir buvus pries tai"

  "Pralaukėme pusatros valandos maisto, baras buvo pustuštis"

  "Aplinka ir padavėjos faina ir gražu"

Reviews

 • Žilvinas P.

Bene prėskiausi ir "tuščiausi" 2 tacos (salotos su sausu raikytu kepsniu, šalia 1/5 laimo skiltelė) gyvenime už neadekvačią kainą (šiuo metu 8eur). Visa meksikiečių virtuvės esmė ir yra aštrumo bei stiprių skonių banga, čia net nesudaroma jokių galimybių to patirti (šalia aštrių padažu nepatiekiama). Klasikinė margarita be emocijų, mojito margaritoje - 90% ledukai. Klasikiniai generiniai lietuviški alūs, nė vieno meksikietiško. Pas artimiausius konkurentus Klaipėdoje (Loca'les), kurie taipogi ypatingai nežiba texmex virtuve, ženkliai skalsiau. Pliusas už gražią ir jaukią aplinką, taip pat draugiškas padavėjas. Verta užsukti instagramo turinio kūrėjams dėl interjero detalių, alkaniems ir ieškantiems teigiamų potyrių verčiau laikytis atokiau.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Pritaikymas vegetarams
Yra vegetariškas taco, quesadilla su protobelo.
Tinkamumas vaikams
Maitinimo kėdučių lauko erdvėje nepastebėjome.
Pritaik. asm. su neįgaliųjų vežimėl.
Lifto nėra, aukšti bortai, statūs laiptai, tuoletas pusrūsyje.

 • Ieva Saukaitė

Atėjom pirmą karta čia ir tai ir bus paskutinis kartas. Vieta buvo graži. Tačiau atsižvelgus į maisto ir gėrimų kainas - ką gavome tikrai nebuvo tiek verta susimokėti. Maistas nebuvo skanus, bei pačio maisto teko laukti apie 1.30val. Padavėja neperspėjo, kad teks palaukti, minėjo kad pati tai sužinojo neseniai, tačiau nepasivargino apie tai mus informuoti, kad teks palaukti. Virtuvė pamiršo viena patiekala pagaminti mūsų stalui, tai vienam žmogui teko DAR palaukti kol jo patiekalas bus pagamintas. Taip pat buvo pamiršta mūsų draugė, kuri negavo savo gėrimo, kuri užsakė ir negavo visą mūsų pasisedėjimo vakarą. Beje ta vakara buvo žmonių, tačiau jų nebuvo ant tiek daug (nebuvo pilna salė žmonių), kad tiek reikėtu laukti maisto. Mes niekad tiek nelaukdavom maisto ir nesame turėje tokį prastą vakarą jokioje kavinėje kaip čia. Tad tikrai nerekomenduoju čia Jums lesti savo laiką ir pinigus.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
25–30 €
Maistas: (1)
Paslauga: (2)
Atmosfera: (2)

 • Marius Kovaldas

Lokacija gera, aplinka jauki, panasiai tokia kokia ir buvus pries tai.. Aptarnaujantis kolektyvas stengias, laksto laiptais, paklausia kaip kas, bendrauja, pataria..saunuoles merginos. Bet svarbiausia juk maistas, to lyg ateinam..ypac kai meniu ganetinai siauras (ko ir reiketu), tiketumeis kokybes. O cia jau siek tiek konfuzas gaunas, gal jis nebutu toks didelis jei kainos butu bent du kartus mazesnes. Neisibegesiu ties nachos su quacamoles motyvais..bet..Ceviche ragaujant kilo klausimas ar kasnors sitoj maitinimo istaigoj pries tai yra bent ragaves sito patiekalo. Toks jausmas, kad receptas gime paziurejus pirma pasitaikiusi youtube video. Ir tai kainuoja tiek kiek puiki ceviche kainuoja Lisabonoje, Romoje, Berlyne ar kazkur anapus vandenyno.. Solomillo…teko tik paragaut ir neuzbaigti patiekalo, nes tiesiog..tiesiog virtuve pasiule 20cl tekilos kaip kompensacija uz kazka nelabai valgomo.

 • Živilė Stugytė

Pralaukėme pusatros valandos maisto, baras buvo pustuštis. Pakartotinai pakvietus padavėją jis pareiškė, kad pirmiau aptarnaja kitus klientus. Balnonėlyje buvo užimti 3 stalai, antrame aukšte du. Kokteiliai šeip sau. Padavėjas padėjo tris kokteilius vienoje vietoje, nebuvo aišku koks kokteilis kuriam žmogui priklauso. Lankomės pirmą kartą. Aplinka graži, bet aptarnavimas tragiškas. Dažnai vertinu maitinimo vietą ir pagal tualeto švarą. Tai čia buvo tragedija. Šiukšlių dėžė perpildyta, šalia jos buvo dar dvi šiukšlių krūvos ant žemės. Ant grindų buvo tiek vandens (naivai tikiuosi, kad tik vandens), kad sausos vietos nesimatė. Pliusas vienas, kad galima atsiskaityti nuskaičius koduką.
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (3)
Rekomenduojami patiekalai
Nachos

 • Austėja Bernotaitė

Aplinka ir padavėjos faina ir gražu. Pasiflorų limonadas skanus. Bet ties čia pasibaigia gerumai - načos buvo labai keisti. Smagu,kad kepa patys, bet matyt ne iš kukurūzų miltų ar kažkas nenusisekė,nes jie priminė čeburėkų tešlą ir buvo sprangoki Tacos su kiauliena visai nieko,bet su vištiena silpnoki...takas savo kepimo (smagu), bet takas,vištienos prikimšimas ir 3 pupelės neteikė džiaugsmo. Gal pabandykit pridėti mango gabaliukų ar pomidorų, kažko, kas atsvertų mėsos aštrumą ir sunkumą. *Iš 2 žvaigždučių pakeista į 1 dėl bendravimo kultūros gaunant kritikos :))
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • Marius Surplys

A restaurant in the old town of Klaipeda which is trying to be Mexican style! The rhythm of Spanish music and the spacious rooms welcome you on arrival. To try this place - we ordered dishes known to everyone: different tacos, nachos con guacamole and of course Mexican beer. The first disappointment is no Mexican beer at all. The decent Mexican restaurant serves locally made nachos as a free snack, and the good restaurant serves nachos as much as you want. Sadly not here.. Second disappointment: Guacamole sauce is just the name: brought pieces of avocado with chips from pack. But the Tacos were delicious enough and courteous service. Will we come back? Yes, when this restaurant will serve Mexican beer!

 • Lauryna Lankutytė-Levickė

Vieta graži, bet aptarnavimas labai nuvylė. Tacos laukėme beveik 2 valandas, kai atsibodo laukti, tiesiog išėjome... Nors padavėja buvo informuota, kad jų laukiame, tacos iki mūsų taip ir neatkeliavo - gal iki balkono labai aukštai nešti? Kalbant dėl prasto aptarnavimo, tik atėjus į kavinę pirmas pamatytas vaizdas kai padavėja išpylė visą atneštą gėrimą tiesiai ant sėdinčios moters. P.s. padavėja neatrodė stipriai susinepatoginusi. Dėl maisto, ragavom keisadiją, buvo visai skani, Frozen Margarita už 10e visai nesužavėjo. Visumoje gaila, nes labai mėgstam meksikietišką virtuvę, bet kažin ar dar ateisim...

 • Tomas

Buvom pirmą kartą,tai likom labai maloniai nustebinti pradedant nuo aplinkos ir muzikos, pabaigiant draugišku ir rūpestingu aptarnavimu.Kadangi ne kiekviena dieną valgom meksikietiškus patiekalus buvom truputi pasimete ką noretume išbandyti,tad su padavėjos pagalba pavyko išsirinkti.Takos buvo labai skanūs,nachos tiesiog bomba,buvo pasiūlyti kokteiliai kurie taip pat buvo begalo skanūs.Praleidom tikrai nuostabiai laiką. Užsuksim dar ne kartą.Ačiū!
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Nachos ir Koktelis

 • Da Five Nine (Blabladiblubla)

Labai skanus maistas, kesadilijos buvo tokios skanios kad būtume suvalgę dar tris porcijas :). Po kesadilijų valgėme fajitą ir takus. Žiaaaauriai skanu, geros porcijos. Kokteilių kainos kiek didesnės nei kitur bet ir jų kokybė daug geresnė. Be galo graži aplinka, labai draugiškas aptarnavimas, backgrounde groja ispaniška muzika. Tikrai žiauriai geras restoranas, net gaila kad reikia grįžti į Vilnių. Super.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Aleksandra Mockevičienė

Maistas skanus, bet laukti reikėjo mažiausiais valandą laiko Bet aptarnavimas lėtas, niekas niekur neskuba. Jeigu turite daug laiko ir kantrybės, tai čia maistas tikrai vertas dėmesio. Ежа вкусная, ждали еду долго, около часа. Если у вас есть время и терпения, это это место могу порекомендовать.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)
Rekomenduojami patiekalai
Tacos

 • Tatjana Uchova

Dar taip neskaniai neteko valgyti!!! Puse 9 vakaro neturėjo pusės iš meniu!!! Į pastabas dėl maisto skonio padavėja atsakė, kad čia ne Meksika! Tai va, čia yra užkandinė su virėja iš kebabinės! Nerekomenduoju!!!! P.S. jus komentaras, kad virtuvė nedirbo, yra tiesiog juokingas. Iš mūsų 6 priėmė užsakymą dėl maisto. šalia sėdėję žmonės, kurie atejo po mūsų irgi užsakė maisto! Tai kad čia meluoja? Išmokite priimti kritiką!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Gintaras Radavičius

Tartaro neturėjo, chili con carne neturėjo, tai valgėme tacos. Su kiauliena tai labai paprasti, o su vištiena skanūs. Tik kaina už 2 vnt tacos 12 EUR yra per didelė. Desertui pasiūlė churros, atnešė tris permirkusias riebaluose už 8 EUR.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (3)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (4)
Rekomenduojami patiekalai
Quesadilla De Pollo

 • Mantas Valiuševičius

Atmosfera atrodė smagi, padavėja draugiška ir maloni. Vis dėl to, po valandos laukimo maisto pasiteiravome ar jis jau ruošiamas ar galime atšaukti, patikino, kad ruošiamas ir tuojaus bus. Dėja dar po pusvalandžio laukimo pranešė, jog problemos virtuvėje ir reiks laukti dar ilgai.. :) Vienas iš pasiteisinimu buvo, jog gimtadienį švenčia didelis stalas, bet man neatrodo logiška koncentruotis i vieną stala ir spjauti į kitų lankytojų patirtį...

 • Alina Paulovaite

Maistas labai skanus ir kokybiskas aciu virtuves darbuotojams Aptarnavimas tragiskas. Visikai jokios pagarbos lankytojams, nuo pirmos minutes padaveja nepatenkinta irzli ir nesusisnekama. Sugadinta nuotaika ir svente, teko iseiti ir testi vakara kitur. P.S paprase aprasyti situacja, tam kad pasakyti kad darbtuojai teisus. Haha
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
25–30 €

 • Lukas Zajancauskas

Best tacos around the Baltic sea? Highly recommend this place - perhaps not the cheapest, but price more than justified. Tostadas with really nicely seared tuna, homemade ranch with a twist and fish tacos were absolute favorites.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Tacos

 • Ieva Milašiūtė

Nachos buvo neblogi, bet chili con carne nepatiko, buvo salta ir neastri. Takos su jautiena taip pat nieko gero, jautienos sultinys,kuris buvo patiektas prie tako buvo beskonis. Kokteiliai labai skanus. Griztumem del kokteiliu ir norime isbandyti tako rinkini,nes nuotraukose atrodo skaniai.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Kaina asmeniui
30–35 €
Rekomenduojami patiekalai
Nachos

 • Viktorija Sitnik

Maistas skanus, taciau kokteiliu rekomendacijos is aptarnaujancio personalo nuvyle. Nerekomenduoju arbuzu spritz. Smokey gerimas kvepia kaip naftalinas. Margarita braskiu buvo okay, truko saldumo ir braskiu. Sekmes darbuose
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
35–40 €
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (3)

 • Daniel Fanchini

Einfach nur tolle Erfahrung... Essen geschmackvoll... Mal was anderes... Haben es sehr genossen... Immer gerne wieder... Hoffe Dir Barjungs überraschen uns beim nächsten Mal mit ner coolen Einlage... Grüsse und ne gute Zeit
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
30–35 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Aleksandr U

Puikus meksiketiskas maistas Klaipedoje
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
25–30 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Tacos ir Meat Platter
Stovėjimo vietos
Šiek tiek sunku rasti stovėjimo vietą
Automobilių statymas
Mokamos statymo vietos gatvėje

 • Karolina Ustilo

Paklausta padavėja minėjo, kad anksčiau turėjo problemų su virėju, tačiau dabar mūsų patirtis - puiki. Maistas labai skanus (rekomenduojame tostadas), margaritos ypatingos, gera muzika ir jauki aplinka. Išbandykit!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Rugile Toliusyte

Vieta labai jauki ir tikrai labai daug kur vietos atsisėsti. Aptarnavimas super, kokteilis kurį parekomendavo padavė labai patiko ir maistas šviežias ir skanus.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Tacos

 • Ausra Lekniene

Maistas geras,muzika truputėlį per garsiai groja,margaritos kokteiliams asociuose turėtų būti sugalvota kažkoks kitoks pateikimo būdas,nes labai sunku pilstyti.Alus labai neskanus.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)
Rekomenduojami patiekalai
Nachos

 • Aurėja Ugnė -yte

Vieta iš tiesų graži bei jauki, tačiau maistas... Meniu graudžiai per mažas. Užsisakėme nachos su guacamole, atkreipiant dėmėsį į kainą, tikėjomės kokybiško bei skanaus maisto, tačiau gavome ištižusius nachos guakamoles ir pomidorų beskonėje mišrainėje, su 1/4 mažo lime gabaliuko. Likome nusivylę. Nerekomenduotume kitiems, ir tikrai nebegrįžtume.

 • Egle Rumbutytė-Šimienė

Ko galima tikėtis iš vietos, kuri net su staliukų rezervacija negali susitvarkyti. Labai liūdna, kai išsirinkus staliuką bei rezervavus jį iš anksto, šventės dieną su svečiais esi nukišimas į glūdumą, kur jautiesi kaip valgykloje. Jokio atsiprašymo, klientas pats kaltas. Maistas ir gėrimai situacijos netaisė. Ačiū, daugiau čia mūsų nebus.

 • Erika Lenkauskienė

Tiesą pasakius, nusivyliau! Aptarnavimas šiaip sau, maistas irgi. Gal nepasisekė man, bet tacos gavau su prisvilusią vištiena, nebuvo skanu :/. Turint tokią idėją ir perspektyvią vietą reikėtų labiau pasistengti, tiek ties gėrimų, tiek ties maisto pasiūla. Sėkmės!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Agnė Valančiuvienė

Vieta labai faina. Virtuvės išbandyti neteko, nes nuėjome jau 23.30 val. Atmosfera labai jauki, linksma ir šilta. Padavėja draugiška. Pasijutome laukiami ir nekantraujame sugrįžti. Padavėjos pasiūlytas Meksikietiškas bazilikų limonadas - puikus.
Valgio tipas
Kita
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Arūnas Triuška

Naujai atrastas meksikietiško maisto restoranas. Aptarnavimas super. Maistas labai skanus.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
Daugiau nei 50 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Alus Ir Tekila ir Nachos

 • Gintarė Degutytė

Negalvojau kad meksikietišką maistą įmanoma taip blogai paruošti bet ši vieta tai sugebėjo. Buvo taip neskanu kad teko beveik visą maistą palikti ir dar ilgai nesinoręjo valgyti taip mėgiamo mekskietiško maisto! Didelis didelis nusivylimas!
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • aleksandras silovas

Labai puiki vieta puiki aplinka viduje labai jauku tarsi meksikoje atsirades trumpam.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Alus Ir Tekila ir Nachos

 • Marius Tverijonas

We had only cocktails here. The place is very cozy, nicely decorated. They have multiple seating options - inside, outside and upstairs. Cocktails were amazing.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Vainius Valauskis

Valgėme TOSTADOS su krevetėmis - puikus pasirinkimas, skanu, kam trūksta aštrumo - atskirai patiekiamas mangu padažas, bet kas nemėgsta aštriai taip pat tinka. Kokteiliai skanūs, aptarnavo maloniai, išsamiai paaiškino meniu. Grįšime :)
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • povilas zabitis

Dedu mažiausia įvertinimą, kadangi buvo mažas maisto pasirinkimas ir tuo pačiu kai užsisakinėjau patiekalą be svogūnų vis vien man atnešė su svogūnais, todėl teko atsisakyti vakarienės. Nerekomenduoju. Beje kainos neatitinka realybės.
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • Augustas Binkis

The atmosphere is very nice, felt like in Mexico and the food is to die for. Really liked the place
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Tacos

 • Lina Grublyte

Fantastiški kokteiliai, maistas labai skanus.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
45–50 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Nachos Koktelis Quesadilla De Pollo ir Kengūriena

 • Melanija-Valemels

Labai gera vieta. Praleidau geria laiką. Skanus maistas, nuostabus kokteiliai, aptarnavimas be priekaištų. Būtinai gryšiu ❤️
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Rita Mikšytė

Labai nusivylėme, iš meniu turėjo gal 2 patiekalus. Į viską ko bandėme užsisakyti atsakymas buvo - nebeturime. Galų gale atnešę gėrimus pranešė, kad maisto reikės laukti 45 min. Susimokėjome ir išėjome. Nebegrįšime.
Maistas: (1)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • Forch Wil

Well it was good but the portions were small. The menu was not traditional Mexican they just had a few dishes that appeared to be Mexican. Over all it was OK not what I expected but it was OK. They may want to reconsider portion size and research Mexican food a bit better.

 • Marta Jerochova

Puiki vieta, dragiškas ir malonus personalas, tobula atmosfera šeimai, draugų būreliui, porai ar tiesiog vienam žmogui. Tikrai rekomenduočiau meksikietiškos virtuvės megėjams
Valgio tipas
Kita
Kaina asmeniui
10–15 €
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Augustinas Valošinas

Maistas skanus ir yra gražus vidus bei išorė malonus aptarnavimas skanus maistas.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai

 • Kęstutis Kacevičius

Skanus maistas, užkandžiai. Tinka didelėms kompanijoms. Kengūriena kiek buvo perkepusi, bet tikrai skani.
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
45–50 €
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Nachos

 • Greta Ra

Very nice place with cool vibe. Food was super delicious, maybe just a little bit too expensive. But recommending to go and try it
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Maxim Gorbunov

We came with a sister to try "Mexican" food. The atmosphere is not bad, nice bar. Some girls always walked to the kitchen with an outside dress (probably employees). Please check the quality of food. Restaurant was almost empty, but we got burnt food. Thank you

 • Loretitta Andr

Valgėme Quesadilla de pollo ir gėrėme ličių kokteilius. Maistas geras, kokteiliai dieviški. Labai patinka aptarnavimas ir aplinka.
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai

 • Nerijus Z.

Pastoviai pamirštančios klientus padavėjos ir ilgas maisto laukimas, baro vizitinė kortelė.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (3)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (2)

 • Victoria V.

The food and interior are nice. But we waited an hour for our food! And it wasn't even busy
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
10–15 €
Maistas: (5)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (5)

 • Diana Popova

Patiko obsoliuciai viskas ! Maistas , kokteiliai, aplinka ir aptarnavimas tesiog super sugrisime dar ne karta
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Rokas Pocius

Jeigu norite tobulėti, prašome pakeisti kvietines tortilijas į kukurūzines - tada viskas bus gerai, nes dabar pusė skonio nelieka vien dėl prastos tortilijos. Pati Birria jautiena buvo good, tik daugiau įvairesnių guajillo ir ancho pipirų. Sėkmės!

 • Roberta K.

Labai smagi vieta, pasakiškas aptarnavimas!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (3)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Pago Sultys

 • Pavel K

Tiesiog wow! Tikras atradimas. Rekomenduoju.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
45–50 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Tacos

 • Neringa Lopataitė

Išskirtinio dizaino vieta su skaniu maistu!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
25–30 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Tacos

 • Romas Kerul

Skaniai pavalgėme, ragavome ir kengūrienos kepsnį. Puiki meksikietiška atmosfera.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Andrius Jonutis

Labai skanu, labai smagi atmosfera, malonus aptarnavimas. Tiesiog graži vieta
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
45–50 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Natalja Dabasinskiene

Отмечали компанией день рождения!!! Обслуживание очень приятное доброжелательное , всё вкусно, интерьер поразил . Рекомендую
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
Daugiau nei 50 €

 • Greta Salimovaite

Viskas liuks: skanu ir aptarnavimas geras, aplinka graži. Tris kartus buvau nei karto nenusivyliau ir tikrai dar sugrįšiu:) Viena geriausių vietų Klaipėdoj šiuo metu.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Romualda Vaineikyte

Porcijos didelės, produktai kokybiški, bet kažko trūko. Būtų smagu šiltesnis maistas ir geriau parinkti prieskoniai. Aplinka gana graži, bet kadangi nebuvo daugiau žmonių ir fone tik labai grasi muzika - tai šiek tiek buvo nejauku.

 • Karolis Morkūnas

Nachos tokie beskoniai, takai visai geri, kainos aukštos už tokį maistą
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
20–25 €
Maistas: (2)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Audronė Patarakienė

Pirmą kartą valgiau tako buvo labai skanu, kitą kartą buvo šlapias ,tai nelabai skanu, nacho patiko, labai didelė porcija.Labai patinka aplinka, indai... gražu
Maistas: (4)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (5)

 • Kristina Šleiniūtė

Jauki vieta praleisti laiką, skanus maistas
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Stovėjimo vieta
Baras yra senamiestyje. Su automobiliu privažiuoti įmanoma, bet vietos parkingui prie baro nedaug

 • Austėja Denisovaitė

Skanūs nachos y quesadillos, kiek brangoka, bet atmosfera maloni
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Rekomenduojami patiekalai
Nachos
Pritaikymas vegetarams
Vegetariški nachos

 • Laimute Gegieckiene

Nuostabi vieta
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Kaina asmeniui
25–30 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Alus Ir Tekila

 • Tomas

Maistas skanus, tačiau su didžiuliu tortiliju rinkiniu atnešti tik 10 mažų tortilijų ir už papildomas 10 tortilijų paimti net 8 eur yra kosmosas.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Modestas

Maistas labai perbrangintas, atsižvelgiant į skonį, išvaizdą ir ypač kiekį. Tacos, nors ir kainuoja tiek pat, labai skiriasi ir išvaizda ir kiekiu. Pasvilusios tortilijos taip pat atrodo nekaip. Nerekomenduoju.

 • laurynas p

Išpūstos kainos. Nusivyliau sumokėjęs 13eur už du blynus su mėsa. Atmosfera visai nieko tik mažamečiai vaikai trukdė leisti vakarą komfortiškai.
Maistas: (3)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (3)

 • Augustinas Brazauskas

Super vieta! Aptarnavimas 100%!!!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Nachos

 • Dovilė Kričinskaitė

Persistengta su patiekalų kainomis. Maistas buvo atšalęs arba nepašildytas. Kai kurie produktai perkepinti, kai kurie ne iki galo iškepti. Meksikietiškas maistas ne pirmą kartą ragautas, todėl nuvylė.

 • Rūta Marčinauskienė

Baras kur Margaritos pagrindinis gerimas neturi tauriu, pilsto i sampanones ar vynines vienas svecias lauke ilgai iranku nes ju irgi nera, maistas nieko ipatingo. Stalai nenuvalyti, lipnus …

 • Egle V.

Maisto paragauti neteko, gėrimai skanūs, aptarnavimas super, atmosfera puiki. Gražus, jaukus, įdomus interjeras. Galėjome ir pašokti, taigi puikiai praleidome vakarą, ačiū!
Atmosfera: (5)

 • Passion Fruit

Aptarnavimas puikus!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)
Rekomenduojami patiekalai
Tacos

 • Lijana Tapati

Labai skanus maistas ir malonus aptarnavimas :)
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Pritaikymas vegetarams
Vegetarai tikrai ras sau tinkamų patiekalų

 • Aurimas K.

Nuostabi vieta Klaipėdos senamiestyje, skanus maistas ir nuostabus padavėjos Viktorijos aptarnavimas! Būtinai grįšime
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Daniel Süssli

we will come back for tacos for sure (unluckily we had eaten somewhere else before), because the plates looked beautifully arranged and people loved it! authentic Mexican kitchen! …

 • Arvydas Valavicius

Labai malonus aptarnavimas ir dėmesys klientui
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Valdemar Veisman

Labai, labai patiko!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Kaina asmeniui
45–50 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Ž V

Banalus lietuviškas skonis... Meksika nekvepia :(
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (2)
Paslauga: (2)
Atmosfera: (2)

 • Inga Var

Gaila padevėjų, dirba gerai, tačiau virtuvėje kažkas negerai. Laukėm maisto 1val. 40 min ..deja, taip ir neatnesė
Maistas: (1)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Andrius

Tobula Aptarnavo super. Meksikietiskas alus, margaritos saltos skanios, tacos astrios. Komentarai neatitinka realybes, raso nelaimingi zmones. Patikrinom, rekomenduoju! …

 • Jurgita Šimanskienė

Labai šarminga vieta pasibūti su draugų kompanija. Skanus maistas. Tik norėtųsi, kad jo būtų daugiau
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Alina Chernomorets

Labas skanu
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
5–10 €
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Deimantė Eismontaitė

Maistas, margaritos 10/10! O aptarnavusi mergina rodos vardu Roberta nuostabi, labai aiškiai papasakojo apie patiekalus ir visai kompanijai pakėlė nuotaiką! …

 • edita

Grazi vieta ir interjeras, paslaugus personalas, taciau meniu labai skurdus, maisto kainos per dideles Gaila, bet nuvyle, ko gero buvom pirma ir paskutini karta

 • Asta Valaitienė

Puiki vieta pietums ir vakarui!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Arnas Kisinas

Gera atmosfera, gera muzika, aptarnavimas aukščiausios kokybės, skundų neturiu. Rekomenduoju!
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Passion for life

Geras maistas, skanus cocteiliai, vidui grazi atmosfera ir patiko muzika. Shventem gimtadieni su draugais, visiems viskas patiko! Tekila shotai per brangus

 • Raimondas Paškevičius

Puiki vieta, bei kolektyvas! Tačiau maisto kokybės ir kainos santykis yra absurdiškas. Pirmą kart valgiau meksikietišką maistą kuris neturėjo jokio skonio.

 • Marius Ivinskas

Faina atmosfera.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Kaina asmeniui
Daugiau nei 50 €
Maistas: (4)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Aristidas

Puikus personalas.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Renardas Butkus

Manau prasilenkia kokybės ir kainos santykis
Kaina asmeniui
Daugiau nei 50 €
Maistas: (4)
Paslauga: (3)
Atmosfera: (3)

 • Edita Cibienė

Meksikoje nesu buvus,meksikietiškas maistas nepatiko,išskyrus desertą ir kokteilius
Maistas: (2)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (4)

 • Tomas Manas

viskas labai gerai, tikrai skanus maistas, puikios margaritos! well done!
Valgio tipas
Vakarienė
Rekomenduojami patiekalai
Tacos

 • Martynas Lubys

Aplinka 10 balų. Maisto kokybe tragiška !!! Kainos neadekvačios !!!
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė

 • Julija Dalė Baltrušaitytė

Labai puikus restoranas. Gavome viską, ko ir tikėjomės iš meksikietiško restorano. Meniu trumpas, aiškus. Maistas tikrai skanus. 10/10.

 • Ксю Ксю

Maistas labai skanus,aptarnavimas tragiškas. Su tokiu aptarnavimu ilgai neištempsit Tiesos nerasit,nes jie viskam turi pasiteisinimą.

 • Ernesta Varneliene

Draugiškas ir paslaugus personalas. Maistas neblogas, kokteiliai geri
Maistas: (3)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (4)

 • Aurelija Lukauskė

Maistas, aptarnavimas ir aplinka tiesiog wow. Sugrįšim dar ne kartą.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Svetlana Japšienė

Labai skanus maistas, na išskirus desertą, nesupratau jo skonio
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • A K

Labai malonus aptarnavimas, labai skanu ir nebrangu. Rekomenduojame!
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Giedrius

Tacos tikrai neverti už tokią kainą.
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (3)
Paslauga: (4)
Atmosfera: (3)

 • Akvilė Meidutė

Šiltas aptarnavimas, bendraujantis kolektyvas, malonu užeiti ir norisi grįžti ♥️ P. S. Ačiū už pc♥️
Valgio tipas
Vakarienė

 • Nerijus Strazdauskas

Atmosfera gera, tik kainos didelės
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (3)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Renata Zvirblienė

Superinė aplinka.Margaritos tobulos, maistas išraiškingas ir skanus. Aptarnavimas labai malonus
Valgio tipas
Vakarienė