Ararat All Suites Hotel

1015 reviews

Liepų g. 48A, 92107 Klaipėda, Lithuania

www.ararat.lt

+37046400880

About

Ararat All Suites Hotel is a Restaurant located at Liepų g. 48A, 92107 Klaipėda, Lithuania. It has received 1015 reviews with an average rating of 4.6 stars.

Photos

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Ararat All Suites Hotel: Liepų g. 48A, 92107 Klaipėda, Lithuania

 • Ararat All Suites Hotel has 4.6 stars from 1015 reviews

 • Restaurant

 • "A very cosy atmosphere and qualified service"

  "Užsakinėjome staliuką 10 žmonių, paminėti jubiliejų"

  "Kovo 17 d"

  "Vieno miegamojo apartamentai - su langais i gatvę, tad visą parą triukšmas"

  "Valgiau chorovaca "armavir" (sprandines šašlykas ) bulves buvo turbūt vakarykstes, peperoni- medinis ,salotos įvairios tuo pačiu kai kurios ir sumedejusios mėsa nebuvo skani nes turbut buvo kepta konvekcinej o ne ant žarijų "

Reviews

 • Audrius Varankevičius

A very cosy atmosphere and qualified service. The meniu is not short, but it is almost impossible to make a wrong choice and it is one of the many reasons to come back again. Despite of being a Armanian restourant you will may be surprised to see such well known dishes as Cezar salat, so even those people that are not intereted to try something new will shurely find something that suits their taste. To those who like a glass of vine with their food, I would also recommend their specialty - Armenian vine. / Labai jauki aplinka ir kvalifikuotas aptarnavimas. Meniu nėra trumpas, bet net iš didelio sąrašo yra praktiškai neįmanoma besirenkant suklysti ir jis yra viena iš priežasčių dėl ko verta čia sugrįžti. Nors tai yra Armėnų restoranas, bet galite likti nustebinti ir tokių gerai žinomų patiekalų pavadinimais kaip Cezario salotos, taigi net žmonės, kurie nemėgsta eksperimentuoti su maistu tikrai atras maistą atitinkantį jų poreikius. Tiems kas besidžiaugiant maistu mėgsta pakelti vyno taurę, rekomenduoju taip pat paragauti ir restorano pažibos - Armėniško vyno.

 • Ieva Petruškevičienė

Užsakinėjome staliuką 10 žmonių, paminėti jubiliejų. Sulaukėme daug gerų atsiliepimų apie vietą, tačiau atvykus nusivylėme. 10 - čiai žmonių buvo sustumti du skirtingo aukščio stalai, kurie sutvirtinti ir paklijuoti lipniomis juostomis. Aptarnavimas taip pat nebuvo aukšto lygio. Teko 20 min laukti gėrimų, su komentarais "kada bus tada ir atnešiu", arba pasakius, kad darbas žmogų puošia, atsakyta, kad "patikėkit, tikrai ne šitas darbas puošia", kas labai jautėsi viso vakaro metu, kad aptarnauta atsainiai. Užsakinėjome pažiūrėdami restorano nuotraukas, kurioje stalai padengti baltomis staltiesėmis, o atvykę restoranas nedirbo, staliukas buvo rezervuotas kavinėje, kuri labiau priminė "trobos" lygį, viso vakaro metu, neskambėjo jokia muzika.
Valgio tipas
Vakarienė
Maistas: (3)
Paslauga: (1)
Atmosfera: (1)

 • Irena Lekavičienė

Kovo 17 d.prieš savaitę buvome užsisakę 10 žmonių,šventinei vakarienei stalą.Atvykus sutartu laiku buvome pašiurpę.2 stalai sustumti skirtingų aukščių,ant kurių nesugebėjo sudėti indų,nekalbant apie maistą,nes virto nuo stalų aukščio skirtumo.Alaus reikėjo laukti pusę val.,nes atsakymo sulaukėme,kada pagamins,tada atnešiu.Nuo 21val.virtuvė nebedirba,tai maisto papildomai nebegavome.Kėdės suneštos tikriausia iš pagalbinių patalpų,visos skirtingos.Stalai baisūs.Gaila,kad teko pabuvoti ne Armėnijoje,o Rusijos užkampyje.Šventė sugadinta.Gėda prieš svečius
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Vakarienė
Paslauga: (1)

 • V

Vieno miegamojo apartamentai - su langais i gatvę, tad visą parą triukšmas. Nurodyta, kad numeriuose yra vonia ir dušas - buvo tik vonia. Teigiama, kad galima patiems gamintis maistą, tačiau nei keptuvės, nei peilio, nei lentelės, nei papraščiausios šluostelės. Popierinės servetėlės buvo dėżutėje, prilipintoje prie stalvirščio - tas pribloșkė . Pusryčių meniu: nelabai rūpi, kad gali būti alergișkų żmonių (ar sąmoningai nevalgančių tam tikrų dalykų). Pasirinkimui tik vienos rūšies košė (su pienu, glitimu), omletas - lygiai taip pat. Beliks keptas / virtas kiaušinis.

 • Tomas Storulis

Valgiau chorovaca "armavir" (sprandines šašlykas ) bulves buvo turbūt vakarykstes, peperoni- medinis ,salotos įvairios tuo pačiu kai kurios ir sumedejusios mėsa nebuvo skani nes turbut buvo kepta konvekcinej o ne ant žarijų . tekę anksčiau prieš kokius 4 metus valgyti tai tada tikrai buvo skanu ,tada jautėsi ir citronas ir bazilikas ir raudona paprika ir čili paprika ir žarija jautesi o dabar buvo labai nekazka ,norėčiau kad grąžintų pinigus už juos pats pasigaminciau kilogramą tokių kokie buvo prieš 5 metus . Skanus buvo alus ir pomidorų padažas ačiū bent už tiek

 • Ausrine-Lobių ieškotoja

Lankiausi restorane. ‍ Bendravimas šaltas ir nesikuria restorano įvaizdžio. ‍ Kainos didelės, bet maistas skanus. ‍ Aplinka graži ir tvarkinga.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Pietūs
Kaina asmeniui
15–20 €
Maistas: (5)
Paslauga: (3)
Vietovė: (4)
Atmosfera: (3)
Pritaikymas vegetarams
Yra patiekalų vegetarams, bet nedaug.

 • loreta tamošiūnaite

Apie restorana. Chinkaliai 10 balu. Skanus armeniski kompotai, degtine, vynas. Nuostabus buvo siandien valgytas sokoladinis tortas. Labai geri chaciapuriai. Aptarnavimas puikus. Jauki aplinka. Tiesa, kepti erienos patiekalai nebe tokiam aukstam lygmeny kaip anksciau. Taciau su visa pagarba sakau, jog tai Vienintelis Restoranas Klaipedoje. Daugiau restoranu Klaipedoje nera, deja visa kita tiesiog valgyklos.

 • Vida Mockienè

Maloni vieta, įvairus meniu. Buvome savaitgalyje beveik vieni iš pirmųjų klientų. Truputį nusivylėme, kad neturėjo norimo karšto patiekalo ir deserto, nors meniu įrašyti buvo.
Paslauga
Maitinimo paslaugos
Valgio tipas
Kita
Paslauga: (3)
Vietovė: (4)

 • Dainius Atminas

cia visada skanu.
Kelionės tipas
Atostogos
Kelionės grupė
Šeima
Kambariai: (5)
Paslauga: (5)
Vietovė: (5)
Svarb. viešbučių inf.
Puikus vaizdas Romantiška atmosfera Tylu Pritaikyta vaikams ir Puiki kaina

 • Olga Martuniene

Aš esu apakus ...toks mielas viešbutis.personalas...vasario 21 d.vakare dirba tokia miela panelytė.bendravimas 500%....jacuzzi ... kambariai kokie .Patys šilčiausi atsiliepimai ❤gryšim ir rekomenduosim :) paprasta bet nepaprasta.didelis AČIŪ

 • Audronė Bukmanaitė

Buvo užsakyti du verslo klasės apartamentai. Išties puikūs, tvarkingi ir erdvūs. Labai ačiū paslaugiam personalui
Kelionės tipas
Atostogos
Kelionės grupė
Draugai
Kambariai: (5)
Paslauga: (5)
Vietovė: (5)

 • Greta Adlyte

Didelis, erdvus kambarys, yra viskas ko reikia ir net virtuvėlė maisto gamybai. Pusryčiai įvairūs, tik labai gaila, kad jų nepapildo ir atėjus vėliau gali nieko neberasti, nors darbo laikas nurodytas iki 11h.

 • Andrius Knasas

Geri pusryčiai, geras spa (tik yra išsiblaškiusiu darbuotojų), geras restoranas, geri kambariai (teko lankytis standart, geresnis verslo, šeimyninis), nuvylė verslo numeris be chalatu, bet vistiek grįšim

 • Monika P

Puikus aptarnavimas, personalas sugeba sudominti patiekalais, pataria, ką išsirinkti. Valgėme puikų vištienos liulekebabą. Chačiapuriai su mėsa ir sūriu bei kiaušiniu buvo labai sotūs.

 • Aivaras Galičinas

Neseniai pradejome lankytis ararto restorane. Maistas labai kokybiskas, geras aptarnavimas, jauki aplinka. Asmeniskai pats skaniausias avienos plovas, koki tik yra teke valgyti.

 • Artūras

Sveciavimosi metu tokio akiplėšos, tokio adminitratoriaus darbo taip kaip dirba Emilis nematęs dar. Na navynė buvo sugadinta, nes neisivaizduoju kaip toks dar gali darbuotis

 • Aina Trapienė

Lanai gražu, stilinga, skanu ir kultūringa.
Kambariai: (5)
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Paslauga: (5)
Vietovė: (5)
Atmosfera: (5)

 • valerija baroniene

Buvom tik restorane. Maistas puikus, aptarnavimas taip pat.
Maistas ir gėrimai
Skanu, gražiai patiekta, malonus, taktiškas ir turintis humoro jausmą padavėjas.

 • Brigita Macenskiene

Puikus ir paslaugus personalas, pusryčiai pagal pateiktą pasirinkimą į kambarį, sūrių ir vyno rinkinys pasitinkant. Švaru ir tvarkinga.Privati spa zona. …

 • Daiva Barkiene

Buvom šventėj,nuostabus restoranas,labai gražus interjeras,skanus maistas,aptarnavimas 100%, rekomenduoju!
Paslauga: (5)
Vietovė: (5)

 • Audrone MJ

Jauki aplinka, maistas kitoks ir labai skanus. Kas mėgsta įvairovę ir kotokią virtuvę, verta apsilanyti ;)
Kelionės grupė
Šeima

 • Genovaitė Verbickienė

Atvykom i restorana tikejomis skaniai pavalgyt maistas neskanus aptarnavimas taip pat niekada niekam nepatarciau ten lankytis!!!((((

 • Greta Vilkė

Mėgstamiausia vieta Klaipėdoje pavalgyti. Puikus aptarnavimas. Skanus maistas. Ypač rekomenduoju Napoleono tortą, abrikosų vyną.

 • Danute DADANA

Labai patiko,tikri apartamentai. Atkreipčiau dėmesį į pusryčių įvairovę, galėtų būti didesnis tokio lygio viešbučiui. Sėkmės

 • LINA ULINSKIENE

Buvome SPA su vaikais- turkiška pirtis ir jakuzy. Vaizdas kaip prieš 10 metų. Bet kaip Klaipėdos centre, kaina adekvati.

 • Agnė Šakočienė

Puikūs kambariai, tobula izoliacija, nesigirdi jokio triukšmo. Viešbutis patogioje strateginėje vietoje. Rekomenduoju!

 • Virginija Zaveckienė

Nepatiko.Per daug skanus ir sotus, skoningai patiekiamas maistas. Kaina už patiekalus adekvati. Kenkia kūno formoms.

 • Vidmantas Balinskas

Maistas pakankamai skanus ir kainos normalios , o aptarnavimas gan greitas ir kulturingas,žodžiu viskas ok.

 • Lola Mackeviciene

Čia visada malonus pasitikimas,aptarnavimas,o patiekalai-tobulai pagaminti. Grįšim čia nuolatos. Ukmerge..

 • Katažyna Kežun

Pranoko lūkesčius. Gražu, švaru ir skanu. Puikus susisiekimas su miesto centru. Sugrįšime be abejonės :)))

 • Andzelika Tocilina

Jaukus, gražus restoranas, skanus maistas.
Maistas: (5)
Paslauga: (5)
Atmosfera: (5)

 • Erika Melene

Labai skanus šviežiai paruoštas maistas! Rekomenduoju tiems, kas vertina skanų ir kokybišką maistą …

 • Aldona Dirkstiene

Labai patiko pietauti ARARAT o restorane patiekalai ivairus ir ipatingu skoniu.Rekomenduoju apsilankyti!

 • Aleksas Kuznecovas

Puikus viešbutis šalia parko, labai paslaugus aptarnaujantis personalas, skanus maistas restorane.

 • Odeta Jonuskyte

Ėriuko kepsnys, tai ko reikia jūsų skrandžiui gardesnio kepsnio nebuvau ragavus …

 • Angele Lileikiene

Bloga, patiekalai salti, beskoniai, kaina nesiderina su kokybe. Visiems draugams nerekomenduosiu

 • Vaida Žąsytienė

Interjeras labai gražus, kambariai jaukus. (reiktu minimalių remontų) spa labai patiko …

 • Tomas Morkūnas

Puikus aptarnavimas (ypač restorane), skanus maistas, erdvūs ir švarūs kambariai. Rekomenduoju.

 • Sigitas Remeza

Puikus maistas, puikus intejeras. Tik kai yra pilna lankytoju būtina dar papildomai padavėjų.

 • Irina R

Mano mylimiausia vieta apsistoti! Puikūs kambariai, malonus aptarnavimas, skanus maistas.

 • Igor Selichoff

Užeinu į restoraną kartais ,skani virtuvė, malonus ir profesianalus aptarnavimas, ačiū!

 • Arvydas

Laaaabai gera vieta :) Ir napoleonos uuuuch! Ir personalas fantastiškai mielas :)

 • natalija balciuniene

Maistas super,o jau padavejas Armandas pats geriausias …

 • mario bertoluci

tai -rojus ,nuostabus maistas,puikūs pusryciai tik nelabai greitai pristato valgį

 • Dovile Kestenienė

Super viešbutis.Pusryčiai labai skanūs!Jauku!Restorane personalas labai malonus!

 • Pranas Skat

Puikus viešbutis, tvarkingas didelis kambarys. Personalas malonus , paslaugus.

 • Viktorija Mankevičienė

Spa zona verkiant reikalauja remonto! Valandai 32€, bet kokybe nekokia....

 • Vytautas K

Ypač puikus aptarnavimas. Maistas įvairus ir skanus, kainos - adekvačios.

 • Ravilis Suleimanovas

Skanus maistas, interjeras ir aptarnavimas geras, kainos dideles deja..

 • Egle Nabaziene

Skaniausias Napaleono pyragas!!!!Būtinai paragaukit!!! …

 • Yulia Paukste

Geras viešbutis. Geri pusryčiai , švaru. Restorane skanus kepsniai.

 • Dovile Krivickaite

Mažai vietų automobiliams. Gera konferencijų salė, skanus maistas.

 • Šarūnė Butkienė

Restorane puikus, autentiškas maistas, labai malonus aptarnavimas.

 • Audrute Dunciene

Skanus ir sotus maistas, o tortas Napoleonas - daugiau nei skanus

 • Alexander Won

Skanus maistas už priimtinas kainas. Didžiulis vinu pasirinkimas

 • Alius Barkauskas

Super kavine skanu ir kokybiska siulau apsilankyt kas nera buve

 • Solveiga K.

Geras aptarnavimas, gyva muzika, skanus maistas, grazi aplinka.

 • Igoris Popovas

Labai skanus maistas, visada malonu cia sugrizt. Rekomenduoju

 • Arunas Joksas

Deniui ir Armanui nuoširdus ačiū už aukštą aptarnavimo lygį.

 • Laura Bikulčienė

Vis gryštam dėl autentiškumo. Puikus maistas, granatų vynas!

 • Šarūnas Litvinas

Ačiū už puikų aptarnavimą! Labai skanus maistas! …

 • Petras Kudaba

Aplinka nebloga. Ramu. Patiekalai skanūs. Kainos didelės.

 • Romualdas Bockus

Maisto ir vyno atžvilgiu, tikrai išskirtinė vieta pabūt.

 • Loreta Kubiliene

Malonus aptarnavimas skanus maistas rekomenduoju …

 • tomas klinga

Labai miela vieta. Puikus maistas, o koks skanus sūris.

 • Sandra M.G.

Skanus maistas,malonųs aptarnavimas,tvarkingi kambariai

 • Diana Marcišauskienė

Erdvus, švarus kambarys, puikus maistas. Arti centras.

 • Viktoras Alekna

Jauku, geras maistas.... kompaniją reikia atsivesti...

 • Brigita Jusienė

Viskas labai gardu,aplinka ir aptarnavimas nuostabūs

 • Margarita Kalinina

Labai patiko. Puikiai praleidome laiką su draugais.!

 • Albert Inkeri

Geriausia vieta armeniškos virtuvės mėgėjams! Ačiū.

 • Andrius Cesnauskas

Maistas super, aptarnavimas galėtų būti ir geresnis

 • Andrius

Garine labai gera, jakuzis galetu buti siltesnis.

 • Daiva Garsviene

Geras viežbutis, didelis kambarys, geri pusryčiai

 • Vaiva Nice

Įspūdinga vieta su ypatingu vynu from Armėnija ;)

 • Arūnas Jasulaitis

Skanus maistas,jauki aplinka,malonus personalas.

 • Dainius Kanapeckas

Kiaulienos sprandines kepsnys buvo labai skanus!

 • Valdas Strumilas

Skanu, bet už jų kainas galėtų būti ir geriau.

 • Stefanija Kur

Labai buvo šaunu. Malonus aptarnavimas. Ačiū

 • Darius Malas

Viskas Ok kaip pagal žvaigždutes …

 • Renata Kupsyte

Jauki aplinka. Labai malonus personalas !!!

 • julius jurevicius

Viešbutis superinis tik spa zona prastoka

 • Aurelijus Krajašas

Super viešbutis, puikus restoranas :)

 • Andrej Gurjanov

Labai skanu. Ypač moka pagamint mėsą.

 • Andrius Petreikis

Restoranas puikus, maistas skanus.

 • Arunas Zyle

Apsoliučiai viskas aukšto lygio!

 • Valdas Hincas

Skanus maistas, jauki aplinka.

 • Alma Rumbutiene

Jauki vieta skaniai pavalgyti.

 • Eglute Aleksiūnaitė

Jauki aplinka. Gera virtuvė.

 • Katazina Akulic

Similar places

Kavinė Klaipėdos Senamiestis

2410 reviews

Kepėjų g. 13, 91248 Klaipėda, Lietuva

Katpėdėlė

2214 reviews

Žvejų g. 12, 91248 Klaipėda, Lietuva

Friedricho pasažas

1938 reviews

Tiltų g. 26A, 91246 Klaipėda, Lithuania

Senoji Hansa

1518 reviews

Kurpių g., 91248 Klaipėda, Lithuania

Meridian

1465 reviews

Kairioji Danės krantinė, Kurpių g., 91249 Klaipėda, Lithuania

Gaisrinė | Restobaras

1229 reviews

Žvejų g. 4, 91248 Klaipėda, Lithuania

monai

1221 reviews

Liepų g. 4, 92114 Klaipėda, Lithuania

XII

772 reviews

Naujojo Sodo g. 1, 92118 Klaipėda, Lithuania

Skandalas

697 reviews

I. Kanto g. 44, 92238 Klaipėda, Lithuania

SUSHI ROOM

642 reviews

H. Manto g. 44-26, 92233 Klaipėda, Lithuania