3D Sveikatingumo studija

6 reviews

Baltų pr. 36, 48196 Kaunas, Lithuania

www.3dsveikatingumostudija.lt

+37069547391

About

3D Sveikatingumo studija is a Spa and health club located at Baltų pr. 36, 48196 Kaunas, Lithuania. It has received 6 reviews with an average rating of 5.0 stars.

Photos

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of 3D Sveikatingumo studija: Baltų pr. 36, 48196 Kaunas, Lithuania

 • 3D Sveikatingumo studija has 5.0 stars from 6 reviews

 • Spa and health club

 • "Jau 13 metų dirbu elektrologe, o tai yra sėdimas darbas"

  "Jauki studija ir nuostabios specialistes"

  "Simos masažas - absoliutus kosmosas"

  "Jauki aplinka, profesionalus ir nuoširdus aptarnavimas"

  "Jauki nedidelė salė, profesionalios kineziterapijos mankštos ir masažai"

Reviews

 • Marija S

Jau 13 metų dirbu elektrologe, o tai yra sėdimas darbas. Tačiau tapus 2 vaikučių mama - nugara galutinai pasakė STOP. Prasidėjo "surakinimai", skausmai (o ne tik maudimas), pasikeitė stovėsena... O laiko sau vis neatrasdavau: darbas, namai, vaikai, mokslai...bet šiai dienai vėl galiu džiaugtis,jog pakeliu vaikus ant rankų (o gerėjanti figūra - dar vienas bonusas) ☺️ jau po pirmos treniruotės pajutau pagerėjimą, o po penktos - vėl kėliau vaikus ant rankų, na, o dabar visai išdrąsėjau ir pasilikau tik "profilaktinį" skambutį. Ir va, po kurio laiko darbo online su Sima, pagaliau susitikome ir gyvai. Ačiū tau didelis už grąžintą nugarą,sveikatą pagerėjusią, jausmą, o kas svarbiausia- kad radau sau laiko, nes Sima man jo sutaupė (viską atlieku namuose, tad nereikia niekur važiuoti, ieškoti parkavimo, persirenginėti, važiuoti atgal į darbą ir t.t.)

 • Zana Turbaliova

Jauki studija ir nuostabios specialistes. Esu kreipusis ne kartą, padėjo ne tik fiziškai sustiprėti bei pasveikti!Masažai, mankštos, patarimai kaip dirbti su savimi individualiai! Ačiū JumsRekomenduoju!!! …

 • Donata Zabulionė

Simos masažas - absoliutus kosmosas. Jaučiuosi dabar tokia lengva, kaip debesėlis. Visko buvo tiek kiek reikėjo - kur reikia švelniau, kur reikia - stipriau. Jauki aplinka ir tobulas aptarnavimas!

 • Ruta Berezun

Jauki aplinka, profesionalus ir nuoširdus aptarnavimas. Jaučiuosi atsigavusi ir lengva. Malonu kai žmogus išmano savo darbą nuo A iki Z ir dar daugiau. Būtinai vėl apsilankysiu.

 • Antanas Staskevicius

Jauki nedidelė salė, profesionalios kineziterapijos mankštos ir masažai.

 • Daiva Aš

Similar places

Elitsun soliariumu studija

97 reviews

46415, Veiverių g. 150, 46417 Kaunas, Lithuania

Bambino SPA

29 reviews

Europos pr. 32, 46326 Kaunas, Lietuva